USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / 10 Rzeczy których nie lubimy w Star Treku
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  15  16  17  »» 
Autor Wiadomość
Delta
Użytkownik
#121 - Wysłana: 16 Lip 2008 15:36:14
Odpowiedz 
Jurgen
Nie porównujmy narzekania z bojkotem serialu, akcją na rzecz jego zdjęcia z anteny itp.

Dokładnie o to chodzi.

Spohkh
Poza tym powiem Ci w sekrecie, że Eviva też narzeka, a to, co powiedziała po wnikliwym obejrzeniu osławionego "Spock's Brain" nie nadaje się do powtórzenia na forum publicznym.

A, czyli wchodzi w kolejną fazę -z niczym niezmąconego zachwytu, do początków przejrzenia na oczy. Tylko patrzeć jak będzie zawzięcie z nami buraki wykopywać... nawet z TOS-a. Co zresztą już się pomału objawia np. w tematach o trekowej medycynie.

Madame Picard
Zlituj się, ST to nie dzieła zebrane Kim Ir Sena .

Bo ST jest pewnie lepszy niż dzieła zebrane Wielkiego Wodza.

Ja wiem, że może to zabrzmieć strasznie; wiem, że dla wielu z Was może to być szok - ale ST to po prostu produkt kultury,

Socjolog przez Ciebie przemawia.

a nie ikona namalowana ręką samego Boga.

A drewno na stos już ścięli...

Taka postawa, jaką proponujesz, to nie jest fanostwo tylko ślepy fanatyzm.

O to to.
Eviva
Użytkownik
#122 - Wysłana: 16 Lip 2008 18:26:38
Odpowiedz 
Spohkh

Ach że ty zdrajco z rasy zdrajców!

Delta
Tylko patrzeć jak będzie zawzięcie z nami buraki wykopywać... nawet z TOS-a.

Marne szanse. Jedyne buraki, które chciałabym wykopać, siedzą w polskim parlamencie.
twi
Użytkownik
#123 - Wysłana: 16 Lip 2008 19:04:30
Odpowiedz 
Eviva
Marne szanse. Jedyne buraki, które chciałabym wykopać, siedzą w polskim parlamencie.

To czeka Cie sporo kopania : P
Delta
Użytkownik
#124 - Wysłana: 16 Lip 2008 19:31:50
Odpowiedz 
Eviva
Marne szanse.

TW Tal'Shiar "Spohkh" niedawno wyjawił, Twoje uwagi na temat TOS: Spock's brain. Jak dodamy do tego uwagi dotyczące medycyny w ST i to zwłaszcza tej dotyczącej Spocka (co u takiej Fanki "Uszatego" graniczyć winno ze świętokradztwem ), to IMHO można powiedzieć, że proces się już rozpoczął.

Jedyne buraki, które chciałabym wykopać, siedzą w polskim parlamencie.

daj znać jak będziesz organizować te wykopki. Chociaż jak dla mnie to prościej by było ich wysadzić/wytruć/zagonić do budowy autostrad.

twi
To czeka Cie sporo kopania : P

Ale jaki cel szczytny...
Madame Picard
Moderator
#125 - Wysłana: 17 Lip 2008 10:48:41
Odpowiedz 
Delta

Socjolog przez Ciebie przemawia.
Dziękuję za komplement .

A drewno na stos już ścięli...
Jo_anka
Użytkownik
#126 - Wysłana: 17 Lip 2008 13:21:12
Odpowiedz 
Jedyne buraki, które chciałabym wykopać, siedzą w polskim parlamencie.

daj znać jak będziesz organizować te wykopki. Chociaż jak dla mnie to prościej by było ich wysadzić/wytruć/zagonić do budowy autostrad.

Delta

Biorąc pod uwagę 'formę fizyczną' i 'umysłową' tych ludzi, to autostrady budowane przez nich nie byłyby gotowe w roku 2112!
Eviva
Użytkownik
#127 - Wysłana: 17 Lip 2008 14:05:50
Odpowiedz 
Jo_anka

Jakby postawić nad nimi Klingona z batem, byłyby gotowe za rok.
Delta
Użytkownik
#128 - Wysłana: 17 Lip 2008 22:39:30
Odpowiedz 
Jo_anka
Biorąc pod uwagę 'formę fizyczną' i 'umysłową' tych ludzi, to autostrady budowane przez nich nie byłyby gotowe w roku 2112!

