USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Nowy serial (?)
 Strona:  ««  1  2  3  ...  12  13  14  15  16  17  18  »» 
Autor Wiadomość
Mav
Użytkownik
#421 - Wysłana: 9 Sty 2012 14:42:41
Odpowiedz 
Queerbot:
A nie uważasz, że zamiast wmawiać sobie, że wszystko jest z tobą w porządku przydałaby się większa dawka leków?

Za takie teksty, które ewidentnie służą do tego aby kogoś obrazić, zrobić z niego idiotę chyba należy się ban co? Już wcześniej Queerbot kilka razy pisał o "dupie" i takie tam. Ewidentnie jest z nim coś nie tak, chyba nie przepala tematu.

Co jest z tobą Queerbot? Wprowadzasz "wiochę" rodem z czatu na onecie.
Kor
Użytkownik
#422 - Wysłana: 9 Sty 2012 14:49:08 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Mav

Niech sobie pisze. W sumie to zrozumiałe biorąc pod uwagę, że bierze wszystko do siebie, a my czasami zapominając o tym (a czasami pamiętając; terapia szokowa) nie stonujemy słów. Zresztą forum nie jest chyba obecnie moderowane Czy już jest?
Mav
Użytkownik
#423 - Wysłana: 9 Sty 2012 14:56:33
Odpowiedz 
Kor:
Zresztą forum nie jest chyba obecnie moderowane Czy już jest?

Nie wiem, Q wleci, przeczyta, odpowie
IDIC
Użytkownik
#424 - Wysłana: 9 Sty 2012 19:30:27 - Edytowany przez: IDIC
Odpowiedz 
Q__ i Queerbot, z tymi osiagnięciami medycyny w leczeniu homoseksualizmu to może być jednak prawda
zwróćcie bowiem uwagę na załogę SS Botany Bay
czy w ekipie Khana rzucał się w oczy chociażby jeden tzw. "Homoś"?
chyba nie, prawda?
jest to ewidentny dowód na to, że medycyna będzie sobie (i to już całkiem niedługo) doskonale radzić z tego typu ułomnościami, żeby społeczeństwo nie musiało ich cierpliwie znosić, czyli tolerować
IMO to właśnie o przygodach ludzi takich jak Khan (silnych, przystojnych, inteligentnych, zdrowych fizycznie, psychicznie i moralnie) powinien traktować nowy Trek, żeby się go oglądało z prawdziwą przyjemnością i żeby można go było dziecku pokazać bez zadnych obaw
Q__
Moderator
#425 - Wysłana: 9 Sty 2012 19:34:34 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
IDIC

I jeszcze potem udało się tym Übermenschom rozwalić Federację* (co prawda poza paramountowskim kanonem, ale zawsze). Tylko pechowo starczył potem jeden kapitan Floty, by dać im tzw. bobu .

* po drodze - i to już jest kanon, choć bermanowski - wywarli też nieodparty wpływ na kulturę klingońską
Eviva
Użytkownik
#426 - Wysłana: 9 Sty 2012 19:35:44
Odpowiedz 
IDIC

Khan i jego ludzie powstali w wyniku manipulacji genetycznych. Prawdopodobnie dobierano więc geny tak, by usunąć możliwość "wyklucia się" homika
Dukat
Użytkownik
#427 - Wysłana: 9 Sty 2012 19:58:18
Odpowiedz 
IDIC
Q__
Czyli wszystko w normie. Wobec braku argumentów stosujecie "czarną propagandę", tzn. kto ośmieli się myśleć inaczej = zbrodniarz. Pozdrawiam tolerancyjnych inaczej
IDIC
Użytkownik
#428 - Wysłana: 9 Sty 2012 20:01:10 - Edytowany przez: IDIC
Odpowiedz 
Q__

Q__:
Tylko pechowo starczył potem jeden kapitan Floty, by dać im tzw. bobu .

po pierwsze: wypluj brzydkie słowo "Übermensch"
po drugie: nie przesadzaj, że tak łatwo to niby poszło
jeden kapitan starczył "z dużą ledwością" , jako że niemal życie stracił
zresztą, ten kapitan nie działał sam, tylko w kooperacji, m.in. syn mu pomagał, taki przystojny blondasek w loczkach

