USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Spock nowy, czy stary?
 Strona:  ««  1  2  3  ...  6  7  8  9  10  11  12  »» 
Autor Wiadomość
Leila
Użytkownik
#301 - Wysłana: 31 Gru 2009 15:38:48
Dokładnie.
Archarachne
Użytkownik
#302 - Wysłana: 31 Gru 2009 16:52:42 - Edytowany przez: Archarachne
Madame Picard:
Co jest okrutną zbrodnią przeciwko estetyce tego świata!

O to to. Mnie nie chodzi o to, że jest ubrany źle. Uważam, że każdy ma prawo decydować co chce założyć i żaden Jacyków nie może mu tego odbierać.

Tyle, że zadany "komplet" ujmuje Quinto na atrakcyjności.
Leila
Użytkownik
#303 - Wysłana: 31 Gru 2009 16:58:34
Zachary najlepiej wygląda w płaszczyku. Ewentualnie w mundurze...
Madame Picard
Moderator
#304 - Wysłana: 31 Gru 2009 18:24:39
Leila

Rozumiem, że startrekowy dresik uznajesz za mundur? Bo jakoś nie wyobrażam sobie Quinto w mundurze, dajmy na to, oficera ułanów
Leila
Użytkownik
#305 - Wysłana: 31 Gru 2009 18:32:31
Madame Picard
Ta. Dla mnie ' startrekowy dresik ' to po prostu mundur.
Chociaż ' stratrekowy dresik ' lepiej brzmi.
Toreth
Użytkownik
#306 - Wysłana: 1 Sty 2010 01:39:16
Madame Picard:
Tia, ten styl dokonuje rzeczy z pozoru niemożliwej: sprawia, że Quinto wygląda... nieatrakcyjnie.

Mnie tam się podoba. A ten kapelusik przynajmniej zakrywa te potworne, ulizane do tylu, włosy... co już jest okrutną zbrodnią przeciwko estetyce tego świata!
Co gorsza - jutro ciuchy włoży inne, a fryzurę będzie miał tak samo zalizaną
Archarachne
Użytkownik
#307 - Wysłana: 1 Sty 2010 12:59:20
Każda z nas ma inną wizję swojego Quinto... Ja jedną z jego lubianych przeze mnie wersji wkleiłam kilka postów temu...

Ale ulizanie i tak mi nie przeszkadza.
Madame Picard
Moderator
#308 - Wysłana: 1 Sty 2010 14:38:11
Leila:
Chociaż ' stratrekowy dresik ' lepiej brzmi.

A na pewno lepiej oddaje rzeczywistość .

Archarachne:
Ale ulizanie i tak mi nie przeszkadza.

Ja go prawdę mówiąc nawet nie zauważam...

A wracając do tematu. Obejrzałam sobie ponownie ST XI, tym razem uważnie, i widzę jednak, że czegoś mi w tym nowym Spocku brakuje. Owszem, Quinto jest obłędnie przystojny i można na sam jego widok stracić głowę, ale jako Spock jest mało przekonujący. W scenach, kiedy użera się z Kirkiem brakuje mu charyzmy jakiejś, autorytetu, jakiegoś poczucia wewnętrznej siły... Jest jakiś przegadany. Trudno uwierzyć, że potrafi dowodzić statkiem, a cała załoga grzecznie się go słucha. A może to kwestia ogólnej chaotyczności tego filmu i wrażenia, że akcja pędzi na złamanie karku nie wiadomo gdzie . Lepiej wypada w spokojniejszych scenach (jak ta przed wolkańską komisją albo migdalenie się z Uhurą) i w ogóle wtedy, gdy ma okazywać emocje.
Jest to o tyle ciekawe, że w oglądając dodatki ma się wrażenie, że starał się przyłożyć do tej roli, jest skupiony, staranny. Na filmie tego na ogół nie widać. Aha, i w dodatkach jest śliczna scena, jak do lusterka skubie sobie brwi i skarży się na swój ciężki los. Śliczne!
Archarachne
Użytkownik
#309 - Wysłana: 1 Sty 2010 15:50:46
Madame Picard:
Lepiej wypada w spokojniejszych scenach (jak ta przed wolkańską komisją

O tak...

