USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Szykowany jest nowy serial ze świata "Star Treka"
 Strona:  ««  1  2  ...  23  24  25  26  27  ...  52  53  »» 
Autor Wiadomość
Mav
Użytkownik
#721 - Wysłana: 10 Sty 2013 22:32:23 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Tak, przyszedł zły Mav i krzyczy na biednego Picarda... Ja jestem zły, nie gość, który po obejrzeniu trailera 11 zmieszał ów cały film z błotem, a potem z łaski obejrzał jakiś CAM RIP i wielce wypowiada się na lewo i prawo. Teraz wychodzi 12, który ma naprawdę ciekawy, dający nadzieje na dobrego Treka trailer, ale on nawet nie poświęci mu dwóch minut, ale o tym jaka ta Abramszczyna jest badziewna, jakie to są wypociny, to ma siłe piać przy każdej lepszej okazji. Jak go to nie interesuję, to niech zamilknie na ten temat. Niech się nie wypowiada, a jak ktoś go o twórczość Abramsa zapyta, to niech napisze grzecznie, że nie bierze tych filmów po uwagę i tyle. A nie jakieś gadanie o badziewiu, o tym jaki to syf itd.
Q__
Moderator
#722 - Wysłana: 10 Sty 2013 22:47:33 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Irytacja - chocby i uzasadniona - irytacja, ale regulamin po cos uchwalilismy, prawda? Jest wiele sposobow okazania dezaprobaty, po co wybierac te penalizowane? (A i slowka syf nie ma co naduzywac.)
Picard
Użytkownik
#723 - Wysłana: 10 Sty 2013 23:08:11 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Mav:
Tak, przyszedł zły Mav i krzyczy na biednego Picarda... Ja jestem zły, nie gość, który po obejrzeniu trailera 11 zmieszał ów cały film z błotem, a potem z łaski obejrzał jakiś CAM RIP i wielce wypowiada się na lewo i prawo. Teraz wychodzi 12, który ma naprawdę ciekawy, dający nadzieje na dobrego Treka trailer, ale on nawet nie poświęci mu dwóch minut, ale o tym jaka ta Abramszczyna jest badziewna, jakie to są wypociny, to ma siłe piać przy każdej lepszej okazji. Jak go to nie interesuję, to niech zamilknie na ten temat. Niech się nie wypowiada, a jak ktoś go o twórczość Abramsa zapyta, to niech napisze grzecznie, że nie bierze tych filmów po uwagę i tyle. A nie jakieś gadanie o badziewiu, o tym jaki to syf itd.

Ale będę brał wersje z 2009 roku pod uwagę i się o niej nie zamknę o ile będzie jej kwestia poruszana. I nie będziesz mnie tu pouczał. Wpierw sam naucz się manier. Tak film z 2009 roku to syf i badziewie, które się sprzedało i o tym była rozmowa - o tym, że kicz współcześnie sprzedaje się nie gorzej niż 40 lat temu i twierdzenie, że jest inaczej zwyczajnie nie jest prawdą.

P.S Takim tonem to mów do swoich kolegów spod bloku, ale nie do mnie.

Mav:
Ale Ty nie chcesz obejrzeć dwuminutowego trailera!!! Jako fan Treka, który tyle godzin spędził w swoim życiu na dyskutowaniu o nim, powinieneś z obowiązku go nawet obejrzeć... Ale o czy ja tu piszę, przecież to jest tyko TRAILER! Masakra, nie mam siły... Nie obejrzeć filmu to już jest dla mnie dziwne, bo to kontynuacja Treka, jaka by nie była. Czy słaba, czy nie to właśnie się ogląda i ocenia, a ty masz jakąś paranoje... Dwuminutowy trailer... Ciężka sprawa...

A co jest inkwizycja, która mnie do tego zmusza? Nie. Nie Ty będziesz decydował co będę oglądał a co nie. A, że nazwali sobie to Star Trekiem to mnie nie obchodzi. Do dziś też nie obejrzałem serialu animowanego nazwanego Star Trek i jakoś żyje...

