USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Star Trek: Moja przygoda z tym uniwersum
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#151 - Wysłana: 26 Gru 2011 19:42:08
Odpowiedz 
Toudi:
A poza tym, nie odgrażałeś się, że już tu nie zawitasz?

Uprasza się o niewracanie do zaszłości. Było-minęło. Fajnie, ze chłop wrócił i cieszmy się a radujmy.
Toudi
Użytkownik
#152 - Wysłana: 26 Gru 2011 19:46:48
Odpowiedz 
Eviva, gdy pisałem swą złośliwość, jedyne co zdążył napisać, a raczej wykrzyczeć, to te info o kasowaniu, to musisz przyznać, że i tak byłem łagodny.
emillo97
Użytkownik
#153 - Wysłana: 26 Gru 2011 19:49:32
Odpowiedz 
Toudi:
Eviva, gdy pisałem swą złośliwość, jedyne co zdążył napisać, a raczej wykrzyczeć, to te info o kasowaniu, to musisz przyznać, że i tak byłem łagodny.

Napisałem to bo nie bd aktualizował tego tematu... Jacy niektórzy są bezmyślni... Włącz myślenie
Eviva
Użytkownik
#154 - Wysłana: 26 Gru 2011 19:50:11
Odpowiedz 
Toudi:
musisz przyznać, że i tak byłem łagodny.

Jak na Ciebie, to nawet bardzo łagodny Ja to naprawdę doceniam. Może więc pójdź jeszcze kroczek dalej i nie zrażaj miłego usera, dobrze?
emillo97
Użytkownik
#155 - Wysłana: 26 Gru 2011 19:52:22
Odpowiedz 
Wierzysz w cuda?
Eviva
Użytkownik
#156 - Wysłana: 26 Gru 2011 19:56:14
Odpowiedz 
emillo97:
Wierzysz w cuda?

Jako dobra katoliczka, chyba muszę, nie?
emillo97
Użytkownik
#157 - Wysłana: 26 Gru 2011 19:58:07
Odpowiedz 
Eviva:
Jako dobra katoliczka, chyba muszę, nie?

No tak, bo inaczej cię zamordują mohery:D A słyszałem że zdobyły nowy krążownik i zakładają Imperium Moherskie :D
Eviva
Użytkownik
#158 - Wysłana: 26 Gru 2011 20:01:55
Odpowiedz 
emillo97

W Przewielebnym Oćcem Derechtórem na czele?!!!
emillo97
Użytkownik
#159 - Wysłana: 26 Gru 2011 20:03:11
Odpowiedz 
TAK! Brrr... ich flagowe statki to USS Radio Maryja, USS TV Trwam, USS Krzyż z pod Pałacu, a największy USS RYDZYKENPRAJS! Ale spam :D
Q__
Moderator
#160 - Wysłana: 26 Gru 2011 20:12:08
Odpowiedz 
emillo97

emillo97:
Jacy niektórzy są bezmyślni... Włącz myślenie

Zważywszy na to, że sam odwołałeś się do tej poetyki dyskusji mogę ci tylko efektownym gestem podsunąć lustro .
Eviva
Użytkownik
#161 - Wysłana: 26 Gru 2011 20:17:36
Odpowiedz 
emillo97
Q__

Może nie zaczynajcie się znowu wyzłośliwiać. Rok się kończy, zróbmy wszyscy zbiorowe postanowienie noworoczne, ze nie będziemy sobie wzajem dopiekać. Życie i tak jest krótkie jak cholera, szkoda tracić je na kłótnie.
emillo97
Użytkownik
#162 - Wysłana: 26 Gru 2011 20:32:29
Odpowiedz 
Eviva ma rację ale wybacz Q ja przeprosiłem sam podgrzewasz sytuację. Jako mod powinieneś dbać o userów.
Q__
Moderator
#163 - Wysłana: 26 Gru 2011 20:35:18 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
zróbmy wszyscy zbiorowe postanowienie noworoczne, ze nie będziemy sobie wzajem dopiekać.

Nie mam nic przeciwko, o ile uczynimy też postanowienie, że w ramach dbania o to by forum było pięknym miejscem przestaniemy też zalewać je pustosłowiem.

emillo97

emillo97:
Jako mod powinieneś dbać o userów.

