USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Discovery, a Phoenix

Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#1 - Wysłana: 1 Sier 2016 02:25:53 - Edytowany przez: Q__
Wiem, że co najmniej część z nas oglądała pilotowy odcinek Star Trek: Phoenix*, produkcji - koniec końców - zakwalifikowanej jako fanowska, ale mającej ambicje - jeszcze przed RENegades - zostać szóstą (siódmą licząc TAS) serią telewizyjną ST. Produkcji, jak głosi uparta plotka, powstałej z inspiracji J.J. Abramsa/jego bliskiego zaplecza jako swoisty balon próbny, projekt modnie unowocześnionego Treka oddany pod osąd fanów i wytwórni.

Otóż ciekawi mnie na ile Discovery będzie podobny do tego Phoenixa. W jakim stopniu będzie korzystał z jego rozwiązań i jakie wyciągnie wnioski z jego klęski... (Tylko błagam: bez lostowatego biegania po lasach... choć wybór Vancouver na plan zdjęciowy może na co innego wskazywać. I zero przekomplikowanych romulańskich intryg rodzinnych planowanych na sezony...)

* jeśli ktoś nie pamięta:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=2986
Evelin Siv
Użytkownik
#2 - Wysłana: 4 Sier 2016 17:32:16 - Edytowany przez: Evelin Siv
Q__:
Evelin Siv:
Ciekawe co z zrobią z Discovery...

Sam jestem ciekaw. Wierzę w Menosky'ego (i nie tylko), ale nie wierzę w CBS pod rządami Moonvesa.

Przenoszę do tematu (czy to będzie główny temat o Discovery? bo chyba zasługuje na swój)
Czytałam plotkę, że ma się dziać przed TOS, że numer okrętu daje wskazówkę.
Nie wiem jak ty i reszta, ale ja bym wolała zamiast się cofać i robić prequele, to iść dalej i rozwijać historię Federacji...
Q__
Moderator
#3 - Wysłana: 4 Sier 2016 17:56:06
Evelin Siv

Evelin Siv:
czy to będzie główny temat o Discovery?

Jasne, że nie. Służący porównaniu tytułowych serii.

USS Phoenix forum / Star Trek / Discovery, a Phoenix

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!