Mav:
A jak mam to nazywać? Nie chcesz obejrzeć dwuminutowego trailera... I gadasz jak frustrat: nie obchodzi mnie to, wypociny, badziewie...

Kolego zważaj na słowa...

Mav:
To po co gadasz przy każdej okazji, jaki to jest syf? Co Cię obchodzi jakie to jest?

Nie prowokuj, umawialiśmy się co do czegoś prawda? Strefa neutralna...

Q__:
ps. Nawiasem mowiac: Picard nie ciekawi Cie ten trailer ani troche? O ile tamten, "jedenastki", zniesmaczyl mnie rownie co i Ciebie, o tyle ten nowy znajduje urokliwym, acz nawiazujacyn do nBSG i Nolana...

Nie. Jak chciał bym oglądać Nolana -, którego często i gęsto krytykowałeś - oglądał bym filmy Nolana. Jak powiedziałem nie zaglądam do tematu o wiadomym filmie, nie komentuje go więc proszę by pozostawiono mnie w spokoju.
The_D
Użytkownik
#724 - Wysłana: 10 Sty 2013 23:21:27
Odpowiedz 
Picard:
To tylko dowodzi tego, że i twórca jakieś sagi może się mylić, bo jak mówię Trek miał być utopią, a nie jej zaprzeczeniem.

Tzn., że wiesz lepiej od Roddenberry'ego czym miał być Trek?
Picard
Użytkownik
#725 - Wysłana: 10 Sty 2013 23:27:00 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
The_D:
Tzn., że wiesz lepiej od Roddenberry'ego czym miał być Trek?

Kiedyś wiedział, ale na stare lata... to tak jak z Georgem Lucasem on też teoretycznie miał najlepiej wiedzieć o czym miały być Gwiezdne wojny, a facet nam dał to:
http://media.giantbomb.com/uploads/0/7148/232980-jar_jar_binks_large.jpeg
Po prostu nie podoba mi się pomysł rozbicia Federacji, wydaje się być calkiem sprzeczny z ideą i myślą przewodnią serialu. Ale wszystko zależało by od wykonania - gdyby była to rzecz o odrodzeniu się UFP po takim upadku, to pewnie inaczej bym o tym serialu mówił niż gdyby była to tylko rzecz o tym jak różne rasy miały bu się wziąć za łby.
Mav
Użytkownik
#726 - Wysłana: 10 Sty 2013 23:27:02 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__:
Irytacja - chocby i uzasadniona - irytacja

Dwuminutowy trailer... Chciałem, żeby tylko rzucił okiem na trailer... Marudził coś na Abramsa, to podesłałem mu trailer 12, bo naprawdę jest dosyć ciekawy... Ale nie... Wielki problem się z tego zrobił. Zresztą ciężko tu mówić o jakiejś irytacji, to raczej chwilowy psychiczny error, bo ciężko wytłumaczyć takie zachowanie. Dyskusje w internecie to chyba ostatnie co by mnie mogło rozzłościć

Picard:
Tak film z 2009 roku to syf i badziewie

No tutaj to wieje kulturą i konstruktywną krytyką...

Picard:
P.S Takim tonem to mów do swoich kolegów spod bloku, ale nie do mnie.

Oni nie mają takich problemów z trailerami.

Picard:
Nie prowokuj, umawialiśmy się co do czegoś prawda? Strefa neutralna...

To po co znowu gadałeś o badziewiu i syfie?
Picard
Użytkownik
#727 - Wysłana: 10 Sty 2013 23:30:36
Odpowiedz 
Mav:
No tutaj to wieje kulturą i konstruktywną krytyką...

Nieważne bo to nie jest argumentum ad personam. A jak chcesz konstruktywnej krytyki to przeczytaj, któryś z moich 1701 postów na temat tego filmu

Mav:
Oni nie mają takich problemów z trailerami.

