USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Star Trek: Moja przygoda z tym uniwersum
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7 
Autor Wiadomość
emillo97
Użytkownik
#181 - Wysłana: 26 Gru 2011 23:14:11
Odpowiedz 
Ktoś kto trzeźwo myśli. Wybacz ale nie mam już nerwów i siły na niego.
Toudi
Użytkownik
#182 - Wysłana: 26 Gru 2011 23:27:10 - Edytowany przez: Toudi
Odpowiedz 
emillo97:
Idź pomęczyć innych ludzi :/

Do ludzi i do Trolli mam szacunek, ich nie męczę.

emillo97:
Zejdź ze mnie bo czepianie się mnie to chyba twoje hobby.

Nie obrażaj mnie, nigdy w życiu bym na ciebie nie wszedł. ;)
A moim życiowym hobby jest SF (i dobre jedzenie (dobre dla mnie oczywiście).
Czepianie się ciebie uważam za swój chamski obowiązek, bo zachowujesz się jakbyś nigdy nie słyszał hasła netykieta i mimo wielokrotnego już zwracania ci uwagi, byś się zapoznał, uparcie tego nie robisz.

emillo97:
Wybacz ale nie mam już nerwów i siły na niego.

Czyli wreszcie weźmiesz się za siebie i zaczniesz zachowywać jak na forumowicza przystało? Cieszę się.
Elaan
Użytkownik
#183 - Wysłana: 26 Gru 2011 23:27:25 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
emillo97

Co do mojej pisowni też bywały tu zastrzeżenia, które starałam się brać pod uwagę - to nic złego poprawić swój błąd, choć nie zawsze łatwo.
Poza tym, jeśli mogę coś doradzić : gdy chcesz, aby jakiś wyraz, fraza lub zdanie w Twoim tekście zwróciło uwagę czytających, wyróżnij je raczej pogrubieniem, zamiast używać Caps Locka.
Q__
Moderator
#184 - Wysłana: 26 Gru 2011 23:47:37
Odpowiedz 
Darnok

Darnok:
tylko o większym luzie i może anulowania banów dla osób, które wróciły i na rózgę jeszcze nie zasłużyły

A, ta decyzja jest pewna .

Toudi

Toudi:
Czepianie się ciebie uważam za swój chamski obowiązek, bo zachowujesz się jakbyś nigdy nie słyszał hasła netykieta i mimo wielokrotnego już zwracania ci uwagi, byś się zapoznał, uparcie tego nie robisz.

Toudi:
Czyli wreszcie weźmiesz się za siebie i zaczniesz zachowywać jak na forumowicza przystało? Cieszę się.

Byłbyś dobrym modem .
emillo97
Użytkownik
#185 - Wysłana: 26 Gru 2011 23:48:49
Odpowiedz 
Okej. Widzisz Toudi? Da się wytłumaczyć po ludzku i bez obrażania. Elaan dziękuje, że wytłumaczyłaś mi racje Toudiego w przystępny sposób. I Toudi następnym razem mów zwięźle i grzecznie. Sam wspominałeś o netykiecie.
Toudi
Użytkownik
#186 - Wysłana: 26 Gru 2011 23:52:26
Odpowiedz 
Q__:
a .

Q__:
m .

:P Kogo to się kiedyś czepiałeś? Elaan? ;)

Q__:
Byłbyś dobrym modem .

Tu bym nie dał rady. Zbyt demokratyczne rządy tu panują. Ale za komplement dziękuję.
Q__
Moderator
#187 - Wysłana: 26 Gru 2011 23:54:35 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
Kogo to się kiedyś czepiałeś? Elaan?

Pauza była ze względu na emoticony, tylko w cytowaniu tak fatalnie to wygląda.

Toudi:
Tu bym nie dał rady. Zbyt demokratyczne rządy tu panują.

No to widzisz, co tu musiałem znosić .
Toudi
Użytkownik
#188 - Wysłana: 26 Gru 2011 23:59:38
Odpowiedz 
emillo97:
Okej. Widzisz Toudi? Da się wytłumaczyć po ludzku i bez obrażania.

Pewno, że się da. Ale nie oczekuj, że całe życie będą ci wszystko na tacy podawać. Gdybyś się wysilił i sprawdził hasło na które zwróciłem ci uwagę (a nie odbierał wszystkiego za atak), sam doszedłbyś do odpowiednich wniosków, a jeszcze jakby tego było mało, poznałbyś jeszcze kilka zagadnień, które ci się Internecie (i życiu) przydadzą. (A tak podano ci rozwiązanie tylko jednego twojego problemu.)