Eviva

Eviva:
Khan i jego ludzie powstali w wyniku manipulacji genetycznych. Prawdopodobnie dobierano więc geny tak, by usunąć możliwość "wyklucia się" homika

no chyba właśnie w tych manipulacjach cała nadzieja
wyeliminować ułomności typu "anty-pro-kreacyjna orientacja seksualna", podwyższyc poziom inteligencji, wyhodować genetycznie tak idealną klatę, jaką miał Khan (tak, wiem, jestem monotematyczna, ale jednak tak klata to jest coś)
niech będzie pięknie i zdrowo

Dukat:
Pozdrawiam tolerancyjnych inaczej

Dukacie, to do mnie było?
a ja się już martwiłam, że Ty tego ignora sobie zainstalowałeś w głowie na okoliczność mojej osoby
kamień z serca

aha! a propaganda nie czarna jest, tylko tęczowa
Dukat
Użytkownik
#429 - Wysłana: 9 Sty 2012 20:10:30
Odpowiedz 
IDIC:
Dukacie, to do mnie było?
a ja się już martwiłam, że Ty tego ignora sobie zainstalowałeś w głowie na okoliczność mojej osoby
kamień z serca

Jesteś zbyt irytująca żeby Cie ignorować.

IDIC:
aha! a propaganda nie czarna jest, tylko tęczowa

Fuj.
Q__
Moderator
#430 - Wysłana: 9 Sty 2012 20:18:16
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
Ciekawe też z czego miałyby wynikać te "stresy"?

Choćby i z czytania tego co wypisujesz .

Dukat
Eviva

Eviva:
Dukat: Q__:
Nie jest jednak prawdą, że nie miałeś w Treku miłej, konserwatywnej, rasy: Bajoranie

Pokazani jako zacofani, urocze.

Zacofani, podatni na manipulacje i często po prostu głupi.

Wypisz-wymaluj elektorat - i bliższe zaplecze - naszych dwu czołowych partii.

Dukat

Dukat:
To interesujące, czy cała kultura waszego gatunku opiera się na naśladowaniu zwierzęcych instynktów"?

Zapominasz o jednym: niezależnie od tego czego Cię tam Kai Winn uczyła, ludzie zaliczają się do gatunków zwierzęcych.

IDIC

IDIC:
zresztą, ten kapitan nie działał sam, tylko w kooperacji, m.in. syn mu pomagał, taki przystojny blondasek w loczkach

Ty o kapitanie Jamesie T., ja o kapitanie Dylanie...
Eviva
Użytkownik
#431 - Wysłana: 9 Sty 2012 20:19:14
Odpowiedz 
IDIC:
wyhodować genetycznie tak idealną klatę, jaką miał Khan (tak, wiem, jestem monotematyczna, ale jednak tak klata to jest coś)

Akurat zachwyty nad męskimi klatami jestem w stanie zrozumieć i zaakceptować
Dukat
Użytkownik
#432 - Wysłana: 9 Sty 2012 20:33:52
Odpowiedz 
Q__:
Choćby i z czytania tego co wypisujesz .

Serio? To kiedy skreślamy z listy chorób system Downa?

Q__:
Wypisz-wymaluj elektorat - i bliższe zaplecze - naszych dwu czołowych partii.

Co tak skromnie? dlaczego nie trzech, albo pięciu?

Q__:
Zapominasz o jednym: niezależnie od tego czego Cię tam Kai Winn uczyła, ludzie zaliczają się do gatunków zwierzęcych.

Jakkolwiek byś tego nie ujmował, to kultura służy zapanowaniu nad zwierzęcymi instynktami. trudno działanie w przeciwnym kierunku nazywać "postępowym", bardziej adekwatne będzie określenie "degeneracja".
Eviva
Użytkownik
#433 - Wysłana: 9 Sty 2012 20:42:26
Odpowiedz 
Dukat:
Serio? To kiedy skreślamy z listy chorób system Downa?

Orzecznicy ZUSu z roku na rok mają nadzieję, że zostanie skreślony. Bo jak inaczej nazwać ich działanie, nakazujące rodzicom takiego dziecka odnawianie co rok badań celem przedłużenia renty?
Kor
Użytkownik
#434 - Wysłana: 9 Sty 2012 21:14:37
Odpowiedz 
Q__:
Choćby i z czytania tego co wypisujesz

Tak, Q, za to Queerbot wypisuje same mądrości
Q__
Moderator
#435 - Wysłana: 9 Sty 2012 21:26:17 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
Co tak skromnie? dlaczego nie trzech, albo pięciu?

Po co kopać leżących?

Dukat:
Jakkolwiek byś tego nie ujmował, to kultura służy zapanowaniu nad zwierzęcymi instynktami. trudno działanie w przeciwnym kierunku nazywać "postępowym", bardziej adekwatne będzie określenie "degeneracja".