Niech im na zdrowie idzie.

Mav:
Dwuminutowy trailer... Chciałem, żeby tylko rzucił okiem na trailer... Marudził coś na Abramsa, to podesłałem mu trailer 12, bo naprawdę jest dosyć ciekawy... Ale nie... Wielki problem się z tego zrobił. Zresztą ciężko tu mówić o jakiejś irytacji, to raczej chwilowy psychiczny error, bo ciężko wytłumaczyć takie zachowanie. Dyskusje w internecie to chyba ostatnie co by mnie mogło rozzłościć

Oczywiście kontekstu tej dyskusji nie wyczaiłeś, że tam nie o samego Abramsa się rozchodziło tylko o to, że rzekomo stylistyka kiczu przestała być atrakcyjna co nie jest prawdą.
Mav
Użytkownik
#728 - Wysłana: 10 Sty 2013 23:36:31 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Picard:
Nie prowokuj, umawialiśmy się co do czegoś prawda? Strefa neutralna..

Picard:
Oczywiście kontekstu tej dyskusji nie wyczaiłeś, że tam nie o samego Abramsa się rozchodziło tylko o to, że rzekomo stylistyka kiczu przestała być atrakcyjna co nie jest prawdą.

To usprawiedliwia gadanie o badziewiu i wypocinach? To jest jak strzelanie z torped w strefie neutralnej. Wystarczyło napisać, że kicz jak w filmie Abramsa i byłby spokój. To by było zgodne z kulturą, którą tak tu się zasłaniasz.
Mav
Użytkownik
#729 - Wysłana: 10 Sty 2013 23:39:12 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Podwójny post mi się zrobił, to już tu napisze dalszy ciąg, żeby ładniej wyglądało

Picard, pokaże Ci co robisz, na przykładzie dwóch tekstów:

1 - No, on nie lubi tego filmu, tak jak Picard z forum Star Treka.
2 - No, on nie lubi tego filmu, tak jak idiota Picard z forum Star Treka.

Rozumiesz?

1- W filmie Abramsa jest dużo kiczu.
2- W badziewiu Abramsa jest dużo kiczu.

I ty mnie uczysz kultury?

(mam nadzieje, że moderator rozumie znaczenie przykładowe słowa idiota)
Q__
Moderator
#730 - Wysłana: 10 Sty 2013 23:50:48 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Picard

Zaczne od obowiazku: teraz i Ty jestes na skraju ostrzezenia, wiec odrobine wyluzuj.

Dalej... Co do Nolana to zakochalem sie w jego "Insomnii" (choc to "tylko" remake), wiec nie jest tak, ze tylko go krytykowalem, natomiast kazdy kolejny jego film cenie coraz nizej, choc nie zaprzeczam, ze sa inteligentnie zrobione.
("Insomnia" mnie zaskoczyla, "Memento" juz mniej, BB mial mocne momenty, ale byl nierowny, TDK - tylko poprawny*, a "Incepcja" mogla sie podobac juz tylko jako blockbuster, TDKR zas nawet nie widzialem...)

* ciekawe skadinad, ze "jedenastka" spada ponizej progu poprawnosci, ale jakos bardziej mnie ruszyla..

Co do Roddenberry'ego i jego wizji natomiast to po prostu obejrzyj dwa pierwsze sezony AND, a potem przeczytaj "Code" Wolfe'a, a bedziesz mial jakis - niedoskonaly, co prawda, z racji wykonania - obraz tego jak mial wygladac upadek-i-odrodzenie Federacji.

EDIT:

Mav

Moderatorskie "wyhamuj" jest jak sciana. Nie zahamujesz, to sie rozbijesz. Wiesz dobrze, ze mogles uzyc innego przykladu, zwl., ze dyskusja i bez tego napieta, a ton Twojej wypowiedzi - zaczepny*. Przykro mi, ostrzezenie.