Rzeczywiście mogłoby się nam trochę Mistrzostwa Europy opóźnić. Może jednak lepiej zostawić ich tam gdzie są. Tylko nie dać żadnej władzy do ręki by nie zrobili czegoś szkodliwego i niech sobie siedzą gdzie są.

Eviva
Jakby postawić nad nimi Klingona z batem, byłyby gotowe za rok.

W Australii na długo przed wojną władze debatowały nad potrzebą pobudowania autostrady z południa na północ kraju, ale ciągle coś stało na przeszkodzie. Gdy wybuchła wojna i Japonia bombardowała już Darvin, władze Australii zorientowały się, że potrzebują drogi na północ dla transportu. I ją zbudowano, 1600 km w coś koło miesiąca czasu. Istnieje chyba do dziś. Może jednak bat by poskutkował.
Spock
Użytkownik
#129 - Wysłana: 15 Lis 2008 22:11:37
Odpowiedz 
nie lubię że w ST niektóre z ras wygląda jak ludzie
IcemanMC
Użytkownik
#130 - Wysłana: 15 Lis 2008 22:17:43
Odpowiedz 
tjaaa enterprise spotyka statek nowej nieznanej rasy... spotkanie kurtuazyjce. o 19:30 na pokladzie galaxy.. ale jest problem..... Ta 20noga osmiornica nie miesci sie w transporterze...!!!

Spock moze i nie lubisz ale czlekoksztaltnosc to ynik ewolucji...

Ja np nie lubie w startreku scen gdy jedna torpeda rozwala caly statek podczas gdy enterprise, voyager czy entek moze ich przyjmowac dziesiatki jak nie setki... Ogolnie wyolbrzymianie bohaterow
biter
Użytkownik
#131 - Wysłana: 16 Lis 2008 01:15:47
Odpowiedz 
IcemanMC
Ogolnie wyolbrzymianie bohaterow

to nazywasz wyolbrzymianiem... poczekaj no do Maja a zobaczysz co to wyolbrzymianie bohaterów, jeszcze wyplujesz te słowa jak ja całe psioczenie na ENTka.

Spock

Fakt to może się nie podobać, ale no cóż względy praktyczne zarówno z punktu widzenia produkcji serialu jak i ewolucji istot chodzących. niewątpliwie istnieją nieczłekokształtne gatunki inteligentne ale interakcja z federacją jest w ich wypadku utrudniona
Q__
Moderator
#132 - Wysłana: 16 Lis 2008 03:56:01
Odpowiedz 
Dodam kolejną rzecz, której nie lubię w ST (czy to Bennetta, duetu B&B czy Abramsa) - naśladowanie SW.
kordian
Użytkownik
#133 - Wysłana: 17 Lis 2008 08:44:53
Odpowiedz 
1. "Kapitan idzie pierwszy", mamy oczywiście groźna planetę, wroga, rzeczy niezbadane i kto idzie? Oczywiście kapitan, najlepiej ze wszystkimi ważnymi oficerami.
A co, jak ich ktoś odparuje, to przynajmniej załoga będzie miała balangę.

2. Raz są marines, odpowiednio wyposażeni, a raz po statku w razie abordaży biegają cioty z pudełeczkami, od których podstarzały (tu wymień kogokolwiek z mostka) jest lepszy.

3. Czujniki, które z odległości lat świetlnych wykryją "krostę na tyłku"

4. Że raz Entek (nie ważne który) rozwala jednym strzałem potężne statki, aby w innym odcinku zostać unieruchomionym przez jakieś barachło (INS)

5. Pierdołowata reszta załogi (kilkaset osób boi się kilku dron Borga?? Przecie oni by ichsiekierami załatwili, ten problem widać było wielokrotnie.

