USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Discovery
 Strona:  ««  1  2  ...  93  94  95  96  97  ...  100  101  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#2821 - Wysłana: 18 Kwi 2018 07:25:23
Odpowiedz 
Dreamweb:
Właśnie tak jest. My nie możemy, to i wam zabronimy. I choć prywatnie takie stanowisko mi się nie podoba, to niestety z biznesowego punktu widzenia całkowicie je rozumiem. Jest po vulcańsku wręcz logiczne.

Od kiedy to alienowanie sporej czesci widowni jest logiczne?
Dreamweb
Użytkownik
#2822 - Wysłana: 18 Kwi 2018 12:54:24
Odpowiedz 
Picard:
Od kiedy to alienowanie sporej czesci widowni jest logiczne?

Alienowanie nie jest, ale zabronienie innym robienia czystszej krwi Star Treka nieoficjalnego w sytuacji, gdy ten oficjalny z musu jest z lekka skundlony, jest bardzo logiczne. A że ktoś ze starych fanów przez to poczuje się wyalienowany? Nie bardziej, niż przez oglądanie tych dziwnych pseudo-Klingonów w DSC, czyli w sumie szkoda i tak już jest, wiele większa nie będzie.

Q__:
No, ja też bardziej ufam Eavesowi z kolegą, ale doedytowałem do niusa i stanowisko wytwórni, w imię obiektywizmu.

Po pierwsze, nie licząc tych mitycznych nowych fanów pozyskanych na DSC, którzy pewnie gdzieś są tylko nikt ich nie widział, cała reszta fanów ST to ludzie bardzo nostalgiczni i przywiązani do przeszłości tej marki. Sami producenci o tym wiedzą i na tym próbują żerować, osadzając ostatnie filmy i serial w czasach około-TOS. Gdyby więc mieli, tak jak twierdzą że mają, prawa do wykorzystania wizerunku klasy Constitution w jej oryginalnej wersji, to wedle tej logiki powinni to zrobić, by gustom tych fanów schlebić. Przecież nikt nie mówi o modelu używanym w TOS, ale np. ten model CGI Defianta z "In a Mirror, Darkly" lub coś do niego zbliżone spokojnie mógłby pójść do serialu. A skoro tak się nie stało, to ja tu czuję ściemę w tych wyjaśnieniach o kreatywnych pobudkach.
Q__
Moderator
#2823 - Wysłana: 18 Kwi 2018 13:38:37 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
cała reszta fanów ST to ludzie bardzo nostalgiczni i przywiązani do przeszłości tej marki.

Swoją drogą czy to nie paradoks? Serial o przyszłości hoduje zapatrzonych w przeszłość nostalgików?

Dreamweb:
A skoro tak się nie stało, to ja tu czuję ściemę w tych wyjaśnieniach o kreatywnych pobudkach.

Przy czym - abstrahując od pobudek - nie rozumiem jednego: dlaczego ten ich Enterprise został przerobiony tak, by wyglądał (z zewnątrz) bardziej futurystycznie, a nie - bardziej archaicznie, tak, by wersja z "The Cage" mogła ujść za jego refit.
I po co w ogóle pchają się na minę, jaką jest odgrzewanie w ten sposób (z nową twarzą kapitana, zapewne z nowymi wnętrzami, mundurami, może nawet z nowym Spockiem) takiej ikony? Liczą, że to im ilość subskrypcji podniesie? (Mnie to wygląda na rozpaczliwe robienie wokół swojej produkcji szumu, rozgłosu, choćby za cenę kontrowersji. Choć, skoro już jedną neo-wersję Pike'a polubiliśmy, może jakaś logika w tym jest?)

ps. Wrzuciłem anonimowo link od mozga_kl2 (ten o wypowiedzi Eavesa) do commentów na EAS, całkiem ładny kawałek dyskusji się z tego rozwinął.

