USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Szykowany jest nowy serial ze świata "Star Treka"
 Strona:  ««  1  2  3  ...  45  46  47  48  49  50  51 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#1501 - Wysłana: 5 Sier 2018 12:06:17
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
profil Stewarta i CBS to źródło szmatławcowate?

Ja o szmatławcowatym źródle w czerwcu pisałem, a Ty to kontrujesz oficjalnymi wypowiedziami z sierpnia.
Doctor_Who
Użytkownik
#1502 - Wysłana: 5 Sier 2018 16:11:25 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
A co gdyby połączyć oba pomysły na seriale? Picard jako wychowawca młodego narybku Floty? I pasowało by to poniekąd do słów Stewarta o inspiracji i dałoby mu ważną rolę, ale niekoniecznie skłaniającą do rzucania się jako pierwszy w wir akcji.
Q__
Moderator
#1503 - Wysłana: 5 Sier 2018 18:43:43
Odpowiedz 
Bernd Schneider o zapowiadanym powrocie Picarda:
http://www.ex-astris-scientia.org/new-series.htm#2 0180804
Dreamweb
Użytkownik
#1504 - Wysłana: 5 Sier 2018 19:33:45
Odpowiedz 
Q__:
Bernd Schneider o zapowiadanym powrocie Picarda

W sumie gość pisze to co wielu z nas myśli... Ja mam jednak cień nadziei, że ktoś tam w ekipie przypomni sobie, że w Star Treku zawsze było miejsce na zróżnicowanie, i tak jak kiedyś mogły lecieć obok siebie TNG i DS9, tak teraz mógłby być i DSC w obecnej formie, i serial z Picardem faktycznie próbujący być TNG 2.0. Tylko znowuż jak słyszę słowa Stewarta, że Picard to będzie inny człowiek i nie wiadomo czy dalej kapitan, no to trochę mi się z tym gryzie.

Tylko błagam, nie zróbcie z łysego jakiegoś obrażonego na flotę dezertera, pirata, odszczepieńca, brutala, dziko żyjącego ponuraka. To byłoby mi naprawdę ciężko znieść. Don't kill my childhood - jak by to powiedzieli fani za oceanem.
Q__
Moderator
#1505 - Wysłana: 5 Sier 2018 20:00:11 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
Tylko błagam, nie zróbcie z łysego jakiegoś obrażonego na flotę dezertera, pirata, odszczepieńca, brutala, dziko żyjącego ponuraka.

Przypuszczam, że pójdą jednak w kierunku "All Good Things..."/"Countdown" i zrobią go ambasadorem. (Niewykluczone jednak, że ponurym i zgorzkniałym.)
Picard
Użytkownik
#1506 - Wysłana: 7 Sier 2018 13:39:55 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Dreamweb:
Tylko błagam, nie zróbcie z łysego jakiegoś obrażonego na flotę dezertera, pirata, odszczepieńca, brutala, dziko żyjącego ponuraka. To byłoby mi naprawdę ciężko znieść. Don't kill my childhood - jak by to powiedzieli fani za oceanem

Mowi sie chyba rape my childhood... A co do tego, ze Picard bedzie inny, to juz raczej przesadzone:
Doomcock Reacts! Rumors of Star Trek's Imminent Demise!

Najpierw zmieniona i znieważona była obsada Oryginalnego Treka, później Ghostbusters, następnie oryginalna obsada Gwiezdnych Wojen, a teraz biorą się za Picarda... Jak już pisałem; postmodernistycznego gwałtu ciąg dalszy. Najwyraźniej te pijawki z Hollywood nie mogą wymyślić czegoś od siebie i muszą przyssać się do znanej franczyzy.

Cóż, jak to mawiali w Treku i nie tylko: We'll always have paris... Siedem sezonów TNG i innych seriali to wcale nie mało i ich badziewiak Kurtzman nie tknie!
Q__
Moderator
#1507 - Wysłana: 7 Sier 2018 13:55:20 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Picard

Picard:
co do tego, ze Picard bedzie inny, to juz raczej przesadzone

Póki co (?) to plotka na FB, nic więcej:
https://www.facebook.com/groups/TrekVerse/permalin k/679800022385946/

Picard:
Najpierw zmieniona i znieważona była obsada Oryginalnego Treka, później Ghostbusters, następnie oryginalna obsada Gwiezdnych Wojen

Pełne znieważenie dotyczy tylko dwu postaci z SW. W GB mieliśmy nowy wszechświat (a znieważeni byli góra aktorzy, nie - ich bohaterowie*), w ST również nową rzeczywistość, w której - dodajmy - oryginalna obsada (czy to w postaci Spocka-Nimoy'a, czy zdjęcia całej ekipy) traktowana była jak świętość (i listek figowy zarazem).