Zapanować to się raczej nie da, chodzi o skanalizwoanie ich w akceptowalny sposób. Przy czym akceptowalność jest zawsze sprawą - w dużym stopniu - względną i umowną...

Kor

Kor:
Tak, Q, za to Queerbot wypisuje same mądrości

Ale jest stroną atakowaną, nie atakującą...
Kor
Użytkownik
#436 - Wysłana: 9 Sty 2012 21:36:42 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Q__:

Nie zauważyłem, żebym go w ostatnich postach gdziekolwiek atakował (chyba, że w odpowiedzi). Queerbot po prostu wszystko bierze za atak. Łącznie ze stwierdzeniami typu: homoseksualizm może być wynikiem zaburzeń hormonalnych matki w okresie ciąży.

Zresztą nie ważne. Chodzi mi tylko o to, że mam wrażenie, że ta cała jego tolerancja (w dodatku rozumiana jako bezkrytyczna akceptacja wszystkiego związanego z orientacją homoseksualną), to ma dotyczyć wyłącznie jego. Może nie zauważyłeś, ale w wyzwiskach jakie stara się konstruować, nie tylko teraz, ale i wielokrotnie wcześniej, skrywa się pogarda dla rozmaitych ludzi: grubych, nie mających szczęścia w związkach, dobrze zarabiających, cierpiących na psychopatię, genetycznie chorych itd.

Rozumiem, że może się oburzać np. na mnie, ale popatrz na podteksty formy w jakiej się oburza.
Q__
Moderator
#437 - Wysłana: 9 Sty 2012 21:39:56
Odpowiedz 
Kor

Kor:
Queerbot po prostu wszystko bierze za atak.

Możliwe, że ta dyskusja przekroczyła próg jego tolerancji psychicznej. IMO to dobry powód by ją dawno zakończyć.
Kor
Użytkownik
#438 - Wysłana: 9 Sty 2012 22:00:10 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Więc ją kończę.

Dodam tylko, że jakby mi puściły nerwy (i podobnie wszystkim moim znajomym), to pewnie skończyłoby się na wulgaryzmach (choćby i skrajnie wulgarnych) i różnych formach odmawiania komuś rozumności*, natomiast nie bardzo pojmuję, jak komuś może jako wyzwisko przyjść do głowy wysunięcie podejrzenia, że adwersarz jest gruby (i wiele podobnych). To tyle.

* Przy tym nie ukrywam, że mogłoby paść np. słowo "pedał", ponieważ - niestety - stało się to takim samym wulgaryzmem, jak słowa "debil" czy "idiota" (które przecież pierwotnie oznaczają osoby chore). Innymi słowy - po prostu pada w kontekstach wulgarnych wymian zdań.
Dukat
Użytkownik
#439 - Wysłana: 9 Sty 2012 22:00:34
Odpowiedz 
Q__:
Zapanować to się raczej nie da, chodzi o skanalizwoanie ich w akceptowalny sposób. Przy czym akceptowalność jest zawsze sprawą - w dużym stopniu - względną i umowną.

Jesteś coraz bliższy przyznania mi racji. Gratuluję.

Q__:

Niby ja go atakowałem? Raczysz żartować

Q__:
Możliwe, że ta dyskusja przekroczyła próg jego tolerancji psychicznej. IMO to dobry powód by ją dawno zakończyć.

To ma niski próg, biorąc pod uwagę jak szybko zaczął personalne ataki.
Q__
Moderator
#440 - Wysłana: 9 Sty 2012 22:16:20
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
Jesteś coraz bliższy przyznania mi racji. Gratuluję.

Nie sądzę...

Dukat:
Niby ja go atakowałem? Raczysz żartować

Tak. Eskalując dyskusję, którą wszczął mozg_kl2, choć prosiłem byś tego nie czynił. Rozwijasz dyskusje na tematy okołohomoseksualne w tylu topicach w ilu się da zresztą. Zupełnie jakbyś był w jakiś - nie mnie oceniać jaki - sposób zafiksowany wokół tego tematu.
Dukat
Użytkownik
#441 - Wysłana: 9 Sty 2012 22:19:55
Odpowiedz 
Q__:
Nie sądzę.

To bez znaczenia. Przyczółki zostały zdobyte

Q__:
Rozwijasz dyskusje na tematy okołohomoseksualne w tylu topicach w ilu się da zresztą. Zupełnie jakbyś był w jakiś - nie mnie oceniać jaki - sposób zafiksowany wokół tego tematu.

