USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Nowa kreskówka w świecie "Star Treka"?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#61 - Wysłana: 17 Maj 2011 20:26:34
Odpowiedz 
MarcinK:
A jeśli zrobi się serial animowany?
1. Można tanio przedstawić ciekawsze rasy.
2. Koszty są dużo mniejsze i tak szybko go nie zdejmą.

Świnto prawdo, baco, ino wicie, som kreskówki a kreskówki . I o to właśnie kaman.
TSan
Użytkownik
#62 - Wysłana: 17 Maj 2011 21:13:50
Odpowiedz 
MarcinK:
Jeśli zrobią dobrą animację jak również postarają się o fabułę, to przebije to wszystkie treki.

I nie pytać się co mam z tą ścianą. Jedyna właściwa reakcja.

MarcinK:

Jak zechcę się pośmiać, to włączam Comedy Central. A nie AXN Sci-Fi.

MarcinK:

Tandeta zazwyczaj utrzymuje się na współczesnym rynku dłużej.
Elaan
Użytkownik
#63 - Wysłana: 17 Maj 2011 21:22:27
Odpowiedz 
MarcinK:

Jeśli to ma być na zasadzie tanio , dużo i tandetnie to ..........

Hanz
Użytkownik
#64 - Wysłana: 17 Maj 2011 22:07:24
Odpowiedz 
Elaan

To cóż... z dziką wręcz złośliwością zjade owe dzieło, ale PO obejrzeniu a nie PRZED "bo na pewno jest do kitu"
Scimitar
Użytkownik
#65 - Wysłana: 18 Maj 2011 00:51:49
Odpowiedz 
TSan:
Mi chodziło o animację w stylu, hmmm, Shrek? Nie wyobrażam sobie Treka jako Futuramę.

Po tej ilości parodii czy odcinków w serialach parodiujących Treka , nie wiem czy dało by się radę coś orginalnego w tej materii wymyślić. Stad przypuszczam, że będzie to coś typu TAS, tyle że w całkiem innej jakości.

Picard:
Ciekawe, że napisałaś właśnie o Shreku bo przykład tego filmu i Futuramy pokazuje, że na zachodzie animacja może być też adresowana do ciut szerszego grona odbiorców, niż tylko dzieci, o ile jest ona traktowana jako pastisz, parodia gatunku. Ale rzadko spotyka się zachodnią animacje, która była by kręcona na serio tj. była poważnym dramatem, horrorem czy filmem wojennym itp., tyle, że zrealizowanym za pomocą animacji. Wiele więc wskazuje na to, że animowany Trek będzie autoparodią.

Raczej nie, jeśli serial animowany ma powstać jeszcze przed XII, czy po niej to pewnie nie będzie parodią - na tym etapie, po czymś na kształt "resetu" serii to by było przysłowiowym strzelaniem sobie w stopę, n razie potrzebne jest wytwórni nowe pokolenie fanów i jak najwięcej starego, żeby coś jeszcze z marki wydoić.
Co do animacji na zachodzie - pełnometrażowych na poważnie lub prawie na poważnie jest stosunkowo mało (z fajniejszych mi znanych mógłbym polecić "Titan - Another Earth""Titan - Another Earth" lub "Iron Giant"), problem z nimi jest taki, że rzadko która cieszy się dużą oglądalnością.

mozg_kl2:
TSan napisałą o tym o czym ja też wspomniałem. Animacja= stereotyp bajki dla dzieci. Tak jak w Polsce komiks to głupia historyjka. Potem kupi mama dziecku jeża jerzego i jest płacz.

Och cholera, czy ten temat jest o Polakach mądrych inaczej, czy o Treku animowanym, TSan napisała co napisała, ja nie mam zamiaru bez sensu się domyślać o co jej chodziło, jeśli opacznie zrozumiałem to trudno.

mozg_kl2:
Tyle, żę takich filmów jest nie wiele, i do tego powstają na rynek Dalekowschodnii, lub są tworzone przez ludzi z tamtego kręgu kulturowego.

Może, ale też nie wszystkie, "Animatrixy" były w końcu produktem Wachowskich, czyli były (podobnie jak "Matrix") próbą przełożenia wschodniego stylu animacji na coś zjadliwego wśród szerszej publiki na zachodzie, inna sprawa że moim zdaniem jest to raczej tylko udana próba skopiowania co ciekawszych elementów warstwy wizualnej wypranej ze wszystkich innych walorów.
Zresztą na wschodzie mają dużo więcej dużo lepszych produkcji w podobnych klimatach np. seria "Ghost in the Shell", czy choćby "Yukikaze".

mozg_kl2:
Ostatnio zrobili animowana wersję Supernatural w konwencji anime. Odbiorcą docelowym jest Japonia, choć aktorski orginał jest produkowany w USA.