EDIT:
Nie było linkowane: recenzent KMF-u rozjeżdża trzy pierwsze odcinki DSC (sporo zarzutów da się odnieść do całej serii):
http://film.org.pl/a/seriale/star-trek-discovery-o dlot-na-razie-bez-polotu-130046/
Nie on jeden... Kolejny autor miał w zbliżonym czasie podobne refleksje:
http://www.gikz.pl/artykuly/recenzje/star-trek-dis covery-czyli-krotki-poradnik-jak-nie-robic-prequel a/
Q__
Moderator
#2824 - Wysłana: 23 Kwi 2018 09:35:19
Odpowiedz 
Jakiś czas temu ogłoszono nominacje do nagrody Hugo za rok miniony:
http://www.thehugoawards.org/hugo-history/2018-hug o-awards/

W kategorii Best Dramatic Presentation, Short Form otrzymały je między innymi:

Star Trek: Discovery: “Magic to Make the Sanest Man Go Mad,” written by Aron Eli Coleite & Jesse Alexander, directed by David M. Barrett (CBS Television Studios)

I:

Black Mirror: “USS Callister,” written by William Bridges and Charlie Brooker, directed by Toby Haynes (House of Tomorrow)

Czyżby należało uznać "Music..." za najlepszy odcinek pierwszego sezonu DSC (tryb pytający, bo podobną nominację otrzymało również ENT "A Night in Sickbay", i był to ponoć ironiczny gest głosujących fanów)?

(Nawiasem: będzie to już 26 - jeśli doliczyć Galaxy Quest nawet 27 - taka nominacja dla Treka, z czego 25 dla kanonicznego i 17 dla odcinka, nie - filmu.)

ps. Zrobiłem z tych nominacji spóźnionego niusa :
http://www.startrek.pl/article.php?sid=1927
Dreamweb
Użytkownik
#2825 - Wysłana: 23 Kwi 2018 14:46:31
Odpowiedz 
Q__:
Wrzuciłem anonimowo link od mozga_kl2 (ten o wypowiedzi Eavesa) do commentów na EAS, całkiem ładny kawałek dyskusji się z tego rozwinął

Link?

Q__:
Czyżby należało uznać "Music..." za najlepszy odcinek pierwszego sezonu DSC

Nie Music a Magic, ale owszem, jest jednym z najlepszych, nawet pomimo zrzynki z Cause and Effect, a może dzięki niej - przy tak niskim poziomie serialu po prostu miło się robi, jak widzimy nawiązanie do klasyki

Q__:
podobną nominację otrzymało również ENT "A Night in Sickbay", i był to ponoć ironiczny gest głosujących fanów

No tamta nominacja to był rzeczywiście dziwny motyw...
Zresztą VOY "Threshold" też był do jakiejś tam nagrody nominowany, chyba nawet zdobył, tyle że za charakteryzację (co by nie mówić, przemiany Parisa były odrażająco-fascynujące ).
Q__
Moderator
#2826 - Wysłana: 23 Kwi 2018 15:04:29 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
Link?

Nie da się zlinkować Discussa (przynajmniej ja nie umiem). Zajrzyj pod tamtejsze recenzje pierwszego sezonu DSC po prostu.

EDIT: jak się postarałem, to i link jest (ale nie ręczę jak się otworzy):
http://www.ex-astris-scientia.org/episodes/dis1.ht m#comment-3857902482

Dreamweb:
Nie Music a Magic

Right. Widać ta muzyczka z ichniego party czkawką mi powraca.

Dreamweb:
owszem, jest jednym z najlepszych, nawet pomimo zrzynki z Cause and Effect, a może dzięki niej

Recenzent "Forbesa" się z Tobą zgodzi, a nawet pójdzie krok dalej w aprobacie dla tego odcinka:
https://www.forbes.com/sites/startswithabang/2017/ 10/30/star-trek-discoverys-magic-to-make-the-sanes t-man-go-mad-is-a-masterpiece-season-1-episode-7/

Dreamweb:
No tamta nominacja to był rzeczywiście dziwny motyw...