Q__:
Pauza była ze względu na emoticony, tylko w cytowaniu tak fatalnie to wygląda.

A to przepraszam, mam wyłączone wczytywanie grafik, a forum nie ma alternatywnego tekstu przy ich braku, to u mnie wygląda na celową pauzę...

Q__:
No to widzisz, co tu musiałem znosić

W tej kwestii zawsze tutejszym modom współczuję.
Eviva
Użytkownik
#189 - Wysłana: 27 Gru 2011 07:55:37 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Toudi

Weź nie przyganiaj emillo97 niczym przysłowiowy kocioł garnkowi, bo to naprawdę niesmaczne (a podobno lubisz dobre jedzenie). Wszyscy byliśmy kiedyś młodzi, nawet ja, a młodość ma swoje prawa. Chłopak nie chce, żebyś się go czepiał? Byłoby uprzejmie zatem dać mu spokój. Taż weź się za inną robotę.
Q__
Moderator
#190 - Wysłana: 27 Gru 2011 11:55:31
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
Chłopak nie chce, żebyś się go czepiał? Byłoby uprzejmie zatem dać mu spokój.

A my chcemy, by zaczął pisać z sensem, więc może emillo97 byłby uprzejmy w końcu spełnić tą prośbę? Albo przyznać wprost, że go to przerasta...
emillo97
Użytkownik
#191 - Wysłana: 27 Gru 2011 13:05:22
Odpowiedz 
Q__:
A my chcemy, by zaczął pisać z sensem, więc może emillo97 byłby uprzejmy w końcu spełnić tą prośbę? Albo przyznać wprost, że go to przerasta...

Chciałbym zauważyć atak za brak dobrego pisania zgodnie z netykietą, teraz zarzucasz że bez sensu. Wiesz Q, czasami dobrze się jest ugryźć w język albo najpierw 30 razy się zastanowić czy dalsza dyskusja ma sens.
Elaan
Użytkownik
#192 - Wysłana: 27 Gru 2011 13:11:28 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Toudi:
Kogo to się kiedyś czepiałeś? Elaan?

I miał rację, choć złych nawyków niełatwo się pozbyć.

Q__:
może emillo97 byłby uprzejmy w końcu spełnić tą prośbę?

Dajmy mu trochę czasu, wyrobi się.
Stopniowe korygowanie błędów bywa czasem skuteczniejsze.

emillo97

Skoro tak spokojnie przyjąłeś moją radę, przyjm proszę, jeszcze jedną:
sens Twoich wypowiedzi [ co do którego nie mam żadnych wątpliwości ] byłby łatwiej odczytywalny, gdybyś przejrzyściej konstruował zdania.
Toudi
Użytkownik
#193 - Wysłana: 27 Gru 2011 13:13:09
Odpowiedz 
Eviva:
Taż weź się za inną robotę.

Mam taką w planach. :P

Eviva:
Wszyscy byliśmy kiedyś młodzi, nawet ja, a młodość ma swoje prawa.

Byliśmy, i popełnialiśmy błędy i trafiłem wówczas na upartych moderatorów i współforumowiczów, i współkomentatorów, którzy szybko i skutecznie naprostowali moje zachowanie (najgorsze, że większość z tego pewno nadal krąży gdzieś w internecie...), za co bardzo im dziękuję.
emillo błędnie interpretował moje (bądź co bądź) uprzejme rady, odbierał je jako atak tylko i wyłącznie na jego osobę, odgrażał się więc chciał, to ma.
emillo97
Użytkownik
#194 - Wysłana: 27 Gru 2011 13:16:30
Odpowiedz 
Toudi:
emillo błędnie interpretował moje (bądź co bądź) uprzejme rady, odbierał je jako atak tylko i wyłącznie na jego osobę, odgrażał się więc chciał, to ma.

Miłe? Miłe? Wierz mi wiem kiedy ktoś jest miły a kiedy złośliwy. Ja się odgrażałem? To nie były ataki? Zobacz to co ty pieniłeś prze XXX postów jedna osoba zamieściła w kilku zdaniach. I błagam zakończmy tą bezowocną dyskusję.
Toudi
Użytkownik
#195 - Wysłana: 27 Gru 2011 14:01:46
Odpowiedz 
emillo97:
Miłe? Miłe? Wierz mi wiem kiedy ktoś jest miły a kiedy złośliwy.

Nie MIŁE, a UPRZEJME rady, miłe!=uprzejme.
Złośliwe, tak, kiedy prowokujesz, nie oczekuj miłych odpowiedzi.

emillo97:
Zobacz to co ty pieniłeś prze XXX postów jedna osoba zamieściła w kilku zdaniach.

