USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Najbardziej niesamowity odcinek
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor Wiadomość
Jurgen
Moderator
#61 - Wysłana: 15 Wrz 2006 12:24:51
Odpowiedz 
To ja nawet Akira uznaje za ładną, na pewno ładniejszą od Defianta Ale nx-1 mi się kojarzy z totalnie upośledzoną Akirą, nie wiem jak wyjaśnić to upośledzenie :/ ale nx jest za płaski, z śmiesznie wystającymi gondolami warp, które są jakąś żałosną parodią tych z Constitution

Ktoś już to ładnie ujął: Entek to taka przydepnięta (na druga stronę) Akira.

I wracajmy do tematu.

Przepraszam, ale nie mogłem sie powstrzymać.
Q__
Moderator
#62 - Wysłana: 15 Wrz 2006 14:34:28
Odpowiedz 
Jurgen

Przepraszam, ale nie mogłem sie powstrzymać

Nie szkodzi. Mi się pojazd Archera i jego bandy z kształtu kojarzy z rodzajem sita, zwanym przetak...
Dj peyo
Anonimowy
#63 - Wysłana: 20 Wrz 2006 13:57:40
Odpowiedz 
najfajniejszy statek? jednostka klasy nx-1. jakies komentarze???

To ja nawet Akira uznaje za ładną, na pewno ładniejszą od Defianta Ale nx-1 mi się kojarzy z totalnie upośledzoną Akirą, nie wiem jak wyjaśnić to upośledzenie :/ ale nx jest za płaski, z śmiesznie wystającymi gondolami warp, które są jakąś żałosną parodią tych z Constitution

nx-1 jest swego rodzaju prototypem. faktycznie wyglada jak odwrocona do gory podwoziem akira ale jest taki jakis inny. a o konstitution mi nie przypominajcie. blee. brzydki dysk jakby z ufo zciagniety no i ten smieszny brzuszek.
Dönitz
Anonimowy
#64 - Wysłana: 23 Wrz 2006 16:46:38
Odpowiedz 
Mówimy o niesamowitym odcinku ? Ciarki na plecach ? horror ?
Cóż... w moim przypadku był to odcinek Voyagera "Deadlock". Leciało to na TV4 ok. 12:00 a ja wtedy chodzilem do liceum. Nagrywałem sobie odcinki na video i raz musiałem nie przewinąc kasety. Włączam film i leci... i w momencie gdy Janeway ucieka ze sponiewieranego eksplozjami mosta i widzi na nim samą siebie i reszte załogi jakby nigdy nic wszystko się wyłącza i kaseta zaczyna się przewijać. Ciarki mnie przeszły. To był horror :/

PS. nie miałem wtedy netu więc nie było bata aby ściągnąć:/
Q__
Moderator
#65 - Wysłana: 23 Wrz 2006 17:47:02
Odpowiedz 
odcinek Voyagera "Deadlock"

http://memory-alpha.org/en/wiki/Deadlock
nx123
Anonimowy
#66 - Wysłana: 23 Wrz 2006 18:54:43
Odpowiedz 
,,time arows,, rządzi bez dwóch zdań
Q__
Moderator
#67 - Wysłana: 23 Wrz 2006 19:05:58
Odpowiedz 
atozz
Użytkownik
#68 - Wysłana: 25 Wrz 2006 18:10:05
Odpowiedz 
Odcinki typu "Best of Both Worlds" są tu oczywiste i w końcu się nudzą. Więc będę oryginalny i zaproponuję aż dwa dobre odcinki Voyka (naprawdę były takie):

1x07

5x06
Q__
Moderator
#69 - Wysłana: 25 Wrz 2006 18:26:45
Odpowiedz 
atozz

dobre odcinki Voyka (naprawdę były takie)

