USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Star Trek: Picard (tytuł zmieniony ze StarTrek TNG: Calkiem nowe sezony???)
 Strona:  ««  1  2  3  ...  6  7  8  9  10  11  12  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#211 - Wysłana: 19 Cze 2019 19:40:05
Odpowiedz 
USS Bij

USS Bij:
Dlaczego enigmatyczny?

Bo możemy się tylko domyślać o jaką jednostkę klasy Galaxy chodzi, i kto jest w załodze...
USS Bij
Użytkownik
#212 - Wysłana: 19 Cze 2019 19:53:52
Odpowiedz 
Ja to odebrałem jako zwykły (choć trekowy) komplement dla ekipy...
Q__
Moderator
#213 - Wysłana: 19 Cze 2019 23:07:19
Odpowiedz 
USS Bij

Widzisz, i już możliwość snucia tak różnych interpretacji czyni rzecz zagadkową.
USS Bij
Użytkownik
#214 - Wysłana: 20 Cze 2019 11:44:58
Odpowiedz 
Odstaw łopatę, tam nic nie ma ;)
Q__
Moderator
#215 - Wysłana: 20 Cze 2019 12:40:16
Odpowiedz 
USS Bij

Jak nic nie ma, to czemu czekasz na tego Picarda chyba bardziej niż ja?
USS Bij
Użytkownik
#216 - Wysłana: 20 Cze 2019 17:46:53
Odpowiedz 
Zaraz tam czekam. Nie ma na co narzekać po prostu ;)
Q__
Moderator
#217 - Wysłana: 20 Cze 2019 18:03:29 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Przyznaj jednak, że nie jesteś z góry negatywnie nastawiony, co jest pewnym wyjątkiem w czasach, gdy na większość powstających produkcji tak się reaguje. Pierwsze zwiastuny DSC i ORV przynosiły od razu rozmaite niepokojące znaki zapytania*, teaser Picarda jest - zwł. w połączeniu z wiadomymi drobnymi wyciekami - na tyle neutralny (ani genialny, ani zły), że aż obiecujący.

* Przy czym, co zabawne, oba nie okazały się do końca reprezentatywne (Ten The Orville ujawniał nieźle stylistykę i rodzaj użytego chumoru, ale ani nie prezentował należycie ambicji serii, ani nie ostrzegał przed stopniem jej wtórności. Ten Discovery uprzedzał, że będziemy mieć do czynienia z rewolucją stylistyczną, ale sugerował znacznie więcej mroku i powagi, niż ostatecznie dostaliśmy, i bazując na scenach z pilota, relatywnie niewiele mówił o właściwej serii.)
USS Bij
Użytkownik
#218 - Wysłana: 20 Cze 2019 19:17:26
Odpowiedz 
I jestem, i nie jestem, a raczej chciałbym nie być. Mam pojęcie jak się robi tę kiełbasę, a ekipa masarska niestety pozostała ta sama. Reakcja na zadyndanie znajomą łysiną albo puzonem to kropla w morzu obaw, że zamiast kiełbasy wyjdzie kaszanka

W zasadzie wszystkie moje przejawy optymizmu związane z STP (PCD?) biorą się chyba z drastycznego obniżenia poprzeczki ('omg, design mundurów nie wypala oczu!').

No i myśli sobie człowiek jak wyżej, a CBS flet wytacza...
Dreamweb
Użytkownik
#219 - Wysłana: 20 Cze 2019 19:26:48
Odpowiedz 
Q__:
Enigmatyczny updejcik od Frakesa:

Tak sobie czytam komentarze pod tym i wpadłem na pomysł - czemu nie uczynić tych sławnych 25% oficjalnymi, "in-universe"? Dajmy na to pojawia się Q i mówi "teraz, żeby wam się nie nudziło, zmieniam wasz wszechświat i wszystko w nim o 25%". Z tym, że zmiana działa też w czasie, z automatu zachodzi w teraźniejszości, przeszłości, przyszłości... Pstryka palcami i gotowe, problem rozwiązany, kanon uratowany.
Q__
Moderator
#220 - Wysłana: 20 Cze 2019 19:49:04 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
USS Bij

USS Bij:
W zasadzie wszystkie moje przejawy optymizmu związane z STP (PCD?) biorą się chyba z drastycznego obniżenia poprzeczki ('omg, design mundurów nie wypala oczu!').