* Ci byli nieobecni.

Picard:
te pijawki z Hollywood nie mogą wymyślić czegoś od siebie i muszą przyssać się do znanej franczyzy.

Zwróć uwagę, że akurat SW psują osoby związane z tą marką od lat (nasuwają się analogie do wyczynów B&B). Z trzech wspomnianych franczyz największy odskok - personalny i stylistyczny - od oryginału mieliśmy w wypadku ST.

Picard:
Siedem sezonów TNG i innych seriali to wcale nie mało i ich badziewiak Kurtzman nie tknie!

Jak mnie wkurzysz dalszym nadużywaniem wielkich słów, to napiszę do niego list otwarty, że stary, archaiczny, Trek wymaga pełnego remasteringu do nowej, genialnej, estetyki, którą z kolegami stworzył.

ps. Aha: kanał Doomcocka lubię, m.in. dlatego, że potrafi głoszone przez siebie treści stylizować i brać w nawias autoironii (autoironii, której np. Tobie brakuje).

EDIT:
Lane usiłuje rozgryźć myślenie bossów CBS-u (i powtarza ważne info: serię z Picardem będzie pisać Kirsten Beyer):
https://fanfilmfactor.com/2018/08/06/picard-trek-w hat-is-cbs-thinking-editorial-part-1/
https://fanfilmfactor.com/2018/08/07/picard-trek-w hat-is-cbs-thinking-editorial-part-2/

EDIT 2:
Autor bloga SKoST o powrocie Łysego (i kierunkach w jakich opowieść o nim może pójść):
http://trekclivos79.blogspot.com/2018/08/jlp-retur ns.html
Dreamweb
Użytkownik
#1508 - Wysłana: 8 Sier 2018 08:23:53
Odpowiedz 
Na IMDB też zauważyli powrót Picarda:

https://www.imdb.com/list/ls025849840/videoplayer/ vi188660505

(choć w jednym się walnęli - gdzie na końcu NEM jest niby mowa o tym, że Picard przechodzi na kapitańską emeryturę?)
Q__
Moderator
#1509 - Wysłana: 8 Sier 2018 14:27:33 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
gdzie na końcu NEM jest niby mowa o tym, że Picard przechodzi na kapitańską emeryturę

Pewnie pożegnanie z Willem tak zinterpretowali...
mozg_kl2
Użytkownik
#1510 - Wysłana: 8 Sier 2018 21:45:43
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#1511 - Wysłana: 8 Sier 2018 23:42:27
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
wincyj treka

Jak Georgiou to może i Shenzhou? Mudd? - niekoniecznie moje klimaty.
resetta
Użytkownik
#1512 - Wysłana: 9 Sier 2018 20:46:18
Odpowiedz 
Ja oczywiscie na tak, ale im nie wierze. Bo wiem, ze Yeoh nie da sie wmanewrowac w prace z typowym serialem. No chyba, ze to bedzie spin ala mini seria 4-5 odcinkow, cos co potraktuje jako film podzielony na odcinki.
To nie jest aktorka, ktora i kiedys, i obecnie angazowala sie w typowy zachodni cykl produkcyjny seriali. Nawet u siebie w zadnej dramie nie zagrala.
Jezeli jednak zrobia cos takiego jak takie mini, to jest szansa, ze sie skusi.
Q__
Moderator
#1513 - Wysłana: 9 Sier 2018 20:56:33 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
resetta

resetta:
No chyba, ze to bedzie spin ala mini seria 4-5 odcinkow

Nie wiem czy spin offy, o których mówi link od mozga_kl2, to nie będą Short Treks po prostu, bo to w ich kontekście dotąd Mudd był wspominany.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  45  46  47  48  49  50  51 
USS Phoenix forum / Star Trek / Szykowany jest nowy serial ze świata "Star Treka"

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!