A ja jednym wyrazie/haśle, ale nie zrozumiałeś.

emillo97:
I błagam zakończmy tą bezowocną dyskusję.

Czyli jednak nadal nie chcesz zapoznać się z hasłami o które prosiłem, szkoda. Więc niestety, jeszcze długo będziemy to wałkować.
Q__
Moderator
#196 - Wysłana: 27 Gru 2011 14:13:25 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Toudi

Skoro emillo97 autorefleksję ma na poziomie trolla, to zwykłe nie karmienie pomoże? Brak rozmówców bywa cenną forumową lekcją.
emillo97
Użytkownik
#197 - Wysłana: 27 Gru 2011 14:16:12
Odpowiedz 
Już dawno przeprowadziłem autorefleksję ale może wam też się przyda? I tak na prawdę prowadzimy off-topic. I Q sam obrażasz a mnie krytykujesz? Skończcie a raczej skończmy bo do niczego nie dojdziemy.
Toudi
Użytkownik
#198 - Wysłana: 27 Gru 2011 14:30:03
Odpowiedz 
Q__, ale ja się tak dobrze bawię. ;) Kiedy on się tak szarpie i wyrywa, próbując odkręcić swoje teksty, przy równoczesnej próbie uderzenia w jakieś moje czułe miejsce. ;) Mam przed oczami obraz, jak dym mu leci z uszu po każdym moim poście. ;)

Nawet teraz, rzuca nam hasło o offtopie w temacie, którego domaga się kasacji. Przecież jeśli Kai usłucha jego modłów (zapewne przekazanych mu przez obecnie byłych kapłanów), to wszystko to poleci w niebyt...

Ale OK, mimo panującej anarchii i braku oficjalnych środków represji, posłucham twej rady i dam sobie spokój. ;)

I tak jak już muszę sobie nowego zajęcia szukać, to mam do ciebie Q dwa pytanka.
Czytałeś topic Pathfindera na forum? Bo nie dostałem tam od ciebie żadnej odpowiedzi.
Co z twoją starą obietnicą (a może zachętą) by mi bloga zalinkować w linkach? ;)
emillo97
Użytkownik
#199 - Wysłana: 27 Gru 2011 15:11:34
Odpowiedz 
Toudi:
Kiedy on się tak szarpie i wyrywa, próbując odkręcić swoje teksty, przy równoczesnej próbie uderzenia w jakieś moje czułe miejsce. ;) Mam przed oczami obraz, jak dym mu leci z uszu po każdym moim poście. ;)

Mam te same odczucia w stosunku do ciebie. Ja się wyśmienicie bawię ale to się robi nudne. Ja nikomu źle nie życzę bo to fajne forum.
Q__
Moderator
#200 - Wysłana: 27 Gru 2011 15:11:59
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
Czytałeś topic Pathfindera na forum? Bo nie dostałem tam od ciebie żadnej odpowiedzi.
Co z twoją starą obietnicą (a może zachętą) by mi bloga zalinkować w linkach? ;)

"Path" ukaże się. Data... jest milczeniem .
Blog - odezwij się do mnie na GG.
Q__
Moderator
#201 - Wysłana: 25 Lut 2013 04:01:24
Odpowiedz 
emillo97:
Dzisiaj obejrzałem odcinek s01e17 "Galileo Seven" ./.../ Po prostu pięknie zrobione w tym odcinku loty promów

A'propos Galileo i lotów:
http://www.youtube.com/watch?v=3z6VzNsxlxs
Q__
Moderator
#202 - Wysłana: 26 Lis 2019 10:10:10
Odpowiedz 
Enterprise D:
Usunięta scena z VII:
/.../
Kirk na spadochronie?

Stary link przepadł. Wrzucę... starszy:
https://www.youtube.com/watch?v=qAZrPMsTL1c
freds
Użytkownik
#203 - Wysłana: 11 Gru 2019 21:17:59
Odpowiedz 
Myślałem, że to wątek do opisywania przygody ze Star Trekiem, a tu jakieś awantury ;) Mnie do seriali zachęciła żona, która była trekkie ostrym, ja tylko jako dzieciak widziałem parę odcinków NG. Ale pokochałem to uniwersum całkowicie!

----
http://imps.pl/
Q__
Moderator
#204 - Wysłana: 11 Gru 2019 23:50:45 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
freds

Spam-sygnaturka? Tłumacz się, albo zbanuję jako bota...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7 
USS Phoenix forum / Star Trek / Star Trek: Moja przygoda z tym uniwersum

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!