To w sumie podobnie jak u mnie (przy czym w moim wypadku, poza ST XI-XIII, DSC i ORV, wpływ na to mają coraz bardziej jałowe - nawet jeśli poprawnie skonstruowane - scenariusze fanfilmów*). Aczkolwiek zauważyć trzeba, że jak dotąd nic w tych zapowiedziach nie wypala oczu, ani uszu, i to jest jednak zaskoczenie (zwłaszcza gdy się wspomni dwie pozostałe kręcone równolegle serie, i to, co wiemy o zapowiadanych).

* Jasne, częściowo to wina wytycznych (krótsze odcinki, profesjonalni scenarzyści ST nie wchodzą w grę, parę najambitniejszych projektów zakończono), ale nie wyłącznie...

Dreamweb

Dreamweb:
Dajmy na to pojawia się Q i mówi "teraz, żeby wam się nie nudziło, zmieniam wasz wszechświat i wszystko w nim o 25%". Z tym, że zmiana działa też w czasie, z automatu zachodzi w teraźniejszości, przeszłości, przyszłości...

Genialnie proste, gdybym był bossem z CBS-u i przedstawiłbyś mi ten pomysł - kupiłbym go *.

* Choć prawdziwy CBS-owiec powiedziałby raczej: "dawaj pomysł darmo, a może nie pozwiemy Phoenixa!" (a w sumie ).
mozg_kl2
Użytkownik
#221 - Wysłana: 23 Cze 2019 16:40:14
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#222 - Wysłana: 23 Cze 2019 16:52:47 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
star-trek-picard-possible-crossovers-with-dis covery

O ile większość pomysłów jak to rozegrać mi się nieszczególnie podoba, o tyle sama idea wydaje się słuszna, trzeba DSC lepiej zakotwiczyć w kanonie.
USS Bij
Użytkownik
#223 - Wysłana: 23 Cze 2019 19:02:57 - Edytowany przez: USS Bij
Odpowiedz 
Oddelegować do rzeczywistości alternatywnej i zapomnieć. A potem już z górki:

1. Nakręcić dobrego Treka
2. ????
3. Profit

Dreamweb:
Tak sobie czytam komentarze pod tym i wpadłem na pomysł - czemu nie uczynić tych sławnych 25% oficjalnymi, "in-universe"? Dajmy na to pojawia się Q i mówi "teraz, żeby wam się nie nudziło, zmieniam wasz wszechświat i wszystko w nim o 25%". Z tym, że zmiana działa też w czasie, z automatu zachodzi w teraźniejszości, przeszłości, przyszłości... Pstryka palcami i gotowe, problem rozwiązany, kanon uratowany.

Pomysł fajny, ale ew. rozbieżności, tudzież bałagan w kanonie to najmniejszy problem DSC...

A zdolny scenarzysta mógłby wykorzystać Q do zrobienia znacznie więcej niż kolejnego retconu a la puszczenie oka do kamery (kilka już takich mieliśmy w drugim sezonie). Z drugiej strony na bezrybiu...
Q__
Moderator
#224 - Wysłana: 23 Cze 2019 20:05:12
Odpowiedz 
USS Bij

USS Bij:
Oddelegować do rzeczywistości alternatywnej i zapomnieć.

To b. oczywiste. Trudniej tak obudować mądrzejszym kanonem, by - na ile się da - nabrało sensu.
mozg_kl2
Użytkownik
#225 - Wysłana: 27 Cze 2019 22:19:03
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#226 - Wysłana: 27 Cze 2019 23:01:19
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
star-trek-picard- serial-ma-showrunnera-uznany-pisarz-obejmuje-stery

Wiemy, wiemy, i się cieszymy:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=4263&page=2#msg336237
Dreamweb
Użytkownik
#227 - Wysłana: 28 Cze 2019 08:09:10
Odpowiedz 
Q__:
Genialnie proste, gdybym był bossem z CBS-u i przedstawiłbyś mi ten pomysł - kupiłbym go

Można go jeszcze zmodyfikować na dwa sposoby:

- Q zachowuje się egoistycznie: sam się znudził tym wszechświatem, bo już wszystko w nim widział, więc postanawia nieco zamieszać i stąd ta zmiana

- Q zachowuje się altruistycznie: nastąpiła jakaś anomalia czy coś takiego, która spowoduje zniszczenie wszechświata, nie da się od niej uciec, jedynym ratunkiem jest zmiana historii w pewnym stopniu, tak by nie wystąpiła. Q robi to i mamy obecny stan.

