USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Pomoc w zdobyciu

Autor Wiadomość
Arek
Użytkownik
#1 - Wysłana: 2 Wrz 2009 21:59:16
Witam
Mam dwie sprawy
1. Czy da się zakupić piosenki śpiewane przez Vic'a w DS9?
2. Tu nietypowa sprawa jak dla mnie. Czy ktoś wie skąd pobrać jakikolwiek odcinek VOY z polskim dubbingiem? Jestem ciekaw jak to wygląda. Na swoją obronę dodam, że cała kolekcja VOY [nie pobierana, a legalnie zakupiona] stoi już na półce, a ja chce się tylko dowiedzieć jak wyglądał polski dubbing.

Z góry dziękuję
Eviva
Użytkownik
#2 - Wysłana: 2 Wrz 2009 22:08:43
Arek

Ja szukam z polskim dubbingiem od dawna i, za przeproszeniem, merde mi z tego wychodzi.
kanna
Użytkownik
#3 - Wysłana: 2 Wrz 2009 22:11:28 - Edytowany przez: kanna
Znam osobe, co ma nagrane z Canal + z dubblingiem, 1 sezon. Juz nawet kiedys mi obiecywał użyczyć, ale sie rozeszło. A jesli sie poupominam, to kto wie ;)
Eviva
Użytkownik
#4 - Wysłana: 2 Wrz 2009 22:14:49
kanna

To i ja się piszę! I zapłacę za materiał oraz amortyzację sprzętu!
Abigail
Użytkownik
#5 - Wysłana: 2 Wrz 2009 22:26:47
Arek:

Poniekąd - można zakupić płytę Jamesa Darrena z tymi utworami - "This One's from the Heart"
kanna
Użytkownik
#6 - Wysłana: 2 Wrz 2009 22:32:31
Eviva

Nie ma potrzeby płacic To mój taki jeden znajomy, ma to nagrane i tyle.
Ja nie pilnowałam sprawy, bo Voy mnie nie interesował, a dubblingu nie znosze. Ale do niego sie odezwę i nam pozyczy.
Delta
Użytkownik
#7 - Wysłana: 2 Wrz 2009 23:36:06
Arek

Chyba były wydane, ale oczywiście na kupno w Polsce nie ma co liczyć. Za to jakiś czas temu udało mi się je znaleźć. Umieściłem pod tym linkiem.

http://www.wrzucaj.com/161160
Arek
Użytkownik
#8 - Wysłana: 3 Wrz 2009 14:43:56 - Edytowany przez: Arek
Delta
Szkoda że jakość dość słaba.
Ale mimo wszystko dzięki
Dobrze mi posłużą, póki nie zdobędę płyty lub nagrań we FLAC/WAV

kanna
Będę zobowiązany

Abigail
Dzięki za informację, jednak nie umiem znaleźć jej w żadnym polskim sklepie. A na Amazonie wersja bez płyty to mp3, a to mnie nie satysfakcjonuje niestety
Abigail
Użytkownik
#9 - Wysłana: 3 Wrz 2009 14:56:58
Arek

No niestety, też tego w Polsce nie widziałam Ale zadowalają mnie oryginalne wykonania Sinatry. Interpretacje Darrena były w sumie dość wierne.
Pisarz
Użytkownik
#10 - Wysłana: 3 Wrz 2009 18:16:03
Voyager z dubbingiem powinien być gdzieś na chomikuj.pl, widziałem go kiedyś. Niby tylko jeden sezon z tego co pamiętam, ale był. Mogę poszukać jutro.
yahoo
Użytkownik
#11 - Wysłana: 3 Wrz 2009 18:35:50 - Edytowany przez: yahoo
Proszę bardzo, sam już "zdobyłem" 3 odcinki. Po obejrzeniu reszty "czasu Honoru" biorę się za resztą VOY'a. Dubbing oceniam na ocenę 4-. Nie jest on tak dobry jak w "Asterixach", ale nie tak żałosny jak w "Harrych Potterach". Aczkolwiek dość miło się ogląda. Chociaż głos kapitan Janeway i Torres się nieco gryzą z postaciami. A tak to całkiem dobrze im to wyszło ;).

http://chomikuj.pl/Katon-Starszy/Seriale/Star+Trek +-+Voyager

Prawie cały pierwszy sezon PL.
Arek
Użytkownik
#12 - Wysłana: 3 Wrz 2009 18:40:19
yahoo
dzięki
Seybr
Użytkownik
#13 - Wysłana: 3 Wrz 2009 19:04:40
Arek

Na torrentach są albumy :P.
Arek
Użytkownik
#14 - Wysłana: 18 Wrz 2009 18:14:42 - Edytowany przez: Arek
Otóż wreszcie nadszedł ten wielki dzień.
Po 10 dnach od zamówienia, z Amazonu przyszła do mnie płyta Jamesa Darrena "This one's from heart"
Album zdecydowanie wart swoich pieniędzy. Wprowadzenie Vica Fontaine był genialnym krokiem w DS9
Jeśli ktoś by chciał, mogę przesłać piosenki w dowolnym formacie audio.

USS Phoenix forum / Star Trek / Pomoc w zdobyciu

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!