* tak, to sie nazywa: okolicznosci zwiekszajace ciezar, drobnej per se przewiny...
mozg_kl2
Użytkownik
#731 - Wysłana: 11 Sty 2013 19:06:05
Odpowiedz 
Picard:
A jam powątpiewam w jakość tych wszystkich nagród itp. . Te wszystkie plebiscyty, rozdania nagród itp. to się nadają aby je wziąć i o, kant wiadomo czego potłuc

też o tym pisałem kiedyś. Branża filmowa jest mała i nagradza sama siebie, a nagrody publiczności często idą za marketingowym szałem, czyli milion much.
Picard
Użytkownik
#732 - Wysłana: 28 Sty 2013 15:41:30
Odpowiedz 
Mav:
To usprawiedliwia gadanie o badziewiu i wypocinach? To jest jak strzelanie z torped w strefie neutralnej. Wystarczyło napisać, że kicz jak w filmie Abramsa i byłby spokój. To by było zgodne z kulturą, którą tak tu się zasłaniasz.

Ależ kicz to jest badziewie. Słuchaj nie będę toczył z Tobą setnej wojny o wiadomy film bo wiesz, że mnie nie przekonasz, ani, że ja nie przekonam Ciebie. Zresztą nigdy nie umawiałem się z Wami drodzy fani J.J'a, że nie będę pisał o filmie 2009 roku, powiedziałem, że nie będę się wypowiadał na temat tej nowej produkcji i obietnicy zamierzam dotrzymać. Więc proszę, nie prowokuj bo to Ty gwałcisz traktat o strefie neutralnej, a nie ja. Mi chodziło o to, że kicz jak najbardziej może się sprzedać w dzisiejszych czasach i to jest święta prawda, którą zademonstrowałem na przykładzie wiadomego filmu.

Q__:
Co do Roddenberry'ego i jego wizji natomiast to po prostu obejrzyj dwa pierwsze sezony AND, a potem przeczytaj "Code" Wolfe'a, a bedziesz mial jakis - niedoskonaly, co prawda, z racji wykonania - obraz tego jak mial wygladac upadek-i-odrodzenie Federacji.

Kiedyś widziałem AND na Tele 5 bodajże i jakoś mnie nie ruszył. Szczególnie rozbawiła mnie pani z ogonkiem. Ale może masz racje i dam temu serialowi drugą szanse?

mozg_kl2:
też o tym pisałem kiedyś. Branża filmowa jest mała i nagradza sama siebie, a nagrody publiczności często idą za marketingowym szałem, czyli milion much.

rzadko się zgadzamy, ale tutaj jestem zmuszony przyznać Ci rację. Filmowcy sami klepią się po plecach.

Q__:
Zaczne od obowiazku: teraz i Ty jestes na skraju ostrzezenia, wiec odrobine wyluzuj

A możesz mi wytłumaczyć czemu to jestem na granicy?

Mav:
1 - No, on nie lubi tego filmu, tak jak Picard z forum Star Treka.
2 - No, on nie lubi tego filmu, tak jak idiota Picard z forum Star Treka.

Zły przykład, to co robisz to tzw. argumentum ad personam, argument pozamerytoryczny, odnoszący się do osoby a nie do meritum i jak najbardziej jest nastawiony na obrażenie danej osoby. Ja nie napisałem o Abramsie, że to badziewiak, tylko, że nakręcił on badziewny film. I podtrzymuje to. Jeśli Ty chcesz powiedzieć, że to co pisze to stek idiotyzmów to masz do tego prawo, jak długo nie wyzywasz mnie osobiście od idiotów. Jest różnica pomiędzy człowiekiem a owocem jego pracy, różnica której Ty zdajesz się z jakiś względów nie pojmować.
Mav
Użytkownik
#733 - Wysłana: 28 Sty 2013 16:06:00 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Picard:
Zły przykład, to co robisz to tzw. argumentum ad personam, argument pozamerytoryczny, odnoszący się do osoby a nie do meritum i jak najbardziej jest nastawiony na obrażenie danej osoby. Ja nie napisałem o Abramsie, że to badziewiak, tylko, że nakręcił on badziewny film. I podtrzymuje to. Jeśli Ty chcesz powiedzieć, że to co pisze to stek idiotyzmów to masz do tego prawo, jak długo nie wyzywasz mnie osobiście od idiotów. Jest różnica pomiędzy człowiekiem a owocem jego pracy, różnica której Ty zdajesz się z jakiś względów nie pojmować.

