USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Nowy TOS?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#121 - Wysłana: 4 Kwi 2009 12:57:09 - Edytowany przez: Eviva
terry

Spock, Sarek i Tuvok to jednostki. To tak,jakbyś chciał, by wszyscy Ziemianie byli dokładnie tacy jak Lincoln, Rousseau i Piłsudski. Absurd.
terry
Użytkownik
#122 - Wysłana: 4 Kwi 2009 12:59:44 - Edytowany przez: terry
Eviva

Nie wszyscy.... wystarczy że tylko 80% tych co pojawiają sie ENT
Oczywiście rozumiem twoją argumentacje..jest logiczna....co wcale nie przeszkadza mi mieć innych oczekiwań.
Eviva
Użytkownik
#123 - Wysłana: 4 Kwi 2009 13:09:09
terry

I to byłoby za dużo. Każdy człowiekjest inny. Logiczne byłoby założyć, że każdy Wolkanin też. Toteż zrobiono to założenie.
terry
Użytkownik
#124 - Wysłana: 4 Kwi 2009 13:22:35
Eviva
Toteż zrobiono to założenie

Trudno powiedzieć jakie założenia mieli twórcy,trzeba by chyba mieć jakiegoś znajomego betazoida...jednakże, chociaż Wolkanie napewno się różnią miedzy sobą to jednak owa "esencja" imo powinna być zachowana...gdyż obserwując wtedy te umysłowości mogę stwierdzić "to fascynujące"
Pozatym rasy w Star Trek były dla mnie zawsze tylko >metaforą< świadomości rozwiniętej w określony sposób...i stąd brak tej konsekwencji był dla mnie zgrzytem.
Havoc
Użytkownik
#125 - Wysłana: 4 Kwi 2009 13:29:16
Eviva

A co ma jednodo drugiego? Kirk rwał się do bijatyki, bo taka była formuła,ale co z tego? Nie dlatego mi się podoba.

To gdzie ta inteligencja, w pięściach? Dlaczego Ci się podoba już powiedziałaś.... pięęękny jest.

Sam powiedział "Jestem zołnierzem, nie dyplomatą." Gdy było trzeba, używał mózgu wcale nieźle i jeśli tego nie zauważyłeś, to widać oglądałeś TOS jedynie z wierzchu.

A ja myślałem, że to mózgu się używa zawsze, a pięści tylko kiedy jest to niezbędne. Będę chyba musiał przemyśleć to sobie powtórnie.

Wow! Co za epokowe odkrycie.

No widzisz.... dziwne jest, że o tym nie wiedziałaś!

Czyli wszystko wina kobiet. Która to tak Ci dokopała?

A musiała mi "któraś" dokopać? Wystarcza trochę rozumu, aby wiedzieć, że nie jest/nie będzie docenione coś, co się samo pcha drzwiami i oknami w ilościach hurtowych. Szybko się do tego można przyzwyczaić i dorobić złych nawyków i spaczonych sądów.
Od kilku postów z zacięciem godnym lepszej sprawy, spierasz się na temat urody, piękna itd. a masz pretensję, gdy mówię, że bardziej cenisz opakowanie, niż jego zawartość. Sama sobie przeczysz.

Uroda zresztą rzeczywiście nie jest najważniejsza, trzeba mieć do niej jeszcze"wnętrze". Problem w tym,że Sisco nie podoba mi się jako całość - wygląda na czarnego gangstera z Bronxu,a ja nie jestem na tyle perwersyjna, by mieć słabość do brutali. I jeśli czuję do kogoś wstręt, to nie będę zmuszać się, by na niegopatrzeć. Przeżyłabym to, gdyby sam serial mnie zainteresował, ale tak...

hehe... dobre... Żeby dostrzec "wnętrze", to trzeba się zmusić do patrzenia. Skoro się nie zmusiłaś, to i dostrzec nie mogłaś.
A czy brutal to oceniłaś po wyglądzie? Znowu oceniłaś towar po opakowaniu. Świetnie! Rób tak dalej!