To nie oznacza, że animowany Trek będzie na 100% anime

mozg_kl2:
swietna ta bajka jest nawet po latach, trzyma klimat.

Podpisuje się się pod tym obydwiema rękami.

Toudi:
ja nie nienawidzę tego serialu. Tylko mnie irytuje, że gdy zaczął się dobrze rozkręcać, to go skasowali...

Taka jakąś choroba dręcząca współczesne seriale SF, jak już się rozkręcają to ciach! Menedżerowie mówią koniec, cóż może jest to próba stwarzania legend na siłę?

TSan:
Ale wyobrażasz sobie animmowanego Picarda? Bleee.... Albo Kirka?

Nie mam z tym problemu, w obydwu przypadkach.

Toudi:
Z tym jest trudniej, ale ta kreska najgorsza nie jest...

To akurat jest jedna z lepszych wersji komiksowego Picarda, w wielu innych komiksach rzeczony Pan jest dość kiepsko oddany.

TSan:
Po drugie: jeśli animacja będzie na wysokim poziomie, fabuła i ambitność serialu może dużo na tym stracić.

Ile razy mam powtarzać?

A po co zakładać od razu, że ma być jedno lub drugie? Współcześnie, porządniejsze seriale animowane tworzy się tak, żeby i jedno i drugie stało na wysokim poziomie.
Picard
Użytkownik
#66 - Wysłana: 18 Maj 2011 01:04:04 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Eviva:
Cóż, Młody ma złudzenia, nie odbieraj mu ich

Wiesz ja też jestem młody, ale nie aż tak naiwny jak on.

MarcinK:

1. Trek nie jest tylko o ludziach z głowami jak kalafiory. Nie mówię to jest fajne, ale nie jest to najważniejsze. Jak będę chciał sobie obejrzeć maksymalnie udziwnionych obcych to włączę sobie Gwiezdne Wojny, albo Facetów w czerni. Inne rasy, jak najbardziej OK, ale na pierwszym miejscu powinna być ciekawa historia i przesłanie.

2. Tu bym się z Tobą zgodził, ale nie zgadzam się, że kreskówka automatycznie stała by się najlepszym Trekiem tylko dlatego, że miała by udziwnionych obcych i mniej by kosztowała niż serial z aktorami.

Scimitar:
Raczej nie, jeśli serial animowany ma powstać jeszcze przed XII, czy po niej to pewnie nie będzie parodią - na tym etapie, po czymś na kształt "resetu" serii to by było przysłowiowym strzelaniem sobie w stopę, n razie potrzebne jest wytwórni nowe pokolenie fanów i jak najwięcej starego, żeby coś jeszcze z marki wydoić.

Wiesz, film Abramsa to właśnie parodia i pastisz - i nie mówię tego złośliwie, wystarczy popatrzyć na ten film krytycznym okiem - więc... A jeśli ma być rzeczywiście tak jak piszesz, i kreskówka ma powstać przed następnym filmem, to nie spodziewajcie się zbyty wiele. Najwięcej czego można się wobec tego spodziewać to mini seria krótkich kreskówek stanowiąca wstęp do nowego filmu - coś na kształt wspomnianego przeze mnie Batman: Gotham Knight. Akurat jestem Batmana w wykonaniu Nolana, ale ta kreskówka nie przypadła mi du gustu, więc animowanemu Trekowi też nie wróże zbyt dobrze.

Scimitar:
Co do animacji na zachodzie - pełnometrażowych na poważnie lub prawie na poważnie jest stosunkowo mało (z fajniejszych mi znanych mógłbym polecić "Titan - Another Earth"

Oooo, Joss Whedon - twórca Firefly - maczał w tym palce? W związku z tym dziękuje, jak najbardziej obejrzę i dam znać, co o tym myślę.

mozg_kl2:
swietna ta bajka jest nawet po latach, trzyma klimat.

Owszem. Najlepszy serial o Batmanie, co ciekawe to na dobrą sprawę za jego sprawą zostałem zaznajomiony z science fiction np. dzięki takim odcinką:
http://farm3.static.flickr.com/2599/4121824964_63b3b5c32a.jpg
Jurgen
Moderator
#67 - Wysłana: 18 Maj 2011 08:40:05
Odpowiedz 
TSan:
Tam są drzwi!