Owszem, nawet w VOY'u zdarzały się dobre (a nawet wysmienite) odcinki... (Choćby wspominany juz "Scorpion".) Niestety więcej było tych słabych.
Anonim
Anonimowy
#70 - Wysłana: 6 Gru 2006 15:43:17
Odpowiedz 
Mi się podoba ostatni odcinek Voy. ,,Endgame''
Pah Wraith
Użytkownik
#71 - Wysłana: 6 Gru 2006 19:37:27
Odpowiedz 
jest fspaniały
szkoda że zniszczył przyszłość Star Treka, ale to nic, przecież dostaliśmy w zamian jego przeszłość
Jurgen
Moderator
#72 - Wysłana: 6 Gru 2006 21:21:59
Odpowiedz 
jest fspaniały

szkoda że zniszczył przyszłość Star Treka, ale to nic, przecież dostaliśmy w zamian jego przeszłość

Pah Wraith, moje podejrzenia o "okresie wyostrznego humoru" chyba się potwierdzają. Choć trudno się z Toba nie zgodzić...
Ziemnior
Anonimowy
#73 - Wysłana: 23 Sty 2007 13:22:19
Odpowiedz 
szkoda że zniszczył przyszłość Star Treka

A czemu zniszczył przyszłość ST? Co?

Dla mnie nie zniszczył.
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#74 - Wysłana: 23 Sty 2007 13:37:14
Odpowiedz 
Dla mnie niesamowity odcinek w dziwnym (niesmaowitym) sensie był ENT w którym wirus stworzony przez zdechniętą cywilizację zmienił Archera i jeszcze tam kogoś w przedstawicieli owej zdechniętej rasy. A niesomowity dlatego, że baaaardzo, ale to baaardzo spodobał mi się pomysł, ale jak patrzyłem na wykon to zgrzytałem zębami ze złości.
Q__
Moderator
#75 - Wysłana: 23 Sty 2007 14:54:52
Odpowiedz 
Pah Wraith

przecież dostaliśmy w zamian jego przeszłość

Taa, przeszłość jak malowanie, ze wspaniałym Archerem i jego fspaniałą załogą.

4_z_Szesciopaka

A niesomowity dlatego, że baaaardzo, ale to baaardzo spodobał mi się pomysł, ale jak patrzyłem na wykon to zgrzytałem zębami ze złości.

To akurat dla ENTka typowe...
_Anonim_
Użytkownik
#76 - Wysłana: 23 Sty 2007 14:59:07
Odpowiedz 
Taa, przeszłość jak malowanie, ze wspaniałym Archerem i jego fspaniałą załogą.

entek jest fajny
Q__
Moderator
#77 - Wysłana: 23 Sty 2007 15:09:00
Odpowiedz 
_Anonim_

entek jest fajny

Rzecz gustu.
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#78 - Wysłana: 23 Sty 2007 15:25:42
Odpowiedz 
Rzecz gustu.

Gdyby przynajmniej arczer zagrał Porthosa a Porthos Archera to bym nie grymasił.
Q__
Moderator
#79 - Wysłana: 23 Sty 2007 15:47:52
Odpowiedz 
4_z_Szesciopaka

Gdyby przynajmniej arczer zagrał Porthosa a Porthos Archera to bym nie grymasił.

Pah Wraith
Użytkownik
#80 - Wysłana: 23 Sty 2007 20:20:34
Odpowiedz 
A czemu zniszczył przyszłość ST? Co?

Dla mnie nie zniszczył.

Ach, tylko GF ma Borga w małym palcu i właściwie już nic nie jest niemożliwe :]
gaius
Użytkownik
#81 - Wysłana: 23 Sty 2007 21:05:34
Odpowiedz 
Jak w Vouy albo Entku są jakieś buraki to niszczą uniwersum treka. A jak Kirk lata za wielką barierę albo Klingofi wyglądają raz tak a raz inaczej, to się nagina "kanon" żeby pasowało
Czy to że w Endgame Janeway dostała od klingona maszynkę do przenoszenia się w czasie psuje świat treka bardziej niż to że w Voyage Home Kirk z ekipą od niechcenia przenieśli się w czasie zdezelowanym BoPem?
Swoją drogą pokazuje to jak dalece Klingoni wyprzedzają Federację w technologii temporalnej