Natomiast w wypadku tej zastanawiam się czy nie jest to także swoisty ruch "polityczny", fanowska próba wywarcia wpływu na kształt serii (takie: chcemy więcej TOS-owatości i humoru/lekkości, no i chcemy prawdziwej fizyki, bo tam jednak była).
KAEM
Użytkownik
#2827 - Wysłana: 23 Kwi 2018 15:12:05
Odpowiedz 
Q__:
Czyżby należało uznać "Music..." za najlepszy odcinek pierwszego sezonu DSC (tryb pytający, bo podobną nominację otrzymało również ENT "A Night in Sickbay", i był to ponoć ironiczny gest głosujących fanów)?

IMO to akurat zdecydowanie najsłabszy odcinek całego sezonu.
Q__:
Natomiast w wypadku tej zastanawiam się czy nie jest to także swoisty ruch "polityczny", fanowska próba wywarcia wpływu na kształt serii

I pewnie dokładnie tak należy to interpretować.
Q__
Moderator
#2828 - Wysłana: 23 Kwi 2018 16:11:25 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
KAEM

KAEM:
IMO to akurat zdecydowanie najsłabszy odcinek całego sezonu.

Bo Twój ulubieniec ginie tam raz za razem?
http://www.youtube.com/watch?v=0A78y57JyZY

KAEM:
I pewnie dokładnie tak należy to interpretować.

Ale wiesz, że to - gdyby się udało - może wyjść serii na zdrowie? Bo skoro już się kręci serial adresowany do nastolatków, to może lepiej zrobić z tego infantylnie pogodny Trek-lite z niezłymi wizualiami (jakim jest właśnie ten odcinek, czy otwarcie pilota DSC), przemycający trochę fizycznych ciekawostek i roddenberry'owskich ideałów, zamiast silić się na nieprzekonujące, a dziecinne niemniej, emo-klimaty i twierdzić, że w nich dojrzałość tkwi...*
(Choć przyznać muszę, że co zrobili w "Magic..." z Lorcą boli. Owszem, pokazali go z nowej strony, sugerując mimochodem, że coraz lepiej uczy się udawać Fedka, ale chyba wyprowadzili zbyt daleko out-of-character przy tym.)

* Zresztą sposób zakończenia pierwszego sezonu może sugerować, że twórcy Discovery sami z siebie przestawiają się na ten kurs, a fani chcą im dać tylko wzmocnienie pozytywne utwierdzające ich w tej decyzji.

ps. Kolejne robiące wrażenie fan-czołówki:
http://www.youtube.com/watch?v=IU7QVqqd7z0
http://www.youtube.com/watch?v=5u0nR9sPwdE
KAEM
Użytkownik
#2829 - Wysłana: 23 Kwi 2018 23:03:26
Odpowiedz 
Q__:
Ale wiesz, że to - gdyby się udało - może wyjść serii na zdrowie?

Nie. IMO ten odcinek był najsłabszy - jeśli serial miałby iść w stronę czegoś słabego to raczej nie nazwałbym tego "wychodzeniem na zdrowie"

Q__:
roddenberry'owskich ideałów

co konkretnie masz na myśli?

Q__:
Zresztą sposób zakończenia pierwszego sezonu może sugerować, że twórcy Discovery sami z siebie przestawiają się na ten kurs

Moim zdaniem to ściema i coś w rodzaju chwilowego uśmiechu w stronę starych fanów. Liczę na to że potrwa to 1 góra 2 epizody a potem znów wróci klimat ze środka pierwszego sezonu
Q__
Moderator
#2830 - Wysłana: 24 Kwi 2018 16:03:20
Odpowiedz 
KAEM

KAEM:
Nie. IMO ten odcinek był najsłabszy - jeśli serial miałby iść w stronę czegoś słabego to raczej nie nazwałbym tego "wychodzeniem na zdrowie"

Ja też nie jestem entuzjastą "Magic..." mówiąc szczerze (choć już - idący w podobnym kierunku - sposób introdukcji mostkowych Shenzhou uważam za fajny), ale kimże jesteśmy my dwaj i nasze gusta wobec opiniotwórczej grupy wpływowych fanów z USA.