Przykład dobry, tylko go nie zrozumiałeś. Chodzi o to, że mógłbyś sobie darować prowokacyjne i obraźliwe określenia na temat Treków Abramsa, w imię dobrej kultury i szacunku dla użytkowników tego forum, którym 11 się podoba.
Picard
Użytkownik
#734 - Wysłana: 29 Sty 2013 12:59:55
Odpowiedz 
Mav:
Przykład dobry, tylko go nie zrozumiałeś. Chodzi o to, że mógłbyś sobie darować prowokacyjne i obraźliwe określenia na temat Treków Abramsa, w imię dobrej kultury i szacunku dla użytkowników tego forum, którym 11 się podoba.

Sorry, ale jeśli czyjaś opinia o filmie może Cię obrazić, to naprawdę masz problem. Nie będę tańczył wokół tematu jakiegoś filmu na paluszkach tylko dlatego, że ktoś, całkiem niesłusznie może się poczuć urażony. Nie użyłem argumentum ad hominem, ani wobec Ciebie, ani wobec Abramsa więc nie masz prawa narzekać.
Mav
Użytkownik
#735 - Wysłana: 29 Sty 2013 15:54:50
Odpowiedz 
Picard:
Sorry, ale jeśli czyjaś opinia o filmie może Cię obrazić, to naprawdę masz problem. Nie będę tańczył wokół tematu jakiegoś filmu na paluszkach tylko dlatego, że ktoś, całkiem niesłusznie może się poczuć urażony. Nie użyłem argumentum ad hominem, ani wobec Ciebie, ani wobec Abramsa więc nie masz prawa narzekać.

Picard, proszę Cię, nie udawaj głupiego. Tak wielce gadasz o kulturze na forum, a czy pisanie Abramsik, gniot, shit, wypociny, to nie jest zwykłe prostactwo? Może zacznę od dziś zwracać się do Ciebie Picardzik, ok? Co tam Picardzik? Wyrwałeś dzisiaj na baletach jakiegoś gniota? Nikt Ci nie broni negatywnie oceniać pracę Abramsa, ale nie udawał, że wszytko z Twoim podejściem jest ok.
Picard
Użytkownik
#736 - Wysłana: 29 Sty 2013 16:20:04
Odpowiedz 
Mav:
Picard, proszę Cię, nie udawaj głupiego. Tak wielce gadasz o kulturze na forum, a czy pisanie Abramsik, gniot, shit, wypociny, to nie jest zwykłe prostactwo?

Nie, nie jest. To moja opinia - a nawet więcej, to stwierdzenie stanu faktycznego - i jej nie zmienię tylko dlatego, że ktoś tam może się poczuć urażony. Ewentualnie możesz mieć racje, że z tym Abramsikiem lekko przeholowałem. Ale co do reszty? Absolutnie nie! I gdzie jak użyłem określenia shit? Nie zmyślaj!

I jeśli czujesz się urażony czyjąś opinią na temat fikcyjnego utworu bądź postaci, to masz rzeczywiste problemy. Niska samoocena czy coś? Potrzebujesz by ktoś pochwalił to co lubisz bo inaczej czujesz się z tym źle? Nie chce Ci tu dogryźć, staram się tylko zrozumieć skąd bierze się te twoje stanowisko.

Mav:
że wszytko z Twoim podejściem jest ok.