6. Niespójne działanie i wygląd broni

7. Za bardzo namieszali w czasie, w ogóle zajmowanie się podróżami w czasie.

8. Magia, Q, telepatia itp. Od czarów marów mamy SW. Tu chciałbym czysto techniczny film

9. Masa kretyńskich odcinków o niczym. (przykład, Troi zachodzi w ciążę, ze światełkiem)

10. Holodek !!!!!!!!
biter
Użytkownik
#134 - Wysłana: 1 Gru 2008 20:44:47
Odpowiedz 
Tak mi przyszło do głowy że ten topic to ożyje jak film puszczą nam w kinie

10 rzeczy których nie lubię w Trailerze XI:

1. Małego Kirka w samochodzie,

2. Spocka - refit

3. Miejsca budowy Entka

4. Entka

5. Mostka Entka

6 Korytarzy Entka - Gdyby to były GW i statek Alderański to ok ale nie Entek

7. Oficera ochrony na Kelvinie - gdzieś zdjęcie widziałem.

8. Sceny rozodziewku Uchury.

9 Uchury

10. Tego że go puścili.
Eviva
Użytkownik
#135 - Wysłana: 1 Gru 2008 20:52:48
Odpowiedz 
biter

Ja trochę inaczej

1 Małego Kirka
2. Robocopa, który tam ni przypiął, ni wypiął
3. Widoku Enterprise w stoczni na Ziemi
4. Nadmiernie wyrośniętej Uhury
5. Kapitana Pike'a jako nieciekawego piernika (przypominam o "The Cage")
6. Gorącej sceny Kirka i Orionki (trochę za ostra jak na Treka)
7. Romulanina jako wytatuowanego bandziora z kryminału
8. Niedogolonego starszego Kirka i McCoya
9. Ogólnego chaosu
10. Tego, że zostawia beznadziejne wrażenie
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#136 - Wysłana: 1 Gru 2008 22:19:36
Odpowiedz 
Ja trochę inaczej
...i ja też.

1. Młodego Kirka, za całokształt.
2. Samochodu, tylko dlatego, że jest w nim młody Kirk.
3. Specjalny punkt: kolor włosów młodego Kirka.
4. Tego zmechanizowanego, który goni Kirka (nawet nie za wygląd, a za to, że musiał występować z młodym Kirkiem).
5. Miejsca w którym montują Enterprise'a. Doki kosmiczne się skończyły?
6. Entka, za ścięcie.
7. Mostku Entka, za zbyt mocne "oświecenie".
8. Uchury. Siedź, gdzie masz, a nie kombinuj z Kirkiem (lub Kirk nie kombinuj z nią).
9. Łysego Romulanina- to już BYŁO.
10. Mnie. Bo jestem trekowym malkontentem.
Eviva
Użytkownik
#137 - Wysłana: 1 Gru 2008 22:21:43
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak

No weź, Ty malkontentem? Za krótko tu jesteś, by wiedzieć, że na tle rzeczywistych forumowych malkontentów wyglądasz jak uosobienie entuzjazmu.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#138 - Wysłana: 1 Gru 2008 22:27:21
Odpowiedz 
Wróć. Wprowadzam modyfikację:

10. Mnie. Bo jestem trekowym malkontentem.

10. Mnie, bo jestem entuzjastycznie nastawionym do nowego filmu (tu przydałoby się niecenzuralne słowo) trekowym malkontentem.
Logan
Użytkownik
#139 - Wysłana: 1 Gru 2008 22:41:38
Odpowiedz 
No to może ja teraz sobie ponarzekam
Nie lubię:
1. Tego blondasa podającego się za Kirka
2. Tego że ten blondas jeździ samochodem [może mam jakieś wtórne przebłyski ale nie było czegoś takiego że Kirk miał lewą nogę do samochodów?]
3. Tego że Enterprise w fazie budowy wygląda jakby mocno stuningowali jego odpowiednik z TOS
4. Jak można zbudować ENT na piachu nawet w ST:ENT był budowany w przestrzeni
5. Spocka
6. Zakładam że to na motorze to też imitacja Kirka więc dorzucę go do listy
7. Tego że to prequil [czy jak to się pisze]
8. James 'S?' Kirk? Albo źle zrozumiałem
9. Obejrzałem jeszcze raz. Tego jak ten blondas udający Kirka wyskakuje z samochodu
10. Tego że ten blondas nie spadł z klifu
biter
Użytkownik
#140 - Wysłana: 1 Gru 2008 22:49:58
Odpowiedz 
James 'S?' Kirk? Albo źle zrozumiałem