Przy czym obie wersje zachowania Q już w przeszłości okazywał.
Q__
Moderator
#228 - Wysłana: 28 Cze 2019 10:30:21 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
Przy czym obie wersje zachowania Q już w przeszłości okazywał.

Okazywał, i to tak, że w sumie nie wiadomo gdzie zaczynało się jedno, a kończyło drugie.

BTW. co powiesz na informację o showrunnerskim awansie Chabona?
Dreamweb
Użytkownik
#229 - Wysłana: 28 Cze 2019 11:24:55
Odpowiedz 
Q__:
w sumie nie wiadomo gdzie zaczynało się jedno, a kończyło drugie

W sumie tu też by tak było. Nawet zakładając, że w wyniku takiej kosmicznej katastrofy Q przeżyje, to nie będzie miał nikogo do obserwowania / dręczenia - więc zysk i dla niego, i dla innych.

Q__:
co powiesz na informację o showrunnerskim awansie Chabona?

Nie znam jego twórczości poza Calypso, który był najlepszym z shortów, co nie znaczy, że wybitnym. Ale wydaje mi się że odsunięcie Kurtzmanna jest dobrym krokiem - ten facet nigdy nie wiedział o co w ST chodzi...
Q__
Moderator
#230 - Wysłana: 28 Cze 2019 11:47:49 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
W sumie tu też by tak było.

Jak zawsze z Q.

Dreamweb:
Nie znam jego twórczości poza Calypso

Ma niezły dorobek:
https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Chabon
https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Chabon_bibli ography
Którego częścią jest jedna z lepszych historii alternatywnych ostatnich lat:
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Yiddish_Policeme n's_Union
http://wyborcza.pl/duzyformat/1,127290,6734055,_Zw iazek_zydowskich_policjantow_.html
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kultura/k siazki/293181,1,recenzja-ksiazki-michael-chabon-zw iazek-zydowskich-policjantow.read
https://esensja.pl/ksiazka/recenzje/tekst.html?id= 7542
https://esensja.pl/ksiazka/recenzje/tekst.html?id= 8450
http://katedra.nast.pl/art.php5?id=4084
https://polter.pl/ksiazki/The-Yiddish-Policemen-s- Union-Michael-Chabon-c18540
https://polter.pl/ksiazki/Zwiazek-zydowskich-polic jantow-Michael-Chabon-c19867
https://polter.pl/ksiazki/Zwiazek-zydowskich-polic jantow-Michael-Chabon-c20589

Dreamweb:
który był najlepszym z shortów, co nie znaczy, że wybitnym

W/w short, po prawdzie, nie stanowiąc niczego ponad nastrojowe romansidło ludzko-maszynowe, nakręcony jest jednak z niespotykaną w obecnym ST (ORV wliczając) klasą*:
https://www.youtube.com/watch?v=YkejaxWkNyw
https://www.youtube.com/watch?v=zZPEy7T7qKs
https://www.youtube.com/watch?v=LQVDr-Mudzw
A to już daje cień nadziei.

* Zero wybuchów, zero popychania fabuły do przodu kijem, zero głupich żartów, i danie bohaterom prawa do (wyważonego) patosu. (Owszem, The Orville miało parę odcinków, które mocniej błyszczały swoimi plusami - głębią poruszonych problemów czy sensownym technobełkotem, regularne Discovery znów parę bardziej emocjonujących, w obu też znajdziemy mocniejsze sceny, ale jeśli chodzi o całościowy obraz realizacyjnej solidności, to "Calypso" jest górą, choć "Lasting Impressions" depcze mu po piętach.)