Jest. A skoro ludzie chwalą i w samych superlatywach się wysławiają to ja mam prawo ganić.
Mav
Użytkownik
#737 - Wysłana: 29 Sty 2013 16:33:00
Odpowiedz 
Picard:
Nie, nie jest. To moja opinia - a nawet więcej, to stwierdzenie stanu faktycznego

Picard:
Niska samoocena czy coś? Potrzebujesz by ktoś pochwalił to co lubisz bo inaczej czujesz się z tym źle?

Oooo, Picard wstał prawą nogą Bojowo nastawiony, odważny, skory do ataków... Nie zapędzaj się tak, bo zaraz wstawię tu parę zdjęć z jedenastki, które uderzą Cię z zaskoczenia jak tu wejdziesz i się skończy rumakowanie Psychika zostanie nadszarpnięta i znikniesz na parę miesięcy
Picard
Użytkownik
#738 - Wysłana: 29 Sty 2013 16:38:37
Odpowiedz 
Mav:
Psychika zostanie nadszarpnięta i znikniesz na parę miesięcy

Nie wykluczone. Ale tak na serio, chciał bym zrozumieć twoje stanowisko. czemu ludzie czują się tak strasznie dotknięci gdy ktoś jedzie po ich ulubionym filmie, czy fikcyjnej postaci? Skoro Wam wolno chwalić, to mnie wolno ganić. Zrozumcie to wreszcie i przestańcie się obruszać.
Q__
Moderator
#739 - Wysłana: 24 Lut 2013 04:20:15
Odpowiedz 
Oczekiwania względem nowej serii:
http://io9.com/5928143/10-things-we-want-from-a-ne w-star-trek-tv-show
Pokrywają się z Waszymi?
Eviva
Użytkownik
#740 - Wysłana: 24 Lut 2013 09:21:09
Odpowiedz 
biter
Użytkownik
#741 - Wysłana: 24 Lut 2013 09:53:04
Odpowiedz 
Eviva:
Na nowy serial lepiej nie liczyć

Inaczej Evi. Na nowy serial w starych klimatach nie ma co liczyć. Serial powstanie, jeśli dobrze sprzeda się najbliższy trek a potem "trójka". Czyli możemy założyć, że optymistycznie za 5 - 7 lat będzie nowy serial w tv. Zależnie od tego ile zajmie im nakręcenie trójki.
No i czy się sprzeda.
Eviva
Użytkownik
#742 - Wysłana: 24 Lut 2013 10:54:23
Odpowiedz 
biter

To się naukowo nazywa "gruszki na wierzbie"
mozg_kl2
Użytkownik
#743 - Wysłana: 24 Lut 2013 11:30:03
Odpowiedz 
Q__:
Pokrywają się z Waszymi?

Strasznie dziwne te postulaty.

1. sztuczna inteligencja. Pytanie po co ona w treku?
2. Przyszłość Ogarnięcie buraków post voy będzie bardzo trudne i życze powodzenia scenarzystom. Pytanie czy przenoszenie akcji jeszcze dalej w przyszłość nie spowoduje oderwania bohaterów od nas widzów.
3. Dyplomacja. Tu zgoda.
4. Upadek utopii. znowu zgoda.
5. Szpanerskie gadzety. Po co? To nie star wars czy inny coś.
6. scenariusze autorów sf. I tak i nie.
7. kosmiczne podchody. Jak pochodna dyplomacji czemu nie
8. Pytanie o ludzkość. Obecnie zbyt wyświechtane
9. Dylematy etyczne. zawsze tak
10 nowi obcy. Nie a po co kolejni obcy odcinka? Mało ich jest?

