USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Koniec rządów Abramsa!

Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#1 - Wysłana: 18 Cze 2019 10:00:02
Odpowiedz 
Nie wiem czy była o tym mowa ale o Abrams i jego studio Bad Robot ostatecznie pożegnał się z Paramount Pictures i przechodzi do Warner Bros - jego dziesięcioletnie rządy terroru wreszcie sie skończyły:
JJ Abrams' Star Trek is Done? Bad Robot Exits Paramount for WarnerMedia
MarcinK
Użytkownik
#2 - Wysłana: 18 Cze 2019 10:06:52
Odpowiedz 
To teraz Michael Bay może rozwinąć skrzydła
Picard
Użytkownik
#3 - Wysłana: 18 Cze 2019 10:36:40
Odpowiedz 
MarcinK:
To teraz Michael Bay może rozwinąć skrzydła

On pracuje dla Paramount ? Czy ktoś jeszcze przejmuje jeszcze panem Bayem?
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 18 Cze 2019 11:41:54 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Picard

MarcinowiK chodzi - jak sądzę - o to, że patrząc na dotychczasową politykę Paranountu, istnieje prawdopodobieństwo, że w/w studio zastąpi Abramsa kimś jeszcze gorszym...
Picard
Użytkownik
#5 - Wysłana: 18 Cze 2019 11:49:30
Odpowiedz 
Q__:
MarcinowiK chodzi - jak sądzę - o to, że patrząc na dotychczasową politykę Paranountu, istnieje prawdopodobieństwo, że w/w studio zastąpi Abramsa kimś jeszcze gorszym...

Raczej pozwoli przejść Trekowi na zasłużoną emeryturę, czego sobie i Wam serdecznie życzę!
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 18 Cze 2019 12:18:00 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Picard

Ale po co ma przechodzić? Zakładając nawet, że pod logo ST kręci się teraz samo badziewie, nie masz przecież obowiązku oglądania go, ani uznawania za część swojego headcanonu (to ostatnie ułatwiają Ci jeszcze wątki temporalne). A jeśli produkując - cokolwiek na oślep - kolejne Treki, stworzą przez przypadek coś bardziej w Twoim, naszym, guście, to tylko na tym zyskamy...

Dla mnie Trek godny tego imienia skończył się zasadniczo ze śmiercią G.R., a czy pomstuję, że produkowano coś dalej? Nie, cieszę się mogąc wyłuskać z późnego TNG, DS9, VOY i ENT dobre odcinki i wątki, a z filmów i DSC - tylko wątki i sceny*...

* Nie przepadam za FC, ale jego otwarcie b. lubię. Uznaję niedawną trylogię za ST-po-lobotomii, ale... kapitan Robau, kelvinowy Pike i stacja Yorktown - do scen z nimi mogę wracać raz za razem. NEM uważam za jeden z najgorszych filmów w dziejach (zdarzyło mi się kiedyś przerwać oglądanie i emocjonalnie rzucić nośnik z nim do kosza), ale i tam coś znajdę...
MarcinK
Użytkownik
#7 - Wysłana: 18 Cze 2019 12:35:53
Odpowiedz 
Picard:
On pracuje dla Paramount ? Czy ktoś jeszcze przejmuje jeszcze panem Bayem?

Niby szóste tranformery ma kręcić
mozg_kl2
Użytkownik
#8 - Wysłana: 18 Cze 2019 13:03:57
Odpowiedz 
Troll temat do zamknięcia. Mode pls.
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 18 Cze 2019 14:15:40 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

Poczekajmy. Trolling skuteczny, to trolling generujący awanturę*. Jeśli zobaczę jej początki - zamknę.

* Bez awantury jest to normalna dyskusja (rozpoczęta dość istotną informacją**), nawet jeśli Założyciel topicu pozostał fanatykiem anty-JJ.

** Przyp. do przyp.: szerzej:
https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/jj-abr ams-bidding-war-won-by-warnermedia-as-bad-robot-ne ars-500m-partnership-1207800
Seybr
Użytkownik
#10 - Wysłana: 18 Cze 2019 22:21:44
Odpowiedz 
Jedno co trzeba Abramsowi przyznać. Jego filmy przynoszą zysk a szałowe to nie są.
resetta
Użytkownik
#11 - Wysłana: 18 Cze 2019 23:30:33
Odpowiedz 
Nie rozumiem, przeciez chyba jak ktos go zechce i mu zaplaca, to moze krecic Treki i przygody Pipi Lansztrung, nie bedac czescia jakiegos molocha produkcyjnego?
A BR, to odzielna rzecz. WB zreszta tez poleglo na wielu ostatnich decyzjach...

A zyczenia wyraznie na zasadzie psa ogrodnika - ja juz sie naogladalem, to wam nie dam ogladac nic nowego, bo mnie sie nie podoba...
Niezaleznie od tego czy ktos produkcje z ostatnich 20-30 lat lubi, docenia czy popiera, nie mozna im za to zyczyc zle, bo to jednak nie zyczenie dobre, tylko zabijanie produktu wieksze niz kreceniem zlych serii. Najgorsza jest niepamiec.
TOS tak by dokladnie skonczyl i nie byloby nic wiecej gdyby ktos kiedys posluchal takich zyczen...

USS Phoenix forum / Star Trek / Koniec rządów Abramsa!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!