USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Kolekcja filmów ST

Autor Wiadomość
Arek
Użytkownik
#1 - Wysłana: 23 Sier 2010 11:14:33
Odpowiedz 
Ostatnio ciekawi mnie pewna sprawa. Mianowice zastanawiam się jak wyglądają kolekcje innych forumowiczów?
W tym wątku prosiłbym żebyście wymienili co posiadacie w swojej podręcznej biblioteczce ST

Może ja zacznę od siebie, i z nieukrywaną dumą zaprezentuje zbiór moich płyt DVD
[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7880/img25 90sh.jpg[/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
The_D
Użytkownik
#2 - Wysłana: 23 Sier 2010 11:58:01
Odpowiedz 
Już chyba opisywałem przy innej okazji. W każdym razie moja kolekcja płytowa jest raczej skromna. Mam całego DS9, TAS i ST 11.
Nie żebym akurat najwyżej oceniał wspomniane ;) Po prostu ze względów finansowych buduję kolekcje powoli i kupowałem zwykle to, czego jeszcze nie widziałem.
TSan
Użytkownik
#3 - Wysłana: 23 Sier 2010 14:15:03
Odpowiedz 
Filmy 1-6, FC, NEM, IN na kasecie, ST 11. ENT, TOS, VOY i DS9. Kolekcja należy do taty do spółki ze mną. DS9 jest wyłącznie brata.
Tina46
Użytkownik
#4 - Wysłana: 23 Sier 2010 14:52:45
Odpowiedz 
A ja mam chyba najmniejszą kolekcje z was wszystkich, bo tylko filmy ST III, GEN i STXI. No ale powoli będę ją uzupełniać
TSan
Użytkownik
#5 - Wysłana: 26 Sier 2010 10:26:49
Odpowiedz 
Arek:
Może ja zacznę od siebie, i z nieukrywaną dumą zaprezentuje zbiór moich płyt DVD

Wiesz co... Mam identyczne wydanie FC i NEM.
Seybr
Użytkownik
#6 - Wysłana: 26 Sier 2010 15:49:38
Odpowiedz 
Ja mam całe DS9 i Voyagera ;].
daro
Użytkownik
#7 - Wysłana: 13 Wrz 2010 23:23:52
Odpowiedz 
witam wszystkich startrekiem zainteresowałem się od niedawna i mam ważne dla mnie pytanie czy ktoś mógł by mi odpisać jeśli można to na m-eila darrut6@wp.pl
jakie są serie star treka jaka była ich kolejność od czego zacząć oglądanie ponieważ się trochę zagubiłem i nie wiem co było po czym a chciał bym obejrzeć całość od pierwszego odcinka serii "star trek" aż do ostatniego to chyba był "startrek voyager"
Adek
Użytkownik
#8 - Wysłana: 14 Wrz 2010 00:21:54
Odpowiedz 
daro
Myślę, ze pod tym linkiem masz od góry wypisaną kolejność jak powstawały seriale chronologicznie http://www.startrek.pl/episodes.php?op=SeriesList
a co do filmów to myślę, ze jeśli chodzi o Treka to sprawa jest prosta.

http://www.filmweb.pl/film/Star+Trek-1979-9748/rel ateds
kanna
Użytkownik
#9 - Wysłana: 14 Wrz 2010 09:20:50 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
ja mam tylko VI sezon Tng na dvd i Nemesis na vcd. Oraz First contact, ale nie pamiętam jaki

bardziej inwestuje w ksiazki, mysle, że przekroczyłam juz 60. Gł. tng. Oraz komiksy, ze 20 bedzie.

Ostatnio mój brat, proszony o kupienie w Kanadzie komiksu tng, przywiozł mi nowego TOSa

daro

U góry strony, w zakładce Seriale i filmy, masz wszystko wypisane chronologicznie

No i oczywiście WITAMY na Forum
Adek
Użytkownik
#10 - Wysłana: 14 Wrz 2010 23:37:33
Odpowiedz 
Aha bo ja nie dopisałem w temacie.
Na kasecie nagrane posiadam z TV: "Voyagera" i "DS9" a na DVD tylko chyba jakieś sezony TNG.
Eviva
Użytkownik
#11 - Wysłana: 15 Wrz 2010 17:50:02
Odpowiedz 
Adek

Chopie! Masz VOYa i DS9 z lektorem?!!!
MacG
Użytkownik
#12 - Wysłana: 18 Wrz 2010 13:17:40
Odpowiedz 
U mnie niestety póki co tylko "Wrath of Khan" - edycja 1DVD.

Ale tak sobie planuję zakupić jeszcze dwa stare Treki - "The Motion Picture" i "Search for Spock" - oraz jednego nowego - "First Contact".
Dzakas
Użytkownik
#13 - Wysłana: 9 Gru 2010 14:20:39
Odpowiedz 
Nie chcąc zakładać nowego tematu, a ten wydaje mi się najbardziej odpowiedni chciałbym zadać dwa pytania.

Jeżeli dobrze szukam to jedynie Star Trek TOS w wersji zremasterowanej, oraz filmy (I-X remasterowane) plus ostatni oczywiście mają wydania BluRay. Czy może się mylę i jakiś inny serial został wydany na dysku BluRay?

Drugie pytanie: gdzieś, kiedyś widziałem jakąś wzmiankę o zremasterowanej wersji TNG z okazji 20 lecia premiery. Istnieje rzeczywiście coś takiego, czy zawodzi mnie pamięć?
MacG
Użytkownik
#14 - Wysłana: 16 Gru 2010 19:01:54
Odpowiedz 
Do mojej kolekcji niedawno dołączył "Search for Spock" - jednak przeceny w Saturnie robią swoje. :P
Evelin Siv
Użytkownik
#15 - Wysłana: 19 Gru 2010 11:41:32
Odpowiedz 
Arek:
Może ja zacznę od siebie, i z nieukrywaną dumą zaprezentuje zbiór moich płyt DVD[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7880/im g25 90sh.jpg[/IMG]

Czy wszystkie seriale masz po polsku? Albo chociaż z napisami?
Toudi
Użytkownik
#16 - Wysłana: 19 Gru 2010 20:09:44
Odpowiedz 
Evelin Siv, wątpię by wyglądają na nowe cienkie wydania angielskie, a te nie mają polskiej wersji językowej.
Arek
Użytkownik
#17 - Wysłana: 19 Gru 2010 22:31:50 - Edytowany przez: Arek
Odpowiedz 
Evelin Siv:
Czy wszystkie seriale masz po polsku? Albo chociaż z napisami?

Niestety, ale nie ma na nich ani lektora, ani polskich napisów.

Toudi:
Evelin Siv, wątpię by wyglądają na nowe cienkie wydania angielskie, a te nie mają polskiej wersji językowej.

Dokładnie
The_D
Użytkownik
#18 - Wysłana: 19 Gru 2010 22:38:11
Odpowiedz 
Toudi:
a te nie mają polskiej wersji językowej.

O ile wiem, żaden wydany oficjalnie serial trekowy nie ma polskiej wersji, nawet pierwsze sezony TNG sprzedawane kiedyś oficjalnie w Merlinie.
7z9
Użytkownik
#19 - Wysłana: 24 Sty 2011 16:39:51
Odpowiedz 
Posiadam wszystkie odcinki:
VOY, ENT i DS9.
Cała reszta mnie nie interesuje choć oglądałem oprócz reszty seriali także odcinki filmowe (tu jedynie wart posiadania jest "Pierwszy kontakt")
Oczywiscie odcinki z napisami.

USS Phoenix forum / Star Trek / Kolekcja filmów ST

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!