A my bardzo rzadko jesteśmy ślepe, mój drogi.

Wiem. Bardzo dobrze wiecie, które opakowanie jest najładniejsze.

Problem najwyraźniej masz. A uzyłam skrajnych określeń, bo wyprowadziłeś mnie z równowagi.

No proszę psychoanalityk amator. Ciesz się, że ja jeszcze nie jestem wyprowadzony z równowagi. Skoro tak łatwo tracisz nerwy, to znaczy, że to Ty masz problem.

Na zakończenie (bo nie mamzamiaru dłużej ciągnąć jałowej dyskusji) chciałabym przypomnieć, że życie rządzi się innymi prawami niz film. Życie postrzegamy wszystkimi zmysłami, film tylko wzrokiem i słuchem. Dlatego właśnie lepiej by było, żeby te dwa zmysły były wtedy zadowolone, to i łamańce umysłowe przychodzą wtedy łatwiej.

Masz rację, kończ czym prędzej, bo pięknie się podkładasz. Gdybyś mnie naprawdę zirytowała, to bym cię właśnie za takie teksty "zmieszał z błotem" i w pełnym majestacie prawa.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#126 - Wysłana: 4 Kwi 2009 13:37:13
Havoc

Gdybyś mnie naprawdę zirytowała, to bym cię właśnie za takie teksty "zmieszał z błotem" i w pełnym majestacie prawa.

Eviva z błotem. Hahahaha... Trzeba przyznać, że masz niezłe poczucie humoru...
Eviva
Użytkownik
#127 - Wysłana: 4 Kwi 2009 13:51:42 - Edytowany przez: Eviva
Havoc

Nie tracę nerwów. Gdyby je straciła, skończyłoby się to banem, bo umiem się wysłowić.
Nie podkładam się, mój panie, tylko Ty nie umiesz ani dyskutować, ani przyznać się do porażki, ani nawet dążyć do kompromisu, za to jesteś niezrównany w podpuszczaniu dyskutanta w nadziei,że tego poniesie i rzecz oprze się o moderatora i nie Ty na tym stracisz.
Twierdzisz,że ja po wygladzie dostrzegam brutala... a Ty jesteś nielepszy, bo dyskwalifikujesz faceta za to, że jest podobny do ludzi. Gdy było trzeba myśleć, Kirk myślał. Gdy było trzeba uzyć inteligencji, to jej używał. Ale on nie siedział na zapyziałej stacji, tylko eksplorował niebezpieczne tereny. Gdyby zechciał filozofować w spotkaniu z Romulanami czy Klingonami, długo by nie pożył.
Mówisz o ocenie po wyglądzie. Jak mam ocenić kogoś na filmie, jak nie po wyglądzie?! Zaproszę go może na kawę i pogadam?! Poza tym chodziło mi o to, że jeśli ktoś ma wyglad brutala, to nawet nie musi nim być. Mnie odstraszy na pewno.
Co do mieszania z błotem, to lepsi od Ciebie się już za to brali... choć, trzeba przyznać, dużo inteligentniej, a zwłaszcza poniekąd grzeczniej.
RaulC
Użytkownik
#128 - Wysłana: 4 Kwi 2009 14:07:03
Eviva

To nie on sprowokował tę pustą dyskusję. To MP. Kotku, daj więc spokój. My i tak wiemy swoje a tych co uważają DS9 za jedynego, prawdziwego treka i tak nie przekonamy. Choć nie mają racji.
Eviva
Użytkownik
#129 - Wysłana: 4 Kwi 2009 14:24:23
RaulC

Racja. Stopuję.
Havoc
Użytkownik
#130 - Wysłana: 4 Kwi 2009 15:27:10
Eviva

Nie podkładam się, mój panie, tylko Ty nie umiesz ani dyskutować, ani przyznać się do porażki, ani nawet dążyć do kompromisu,

Podkładasz się. Gdy napisałem, że wielbiciele TOSa i TNG wolą opakowanie niż, jego zawartość się oburzyłaś, ale głównym argumentem za TOSem uczyniłaś urodę Kirka.
Sama powiedziałaś, że oprócz urody ważne jest też "wnętrze". W DS9 tego "wnętrza" nie ma, bo Sisco to gagster, gorzej niż goryl i kupa szlamu. Na takiego według Ciebie wygląda, więc taki jest. Oczywiście odpuściłaś oglądanie DS9 bo jest zbyt mroczne, ponure i nudne.

