USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Gdzie oglądać DS9?

Autor Wiadomość
Empata Wolkanin
Użytkownik
#1 - Wysłana: 28 Paź 2014 22:51:55
Odpowiedz 
Czy byłby ktoś tak uczynny aby wskazać pół-Betazoidzie pół-Wolkaninowi ( Pomyślcie co by się działo w Treku :D ) miejsce gdzie można oglądać DS9 ewentualnie ściągnąć "na 24 godziny w celach informacyjnych"?
pirogronian
Użytkownik
#2 - Wysłana: 28 Paź 2014 23:19:17
Odpowiedz 
Ogląda się najlepiej na dużym ekranie
A ściągnąć można z chomikuj.pl, tylko trzeba im trochę zabulić za transfer
Mav
Użytkownik
#3 - Wysłana: 29 Paź 2014 01:10:29
Odpowiedz 
Empata Wolkanin:
Czy byłby ktoś tak uczynny aby wskazać pół-Betazoidzie pół-Wolkaninowi ( Pomyślcie co by się działo w Treku :D ) miejsce gdzie można oglądać DS9 ewentualnie ściągnąć "na 24 godziny w celach informacyjnych"?

W największe darmowej wypożyczalni na świecie - thepiratebay.com

pirogronian:
A ściągnąć można z chomikuj.pl, tylko trzeba im trochę zabulić za transfer

Zapamiętaj! - Nie płaci się za piraty! Jakbym miał porównać do czegoś ten absurd... to tak jak byś płacił swojej dziewczynie za seks
pirogronian
Użytkownik
#4 - Wysłana: 29 Paź 2014 11:14:22
Odpowiedz 
Mav:
to tak jak byś płacił swojej dziewczynie za seks

Płacisz - musisz się w zamian nią opiekować i ją kochać
Guauld
Użytkownik
#5 - Wysłana: 29 Paź 2014 11:19:31
Odpowiedz 
Empata Wolkanin:
Zapamiętaj! - Nie płaci się za piraty!

Z Chomikiem to jest ten problem, że bardzo wiele rzeczy można niestety znaleźć tylko tam. No, ale zawsze można samemu nawrzucać trochę śmieci na swojego chomika coby ludzie ściągali, trochę taniej wychodzi.
Mav
Użytkownik
#6 - Wysłana: 29 Paź 2014 12:20:10
Odpowiedz 
Guauld:
Z Chomikiem to jest ten problem, że bardzo wiele rzeczy można niestety znaleźć tylko tam.

Ja miałem taką sytuacje tylko z kilkoma polskimi produkcjami i wtedy faktycznie tylko chomik mógł pomóc, ale z zagranicznymi nie ma problemu.

pirogronian:
Płacisz - musisz się w zamian nią opiekować i ją kochać

A jeśli to ona więcej zarabia? A miłość jest chyba uczuciem bezpłatnym, czy abonament płacisz?
Empata Wolkanin
Użytkownik
#7 - Wysłana: 29 Paź 2014 14:59:02
Odpowiedz 
Niestety na chomikuj.pl nie ma kilku odcinków pierwszego sezonu, który aktualnie oglądam
Toudi
Użytkownik
#8 - Wysłana: 29 Paź 2014 21:06:59
Odpowiedz 
Wy tak poważnie? Na chomikuj się świat nie kończy, plus fakt, że google ostatnio w ramach walki z piractwem opublikowało listę miejsc, gdzie jest wszystko.

Nie wiem jakie stawki ma chomikuj, ale podejrzewam, że przy płaceniu za transfer z dobrą jakością plików, to pewno oryginalne dvd można zdobyć.
Mav
Użytkownik
#9 - Wysłana: 29 Paź 2014 22:29:09
Odpowiedz 
Empata Wolkanin:
Niestety na chomikuj.pl nie ma kilku odcinków pierwszego sezonu, który aktualnie oglądam

Toudi:
Wy tak poważnie? Na chomikuj się świat nie kończy

Powtarzam: thepiratebay.com - nad czym się tu zastanawiać? Przy dobrym łączu można mieć całą DS9 w niecałą godzinę.
7z9
Użytkownik
#10 - Wysłana: 30 Paź 2014 10:54:42
Odpowiedz 
Empata Wolkanin:

Trochę dziwne że nie ma, jesteś pewny? Ja swego czasu ściągnąłem niemal całego ST (VOY, DS9, ENT) darmowo z "Od siebie"
Te pliki które były uszkodzone (a autor nie nadążał ich zastępować) ściągałem właśnie z chomika. Czasem trzeba było się oszukać ale udało się.
Tak z ciekawości spytam, interesuje ciebie opcja z napisami, dubbing czy może oryginalna wersja? Chętnie bym pomógł ale niestety na obecną chwile nie posiadam dysku źródłowego z moją filmoteką.

USS Phoenix forum / Star Trek / Gdzie oglądać DS9?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!