Dreamweb:
odsunięcie Kurtzmanna

Tak do końca nie wiemy czy został odsunięty, czy przeniesiony na pozycję zajmowaną kiedyś przez Bermana (tj. ma ogarniać raczej sprawy księgowo-organizacyjne, niż kreatywne)... (Ale, prawda, wydaje się, że to dobry ruch tak czy owak.)
resetta
Użytkownik
#231 - Wysłana: 30 Cze 2019 04:15:07 - Edytowany przez: resetta
Odpowiedz 
Uzycie Q jest rownie slabe i proste jak uzycie na wytlumaczenie wszystkiego podrozy w czasie i odkrecanie. Bardzo slaby chwyt. Takie cos co stosuja dziewczynki w fanfikach, a bohater budzi sie i mu sie to wszystko snilo...
To dopiero by mieli pojazd przecwnicy ST jako takiego, ze siegnieto po kompletne czary mary w serialu, ktory tak probuje niby udawadniac, ze jest SF i o kosmosie... Chwyt na poziomie radzenia sobie z kretynskimi nawartwieniami dziur w fabule z Supernatural, zrobmy sobie jakie nadprzyrodzone bum nagle i ozywmy tych co umarli, zamietmy pod dywan cala reszte itp.

Jezeli ma byc to jakos prostowane, to niech bedzie prostowane z gimnastykowaniem sie, tak jak probowano to jednak robic w ENTku...
I tak jak probuja niby madrzejsi od tworcow fani...
Ja sie nie poczuwam, ale troche tam jakiegos prostowania w paru miejscach probowalam, to przeciez ludzie, ktorzy za to dostaja pieniadze tez powinni umiec, bez znaczenia czy treka rozumieja czy nie, bo tu chodzi o logike wydarzen w opowiadaniu, a nie o treka.

Ja juz napisalam, do Chabona jestem nastawiona rownie sceptycznie jak wy do Kurtzmana, chociaz nie, bo wy z hejtem i niechecia, a nie tylko sceptycznie.
Juz mi jeden nowelista uznany pokazal, ze potrafil wyjatkowe gie nawet jak na DSC stworzyc... Calypso mi sie nie podoba bardzo jako scenariusz, jest strasznie mialki, oklepany i koniec koncow nic do glownego serialu nie wnosi, ale nie bede sie wypowiadac szeroko o nim, bo wiem, ze i tak sie nie przebije z niczym dlaczego.
Tam jest potrzebny dobry rzemieslnik i jako osoba prowadzaca, techniczna, ogarniajaca i jako scenarzysci. A pisarz scenarzysta, to nie sa zamienniki tak naprawde. Aczkolwiek tak, chyba predzej pisarz stanie sie dobrym scenarzysta niz odwrotnie. Tylko tez tak nie z kopyta i nie od jednego, dwoch scenariuszy. Pisarz umie dobrze operowac slowem do przekazania sytuacji, mysli, nie potrafi jednak ograniczac sie w tym przekazie co do ilosci. Scenarzysta za to moze miec problemy z logika wydarzen i charakterami postaci, dobrymi dialogami, ale umiec dobrze wydobywac esencje scen i wywalac slowa, a bardziej malowac wlasnie obrazem fabule.
Tak, podoba mi sie, ze jest szansa na cos fabularnie z poczatkiem, srodkiem i koncem i zeby to mialo sens, do tego tradycyjnie opowiadane, filmowane i troche wolniejsze w przekazie, ale jednoczesnie boje sie, ze rzeczywiscie moze to nie trafic do tych, ktorzy maja byc trekiem i Picardem zainteresowani od zera lub po DSC...
W kazdym razie... niech robia, niech kreca, zobaczymy co wyjdzie.
Q__
Moderator
#232 - Wysłana: 30 Cze 2019 16:43:31
Odpowiedz 
resetta

resetta:
Uzycie Q jest rownie slabe i proste jak uzycie na wytlumaczenie wszystkiego podrozy w czasie i odkrecanie.

Ale lepsze niż to, co zastosowano dotąd i w zakresie "wyjaśnień" In universe, i polityki tłumaczenia fandomowi zakulisowych przyczyn tego i owego. Trekerzy prędzej by to łyknęli, uznając za niezły, autoironiczny, żart...

resetta:
Juz mi jeden nowelista uznany pokazal, ze potrafil wyjatkowe gie nawet jak na DSC stworzyc... Calypso mi sie nie podoba bardzo jako scenariusz, jest strasznie mialki, oklepany i koniec koncow nic do glownego serialu nie wnosi

Powtórzę: nie wiemy czy z racji tego, że Beyer nie jest profesjonalną scenarzystką, nie poddawano jej presji, która zostawiała jej jeszcze mniej twórczej swobody, niż miał jej Piller tworząc scenariusz INS. Po za tym "Si Vis Pacem..." niosło jednak powiew klasycznego ST, tylko dość nędznie podanego...

resetta:
Tak, podoba mi sie, ze jest szansa na cos fabularnie z poczatkiem, srodkiem i koncem i zeby to mialo sens, do tego tradycyjnie opowiadane, filmowane i troche wolniejsze w przekazie

Przyznaj, że "Calypso" - lubisz czy nie - takie było.

resetta:
W kazdym razie... niech robia, niech kreca, zobaczymy co wyjdzie.