Spokojnie, bo za następny taki wyskok będzie ostrzeżenie
Doctor_Who
Użytkownik
#68 - Wysłana: 18 Maj 2011 09:59:01 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Picard
MarcinK

Doprawdy, ja tam chciałbym dzięki temu animowanemu trekowi zobaczyć więcej naprawdę obcych Obcych, więcej niehumanoidów, pod warunkiem wszakże że ich wygląd będzie szedł w parze z umiejętnie przez scenarzystów przemyślaną i wdrożoną ''obcą'' mentalnością i kulturą. W przeciwnym razie sorry gregory. Obcy choćby nie wiem jak wyglądał, zachowujący się jak człowiek nie różni się dla mnie w stopniu znaczącym od człowieka z doklejonym kartoflem na czole (ci Hrathi z Infinity to jednak mimo wszystko nieco za bardzo ludzi przypominają).
TSan
Użytkownik
#69 - Wysłana: 18 Maj 2011 11:18:07
Odpowiedz 
Jurgen

Przepraszam, poniosło mnie.

Powiem wam jedno: prawdziwy Trek to Trek i żadna kreskówka/anime/manga/animacja go nie zastąpi.
Picard
Użytkownik
#70 - Wysłana: 18 Maj 2011 11:55:33 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Doctor_Who:
Doprawdy, ja tam chciałbym dzięki temu animowanemu trekowi zobaczyć więcej naprawdę obcych Obcych, więcej niehumanoidów, pod warunkiem wszakże że ich wygląd będzie szedł w parze z umiejętnie przez scenarzystów przemyślaną i wdrożoną ''obcą'' mentalnością i kulturą.

Ta kultura jest tu najważniejsza - dobrze to ująłeś. I właśnie rasy, które wyglądają obco ze względu na swoją kulturę i są najlepiej pomyślane cieszą się największą popularnością. Weźmy np. takiego Borga - autorzy od początku wiedzieli co mają zamiar z nim zrobić: to miał być kolektywny umysł, dążący do podboju za wszelką cenę, a jednocześnie święcie przekonany, iż wyświadcza on przysługę swoim ofiarą, cywilizując ich. A jednocześnie Borg to ostrzeżenie przed zbytnią automatyzacją - może nawet krytyka uzależnień od internetu -, komentarz do idei socjalizmu, globalizacji, ,,przepowiednia" tzw. zderzenia cywilizacji, ostrzeżenie przed tym do czego prowadzi przyjęcie swoich poglądów za dogmat... A weź np. taki Gatunek 8472, który wyglądał stanowczo bardziej obco, ale o ich kulturze mało co można powiedzieć, i odnoszę wrażenie, że autorzy nie wiedzieli na dobrą sprawę jaką rasę chcą stworzyć i co chcą za jej sprawą powiedzieć. Dlatego Borg ma na swoim koncie wiele odcinków, podczas gdy 8472 doczekał się - jeśli mnie pamięć nie myli - jedynie trzech. Zależy też co rozumiesz pod pojęciem: niehumanoidalni? Bo nawet najbardziej obco wyglądający kosmici w filmie, jak np. Xenomorf z serii Obcy mają dwie ręce, dwie nogi oraz głowę. Trudno sobie wyobrazić coś czego się nie widziało... Podsumowując więc: owszem niehumanoidalni obcy są jak najbardziej OK, ale ich wygląd na pewno nie jest jednak najważniejszą rzeczą.

Doctor_Who:
ci Hrathi z Infinity to jednak mimo wszystko nieco za bardzo ludzi przypominają).

O co się rozchodzi? Bo chyba nie wiem o czym piszesz?

TSan:
Powiem wam jedno: prawdziwy Trek to Trek i żadna kreskówka/anime/manga/animacja go nie zastąpi.

Przesadzasz. Animacja/kreskówka to tylko forma, która nie koniecznie przekreśla treść dzieła. Ale z pewnymi ograniczeniami rzeczywiście trzeba się liczyć, np. z tym, że docinki będą były by znacznie krótsze niż standardowe 40 minut.
MORRISSONDIABLO
Użytkownik
#71 - Wysłana: 18 Maj 2011 13:22:58
Odpowiedz 
Cześc.

