USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Star Trek CCG

Autor Wiadomość
Dukat
Użytkownik
#1 - Wysłana: 15 Mar 2012 14:11:28
Odpowiedz 
Ktoś gra albo grał w trekową karciankę?
poligon
Użytkownik
#2 - Wysłana: 15 Mar 2012 14:18:48
Odpowiedz 
Nie, z karcianek grałem tylko w Kult, polecam mroczny klimat (bez political corrects) głśno było o niej kilka lat temu, gazety rozpisywały sie o jej brutalności. Rodzice dzwonili, dzieci płakały .

Same obrazki na kartach to male majstersztyki. Sporo slawnych rysowników sie udzielało.

Karcianki są teraz w odwrocie, widać to po konwentach.
Dukat
Użytkownik
#3 - Wysłana: 15 Mar 2012 14:26:21
Odpowiedz 
poligon:
Nie

z ciekawości pytam.

poligon:
z karcianek grałem tylko w Kult, polecam mroczny klimat (bez political corrects) głśno było o niej kilka lat temu, gazety rozpisywały sie o jej brutalności.

Kilka? A nie kilkanaście?
poligon
Użytkownik
#4 - Wysłana: 15 Mar 2012 14:35:23
Odpowiedz 
Dukat:
Kilka? A nie kilkanaście?

2002-2004 rok no prawie kilkanaście lat. Z karcianek teraz mozna pograć w kompterową wersje Magić The Gatering. Sporo ludzi polikwidowało talie i gra po sieci. Teraz to już głównie kolekcjonowanie i biznes.
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 15 Mar 2012 14:41:23
Odpowiedz 
Dukat

Zanim Cię - bo na to się zanosi - zbanuję, poradzę Ci zgłoszenie się w sprawie do Beyo i I. Thorne'a (powinieneś ich znaleźć bez trudu na Trek.pl). Kiedyś urządzili nawet turniej ST CCG na TrekSferze, ale chętnych raczej nie było...
mozg_kl2
Użytkownik
#6 - Wysłana: 15 Mar 2012 14:41:50
Odpowiedz 
poligon:
Karcianki są teraz w odwrocie, widać to po konwentach.

Teraz to chyba wszystko jest w odwrocie.

Dukat:
z ciekawości pytam.

Ja nie brałem w treka karcianego, ale na Pyrkonie widziałem jak chłopaki z Posoni grali.

poligon:
Magić The Gatering.

W to zdarza mi się grywać od czasu do czasu przy piwku. Lubie wracać, z sentymentu do tej gry. Talie to straszny pochłaniacz gotówki. I te karty jedna dobra za 50 zł.
poligon
Użytkownik
#7 - Wysłana: 15 Mar 2012 14:57:23
Odpowiedz 
mozg_kl2:
W to zdarza mi się grywać od czasu do czasu przy piwku. Lubie wracać, z sentymentu do tej gry. Talie to straszny pochłaniacz gotówki. I te karty jedna dobra za 50 zł.

I jak tu tasować takie karty? Nuż która się zagnie. Znajomu miał tego całą reklamówke, ciekawe ile jest teraz warta?
mozg_kl2
Użytkownik
#8 - Wysłana: 15 Mar 2012 15:45:12
Odpowiedz 
poligon:
I jak tu tasować takie karty?

Są specjalnie koszulki na karty. Wtedy Ci się nie zniszczą w trakcie gry, oraz transporcie.

poligon:
ciekawe ile jest teraz warta?

Wszystko zalezy od karty. Jak mówie są takie, któe są warte mniej niż papier na nich wydrukowany i odwrotnie. jest taka strona tylko nie pamiętam adresu, gdzie są ceny kart. Są pozycje idące w tysiące zielonych.
Korrd
Użytkownik
#9 - Wysłana: 7 Wrz 2012 12:06:49
Odpowiedz 
Mam całkiem sporą talie to Star Trek CCG, ale nigdy nie miałem z kim w to zagrać. Chętnie bym spróbował.
Seybr
Użytkownik
#10 - Wysłana: 7 Wrz 2012 16:19:53
Odpowiedz 
Korrd

To jak z alkoholem. Masz go pełen barek ale nie ma czasem z kim wypić.
fluor
Użytkownik
#11 - Wysłana: 7 Wrz 2012 18:16:14 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
Korrd
Tak jak z alkoholem, jak nie chcesz pić sam, to trzeba trochę poszukać ;)

W Poznaniu jest aktywna grupa grających (WOGF), jeżeli nie bardzo możesz (czy chcesz) jechać tak daleko, to prawdopodobnie będą na Polconie w sierpniu.
The_D
Użytkownik
#12 - Wysłana: 7 Wrz 2012 21:53:51
Odpowiedz 
Warp_10 chyba eż ma troche kart. Na forum dawno nie zalądał, ale bywa na spotkaniach w Paradoksie.
Dragon
Użytkownik
#13 - Wysłana: 9 Wrz 2012 17:59:34
Odpowiedz 
Mam chyba z 600 kart ale ale mieszkanie na zewnętrznych rubieżach sprawia że nie mam z kim grać
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 16 Lip 2018 19:13:50 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 

USS Phoenix forum / Star Trek / Star Trek CCG

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!