Zgoda .
resetta
Użytkownik
#233 - Wysłana: 1 Lip 2019 02:37:14 - Edytowany przez: resetta
Odpowiedz 
Nie przyznam, bo napisalam, ze jest mialkie, jak dla mnie wlasnie nie za bardzo ma ten poczatek, srodek i koniec. Glownie ma srodek, jest o niczym w kwestii shorta zwiazanego z DSC, nie podejmuje tego co widza tego serialu interesuje, jako nowelka o AI jest cholernie oklepane... A i jakos technicznie trekowo tez slabe... Do tego wykorzystali Freda, bo pewnie Deszczkowej juz po Setcie nie mogli. Jezeli juz mam to cos rozpatrywac pod katem uzycia musicalu i AI, to Orville wygralo u mnie na 300 procent.
A wleczenie sie historii na ekranie poprzez wstawianie scenek z gadaniem z AI i tanczeniem, to nie wiem czy to taka wielka zaleta...
Koniecznie chcesz, zeby tutaj poobrzucala blotem tego shorta?
Ma jeszcze nikla szanse w 3s, bo moze doczegos sie przyfa, a tak to dla mnie gniot. Co prawda tylko troche mniejszy niz odcinek z Muddem.

Co do Q, nie, nie uwazam, ze bylby to dobry pomysl i jeszcze dobrze odebrany. Tak samo jak nie bylo dobrze odebrane skrajne pojechanie po bandzie i jajcarstwo w ostatnim odcinku Sherlocka BBC.
Moze co niektorzy by sie ucieszyli i widzieli drugie dno, ale jestem przekonana, ze dla wiekszosci byloby to zenujace i osmieszenie kolejnej serii juz do reszty.
Ja Q bardzo lubie i jego wystepy, ale to wpasowywalo w tamte treki jako calosc, a tutaj sie nie wpasowuje tak jak i rozne kobinacje z Klingonami... Juz eksperymentowanie ze Spockiem jak widzisz do tych zagorzalych fanow nie trafia, to tak samo pewnie do nowych widzow Q by nie trafil... A w szczegolnosci jako magiczny sposob radzenia sobie scenarzystow z babolami...

Dlatego po jej porazce jestem sceptyczna co do tego pana, bo pokazali, ze to nie jest recepta na sukces, za to Frakes ta recepta jest i pokazal to za kazdym razem.
Nie czepiam sie, nie skreslam, ale nie pokladam odgornie nadziei, ze bedzie super, bo on. Zobaczymy. Tam za wiele jest tych czynnikow, ktore koniec koncow powoduja, ze serial starym sie nie podoba...

mundurki picard

Gdzies mi mignal gif jak jada lazikiem, obklejonym obudowa w stylistyce NG, ale nie moge znalezc...
Q__
Moderator
#234 - Wysłana: 1 Lip 2019 12:30:40 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
resetta

resetta:
Nie przyznam, bo napisalam, ze jest mialkie

No, jest (napisałem, że nie stanowi niczego ponad nastrojowe romansidło ludzko-maszynowe; w dodatku można zwracać uwagę na naukową problematyczność wątku AI, który - na dziś - broni się tylko po podparciu AND i STC, których CBS nie ma w kanonie*), ale nie w tym rzecz, rzecz (jak również napisałem) w realizacji, czyniącej tego Shorta najpodobniejszym stylistycznie do klasycznego ST z tego, co teraz kręcą. I to mi wystarcza - Chabon czuje Treka lepiej niż reszta ekipy CBS-u, a nawet niż McFarlane (bo wie, że nie należy go przełamywać dowcipem zbyt niskich lotów, a bohaterów za mocno odzierać z powagi). I to mi na dziś - w obecnym stanie ST** - wystarcza by mieć cień nadziei. Znaczy: nastawiam się na przyzwoicie zrobioną wydmuszkę, zdolną w sporym stopniu naśladować styl klasycznego Treka; ew. ciekawa fabuła (choć wiemy, że Chabona-literata na tworzenie takowych stać) będzie tylko przyjemną niespodzianką.