Madame Picard:
migdalenie się z Uhurą

OOOO NIE... Tylko bez migdalenia się z Uhurą.
Leila
Użytkownik
#310 - Wysłana: 1 Sty 2010 22:25:43
Archarachne:
OOOO NIE... Tylko bez migdalenia się z Uhurą.

Jak dla mnie, to najlepszy moment w całym filmie. :p
Archarachne
Użytkownik
#311 - Wysłana: 1 Sty 2010 22:38:56
Leila... Jak możesz...
Leila
Użytkownik
#312 - Wysłana: 2 Sty 2010 15:54:43
Cóż... Wszyscy wiemy, jak bardzo lubię takie sceny.
_Quark
Użytkownik
#313 - Wysłana: 9 Sty 2010 15:39:23
Nimoy jest zdecydowanie lepszym Spockiem, a Quinto wypadł dobrze i pasuje do roli Spocka.
Madame Picard
Moderator
#314 - Wysłana: 9 Sty 2010 21:27:09
_Quark

Nimoyowi świeczkę, a Quinto ogarek .

Witamy na pokładzie!
Eviva
Użytkownik
#315 - Wysłana: 29 Sty 2010 22:11:09 - Edytowany przez: Eviva
Spock - i stary, i nowy

Spock - i stary, i nowy...

A temu zdjęciu, zwłaszcza zaś perspektywom z nim związanym, to wybaczcie - nie mogłam się oprzeć

Okladka
Tina46
Użytkownik
#316 - Wysłana: 27 Lip 2010 23:19:33
Oczywiście że Spock STARY
Quinto, chociażby nie wiem jakby się starał nie pobije Nimoya. No i Quinto nie wydawał mi się TYM Spockiem. Dla mnie zbyt emocjonalny (romans z Uhurą) i nielogiczny (chyba że wywalenie Kirka na planecie czerwonych potworów było logiczne ), a tego nic u mnie nie usprawiedliwia.
Evelin Siv
Użytkownik
#317 - Wysłana: 28 Lip 2010 00:04:00
Tina46
Kimże byłby aktor, którego da się zastąpić
W tych czasach nawet trudno w jakimś stopniu powtórzyć dzieła starych wybitnych aktorów, którzy nie tylko zarabiali kasę, ale też dawali coś od siebie
Eviva
Użytkownik
#318 - Wysłana: 28 Lip 2010 18:28:06
Tina46:
Oczywiście że Spock STARY

Witaj w klubie

Evelin Siv:
Kimże byłby aktor, którego da się zastąpić

Ależ dziś w zasadzie innych nie mamy, tylko takich, że gdyby zagrali jeden za drugiego, nikt by nawet nie zauważył różnicy.
MacG
Użytkownik
#319 - Wysłana: 30 Lip 2010 21:50:08
Dla mnie zdecydowanie najlepszy jest Nimoy. Quinto wypadł dobrze, ale muszę go jeszcze zobaczyć w sequelu, żeby go w pełni zaakceptować. ;)
kanna
Użytkownik
#320 - Wysłana: 30 Lip 2010 21:51:56
MacG

Witamy na Forum

Osobiście wole Rikera, ale co tam..
Eviva
Użytkownik
#321 - Wysłana: 30 Lip 2010 21:52:32 - Edytowany przez: Eviva
MacG

Cześć! My się chyba nie znamy - jestem fanką Nimoya , a ponadto największym pyskaczem i zamieszajem na forum. Świetnie by do mnie pasowała opinia, jaką dostała Kaśka Kariatyda - stojało przed bramu i beło piskate. No, to już mnie znasz.
Tina46
Użytkownik
#322 - Wysłana: 30 Lip 2010 22:27:17 - Edytowany przez: Tina46
MacG
Witaj

Eviva:
nikt by nawet nie zauważył różnicy.

