USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Klasa Sovereign

Autor Wiadomość
patryk089x
Użytkownik
#1 - Wysłana: 27 Lut 2011 21:11:40
Witajcie,

Ostatnio wziąłem się za artykuły z wikipedii.
Naszło mnie na porządne rozbudowanie artykułu o Klasie Sovereign (który, BTW. napisałem).

W związku z tym zwracam się z prośbą do kogoś kto ma w tej chwili dostęp do FC (mój gdzieś zniknął z dysku ) o sprawdzenie z którego pokładu Enterprise-E miał sterowanie deflektorem (Borg chciał za pomocą deflektora wysłać sygnał do swoich /ciężko to powiedzieć/ ?przodków? ).

I kwestia druga. Pytanie do adminów: czy mogę użyć schematy z naszej (startrekowej.pl :D) bazy danych ?.
Slovaak
Użytkownik
#2 - Wysłana: 27 Lut 2011 21:31:34
O ile dobrze pamiętam do sterowanie deflektorem odbywało się z pokładu 16.
patryk089x
Użytkownik
#3 - Wysłana: 27 Lut 2011 21:45:38
Dzięki
patryk089x
Użytkownik
#4 - Wysłana: 27 Lut 2011 21:48:15
Ajć.
Przeszperałem porządnie MA (...) i tam dowiedziałem się, że pokład 11... I komu tu wierzyć ?

No nic, zdobędę gdzieś FC i sprawdzę
reyden
Użytkownik
#5 - Wysłana: 27 Lut 2011 22:11:46
Ze sterowaniem deflektorem może być tak jak z ilością pokładów na Sovku , w FC mamy jedną liczbę , znowu w Nemesis zgoła inną , większą o parę pokładów .

Aby to dokładnie ustalić to by trzeba było zobaczyć FC , INS i NEM .

A potem umieścić odpowiednie info .
Slovaak
Użytkownik
#6 - Wysłana: 27 Lut 2011 22:20:22 - Edytowany przez: Slovaak
Ajć, ja się mogłem pomylić. Borg zaczął od pokładu 16 asymilować Enterprise, później ruszył się i zatrzymał... Worf zaczął się zastanawiać dlaczego akurat tam i wtedy jeden oficer wymienia między innymi że kontrola deflektora znajduje się na tym pokładzie. Sprawdziłem w napisach, chodzi rzeczywiście o pokład 11.

Sorki.

NEM .

Jeśli chodzi o budowę Enterprsie to NEM kategorycznie trzeba zignorować.
patryk089x
Użytkownik
#7 - Wysłana: 28 Lut 2011 17:49:32
Rozbieżności są straszne co do tych pokładów. W każdym miejscu pisze co innego. Co innego na MA, co innego u nas w bazie, co innego w wiki, a w ogóle w filmach mówią co innego.

Jakby to powiedział facet z reklamy znanego środka na przeziębienie :
"Nie, mnie już od tego głowa pęęęka..."
Slovaak
Użytkownik
#8 - Wysłana: 28 Lut 2011 18:07:05
Jurgen
Moderator
#9 - Wysłana: 28 Lut 2011 19:49:57
patryk089x

Po pierwsze, temat jest w nienajszczęśliwszym dziale. owszem, dałoby się to może pod "Filmy i seriale ST podciągnąć", ale wtedy nie potrzebowalibyśmy większości działów. Najlepszym działem jest "Treknologia". Natomiast mam wątpliwości, czy było sens zakładać tem temat*, jezeli odpowiedni już istnieje:

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=8&topic=176&page=0

*Zwłaszcza, że nazwa tematu sugeruje ogólną dyskusję o klasie ("Klasa Sovereign"), natomiast z twojego posta wynika, że chodzi Ci o jeden szczegół. W ten sposób moglibysmy namnożyć tematów, w których później byśmy sie nie połapali. Byłoby powiedzmy 15 tematów klasa Sovereign: w jednym zastanawialibyśmy się, z którego pokładu steruje się deflektorem, w drugim, czy Sovereign może lądowac na planetach, a w jeszcze następnym - czy dołożyłby Prometheusowi...

USS Phoenix forum / Star Trek / Klasa Sovereign

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!