A co do odcinków to ostatnio wyjątkowo spodobał mi się VOY "Memorial".
Q__
Moderator
#82 - Wysłana: 23 Sty 2007 21:06:14 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

Ach, tylko GF ma Borga w małym palcu i właściwie już nic nie jest niemożliwe

Cóż, po Endgame wychodzi na to, że w końcu to adm. Janeway zasymiluje Borga

ps. w sumie mysl, że GF zdoła pokonać wszystkich wrogów jest przecież zgodna z optymistyczną filozofią Treka.
Pah Wraith
Użytkownik
#83 - Wysłana: 23 Sty 2007 21:58:02
Odpowiedz 
Jak w Vouy albo Entku są jakieś buraki to niszczą uniwersum treka. A jak Kirk lata za wielką barierę albo Klingofi wyglądają raz tak a raz inaczej, to się nagina "kanon" żeby pasowało

LOL, proponuję tu znowu flame'ów nie robić :/

w sumie mysl, że GF zdoła pokonać wszystkich wrogów jest przecież zgodna z optymistyczną filozofią Treka

szkoda tylko, że stanie się to nie dzięki odwadze i poświęceniu, tylko temporalnemu oszustwu...
Q__
Moderator
#84 - Wysłana: 23 Sty 2007 22:02:49
Odpowiedz 
Pah Wraith

szkoda tylko, że stanie się to nie dzięki odwadze i poświęceniu, tylko temporalnemu oszustwu...

Cóż, nawet Kirkowi zdarzało się czasem (w imię wyższych celów) zastosować zagranie "poniżej pasa". Jeśli z Borg inaczej się nie dało... cóż Federacja działała w obronie własnej.
Dönitz
Anonimowy
#85 - Wysłana: 24 Sty 2007 11:52:06
Odpowiedz 
Ostatnio doszedłem do 6 sezonu Voyagera i mam coraz lepsze zdanie o tej serii. Największe wrażenie jak na razie zrobił na mnie "Equinox".... pozostałe serie leżą na kolanach
theczarek
Użytkownik
#86 - Wysłana: 24 Sty 2007 11:59:37
Odpowiedz 
"Equinox"

Equinox byl mocny ale mi jakoś Voy średnio leży. Miał lepsze i gorsze sezony. Ostatni, siódmy, to z kolei rollercoster: dobry, slaby, dobry...
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#87 - Wysłana: 24 Sty 2007 12:08:35
Odpowiedz 
Myslę, że gro zależy od kapitana: Kirk hulaka, iebaka, brat łata- jak go nie lubić, Picard -kapitanisko pełną gębą, Sisko - (IMHO) największy twardziel w gwiezdnej flocie ever; Kaśka- dużo o niej można powiedzieć i dużo się mówiło złego i dobrego, kontrowersyjna trochę no ale bez dwóch zdań kapitanica (bardzo podobał mi się moment w Caretaker , kiedy czule żegnała się z Markiem, rozłączyła się po czym, ktoś zadryndał a ona przed momentem słodko -kwiląca odezwała się straszliwie wrednym, skrzeczącym głosem "wejść" ).

I Archer: mina zbitego psa, chód skopanego skina, umysł skopanego dziecka o skopanej psychice brrrrrr.
theczarek
Użytkownik
#88 - Wysłana: 24 Sty 2007 12:15:05
Odpowiedz 
I Archer: mina zbitego psa

NIe obrażaj tego biednego psiaka - miał minę itelgentniejszą od właściciela
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#89 - Wysłana: 24 Sty 2007 12:20:27
Odpowiedz 
theczarek

toć nie obrażam - pare postów wyżej wyraziłem opinię, ze powinni się wymienić rolami, po za tym ten psiak chyba nie był bity ?
Q__
Moderator
#90 - Wysłana: 24 Sty 2007 15:39:35 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
theczarek

miał minę itelgentniejszą od właściciela
psiak chyba nie był bity

Cóż, wychodzi na tom że pies byłby lepszym kapitanem od Archera, przynajmniej nie byłby w stanie wydać głupiego rozkazu...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Najbardziej niesamowity odcinek

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!