Ogólnie postulaty bez szału. Myśle, że my na forum wymyślilibyśmy lepsze.
biter
Użytkownik
#744 - Wysłana: 24 Lut 2013 11:31:17
Odpowiedz 
Eviva:
To się naukowo nazywa "gruszki na wierzbie"

a ja mogę się z tobą o to założyć i jestem pewien, ze wygram.
Eviva
Użytkownik
#745 - Wysłana: 24 Lut 2013 11:42:27
Odpowiedz 
biter

No to zakładajmy się! O co?
biter
Użytkownik
#746 - Wysłana: 24 Lut 2013 14:15:39
Odpowiedz 
Eviva:
No to zakładajmy się! O co?

o co tylko zechcesz kochana. Jestem otwarty na propozycje Pamiętaj, że jeszcze sporo lat, więc pomysły futurystyczne też mogą wejść w grę :D
Jestem very pewny swego - Jeśli oba filmy odniosą sukces, jak powiedziałem wcześniej.
Q__
Moderator
#747 - Wysłana: 24 Lut 2013 14:35:48 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Eviva

"Jonathan Frakes wyznał na konwencie Grand Slam XVIII, że nie tylko on sam, ale też William Shatner i Bryan Singer próbowali zainteresować wytwórnię Paramount scenariuszami do nowego serialu Star Trek. "

Zna ktoś scenariusze Frakesa i Shatnera?
biter
Użytkownik
#748 - Wysłana: 24 Lut 2013 15:33:16
Odpowiedz 
Q__:
Zna ktoś scenariusze Frakesa i Shatnera?

Z wywiadów z Frakesem, które krążą po necie, można z dużą dozą prawdopodobieństwa wnioskować, że jego scenariusz ma opowiadać o nim jako kapitanie jego własnego okrętu - czyli tam gdzie rozstajemy się z nim w NEM, co wniósł do tego Shatner - NO IDEA.

Jest też propozycja Michaela Dorna na seial ST o roboczym tytule "Kapitan Worf" - sama nazwa wskazuje na tematykę. Sam Dorn powiedział zaś (dokładnie nie zacytuję): "Ta postać ma ogromny, wciąż nie zgłębiony potencjał."
Q__
Moderator
#749 - Wysłana: 24 Lut 2013 15:44:14
Odpowiedz 
biter

biter:
Z wywiadów z Frakesem, które krążą po necie, można z dużą dozą prawdopodobieństwa wnioskować, że jego scenariusz ma opowiadać o nim jako kapitanie jego własnego okrętu

Czyli Star Trek: Titan, po prostu.

biter:
co wniósł do tego Shatner - NO IDEA

Pewnie Bring Back Kirk.

biter:
Jest też propozycja Michaela Dorna na seial ST o roboczym tytule "Kapitan Worf" - sama nazwa wskazuje na tematykę.

Była o tym mowa.

biter:
Sam Dorn powiedział zaś (dokładnie nie zacytuję): "Ta postać ma ogromny, wciąż nie zgłębiony potencjał."

Zgodzę się z nim. Przedsmak tego dał nam zresztą ostatni odcinek TNG.
Toudi
Użytkownik
#750 - Wysłana: 24 Lut 2013 16:34:07
Odpowiedz 
Starzy aktorzy jako nowi kapitanowie? NIE! Oni teraz mogą już zagrać tylko role pomocnicze, łączące nowe ze starym. Ale nie jako pierwszoplanowe postacie, to już nie przejdzie i samo przez się będzie wymagać wiele niepotrzebnych skrótów czy też umieszczania postaci nie tam gdzie trzeba.

Gdyby już kręcili serial o akademii to mogli by takich "kapitanów" zapraszać na sezon by uczyli danego przedmiotu i potem znowu innego.

Teraz serial wymagałby względnie świeżego narybka, niekoniecznie młodego pokolenia, ale raczej aktorów bez przypisanych już im ról. Np RDA (mimo całej sympatii jaką go darzę) nie mógłby grać nowej roli w Star Treku, bo on już nie pozbędzie się łatki dwóch poprzednich ról.

Ps Titan, tak, ale raczej jako porządnie zrobiona animacja, aktorzy są już moim zdaniem zbyt staży do tych ról.
 Strona:  ««  1  2  ...  23  24  25  26  27  ...  52  53  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Szykowany jest nowy serial ze świata "Star Treka"

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!