USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Sir Patrick Stewart :-)
 Strona:  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
Jo_anka
Użytkownik
#1 - Wysłana: 1 Sty 2010 01:12:49
Odpowiedz 
biter
Użytkownik
#2 - Wysłana: 1 Sty 2010 02:35:56 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
http://star-trek.com.pl/index.php?option=com_conte nt&view=article&id=86:sir-patrick-stewart&catid=1: newsy-startrek&Itemid=15
Data w nagłówku i wszystko jasne

Trekowego nowego roku Siostry i Bracia. Niech Borg was Prowadzi. Live long and Prosper and be Independence.
ortkaj
Użytkownik
#3 - Wysłana: 29 Gru 2010 19:22:18
Odpowiedz 
Pewnie było na którymś z topiców.....ale wrzucę też na ten skromny tematyczny
http://www.waveish.com/2010/06/07/queen-knights-pa trick-stewart-with-a-bat-leth/
mozg_kl2
Użytkownik
#4 - Wysłana: 30 Gru 2010 10:16:27
Odpowiedz 
News nie pierwszej świżości ale dla fanów Stewarta istosny. Otóż Patrick Stewart został nominowany do nagrody Gildi Aktorskiej za role w Makcbecie. Konkurentem kapitana Picarda będzie m.in. Al Pacino. Dwie nominację odebrała równiez Wynona Ryder (Alien:R, Star Trek 2009). Do tej pory, mimo dwóch nominacji Stewart nie zdobył tej nagrody.
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 30 Gru 2010 11:13:26
Odpowiedz 
mozg_kl2

Mógłbyś - korzystając z "przymusowego czasu wolnego od forum"- to rozbudować i wysłać mi na mail? Naprawdę z przyjemnoscią zamieszczę.
Elaan
Użytkownik
#6 - Wysłana: 31 Gru 2010 18:29:01
Odpowiedz 
ortkaj:
http://www.waveish.com/2010/06/07/queen-knights-pa trick-stewart-with-a-bat-leth/

Przepraszam , ale czy to zdjęcie na pewno nie jest fotomontażem ? Czy królowa naprawdę użyła podczas ceremonii repliki klingońskiej broni ??
Jeśli tak , to jest naprawdę niezwykłą osobą !
Toudi
Użytkownik
#7 - Wysłana: 31 Gru 2010 18:33:12
Odpowiedz 
Elaan:
Przepraszam , ale czy to zdjęcie na pewno nie jest fotomontażem ?

Oczywiście, że jest, ale czyż trzeba się pozbawiać złudzeń?

a
ortkaj
Użytkownik
#8 - Wysłana: 31 Gru 2010 18:34:17
Odpowiedz 
Elaan
Oczywiście fotomontaż
Evelin Siv
Użytkownik
#9 - Wysłana: 31 Gru 2010 21:48:47 - Edytowany przez: Evelin Siv
Odpowiedz 
Elaan:
Jeśli tak , to jest naprawdę niezwykłą osobą !

ortkaj:
Oczywiście fotomontaż

No a więc nie jest niezwykła osoba Mieć królową za fankę treka - bezcenne (a może cenne )
Elaan
Użytkownik
#10 - Wysłana: 1 Sty 2011 16:21:16
Odpowiedz 
Evelin Siv:
Mieć królową za fankę treka - bezcenne

Rozczaruję cię - aż tak wielkich nadziei nie miałam . Byłby to jednak wyraz specyficznego brytyjskiego poczucia humoru . Jeśli Królowa widziała to zdjęcie , na pewno ją rozbawiło .
tuvix
Użytkownik
#11 - Wysłana: 1 Sty 2011 20:45:22
Odpowiedz 
Ja prawie uwierzyłem.... szkoda, że napisaliście o fotomontażu, było tak fajnie.
patryk089x
Użytkownik
#12 - Wysłana: 4 Mar 2011 19:21:17
Odpowiedz 
Chociaż fotomontaż ładnie zrobiony
RaulC
Użytkownik
#13 - Wysłana: 4 Mar 2011 21:44:34
Odpowiedz 
Elaan:
Jeśli Królowa widziała to zdjęcie , na pewno ją rozbawiło .

Niestety, ona nie ma poczucia humoru.
Eviva
Użytkownik
#14 - Wysłana: 5 Kwi 2011 21:27:59 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Chciałabym się podzielić z Wami czymś kompletnie niebywałym i nieprawdopodobnym, co nie mieści się w głowie, przynajmniej mojej:

Otóż polubiłam Picarda (kapitana , bo naszego Picarda lubię od dawna). Sama nie wiem, kiedy to się stało, ani jak, po prostu samo przyszło!
TSan
Użytkownik
#15 - Wysłana: 5 Kwi 2011 21:31:37
Odpowiedz 
Eviva

To go nielubiłaś? Nie lubiłaś tej łysinki i filozoficznych wywodów? Miałaś świętą rację...
Eviva
Użytkownik
#16 - Wysłana: 5 Kwi 2011 21:40:28
Odpowiedz 
TSan

Nie tylko to - ostatecznie łysina też może być interesująca, exemplum Yul Bryner, a zresztą, jak powiedziała matka Gołdy w "Skrzypku na dachu" :
- Jak ci zależy na włosach, to wyjdź za małpę!