* I, prawda, w The Orville było to od strony intelektualnej znacznie lepiej rozegrane.

** W którym widać, że ani Trekowi weterani nie są zbawieniem, bo potrafią głównie odgrzewać kotlety, ani fan-twórcy (bo i kłótliwi, i niczego na miarę największych arcydzieł ST nie stworzyli).

resetta:
Koniecznie chcesz, zeby tutaj poobrzucala blotem tego shorta?

Jeśli merytorycznie - to nie widzę przeszkód.

resetta:
Co do Q, nie, nie uwazam, ze bylby to dobry pomysl i jeszcze dobrze odebrany.

W normalnym Treku - pewnie nie, ale na tle pomysłów jakie serwowano już w Discovery....

A obrazek mi się podoba - wizualnego stylu ST też się nauczyli.
resetta
Użytkownik
#235 - Wysłana: 1 Lip 2019 20:07:37
Odpowiedz 
Z Orville odnoslam sie do watku MUSICALOWEGO, wykorzystania tego. Jest lepsze niz w Calypso. Ale watek emocjonalny, intelektualny tez jest lepszy jak napisales. Tylko wlasnie tez nie wiadomo czy wine za to ponosi pomyslowoc Chabona, jej zbytnie oklepanie czy sama forma shorta, ze to wlasnie krotkie i przez to zle, do niczego. No i nievezpieczenstwo takie, o ktorym juz pisalam, ze przez to pisarze moga byc zlymi scenarzystami, bo nie potrafia minimalizowac dobrze tresci.
mozg_kl2
Użytkownik
#236 - Wysłana: 1 Lip 2019 20:50:47
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#237 - Wysłana: 2 Lip 2019 19:57:57 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
resetta

resetta:
Z Orville odnoslam sie do watku MUSICALOWEGO, wykorzystania tego. Jest lepsze niz w Calypso. Ale watek emocjonalny, intelektualny tez jest lepszy jak napisales.

W sumie wychodzi na jedno: zgadzamy się co do tego, że na rozum biorąc "A Happy Refrain" góruje nad "Calypso" dość wszechstronnie, a jednak - co ciekawe - Shorta oglądało mi się znacznie lepiej, niż odcinek ORV, i całościowo jestem skłonny wyżej go ocenić (sam do końca nie potrafiąc powiedzieć dlaczego... czy z tej przyczyny, że śmielej w przyszłość sięga, czy przez brak dowcipasów, czy też może z tego powodu, że metaplot The Orville potem wiadomy epizod poniekąd podminował, a Discovery nie zdążyło - jeszcze? - tego zrobić z opowiastką o Crafcie).

Swoją drogą ciekawe czy ktoś tu od kogoś ściągał... MacFarlane napisał swój scenariusz w grudniu 2017, jak wiadomo. Pojawia się więc pytanie czy Chabon znał zarys jego fabuły i świadomie stanął do rywalizacji? I czy minimum słyszał o wspomnianym odcinku STC?

mozg_kl2

mozg_kl2:
o-patricku-stewarcie-w-roli-produce nta

Prawdę mówiąc, jak szanuję Stewarta jako aktora, tak jako producenta się go boję. Wszyscy pamiętamy w jakim kierunku popychał postać Łysego na etapie filmów TNG...
mozg_kl2
Użytkownik
#238 - Wysłana: 10 Lip 2019 21:20:08
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#239 - Wysłana: 10 Lip 2019 21:57:13 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
jest i nowy plakat

Źródło niusa:
https://www.startrek.com/news/star-trek-picard-fir st-look-poster

I wyekstrahowany plakat:

W sumie niczego sobie, mimo widocznego skażenia obecnym CGI stylem, przy czym zwraca uwagę ubiorowe podobieństwo do "Countdown":

I psiak.
kaimada
Użytkownik
#240 - Wysłana: 11 Lip 2019 06:54:42
Odpowiedz 
Dla mnie jest bardzo w stylu Logana. Czytaj pasowałby doo filmu Charles ;) .
 Strona:  ««  1  2  3  ...  6  7  8  9  10  11  12  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Star Trek: Picard (tytuł zmieniony ze StarTrek TNG: Calkiem nowe sezony???)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!