W tym tygodniu i ja jestem trollem . Więc beware...

(A odbicie uderzenia skierowanego w kogoś kto dba o merytoryczny poziom forum, nawet w tym tygodniu głupawki to nie podgrzewanie... Zresztą dbam o Userów, pozostałych...)
Eviva
Użytkownik
#164 - Wysłana: 26 Gru 2011 20:39:03
Odpowiedz 
Q__:
przestaniemy też zalewać je pustosłowiem.

Nie zaczynaj znowu, trochę pustosłowia musi być, to jak woda w zupie - trochę jej być musi, inaczej zupa będzie za sucha.

Q__:
Zresztą dbam o Userów, pozostałych...

Powinieneś napisać "o wszystkich", Q_, "o wszystkich".
Q__
Moderator
#165 - Wysłana: 26 Gru 2011 20:42:56
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
to jak woda w zupie - trochę jej być musi, inaczej zupa będzie za sucha.

Tylko, że w tej ilości wszelki sens się topi z apokaliptycznym bulgotem...

ps. wiesz, że Cię lubię, ale czemu znów dajesz zly przykład?
emillo97
Użytkownik
#166 - Wysłana: 26 Gru 2011 20:44:10
Odpowiedz 
EVIVA daje zły przykład :D Dobry żart :D
Seybr
Użytkownik
#167 - Wysłana: 26 Gru 2011 20:48:33
Odpowiedz 
Q__:
W tym tygodniu i ja jestem trollem .

Co robisz sobie kilkudniowy dzień traktorzysty ?
Eviva
Użytkownik
#168 - Wysłana: 26 Gru 2011 20:53:09
Odpowiedz 
Q__:
czemu znów dajesz zly przykład?

Nie rozumiem. Gdzie daję zły przykład? Steapteasu jeszcze nie zrobiłam (nie jestem juz taka młoda, ale jeszcze niejednemu by się spodobało), ani się nie upiłam....

A poważnie - sam mówiłeś, ze to tydzień anarchii, więc korzystam na zapas.
Q__
Moderator
#169 - Wysłana: 26 Gru 2011 20:59:46
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
A poważnie - sam mówiłeś, ze to tydzień anarchii, więc korzystam na zapas.

W czasie któego chcemy też sprawdzić z Panem Naszym jak się zachowują Userzy w stanie dzikim, a naturalnym . Póki co mam wrazenie, że zachowują się zbyt dziko i zbyt naturalnie .
emillo97
Użytkownik
#170 - Wysłana: 26 Gru 2011 21:08:36
Odpowiedz 
To po co wprowadziłeś ten niepotrzebny stan?
Eviva
Użytkownik
#171 - Wysłana: 26 Gru 2011 21:29:01
Odpowiedz 
emillo97:
To po co wprowadziłeś ten niepotrzebny stan?

Żeby mieć powód do narzekania, to chyba jasne Q_ to uwielbia.
emillo97
Użytkownik
#172 - Wysłana: 26 Gru 2011 21:47:29
Odpowiedz 
Hahaha :D Eviva ty umiesz skosić wszystkich bez obrażania nikogo :D
Darnok
Użytkownik
#173 - Wysłana: 26 Gru 2011 22:35:35
Odpowiedz 
Q__
A ja tam uważam, że w tym momencie atmosfera się bardzo oczyściła. Dopóki nikt się nie atakuje (przynajmniej nie za ostro) i druga strona dyskusji nie uraża się, to taki "dziki stan" jest na pewno lepszy niż to, co było przed świętami.
Q__
Moderator
#174 - Wysłana: 26 Gru 2011 22:43:00
Odpowiedz 
Darnok

Darnok:
to taki "dziki stan" jest na pewno lepszy niż to, co było przed świętami.

Od tego co przed świętami jest lepiej, ale też wiadoma przedświąteczna burza to nie był normalny stan Forum...
Toudi
Użytkownik
#175 - Wysłana: 26 Gru 2011 22:46:03
Odpowiedz 
emillo97:
Jacy niektórzy są bezmyślni...