W sąsiednim wątku o ENT Ty ruszyłeś ten temat. W tym wątku Ty upierasz się, ze temat "homo" powinien być w następnym Treku... no ja nie kto ma nafiksowane.
Q__
Moderator
#442 - Wysłana: 9 Sty 2012 23:40:51
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
W tym wątku Ty upierasz się, ze temat "homo" powinien być w następnym Treku...

Nie ja, a Roddenberry...

Dukat:
kto ma nafiksowane

I na tle wierności idei Roddenberry'ego w ST mam owszem fiksację...
Eviva
Użytkownik
#443 - Wysłana: 10 Sty 2012 07:29:30 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Q__:

No to powinieneś dostawać wścieklizny na sam widok JJ Abramsa, a jakoś jesteś spokojny
Poważnie mówiąc nie mam nic przeciwko jakiemuś homofacetowi, pod warunkiem, że serial nie zostanie podporządkowany jego sklonnościom i nie będzie on świętą krową na pokładzie. Ot, załogant jak inni.
Dukat
Użytkownik
#444 - Wysłana: 10 Sty 2012 07:45:10 - Edytowany przez: Dukat
Odpowiedz 
Eviva:
Poważnie mówiąc nie mam nic przeciwko jakiemuś homofacetowi, pod warunkiem, że serial nie zostanie podporządkowany jego sklonnościom i nie będzie on świętą krową na pokładzie. Ot, załogant jak inni.

Wykluczone raczej "Religia postępu" zakłada tworzenie przyjaznego wizerunku, zatem ten załogant będzie wybitny, koleżeński, genialny, lojalny, szlachetny i w ogóle najlepszy Poprowadzi ząłogę do zwycięskiej rywalizacji z głupimi i odrażającymi obcymi heteroseksualistami. Jest wykluczone by taki załogant mógł wykazać jakąkolwiek negatywną cechę lub zachowanie, ponieważ byłoby to przejawem homofobii twórców serialu, na która oczywiście nie cierpią.

Q__:

Na tym przykładzie jednak dobitnie widać, ze nie chodzi o serial SF, tylko propagandową agitkę. Może w takim razie faktycznie lepiej to dobić kolejnym idiotycznym filmem i pilotem nowego serialu, który już nie powstanie.
Queerbot
Użytkownik
#445 - Wysłana: 10 Sty 2012 09:42:12
Odpowiedz 
Kor powtarzasz wciąż te same komunały i kalumnie, które życzliwie przezywasz argumentami. Sam masz problemy i zaburzenia hormonalne (z którymi afiszowałeś się na tym forum), więc może porozmawiajmy co takiego zrobiła ci twoja matka podczas życia płodowego. Tym bardziej, że przyczyny depresji są w większości rozwikłane, natomiast, wbrew temu, co usilnie próbujesz tutaj wypisywać, nikt nie zna przyczyn zróżnicowania orientacji seksualnych. Zachowujesz się jak rodzic, który wskazuje drogę zagubionym, tymczasem twoja kuratela przypomina raczej kierunkowskaz do słynnej cloaca maxima i identyczną wagę co zawartość tego szlachetnego ścieku mają twoje powiedzonka „powszechnie wiadomo, że homoseksualizm jest wynikiem zaburzeń hormonalnych matki w okresie ciąży”. Nie jesteś zresztą w stanie podać żadnej bibliografii tyczącej się tych mądrości, bo wstyd ci dawać linki do forum Frondy.
Swoją przygodę z rozmawianiem ze mną rozpocząłeś od nazwania mnie spadkobiercą Pol Pota, Stalina, Hitlera i Mao Zedonga, więc nie próbuj robić z siebie świętoszka.

Dukat pisałem wcześniej o tobie i twoim byłym koledze mozg_kl2 (który niespodziewanie odciął się od ciebie, bo okazało się, że nie masz konta na hatak.pl), że masz fiksację na punkcie grzechów potencjalnych gejów i diagnoza ta dalej jest jak najbardziej trafna. Dobitnie świadczy to o tym, że po prostu nienawidzisz gejów, czego boisz się z jakiegoś powodu wyznać i kamuflujesz to niekończącymi się analizami słów i półsłówek, niedopowiedzeń i niejasności. W SF jest wiele wątków homoseksualnych, chociażby Gaeta z nBSG, postać niejednoznaczna i równie ludzka, co inni bohaterowie tej serii. Skąd przypuszczenie, że hipotetyczny homoseksualista lub homoseksualistka w Treku byłby postacią czarno-białą, stworzoną ku krzewieniu fałszywej ideologii tolerancji? – Z twojej głowy, w której geje i lesbijki to nie osoby, ale zbiorowisko dewiantów, szykujących kolejny rozbiór Polski.
Dukat
Użytkownik
#446 - Wysłana: 10 Sty 2012 10:06:09 - Edytowany przez: Dukat
Odpowiedz 
Queerbot:
nikt nie zna przyczyn zróżnicowania orientacji seksualnych