Gdzie w tym logika?

Ty przy oglądaniu "używasz" wzroku i słuchu, a Ja jeszcze mózgu i jeżeli zachowanie bohaterów, ich decyzje, oraz akcja serialu/filmu jest nielogiczna lub prostacka, to laurki mu nie wystawię. nieważne jak piękne będą aktorki.

Jakiej porażki Eviva? Musisz mieć coś więcej niż uroda Kirka!

Do kompromisu to Ja dążę na początku i wtedy, gdy widzę chęć kompromisu u mojego dyskutanta. Gdy ktoś używa nielogicznych argumentów i kręci w "zeznaniach" na kompromis niech nie liczy.

za to jesteś niezrównany w podpuszczaniu dyskutanta w nadziei,że tego poniesie i rzecz oprze się o moderatora i nie Ty na tym stracisz.

Nikogo nie podpuszczałem. Gdybyś sie lepiej zastanawiała co wypisujesz, nie dawałabyś mi argumentów w dyskusji. Skoro je dałaś, to się nie dziw, że są wykorzystywane przeciwko Tobie.

Pani raczy żartować z tymi moderatorami. Wyznaję zasadę "Umiesz liczyć,... licz na siebie"

Twierdzisz,że ja po wygladzie dostrzegam brutala... a Ty jesteś nielepszy, bo dyskwalifikujesz faceta za to, że jest podobny do ludzi

A do kogo jest podobny Sisco?.... No tak .... już raczyłaś to nam oznajmić... nie odpowiadaj.

Gdy było trzeba myśleć, Kirk myślał. Gdy było trzeba uzyć inteligencji, to jej używał. Ale on nie siedział na zapyziałej stacji, tylko eksplorował niebezpieczne tereny.

Za myślenie dam mu 3, za pięści przyznaję mu 6. Sklepać Gorna to nie jest co bądź. Tam mu matka natura najwięcej talentu dała.

Wojna z Dominium to był spacerek tak? To, że przeżył zniszczenie okrętu, tylko dzięki "łasce" wroga, to pikuś?

Poza tym chodziło mi o to, że jeśli ktoś ma wyglad brutala, to nawet nie musi nim być. Mnie odstraszy na pewno.

A to właśnie świetnie pokazuje, jak świetnie "wiesz" o czym mówisz.

RaulC

My i tak wiemy swoje a tych co uważają DS9 za jedynego, prawdziwego treka i tak nie przekonamy. Choć nie mają racji.

A kto tak powiedział?
Madame Picard
Moderator
#131 - Wysłana: 4 Kwi 2009 16:43:00
Delta

Wolałabyś, by Sisko z radosnym uśmiechem wysłuchiwał raportów o stratach jakie Flota poniosła w czasie wojny?
Wolałabym, żeby zaangażowano do serialu takiego aktora, który potrafi odegrać różne stany emocjonalne, a nie stroi zbolałe miny przywołujące na myśl niestrawność .

Co do reszty, to pisałam już o tym na forum wielokrotnie, nie chce mi się powtarzać.

RaulC

To nie on sprowokował tę pustą dyskusję. To MP.
Przyznaję się do winy .
terry
Użytkownik
#132 - Wysłana: 4 Kwi 2009 17:28:13
Madame Picard
Wolałabym, żeby zaangażowano do serialu takiego aktora, który potrafi odegrać różne stany emocjonalne, a nie stroi zbolałe miny przywołujące na myśl niestrawność

Muszę zaprotestować..akurat oscar za ww umiejętności należy sie Archer'owi...u Sisko tego nie zauważyłem
Eviva
Użytkownik
#133 - Wysłana: 4 Kwi 2009 18:03:34 - Edytowany przez: Eviva
terry

Lubię Archera,może4 dlatego,że oglądałam kiedyś serial,bodajże się nazywał Quantum cos tam... i on tam grał główną role. Gdy to sobie przypomniałam, od razu stał mi się blizszy.
Poza tym jest jeszcze T'Pol, która ma w sobie coś w sobie, oj ma. Szczególnie w wersji Mirror.