KAEM:

Oglądałeś Treka, to chyba wiesz.

KAEM:
Moim zdaniem to ściema i coś w rodzaju chwilowego uśmiechu w stronę starych fanów. Liczę na to że potrwa to 1 góra 2 epizody a potem znów wróci klimat ze środka pierwszego sezonu

Czas pokaże.
KAEM
Użytkownik
#2831 - Wysłana: 24 Kwi 2018 23:10:59
Odpowiedz 
Q__:
Oglądałeś Treka, to chyba wiesz

Odnotowuję: Q ponownie miga się od odpowiedzi
Q__
Moderator
#2832 - Wysłana: 24 Kwi 2018 23:31:54 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
KAEM

KAEM:

Odnotuj raczej: Q__ nie ma ochoty odpowiadać na głupie pytania* i poświęcać sążnistych wywodów oczywistościom**.

* Skoro regularnie narzekasz na idealizm klasycznego ST, to chyba wiesz na co narzekasz (więc wypytywanie o to jest bez sensu).

** Tym bardziej, że ideałom ST wiele forumowych wypowiedzi przez lata poświęciłem. Poszukaj, poczytaj, może coś zrozumiesz.
KAEM
Użytkownik
#2833 - Wysłana: 25 Kwi 2018 00:40:40 - Edytowany przez: KAEM
Odpowiedz 
Q__:
Odnotuj raczej: Q__ nie ma ochoty odpowiadać na głupie pytania*

Rozumiem ze jeśli o coś w przyszłości zapytasz o coś to zadowoli Cię odpowiedź "na głupie pytania nie opowiadam".
OK - dobrze że mamy to wyjaśnione

btw. podobno głupie są tylko odpowiedzi....
Q__
Moderator
#2834 - Wysłana: 25 Kwi 2018 01:42:10 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
KAEM

Nie wiem czy trollujesz, czy błaznujesz, czy tylko postanowiłeś traktować dyskusje ze mną (i nie tylko ze mną ) jako słowne pojedynki, które musisz (w swojej głowie i według swoich, wymyślonych, kryteriów) koniecznie wygrywać, ale cokolwiek to jest - wyrośnij z tego*.
Tym bardziej, że - pomijając wszystko inne - b. nudne to jest zwyczajnie.

* Jeśli chcesz być poważnie traktowany i znajdować partnerów do dialogu, ofkors.
KAEM
Użytkownik
#2835 - Wysłana: 25 Kwi 2018 02:25:11
Odpowiedz 
Naprawdę starałem się z Tobą dyskutować normalnie (pytania/odpowiedzi/argumenty) ale widzę że nie potrafisz. Zapędzony do rogu zaczynasz (nie po raz pierwszy) obrażać i to w sposób dosyć dziecinny...

Nie chcesz odpowiedzieć na pytanie, wolisz obrażać - OK dla mnie temat zakończony
Q__
Moderator
#2836 - Wysłana: 25 Kwi 2018 02:36:47 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
KAEM

Jak dla mnie nie tylko przesz do bezsensownych konfrontacji, ale jeszcze bywasz w tym bezczelny. I nigdzie mnie nie zapędziłeś (bo kiedy usiłujesz łapać za słówka, przepychać się i robić podobne głupstwa piszę wprost, że to ci nie przejdzie), dlatego właśnie wkurzasz się i usiłujesz podskakiwać.

Powtórzę raz jeszcze: dorośnij, chłopie, i przestań traktować dialog jak walkę. Najwyższy czas.