NIKT? Ja w Quinto widzę ZA DUŻO różnic między nim a Nimoyem

kanna:
Osobiście wole Rikera

A z brodą czy bez?
MacG
Użytkownik
#323 - Wysłana: 30 Lip 2010 22:36:35
Dziękuję za powitanie.

A co do Rikera to też go lubię, ale jednak Spock pozostanie "superior". ;)
kanna
Użytkownik
#324 - Wysłana: 30 Lip 2010 22:42:32
Tina46:
A z brodą czy bez?

hmm.. generalnie mam słabośc do mężczyzn z broda, ale że Rikerowi lepiej bez, to lubie obie wersje :D
Tina46
Użytkownik
#325 - Wysłana: 30 Lip 2010 22:46:47
kanna
Mi się bardziej Riker podoba z brodą

MacG:
ale jednak Spock pozostanie "superior". ;)

No to witaj w klubie "Spock jest the best"
Eviva
Użytkownik
#326 - Wysłana: 31 Lip 2010 07:25:16 - Edytowany przez: Eviva
Tina46:
NIKT? Ja w Quinto widzę ZA DUŻO różnic między nim a Nimoyem

Mówiłam w sensie "gdyby Quinto zastąpił jakikolwiek inny aktor jego pokolenia", nie Nimoy. Nimoy nikogo nie zastępuje, to jego próbuje się zastąpić, zresztą bez powodzenia.

kanna:
generalnie mam słabośc do mężczyzn z broda,

Zboczenia bywają różne

kanna:
Rikerowi lepiej bez

O, zdecydowanie lepiej mu bez. Z brodą wygląda po prostu niechlujnie. Nie pasuje mu - to nie Richard Chamberlain, jedyny mężczyzna z brodą, który zdobył moja pełna aprobatę *w "Szogunie"). A już późniejsze sezony... broda i brzuszek, jak spod budki z piwem. Czy w całym Treku pojawia się inny oficer tak zarośnięty?

MacG:
jednak Spock pozostanie "superior". ;)

Spock też miał brodę - w mirror-universe. Dziwne, to mi nie przeszkadzało. Nawet z broda wyglądał bosko.
Q__
Moderator
#327 - Wysłana: 31 Lip 2010 15:04:07 - Edytowany przez: Q__
kanna

kanna:
generalnie mam słabośc do mężczyzn z broda

Miło mi to czytać. Będzie Ci to policzone .

ps. jak wynika ze statystyk, jest to mój post numer 33333
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=stat s&top=0&days=60&lst=2
Elaan
Użytkownik
#328 - Wysłana: 16 Lis 2010 19:14:16 - Edytowany przez: Elaan
Witam ! Chciałabym dołączyć do rozmowy jako zdeklarowana zwolenniczka Spocka - Nimoya . Jest niepowtarzalny , wszystko jedno z brodą czy bez! Nimoy stworzył tę postać od podstaw - i to jak ! Quinto też nie miał łatwego zadania , a mimo to podobał mi się jego Spock . Jest inny bo musiał być inny . Spock z TOS to oficer z 11-letnim stażem i ukształtowanym charakterem . Spock z ST XI to wciąż " dziecko dwóch światów " - i tak naprawdę wyrzutek w każdym z nich .
Eviva
Użytkownik
#329 - Wysłana: 16 Lis 2010 19:22:08
Elaan

Dla mnie tam istnieje tylko jeden Spock - Leonard Nimoy. Quinto to co najwyżej kiepska podróbka.
Elaan
Użytkownik
#330 - Wysłana: 16 Lis 2010 19:49:02
Podróbka , zgoda ! Ale czy aż tak kiepska ? Przyznam się , że długo zwlekałam z obejrzeniem ST XI właśnie ze względu na postać Spocka . Nie chciałam się rozczarować . Ale skoro to świat alternatywny , to i Spock musiał się zmienić . Czy Quinto wykorzysta szansę by z tego nowego Spocka uczynić postać równie interesującą w zapowiadanym ST XII - kto wie ?
 Strona:  ««  1  2  3  ...  6  7  8  9  10  11  12  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Spock nowy, czy stary?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!