Madame Picard

Bez przesady. Nie Twoja wina, że Havoc jest taki, jaki jest... a ja jestem wrażliwsza i bardziej wybuchowa niz czysta antymateria (ciekawe, czy wiesz, skąd to porównanie).
Są tacy mężczyźni i takie kobiety zresztą też, co to darują przedstawicielowi tej samej płci absolutnie wszystko...ale nie to, że jest on atrakcjny dla płci przeciwnej. I nie ma na to rady.
Domko
Użytkownik
#134 - Wysłana: 4 Kwi 2009 18:14:45
Jeśli T'Pol ma w sobie to coś, to ja jestem bajorańskim nietoperzem.

Po prostu T'Pol jest chyba jedyną kobietą w Star Trek, która pomyślana jako "ta laska na pokładzie" działa na mnie zupełnie odwrotnie. Brrr...
Eviva
Użytkownik
#135 - Wysłana: 4 Kwi 2009 18:26:45
Domko
Brrr...

Ćśśś...Jak Cię Federacyjny przeczyta, to naśle na Ciebie kastę obsydianową lub co gorsza GRU.
Poza tym nie zapominaj o przysłowiu, że każda potwora ma amatora. Mnie się T'Pol podoba.
terry
Użytkownik
#136 - Wysłana: 4 Kwi 2009 18:33:32 - Edytowany przez: terry
Eviva
Pamiętam ten serial..niestety zawsze mnie denerwowało to,że NIE podróżował w jakąś daleką przyszłość (wiesz futurystyczne miasta,kilometrowej wysokości wieżowce )lub w daleką,daleką przeszłość (dinozaury!-wiem,wiem..wtedy jeszcze byłem dzieckiem)

Eviva
Domko
Dobra T'Pol nie jest zła...choć szkoda że dziewczyna nie miała okazji by zaszaleć aktorsko jak 7z9 (np.Voy s7e07-jak dla mnie mistrzostwo świata)
RaulC
Użytkownik
#137 - Wysłana: 4 Kwi 2009 18:35:48 - Edytowany przez: RaulC
Eviva
Są tacy mężczyźni i takie kobietyzresztą też, co to darują przedstawicielowi tej samej płci absolutnie wszystko...ale nie to, że jest on atrakcjny dla płci przeciwnej.

Własnie dziś tego doświadczyłem na własnej skórze. Ciekawe dlaczego.

Domko
Jeśli T'Pol ma w sobie to coś, to ja jestem bajorańskim nietoperzem.
Sprawdź czy nie masz z tyłu skrzydeł.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#138 - Wysłana: 4 Kwi 2009 18:46:04 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Eviva

Ćśśś...Jak Cię Federacyjny przeczyta, to naśle na Ciebie kastę obsydianową lub co gorsza GRU.

mam dobry humor ( chyba że o 22.00 wynik meczu Barcy będzie niekorzystny)

każdy ma swoje odczucia i je szanuje, niestety na T`Pol patrzy się perspektywą Jolene Blalock z innych ( i tu się zgodzę mniej ambitnych produkcji). Jak dotąd w treku nie mieliśmy Volkanina płci żeńskiej jako głównej postaci serialu. Kobieta to z reguły istotna nielogiczna, a tu proszę trzeba było zagrać Volkanke, która logikę stawia na pierwsze miejsce.. Nigdy wcześniej nie poznaliśmy dogłębnie jak żyje przeciętna Volkanka ( a szkoda)
Domko

Po prostu T'Pol jest chyba jedyną kobietą w Star Trek, która pomyślana jako "ta laska na pokładzie" działa na mnie zupełnie odwrotnie. Brrr...