(I nie myl pojęć: obrażanie to obrzucanie obelgami, a nie nazywanie zachowań po imieniu.)
KAEM
Użytkownik
#2837 - Wysłana: 25 Kwi 2018 09:23:17
Odpowiedz 
Q__:
Jak dla mnie nie tylko przesz do bezsensownych konfrontacji, ale jeszcze bywasz w tym bezczelny. I nigdzie mnie nie zapędziłeś (bo kiedy usiłujesz łapać za słówka, przepychać się i robić podobne głupstwa piszę wprost, że to ci nie przejdzie), dlatego właśnie wkurzasz się i usiłujesz podskakiwać.

Q__:
i przestań traktować dialog jak walkę.

Zaklinasz rzeczywistość.

Kulturalnie poprosiłem Cię o podanie przykładu a Ty zareagowałeś agresywnymi i miejscami chamskimi postami.

Q__:
Powtórzę raz jeszcze: dorośnij, chłopie,

Właśnie Q, dorośnij wreszcie - jako człowiek i jako moderator.
Q__
Moderator
#2838 - Wysłana: 25 Kwi 2018 12:45:37 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
KAEM

KAEM:
Zaklinasz rzeczywistość.

Nie, nazywam ją.

KAEM:
Kulturalnie poprosiłem Cię o podanie przykładu

Nie, kochaniutki. Zadałeś pytanie:
KAEM:

Dostałeś odpowiedź:
Q__:
Oglądałeś Treka, to chyba wiesz.

I zacząłeś przedszkolną wojenkę podjazdową:
KAEM:

W efekcie dostałeś szczegółowe uzasadnienie wcześniejszej odpowiedzi (żebyś nie insynuował, że się od niej wymiguję):
Q__:
Odnotuj raczej: Q__ nie ma ochoty odpowiadać na głupie pytania* i poświęcać sążnistych wywodów oczywistościom**.

* Skoro regularnie narzekasz na idealizm klasycznego ST, to chyba wiesz na co narzekasz (więc wypytywanie o to jest bez sensu).

** Tym bardziej, że ideałom ST wiele forumowych wypowiedzi przez lata poświęciłem. Poszukaj, poczytaj, może coś zrozumiesz.

Ale zamiast je przyjąć do wiadomości rozkręcałeś się coraz bardziej.

Jeśli będziesz tę zabawe kontynuował, zarobisz bana 24h. (Byłeś ileś razy proszony by nie trollować i unikać podjazdów ad personam, więc jest to recydywa.)
KAEM
Użytkownik
#2839 - Wysłana: 25 Kwi 2018 13:41:40
Odpowiedz 
Q__:
Ale zamiast je przyjąć do wiadomości rozkręcałeś się coraz bardziej.

To nie ja się rozkręcam tylko Ty. Przeczytaj ostatnie posty.
Q__:
Jeśli będziesz tę zabawe kontynuował, zarobisz bana 24h. (Byłeś ileś razy proszony by nie trollować i unikać podjazdów ad personam, więc jest to recydywa.)

Nie używam argumentów ad personam. To Ty mnie od kilku postów obrażasz i prowokujesz a ostatecznie wykorzystujesz pozycje moda i straszysz banem.

Nic dziwnego że na tym forum jest raptem kilku aktywnych userów.

Wiesz co zrobię? Przestanę się wdawać w dyskusję z Tobą - tyle ugrałeś.
Q__
Moderator
#2840 - Wysłana: 25 Kwi 2018 13:49:37 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
KAEM

KAEM:
Wiesz co zrobię? Przestanę się wdawać w dyskusję z Tobą - tyle ugrałeś.