Jestem na forum nowym użytkownikiem, więc chcę się przywitac

Odnośnie wątku nowego serialu animowanego to jestem na tak jeśli:
-grafika będzie na poziomie np Final Fantasy Advent Children lub Resident Evil Degeneration
-fabuła nie będzie dotyczyła "dzieła" Abramsa i tej linii czasowej

W innych przypadkach jestem na nie
Bashir
Moderator
#72 - Wysłana: 18 Maj 2011 13:33:51
Odpowiedz 
MORRISSONDIABLO

Ahoj

Co do Advent Children... grafika może i była fajna ale zupełnie nie zrozumiałem tego filmu, chociaż za głupiego mnie nie mają.

FF Spirit Within - czy jakoś tak - toooo mi się podobało

Natomiast sądzę, że wszyscy przeciwnicy Abramsa tak czy siak muszą się pogodzić, że przez jakiś czas zapewne wszelkie produkcje będą dotyczyć tej linii czasu. I nie ma co toczyć o to wojen, tylko zaakceptować dla dobra ST
Picard
Użytkownik
#73 - Wysłana: 18 Maj 2011 13:50:19
Odpowiedz 
Bashir:
Natomiast sądzę, że wszyscy przeciwnicy Abramsa tak czy siak muszą się pogodzić, że przez jakiś czas zapewne wszelkie produkcje będą dotyczyć tej linii czasu. I nie ma co toczyć o to wojen, tylko zaakceptować dla dobra ST

Godzić to się godzę, tak jak godzę się na śmierć i podatki , bo na żadną z tych rzeczy nie mam wpływu. Ale nie oznacza to, że musi mi się to podobać. Tą nową linie czasu - chodź bzdurna jest - można było by nawet przeboleć gdyby do jej tworzenia zabrali się dobrzy twórcy fantastyki anie trio tandeciarzy Orci, Kurtzman i Abarms. Ja już wiem na co ich stać i spodziewanie się po nich czegoś dobrego w przyszłości to naiwność najwyższego rzędu.

MORRISSONDIABLO:
grafika będzie na poziomie np Final Fantasy Advent Children lub Resident Evil Degeneration

Witaj! A co odo wzmiankowanych przez Ciebie animacji, warto jej zobaczyć? mają do zaoferowania coś ponad ładną grafikę?
MarcinK
Użytkownik
#74 - Wysłana: 18 Maj 2011 13:57:45
Odpowiedz 
MORRISSONDIABLO:
-grafika będzie na poziomie np Final Fantasy Advent Children lub Resident Evil Degeneration

Matko. To są filmy kinowe i mają większy budżet niż serial, więc taka grafika w serialu nie pojawi się.
TSan
Użytkownik
#75 - Wysłana: 18 Maj 2011 14:35:53
Odpowiedz 
MarcinK:
To są filmy kinowe i mają większy budżet niż serial, więc taka grafika w serialu nie pojawi się.

A skąd wiesz? Może ktoś wyłoży pieniądze?

MORRISSONDIABLO

Witamy .
mozg_kl2
Użytkownik
#76 - Wysłana: 18 Maj 2011 15:05:32
Odpowiedz 
Picard:
Trek tylko z nazwy. Sorry, ale nie chce sobie psuć opinii o tej serii i chce zachować ją w dobrej pamięci.

Powtóze pożyjemy zobaczymy. Z góry jesteś, na nie a jeszcze nic nie wiadomo, nawet to czy projekt przekuje się w ciało. Dobrych wspomnień nikt Ci nie zabierze, ale inni też mają prawo do treka.

TSan:
Rozwiń wątek, bo nie bardzo wiem o co Ci chodzi...

O emotke walenie głową w mur. Szkoda głowy.

Toudi:
raczej bardzo luźno oparte wariacje. Naprawdę widziałem i anime i serial (że już nie wspomnę, że dawno temu pisałem jego recenzje). Scenariusze anime są bardzo słabe, zwłaszcza te oparte na oryginalnym serialu.