Co nie przeszkadza wam fantazjowac o tym, ze za 400 lat wasze poglądy na ten temat będą absolutnie dominujące. Za to każdego kto ma odmienne zdanie traktujecie wyzwiskami. Tolerancja w akcji

Queerbot:
Dukat pisałem wcześniej o tobie i twoim byłym koledze mozg_kl2 (który niespodziewanie odciął się od ciebie, bo okazało się, że nie masz konta na hatak.pl), że masz fiksację na punkcie grzechów potencjalnych gejów i diagnoza ta dalej jest jak najbardziej trafna.

Jakie masz uprawnienia do stawiania diagnoz przez forum Internetowe? Czy to może po prostu wynika z tolerancji?

Queerbot:
Dobitnie świadczy to o tym, że po prostu nienawidzisz gejów

Masz jakieś dziwne wyobrażenia o osobach o odmiennych poglądach. Queerbot. przyjmij, ze nie każdy kto myśli inaczej niż Ty Cie nienawidzi odmienne poglądy nie świadczą o nietolerancji. Trochę więcej tolerancji wykaż.

Queerbot:
kamuflujesz to niekończącymi się analizami słów i półsłówek, niedopowiedzeń i niejasności.

Jesteśmy na forum na którym posługujemy śię słowami. To co kto przez nie rozumie jest zatem dośc istotne.

Queerbot:
Skąd przypuszczenie, że hipotetyczny homoseksualista lub homoseksualistka w Treku byłby postacią czarno-białą, stworzoną ku krzewieniu fałszywej ideologii tolerancji?

Z założenia, że ten wątek ma krzewi tolerancję. Czy postac homoseksualisty - zdrajcy lub tchórza Twoim zdaniem wywoływałaby "słuszny" efekt, zgodny z "wolą Dżina"?

Queerbot:
Z twojej głowy, w której geje i lesbijki to nie osoby, ale zbiorowisko dewiantów, szykujących kolejny rozbiór Polski.

Nie masz pojęcia o mojej głowie, ale Twoje podejście do suwerenności państwa jest istotnie niepokojące. Nie wiem jak myśli w tym względzie reszta gejów i lezbijek, ani czy głupota "I geja RP" jest reprezentatywna dla całego środowiska.
Queerbot
Użytkownik
#447 - Wysłana: 10 Sty 2012 10:32:45
Odpowiedz 
Dukat:
Nie masz pojęcia o mojej głowie, ale Twoje podejście do suwerenności państwa jest istotnie niepokojące. Nie wiem jak myśli w tym względzie reszta gejów i lezbijek, ani czy głupota "I geja RP" jest reprezentatywna dla całego środowiska.

Nie potrzeba szczególnie rozwiniętego umysłu, żeby wiedzieć, że geje i lesbijki nie są żadnym konglomeratem światopoglądowym, być może odgadłbyś sam to zawiłe zagadnienie, gdybyś rzeczywiście zaczął traktować ich jako osoby.

Nie bez przyczyny podałem przykład Gaety, ponieważ kończy on jako zdrajca. Mimo to, jego postać nie wywołuje fali oburzenia. Zamiast snuć domysły, podaj jakiś konkretny przykład postaci wprowadzonej na siłę w imię krzewienia nowotworu tolerancji. Nie ma żadnego dżina, żadnego lobby ani spisku masońskiego.

Natomiast diagnozę stawiam po czytaniu twoich nienawistnych postów. Samo stwierdzenie "poglądy" w przypadku homoseksualizmu jest tak samo trafne jak w przypadku np rasy albo narodowości.
Dukat
Użytkownik
#448 - Wysłana: 10 Sty 2012 10:44:15
Odpowiedz 
Queerbot:
Nie potrzeba szczególnie rozwiniętego umysłu, żeby wiedzieć, że geje i lesbijki nie są żadnym konglomeratem światopoglądowym, być może odgadłbyś sam to zawiłe zagadnienie, gdybyś rzeczywiście zaczął traktować ich jako osoby.