Odruchy warunkowe mają ratować w niektórych sytuacjach ratować życie wyuczonemu. Ten może mi życia nie uratuje, ale reszta pozostaje bez zmian.

emillo97:
Włącz myślenie

Dobrze się czujesz? Ty wiesz ile energii to wymaga. A wschodzimy w okres światowego kryzysu energetycznego za jakieś 50 lat... trzeba oszczędzać. Reaktor zasilający szare komórki odpalam tylko w razie wyższej konieczności. ;)

emillo97:
Napisałem to bo nie bd aktualizował tego tematu.

Pomyśl trochę (a nie zarzucaj tego innym), nie było cię tu dwa miechy, groziłeś że już w ogóle nie wrócisz i nikt nie skasował tematu. A przecież też go miałeś już nie aktualizować. A teraz znajdź różnicę miedzy obrazkami.

Potem jeszcze wpadasz jak <autocenzura> i co robisz wpierw? Witasz się? Informujesz że byłeś <autocenzura>? Nie. Krzyczysz, że mają kasować twoje stare tematy. Tak krzyczysz, jak nie wiesz o co mi chodzi, to polecam wyszukać informacje o netykiecie i hasłach pokrewnych.

A potem mają uwagę, że wołasz w próżnię (bo jest tydzień anarchii) i stwierdzenie faktu, że łamiesz własne postanowienie (bo w momencie gdy pisałem posta, nie miałem info [bo nie raczyłeś od niego zacząć] iż planujesz powrót - z mojego punktu widzenia wyglądało to, jakbyś sobie przypomniał, że gdy wychodziłeś z piaskownicy zostawiłeś swoje zamki z piasku i nagle chcesz je zniszczyć, mimo iż w około nich piaskownica zrobiła już całe miasta) traktujesz jako atak personalny. To OK, będzie teraz już tylko personalnie, aż się wychowasz na poziom przynajmniej przyzwoity.
Darnok
Użytkownik
#176 - Wysłana: 26 Gru 2011 22:46:54
Odpowiedz 
Q__:
ale też wiadoma przedświąteczna burza to nie był normalny stan Forum...

Forum jest tak dynamiczne, że nie można mówić o "normalnym" stanie. Trzeba patrzeć jak było miesiąc wcześniej, czy jest lepiej lub nie. Jeżeli się poprawia, to zostawić :D oczywiście nie piszę tutaj o Twojej rezygnacji jako mod, tylko o większym luzie i może anulowania banów dla osób, które wróciły i na rózgę jeszcze nie zasłużyły
emillo97
Użytkownik
#177 - Wysłana: 26 Gru 2011 22:56:06
Odpowiedz 
@Toudi spójrz najpierw na siebie bo jesteś nieco zabawny. W dodatku mamy niby tydzień anarchii- tak- gdy prosiłem o to aby skasować nie wiedziałem o tym a CAPS LOCKA użyłem aby było widać i wiadomo że to ważne :/ Caps to nie tylko krzyk. Anarchię mamy więc z niej korzystam Toudiku :D
Toudi
Użytkownik
#178 - Wysłana: 26 Gru 2011 23:09:20
Odpowiedz 
emillo97:
a CAPS LOCKA użyłem aby było widać i wiadomo że to ważne :/ Caps to nie tylko krzyk.

Nudny jest, nie czytasz uważnie, powtórzę:
Toudi:
Tak krzyczysz, jak nie wiesz o co mi chodzi, to polecam wyszukać informacje o netykiecie i hasłach pokrewnych.

emillo97:
@Toudi spójrz najpierw na siebie bo jesteś nieco zabawny.

Mam nadzieję, że emotikony pozwalają ci odróżnić tekst, który celowo ma być zabawny, od tekstu który powinieneś wziąć sobie na poważnie (podpowiem, z reguły nie kończą się uśmiechniętą mordką).
emillo97
Użytkownik
#179 - Wysłana: 26 Gru 2011 23:11:01
Odpowiedz 
WOW Toudi. Powiem po ludzku. Zejdź ze mnie bo czepianie się mnie to chyba twoje hobby. Przeprosiłem w jednym temacie za zamieszanie i nie mam zamiaru więcej. Idź pomęczyć innych ludzi :/
Darnok
Użytkownik
#180 - Wysłana: 26 Gru 2011 23:13:14
Odpowiedz 
Panowie- klasy
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Star Trek: Moja przygoda z tym uniwersum

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!