tak samo Jak Uhura w TOSie, Troi w TNG, Kira w DS9

pamiętaj również o załogantce Cutler. gdyby nie jej śmierć Doktorek miał by dodatkowe zajęcie....
terry
Użytkownik
#139 - Wysłana: 4 Kwi 2009 18:52:40 - Edytowany przez: terry
FederacyjneMSZ

tak samo Jak Uhura w TOSie, Troi w TNG, Kira w DS9

smutna prawda,jednak z pewnym wyjątkiem >Uhura w wersji mirror TOS-s2e04...aż chcę się szukać miejsca
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#140 - Wysłana: 4 Kwi 2009 18:53:42 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
terry

przecież TOS to lata 60-te Volkanki, sex i rock and roll i te sprawy

terry

z Uhura masz racje ale dalsze panie ( o dziwo reprezentantki innych ras i chyba w tym tkwi sekret )

Kira -. Boajornka
T`Pol-> Volkanka
Troi-> pól Betazoidka
terry
Użytkownik
#141 - Wysłana: 4 Kwi 2009 19:04:50 - Edytowany przez: terry
FederacyjneMSZ

widzisz,i teraz właśnie przydałby się holodeck co by przeprowadzić odpowiednie symulacje ,
i naukowo zanalizować to zagadnienie
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#142 - Wysłana: 4 Kwi 2009 19:07:25 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
terry

wystarczy zobaczyć jak ubrane byłe te panie, opięty strój ściśle przylegający do ciała, jak załoga to wytrzymywała??

terry

i naukowo zanalizować to zagadnienie

hmmm, czyli chcesz przeprowadzić badanie....hm skąd ja to znam aha z ENTka
terry
Użytkownik
#143 - Wysłana: 4 Kwi 2009 19:12:09
FederacyjneMSZ

Naruszenie przepisów BHP floty...zapewne trzeba było >zaliczyć< obowiazkowy kurs wolkańskiej medytacji,na Akademii GF.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#144 - Wysłana: 4 Kwi 2009 19:17:11
terry

>zaliczyć< obowiazkowy kurs wolkańskiej medytacji,na Akademii GF.

trafiłeś w sedno...
terry
Użytkownik
#145 - Wysłana: 6 Kwi 2009 00:06:48
FederacyjneMSZ

przecież TOS to lata 60-te Volkanki, sex i rock and roll i te sprawy

no a poco niby zdawać do Akademii GF jak nie w tym celu ??
chyba po to by przelecieć się w kosmosie statkiem kosmicznym
Domko
Użytkownik
#146 - Wysłana: 9 Kwi 2009 12:53:14
I krótsze mundury.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#147 - Wysłana: 9 Kwi 2009 12:56:29
terry

no a poco niby zdawać do Akademii GF jak nie w tym celu ??
chyba po to by przelecieć się w kosmosie statkiem kosmicznym

teraz już wiemy co popycha ludzkość do podróży w kosmosie, niezła motywacja
Q__
Moderator
#148 - Wysłana: 15 Maj 2009 17:24:12 - Edytowany przez: Q__
No to teraz nowy TOS pewnie jednak powstanie, ale zanim to nastąpi chciałbym zobaczyć miniserię wg. "Countdown" (choćby na DVD, jak B5 - The Lost Tales), tak dla zachowania continuity i zobaczenia znów "żywego" Daty (choć mam swiadomość, że jest to/będzie typowy fanboyski "pomost" a'la GEN).
Eviva
Użytkownik
#149 - Wysłana: 15 Maj 2009 17:57:09
Q__
No to teraz nowy TOS pewnie jednak powstanie,

Mimo wszystko wypluj, człowieku, to słowo!
Q__
Moderator
#150 - Wysłana: 15 Maj 2009 21:48:25
Eviva

Mimo wszystko wypluj, człowieku, to słowo!

No chyba, że wolisz TO:
http://nerdistcolony.ning.com/profiles/blog/show?i d=2239098%3ABlogPost%3A1286
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Nowy TOS?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!