Gorzej z przynudzaniem i świętoszkowatą miną... ale najgorsze to, że NIE JEST KIRKIEM.

No ale jakoś wreszcie zdołałam go zaakceptować, choć nadal na mojej liście jest za Kirkiem, za Janeway, a nawet poniekąd za Archerem. Co do Sisko, jeszcze nie wiem, bo ten facet zaczyna mi imponować.
NumberOne
Użytkownik
#17 - Wysłana: 6 Kwi 2011 02:12:01 - Edytowany przez: NumberOne
Odpowiedz 
Picard to jedna z najciekawiej poprowadzonych (imho - najciekawiej) postaci w Treku. Prawdę mówiąc nie wiem jak można go nie lubić - widzę Eviva, że zaczynasz zmierzać w dobrym kierunku

Z tym całym przynudzaniem... to ja mam wrażenie, że Wy się dziewczyny go po prostu boicie; on by nie dał sobie fochem w kaszę dmuchać

I żeby nie było: uwielbiam całą trójkę z TOSu i ich wzajemne przytyki. Jednak postacie te nie mają zbyt rozbudowanego tła. Archer, to natomiast taki tatuś w papciach jak dla mnie Chociaż z czasem się człowiek przyzwyczaja. Janeway może być, trochę czasami zbyt chaotyczna (no i ten głos), a za Sisko nie przepadam (nie że jakaś antypatia, ale...).
TSan
Użytkownik
#18 - Wysłana: 10 Kwi 2011 12:51:51
Odpowiedz 
NumberOne:
on by nie dał sobie fochem w kaszę dmuchać

Ktoś tu nieuważnie oglądał TNG...
Eviva
Użytkownik
#19 - Wysłana: 10 Kwi 2011 12:56:11
Odpowiedz 
TSan:
NumberOne:
on by nie dał sobie fochem w kaszę dmuchać

Ktoś tu nieuważnie oglądał TNG...

Dokładnie. A kogo Vash wyprowadziła w pole? Kto zmykał przed Lwaxanną Troi? Mówiąc szczerze to on się tak boi kobiet, że czasem jest to aż śmieszne.
TSan
Użytkownik
#20 - Wysłana: 10 Kwi 2011 12:57:55
Odpowiedz 
Eviva

Właśnie, chodziło o tym podobne przypadki. Były jeszcze momenty kiedy Beverly mogła nim sterować jak szmacianą laleczką.
Eviva
Użytkownik
#21 - Wysłana: 10 Kwi 2011 13:01:31
Odpowiedz 
TSan

No właśnie. Jednak zdecydowałam się go polubić mimo to.
TSan
Użytkownik
#22 - Wysłana: 10 Kwi 2011 13:04:29
Odpowiedz 
Eviva

Mimo wszystko kapitan Goła Klata na pierwszym, nieprawdaż?
Eviva
Użytkownik
#23 - Wysłana: 10 Kwi 2011 13:29:53
Odpowiedz 
TSan

Prawdaż, oj prawdaż...

Kirk
TSan
Użytkownik
#24 - Wysłana: 10 Kwi 2011 13:31:26
Odpowiedz 
Eviva

Dzięki, że pocieszyłaś mnie na dzisiaj Kirkiem. Prawdopodbnie przez całe dzisiejsze popołudnie będę w dosyć... niekoniecznie miłej sytuacji.
Eviva
Użytkownik
#25 - Wysłana: 10 Kwi 2011 17:57:25
Odpowiedz 
TSan

O, biedulko... Myślami będę z Tobą, wyobraź mnie sobie jako T'Pol chodzącą przy tobie i rzucającą wolkańskie uwagi
TSan
Użytkownik
#26 - Wysłana: 10 Kwi 2011 18:24:16
Odpowiedz 
Eviva

Wolę nie mieć T'Pol u boku, "goście" będą raczej mało logiczni... Zaraz prawdopodbnie spływam, zgłaszać się do Sesji VSS Surak!
Eviva
Użytkownik
#27 - Wysłana: 10 Kwi 2011 18:35:55
Odpowiedz 
TSan

Tak czy siak, trzymaj się!
TSan
Użytkownik
#28 - Wysłana: 10 Kwi 2011 18:59:37
Odpowiedz 
Eviva

Uff! Jestem uratowana! Jeszcze a propo tematu wstawiam Picarda:

Picard
Eviva
Użytkownik
#29 - Wysłana: 10 Kwi 2011 19:04:03
Odpowiedz 
TSan

Gratuluję! Nie wiem, od kogo czy od czego zostałaś uratowana, ale gratuluję.
TSan
Użytkownik
#30 - Wysłana: 10 Kwi 2011 19:09:01
Odpowiedz 
Eviva:
Nie wiem, od kogo czy od czego zostałaś uratowana,

Wierz mi, przy nich Klingoni to takie milutkie zwierzątka domowe.
 Strona:  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Sir Patrick Stewart :-)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!