I bardzo dobrze (skoro nie stać cię na mądrzejszą reakcję). To uczyni moją sytuację bardziej komfortową. Przestaniesz mnie bez sensu zaczepiać, co - z sobie tylko znanych powodów - praktykowałeś od dawna (pierwszy zysk). Będę mógł wkraczać jeśli spróbujesz trollować/atakować kogo innego nie będąc stroną dialogu, a więc z pozycji większej bezstronności (zysk drugi). A przy tym, wciąż będę mógł - regulaminowy przywilej moderacji - domagać się od ciebie dowodów na poparcie stawianych tez.
Have a nice day!

EDIT:
Wracając do tematu... Bernd Schneider o sprawie prawnych ograniczeń czy też kreatywnych wymogów:
http://www.ex-astris-scientia.org/new-series.htm#2 0180425

I trochę o niedawno wspominanej pani inżynier - co ciekawe ma to być postać na wózku - tudzież innych nowych bohaterach DSC:
http://sciencefiction.com/2018/04/23/star-trek-dis covery-season-2-new-character-breakdowns/
Q__
Moderator
#2841 - Wysłana: 27 Kwi 2018 09:32:26 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
W końcu dopadłem kopię featurette, którą uczczono start zdjęć do drugiego sezonu DSC:
http://www.youtube.com/watch?v=ehzMb027wXk

Oryginał:
http://www.youtube.com/watch?v=Tgohe_W_0Po
http://www.startrek.com/article/discovery-begins-p roduction-on-season-2

Jak widać: zobaczymy mundury w stylu TOS (a raczej kolejną wariację na ich temat, co tylko dodaje wiarygodności wiadomym pogłoskom).
Ale jeszcze ciekawsze, że w pewnym momencie projekt b. w stylu oryginalnego Manuala - jeśli mnie oko nie myli - tam widać.

Będzie z tego (i z linku castingowego ) news na jutro:
http://www.startrek.pl/article.php?sid=1931
Q__
Moderator
#2842 - Wysłana: 28 Kwi 2018 21:34:56 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Hmm... Zero komentarzy do filmiku z poprzedniego posta (i informacji castingowych z wcześniejszego)? Czyżby już nam tak DSC zobojętniało?*

* Może i nie dziwota, skoro - jak twierdzi Lane - w USA, tym zagłębiu Treka i Trekerów, ogląda ten serial raptem ~300 tys. luda:
https://fanfilmfactor.com/2018/04/26/first-trailer -for-discovery-s2-shows-new-starfleet-uniforms/#co mment-13284

ps. A tu taki staroć z lutego:
http://www.youtube.com/watch?v=QUnj6I5zfwU
Q__
Moderator
#2843 - Wysłana: 1 Maj 2018 12:10:59 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
mitycznych nowych fanów pozyskanych na DSC, którzy pewnie gdzieś są tylko nikt ich nie widział

Hmm... Jacyś fani DSC właśnie się objawili...
http://www.startrek.com/article/discovery-shines-a t-destination-star-trek-germany
Pytanie jednak czy to 1. fani całej serii, czy tylko mundurów z niej? 2. nowy narybek, czy jednak starzy Trekerzy, którzy i DISCO polubili? 3. no i ilu ich jest właściwie, bo zdjęcie kilka osób pokazuje?
Dreamweb
Użytkownik
#2844 - Wysłana: 1 Maj 2018 17:42:22
Odpowiedz 
Albo to statyści wynajęci przez CBS żeby serialowi dobry "pijar" robić.

PS. Tak, wiem, miałem tam być. Ale po rozważeniu wszystkich za i przeciw, ostatecznie wyprawę do Dortmundu odpuściłem. Pozostaje mieć nadzieję, że może kiedyś będzie gdzieś bliżej, choćby w Berlinie, wtedy musowo jadę. No bo na nasz kraj to raczej nie liczyłbym...
KAEM
Użytkownik
#2845 - Wysłana: 2 Maj 2018 00:25:51
Odpowiedz 
Q__:
Pytanie jednak czy to 1. fani całej serii, czy tylko mundurów z niej?