Kiedy nie bardzo. Porównanie, nie mojego autorstwa

1x01 Alter Ego (1x06 Skin)
1x02 Roadkill (2x16 Roadkill)
1x03 Home (1x09 Home)
1x04 Ghost on the Highway (nowa historia)
1x05 Savage Blood (nowa historia)
1x06 Till Death Do Us Part (nowa historia)
1x07 Temptation of the Dragon (nowa historia)
1x08 Everlasting Love (nowa historia)
1x09 The Spirit of Vegas (nowa historia)
1x10 Moonlight (2x17 Heart)
1x11 Nightmare (1x14 Nightmare)
1x12 Darkness Calling (nowa historia)
1x13 What Lives in the Lake (nowa historia)
1x14 Reunion (1x20 Dead Man's Blood)
1x15 Devil's Trap (1x22 Devil's Trap)
1x16 In My Time of Dying (2x01 In My Time of Dying)
1x17 Rising Son (nowa historia)
1x18 Crossroad (2x08 Crossroad Blues)
1x19 Loser (nowa historia)
1x20 What Is and What Should Never Be (2x20 What Is and What Should Never Be)
1x21-22 All Hell Breaks Loose, part 1 & 2 (2x21-22 All Hell Breaks Loose, part 1 & 2)

TSan:
Picarda? Bleee.... Albo Kirka?

Kirk już jest w TASie a Picard wystepuje w grach i komiksach. Wazne, żeby wyglądał jak Picard a nie koszmar z ulicy wiązów(Picard w komiksie prequelu do ST09).

Hanz:
Treka miał reżyserować Cameron

Boże broń.

Elaan:
Jeśli to ma być na zasadzie tanio , dużo i tandetnie to

Rysownicy też kosztują.
TSan
Użytkownik
#77 - Wysłana: 18 Maj 2011 15:09:13
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Kirk już jest w TASie a Picard wystepuje w grach i komiksach. Wazne, żeby wyglądał jak Picard a nie koszmar z ulicy wiązów(Picard w komiksie prequelu do ST09).

Ile razy już mówiłam. NIE TAKĄ animację!
MORRISSONDIABLO
Użytkownik
#78 - Wysłana: 18 Maj 2011 15:14:06
Odpowiedz 
Picard:
MORRISSONDIABLO: grafika będzie na poziomie np Final Fantasy Advent Children lub Resident Evil Degeneration
Witaj! A co odo wzmiankowanych przez Ciebie animacji, warto jej zobaczyć? mają do zaoferowania coś ponad ładną grafikę?

Przykro mi to stwierdzic, jednakże animacja przycmiła fabułę, która była raczej słaba. Jednakże przytoczyłem te tytuły jako opcję graficzną dla nowego treka.Myślę, że warto zobaczyc, ale nie należy oczekiwac ekstra fabuły.

MarcinK:
MORRISSONDIABLO: -grafika będzie na poziomie np Final Fantasy Advent Children lub Resident Evil Degeneration
Matko. To są filmy kinowe i mają większy budżet niż serial, więc taka grafika w serialu nie pojawi się.

Myślę, że przy udziale sponsorów dałoby radę to udźwignąc. Kwestia przekonania odpowiednich firm i osób co do projektu.

Ponadto co byście powiedzieli na serial Star Trek traktujący o przygodach... Q?
TSan
Użytkownik
#79 - Wysłana: 18 Maj 2011 15:15:02
Odpowiedz 
MORRISSONDIABLO:
Ponadto co byście powiedzieli na serial Star Trek traktujący o przygodach... Q?

Wszechmocny bohater?
MORRISSONDIABLO
Użytkownik
#80 - Wysłana: 18 Maj 2011 15:16:44
Odpowiedz 
TSan:
MORRISSONDIABLO: Ponadto co byście powiedzieli na serial Star Trek traktujący o przygodach... Q?
Wszechmocny bohater?

A dlaczego nie? Nawet na zasadzie boga-psotnika z ludzkim sumieniem i uczuciami
Picard
Użytkownik
#81 - Wysłana: 18 Maj 2011 15:17:47
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Powtóze pożyjemy zobaczymy. Z góry jesteś, na nie a jeszcze nic nie wiadomo, nawet to czy projekt przekuje się w ciało. Dobrych wspomnień nikt Ci nie zabierze, ale inni też mają prawo do treka.

