USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Discovery
 Strona:  ««  1  2  3  ...  126  127  128  129  130  131  132 
Autor Wiadomość
Smok_Eustachy
Użytkownik
#3931 - Wysłana: 17 Paź 2020 12:11:07
Odpowiedz 
Enterprajs nie było takie najgorsze w 1 sezonie
Q__
Moderator
#3932 - Wysłana: 17 Paź 2020 20:28:48
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
Zastanawiam się czy ja oglądałem Star Trek czy jakiś mix z The Expanse and Dark Matters z cholera wie czym jeszcze ?

To drugie, choć dostało logo ST.

reyden

reyden:
Wolał bym jeden porządny serial niż całą masę kiepskich seriali .

Też bym wolał ;]

reyden:
ich jakość to okolice pierwszych sezonów ENT

Niższy (jak już zauważył Smok_Eustachy). Tamte były słabo reżyserowane, przez co nudne, ale lepiej napisane (zdarzało się ich odcinkom gwałcić continuity, czy naukowy sens, ale były spójniejsze wewnętrznie i nie gryzły się między sobą w sposób generujący bezsensowny metaplot).

ps. Recenzja DeCandido:
https://www.tor.com/2020/10/15/i-am-done-being-ref lexively-supportive-star-trek-discoverys-that-hope -is-you/
Smok_Eustachy
Użytkownik
#3933 - Wysłana: 17 Paź 2020 22:42:18
Odpowiedz 
Nie nudziłem się na 1 sezonie Enterprajsa i nie widziałem AND. Więc nie wiem.
Q__
Moderator
#3934 - Wysłana: 17 Paź 2020 23:33:37
Odpowiedz 
Smok_Eustachy

Smok_Eustachy:
Nie nudziłem się na 1 sezonie Enterprajsa

A widziałeś go w końcu do końca (tak z ciekawości, bo pamiętam, że część odcinków ENT planowałeś sobie odpuścić...)?

Przy czym: prawda, pierwszy nie jest taki zły, prawdziwe kłopoty zaczynaja się wraz z drugim, na który wyraźnie zabrakło pomysłów*.

* Co i tak może być mniejszym złem na tle wysypu złych pomysłów Kurtzmana i spółki.
Smok_Eustachy
Użytkownik
#3935 - Wysłana: 18 Paź 2020 01:12:25
Odpowiedz 
Całego nie. 1 sezon i 4 oglądałem. Odmawiam oglądania temporalnych
Q__
Moderator
#3936 - Wysłana: 18 Paź 2020 01:26:48
Odpowiedz 
Smok_Eustachy

Czysto temporalny to tam nie jest żaden. Drugi - mimo przewijających się wątków wiadomej czasowej wojny - przypomina pierwszy, tylko mniej tam nawiązań do realnej kosmonautyki, więcej klasycznego ST, niekoniecznie najwyższej jakości (choć niektóre odcinki są zapamiętywalne). Trzeci to taka powtórka z późnego DS9 - lepiej przemyślana, gorzej wykonana. Wojenka i ratowanie Ziemi, z bardziej interesującymi od głównej fabuły odskokami w bok. Przy czym o ile przyczyną tego całego zamieszania jest interwencja temporalna, o tyle cała reszta to w większości konwencjonalna naparzanka.
Seybr
Użytkownik
#3937 - Wysłana: 18 Paź 2020 11:51:25 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Smok_Eustachy:
Nie nudziłem się na 1 sezonie Enterprajsa

Entak to ja z bólem oglądałem.

Smok_Eustachy:
ie widziałem AND

W skrócie, Hercules w kosmosie. Miał kilka ciekawych pomysłów. Poszli złym tropem, cholera tylko wie gdzie. Dla mnie ten serial, ma poziom Herculesa i Xeny. Dla mnie po latach nie strawny.
Q__
Moderator
#3938 - Wysłana: 18 Paź 2020 20:14:05
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
Poszli złym tropem, cholera tylko wie gdzie.

Ale zanim tam poszli* nie było najgorzej (pomijając konsekwentnie tandetną, ohydną wręcz, przynajmniej w większej części, stronę wizualną).

* Czyt.: w pierwszych sezonach.
Dreamweb
Użytkownik
#3939 - Wysłana: 19 Paź 2020 09:35:42
Odpowiedz 
Q__:
ps. A tu mamy tytuły wszystkich odcinków sezonu trzeciego:

Q__:
Episode 7: Unification III

Znaczy że to będzie dalszy ciąg dwuodcinkowej opowieści z TNG? Tylko ciekawe czy cofną się w czasie, czy to będzie się rozgrywać w XXXII wieku, czyli np. paręset lat po zniszczeniu Romulusa...
Q__
Moderator
#3940 - Wysłana: 19 Paź 2020 10:27:04 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
Znaczy że to będzie dalszy ciąg dwuodcinkowej opowieści z TNG?

Obstawiam nazwę planety (albo stacji). Przy czym sądzę, że nazwa ta może w istocie nawiązywać do wydarzeń w/w odcinka.

ps. Recenzje Tessiera:
https://danieltessier.blogspot.com/2020/10/trek-re view-dis-3-1-that-hope-is-you.html

Lane'a:
https://fanfilmfactor.com/2020/10/18/is-star-trek- discovery-overcompensating-editorial-review/

I Billie Doux:
https://www.douxreviews.com/2020/10/star-trek-disc overy-that-hope-is-you.html

EDIT:
Wypadnie też chyba odnotować, że sąd odrzucił apelację Anasa Abdina w sprawie DISCO i Tardigrades:
https://www.youtube.com/watch?v=sU0dBv6CNj8
Q__
Moderator
#3941 - Wysłana: 23 Paź 2020 11:51:25
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  3  ...  126  127  128  129  130  131  132 
USS Phoenix forum / Star Trek / Discovery

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!