Pewnie tylko mundurów, podobnie jak wszyscy inni którzy poprzebierali się za Picarda i Kirka ;)
Dreamweb:
PS. Tak, wiem, miałem tam być. Ale po rozważeniu wszystkich za i przeciw, ostatecznie wyprawę do Dortmundu odpuściłem. Pozostaje mieć nadzieję, że może kiedyś będzie gdzieś bliżej, choćby w Berlinie, wtedy musowo jadę

Też myślałem że zajrzę (niewiele brakowało abym był niedaleko przy okazji innych spraw) ale tez ostatecznie musiałem odpuścić.
Co do Berlina to raczej nie liczyłbym - zbyt daleko od zachodniej granicy Niemiec.
Q__
Moderator
#2846 - Wysłana: 2 Maj 2018 11:33:10 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
KAEM

KAEM:
Pewnie tylko mundurów, podobnie jak wszyscy inni którzy poprzebierali się za Picarda i Kirka ;

Znów bawisz się w mistrza ciętej riposty, a najwidoczniej nie wiesz o czym piszę. Wyjaśnię: znałem przypadki (b. konkretne) fanów, którzy ubierali się na konwenty w mundury z nowych filmów - nie będąc tychże filmów fanatykami (czasem nie będąc w ogóle ich zwolennikami nawet), bo - po prostu - dobrze wyglądały ich zdaniem*.

* Moim zdaniem też dobrze wyglądają, nawiasem mówiąc.

ps. Na pociechę masz argument, którym będziesz mógł bronić DSC, głośną w rodzimym fandomie - i to do tego stopnia, że podnoszoną do rangi maksymy czy zasady - myśl Pauliny Braiter:

"prawdziwy fan ogląda tak długo, aż mu się spodoba!"

EDIT:
I jeszcze taka ciekawostka (wiek aktorów grających w DSC):
http://www.youtube.com/watch?v=Rji2e4qistA
Mav
Użytkownik
#2847 - Wysłana: 3 Maj 2018 12:45:20
Odpowiedz 
Czyli będzie drugi sezon? Ten serial jest tak obrzydliwie słaby, głupi, po prostu tak beznadziejny, że przez niego nie potrafię udzielać się w tematach ST na forum. Po prostu tak mnie ten syf zwany Discovery odrzucił, że dopóki to coś będzie kręcone ja od ST odpoczywam.

Że też ten tępy serial dostał drugi sezon... I Jeszcze swoją obecnością zaśmieca mi Netflixa!
Q__
Moderator
#2848 - Wysłana: 3 Maj 2018 13:45:24 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Ty nie narzekaj, tylko wsłuchaj się w słowa Braiter i bierz do oglądania

(A bardziej serio: nie rozumiem aż tak radykalnego odrzucenia ST, przecież zawsze pozostaje Ci do omawiania klasyczny Trek, którego głębię, czy względną technologiczną precyzję, możesz analizować czy - choćby na złość - przeciwstawiać DSC.)
Mav
Użytkownik
#2849 - Wysłana: 3 Maj 2018 14:55:48
Odpowiedz 
Q__:
przecież zawsze pozostaje Ci do omawiania klasyczny Trek,

Discovery się panoszy wszędzie... Włączam Netflix, chce sobie obejrzeć jakiś epizod TNG i już mi wylatuje durny DSC... Najczęściej z twarzą tej Michaeli... Masakra. Staram się unikać takich rzeczy, bo ten serial autentycznie mnie odrzuca. Festiwal durnoty i nędzy w niespotykanej dotąd skali.

Więc odpoczywam od ST. Wrócę do niego być może jak już skasują DSC.
Q__
Moderator
#2850 - Wysłana: 3 Maj 2018 16:37:17
Odpowiedz 
Mav

Mav:
Discovery się panoszy wszędzie...

No nie wiem, jak zaglądałem do lodówki, to go tam nie było.
 Strona:  ««  1  2  ...  93  94  95  96  97  ...  100  101  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Discovery

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!