Jak nic nie wiadomo? Półki co wiadomo kto będzie odpowiedzialny za projekt, a to nie nastraja optymistycznie. gdyby to była inna ekipa to co innego. A do Treka owszem każdy prawo ma, do Treka, a nie do Piratów z Federacji. A takie mieszanie z błotem znanego cyklu rzutuje na odbiór całej serii - weźmy np. Robocopa, Nieśmiertelnego, Rambo albo Szczęki - pierwsze części były super, ale każda kolejna odsłona cyklu sprawiała, że film stawał się pośmiewiskiem.

mozg_kl2:
Picard a nie koszmar z ulicy wiązów

MORRISSONDIABLO
Użytkownik
#82 - Wysłana: 18 Maj 2011 15:19:26
Odpowiedz 
Picard:
Półki co wiadomo kto będzie odpowiedzialny za projekt, a to nie nastraja optymistycznie. gdyby to była inna ekipa to co innego. A do Treka owszem każdy prawo ma, do Treka, a nie do Piratów z Federacji. A takie mieszanie z błotem znanego cyklu rzutuje na odbiór całej serii - weźmy np. Robocopa, Nieśmiertelnego, Rambo albo Szczęki - pierwsze części były super, ale każda kolejna odsłona cyklu sprawiała, że film stawał się pośmiewiskiem.

Święta racja, święta racja
Toudi
Użytkownik
#83 - Wysłana: 18 Maj 2011 15:29:32
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Kiedy nie bardzo. Porównanie, nie mojego autorstwa

Mózg, ale JA TO WIDZIAŁEM, w sensie widziałem całe odcinki, zaufaj mi wiem co piszę.

mozg_kl2:

Orci ma w tym mieszać, a to źle wróży...

TSan:
Ile razy już mówiłam. NIE TAKĄ animację!

To <cenzura> jaką?
TSan
Użytkownik
#84 - Wysłana: 18 Maj 2011 15:32:06
Odpowiedz 
patryk089x
Użytkownik
#85 - Wysłana: 18 Maj 2011 15:56:10
Odpowiedz 
MarcinK:

Jak dla mnie, to jak coś robić to robić porządnie. Trek jest elitą (przynajmniej dla mnie) seriali, więc powinien być zaaranżowany dobrze. Zresztą stworzenie filmu animowanego ma niższy budżet niż normalnego filmu. To samo tyczy się serialu.

TSan

Absolutnie się zgadzam. Animacja, która mimo wszystko ma w sobie dużo rzeczywistości.
Toudi
Użytkownik
#86 - Wysłana: 18 Maj 2011 16:05:49
Odpowiedz 
TSan, patryk089x, a ja się z wami nie zgadzam, ta forma animacji jest gorszym wyborem. Ona jest obecnie zbyt "sztywna" by uchodzić za naturalną.
Podobnie odpada ta którą uprawiają obecnie nasi twórcy we włatcy móch, czy South Park, Best Wars. To fajne pomysły na eksperymenty, nie na coś, co ma być zapamiętane na lata.

Dobra kreska, którą można by nakręcić serial trekowy, to dla mnie Futurama, ExoSquad, czy NGE...
TSan
Użytkownik
#87 - Wysłana: 18 Maj 2011 16:09:01
Odpowiedz 
Toudi:
Dobra kreska, którą można by nakręcić serial trekowy, to dla mnie Futurama, ExoSquad, czy NGE...

No widzisz, tutaj się nie zgadzamy.

Toudi:
TSan, patryk089x, a ja się z wami nie zgadzam, ta forma animacji jest gorszym wyborem

Grałeś w Wiedźmina czy nie?
Hanz
Użytkownik
#88 - Wysłana: 18 Maj 2011 16:20:28
Odpowiedz 
Toudi:

Dodałbym Ghost in the Shell - tak film kinowy jak i serie. Star Trek potrzebowałby raczej poważniejszej kreski. Chyba że miałaby to być parodia
Toudi
Użytkownik
#89 - Wysłana: 18 Maj 2011 16:26:55
Odpowiedz 
TSan:

Nie grałem. Twórcy ignorują system na którym pracuję, więc ja ignoruje ich. ;)
Picard
Użytkownik
#90 - Wysłana: 18 Maj 2011 16:29:27
Odpowiedz 
Toudi:

Oj, zdajesz sobie sprawę, że Futurama to pastisz, parodia gatunku SF, że to komedia pełną gębą? To ma być satyra dlatego i też ta kreska wygląda tak groteskowo i zabawnie, ale w żadnym razie nie pasuje do poważnego serialu SF. Sorry, ale ja nie wyobrażam sobie by bohaterowie Star Trek wyglądali właśnie tak:
http://i2.pinger.pl/pgr396/88cad6c50028267c49ccfda3/futurama1.jpg

TSan:

Ja nie bo film skutecznie mnie do tego zniechęcił, a i słyszałem, że z tytułowego bohatera jest niezły s...syn, więc sobie darowałem.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Nowa kreskówka w świecie "Star Treka"?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!