Przecież nie znam wszystkich. Tym bardziej nie znam ich poglądów. Tylko tyle stwierdziłem, a Ty od razu, że "nie traktuję jak osoby".

Queerbot:
Nie bez przyczyny podałem przykład Gaety, ponieważ kończy on jako zdrajca. Mimo to, jego postać nie wywołuje fali oburzenia.

A czy ja muszę znać wszystkie seriale? I czy Twoim zdaniem taka postać sprzyja przeciwdziałaniu negatywnych postaw?

Queerbot:
Natomiast diagnozę stawiam po czytaniu twoich nienawistnych postów.

Skąd Ty sobie bierzesz że są "nienawistne"?

Queerbot:
Samo stwierdzenie "poglądy" w przypadku homoseksualizmu jest tak samo trafne jak w przypadku np rasy albo narodowości.

Zaraz, raz twierdzisz, ze "nikt nie zna przyczyn zróżnicowania orientacji seksualnych" a raz zabraniasz myślenia innego niż Twoje? Fenomen: "Nikt nie zna przyczyny, ale nikomu nie wolno przedstawiać tez innych niż moje" - do tego okraszasz to zarzucaniem nienawiści. No czysta tolerancja.
Kor
Użytkownik
#449 - Wysłana: 10 Sty 2012 11:15:44 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Queerbot

Bredzisz. Albo homoseksualizm jest nabyty - i wtedy nie widzę powodu, żeby go odróżniać od sadomasochizmu i innych tego typu preferencji - albo nie jest.

Jeśli nie jest, to musi być biologicznie uwarunkowany. Ponieważ istnienie jakiegoś genu który niesie w sobie wyłącznie homoseksualizm nie wydaje się możliwe, musi to być albo aktywacja jakiegoś genu/genów, które inaczej pełnią inne funkcje, albo zaburzenia hormonalne, albo powiązanie tego typu czynników.

Ty natomiast chciałbyś wierzyć w jakiegoś cudownego duszka homoseksualizmu, kolejną siłę we Wszechświecie i wyłącznie dlatego oburzają Cię neutralne sądy. Nie jesteś w stanie obiektywnie rozumować o rzeczywistości i bez wmawiania w siebie jakichś bajek wypracować w sobie poczucia wartości. Jesteś jak kobieta, która prześladowana przez mężczyzn, żeby przywrócić pewność siebie musi uwierzyć, że jest od nich dalece lepsza, nie potrafi po prostu powiedzieć sobie, że jest inna, ale oni nie mieli prawa się nad nią wywyższać.
Queerbot
Użytkownik
#450 - Wysłana: 10 Sty 2012 11:17:32
Odpowiedz 
Dukat:
Zaraz, raz twierdzisz, ze "nikt nie zna przyczyn zróżnicowania orientacji seksualnych" a raz zabraniasz myślenia innego niż Twoje? Fenomen: "Nikt nie zna przyczyny, ale nikomu nie wolno przedstawiać tez innych niż moje" - do tego okraszasz to zarzucaniem nienawiści. No czysta tolerancja.

Nie myślenia innego niż moje, tylko wyciągania skrajnie wulgarnych wniosków o leczeniu, zmianie, nienormalności statystycznej lub hormonalnej, nienaturalności i tak dalej. To nie są poglądy przyjacielskie, tylko nienawistne, pełne uprzedmiotowienia, penalizacji, medykalizacji i tym podobnych.

Natomiast co do:
Dukat:
Przecież nie znam wszystkich. Tym bardziej nie znam ich poglądów. Tylko tyle stwierdziłem, a Ty od razu, że "nie traktuję jak osoby".

spróbuj czegoś, co szumnie nazywa się myśleniem abstrakcyjnym.

Dukat:
A czy ja muszę znać wszystkie seriale? I czy Twoim zdaniem taka postać sprzyja przeciwdziałaniu negatywnych postaw?

Postać Gaety nie sprzyja przeciwdziałaniu negatywnych postaw, ani nie sprzyja pozytywnym postawom. Podobnie jak postać brata króla w "Grze o tron". A to dlatego, że te postacie nie zostały wprowadzone w celu walki ideologicznej, jakiegoś edukowania albo indoktrynacji, tylko dlatego, że są ciekawymi i realistycznymi postaciami.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  12  13  14  15  16  17  18  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Nowy serial (?)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!