w sumie to S bo wyszło coś w styly James Syberius Kirk
Logan
Użytkownik
#141 - Wysłana: 1 Gru 2008 22:53:18
Odpowiedz 
No i tak właśnie zrozumiałem dlatego wrzuciłem to na listę.
Delta
Użytkownik
#142 - Wysłana: 1 Gru 2008 23:49:27
Odpowiedz 
Eviva
Za krótko tu jesteś, by wiedzieć, że na tle rzeczywistych forumowych malkontentów wyglądasz jak uosobienie entuzjazmu.

O, chyba ktoś mnie wołał.
biter
Użytkownik
#143 - Wysłana: 2 Gru 2008 00:19:55
Odpowiedz 
chyba ktoś mnie wołał.

memory-Delta.org
The_D
Użytkownik
#144 - Wysłana: 2 Gru 2008 00:44:47 - Edytowany przez: The_D
Odpowiedz 
8. James 'S?' Kirk? Albo źle zrozumiałem

Może w młodości Kirk miał problemy z wymową Sepleniący Kirk chyba nie łamie kanonu?
Alucard87
Użytkownik
#145 - Wysłana: 2 Gru 2008 02:41:58
Odpowiedz 
Najwyżej fani kolektywnie wygonią STXI z kanonu i skończy sie cały szum, Abrams straci pracę, a paramount w końcu zorientuje sie, że

urwali kurze złote jajca...

A czego ja nie lubie w treku?
Że jest go tak mało.
Że urwali Enterprise w połowie, a wychodził już na prostą.
Że nie jestem w stanie przekonać sie do TOSa.
Że DS9 nie dostało pełnometrażówki w kinie.
Że jest tak mało fanów tego wyśmienitego serrialu w moeje okolicy
biter
Użytkownik
#146 - Wysłana: 2 Gru 2008 08:38:59
Odpowiedz 
Najwyżej fani kolektywnie wygonią STXI z kanonu i skończy sie cały szum, Abrams straci pracę, a paramount w końcu zorientuje sie, że

słowo "najwyżej" zamieniłbym na najpewniej.

Że jest go tak mało.

Każdy następny był coraz gorszy więc muszę się nie zgodzić, jakkolwiek gdyby zrobili jeszcze ze dwa sezony TNG i ze 3 DSki to bym się nie obraził

Prosta ENTka wyglądała jak powrót pijanego po lini prostej do domu.

Twój błąd. może źle do niego podchodzisz. zamknij oczy gdy będą "efekty sspcejalne" i delektuj się fabułą

Kocham DS9 i w sumie się zgadzam, ale nie widzę pomysłu na film kinowy. Można i robić półtorejgodzinne odcinki ale na kinówke z prawdziwego zdarzenia szans nie widze nawet w czsie wojny z Dominium.

Że jest tak mało fanów tego wyśmienitego serrialu w moeje okolicy

W mojej też i w Polsze też.
Eviva
Użytkownik
#147 - Wysłana: 2 Gru 2008 09:35:48 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
biter
słowo "najwyżej" zamieniłbym na najpewniej.

Sądząc po trailerze jest to wielce prawdopodobne i skóra mi cierpnie, bo to będzie znaczyło, że z nowego serialu nici. Inna rzecz, że gdyby miał on być taki, jak ten trailer, to... (takie niedomówienie).

Alucard87
Że jest go tak mało.

Oj to to. Zwłaszcza TOSu było za mało, ale to juz nie do odrobienia. Z nadzieja idioty czekam na dzień, gdy będzie można wyabstrahować komputerowo postacie z danego filmu i zrobic z nimi "dokrętkę", niegorszą od oryginalnej (w przypadku TOS nawet może lepszą). Ten dzień nastąpi, ale czy ja go dozyję?

Pewnie obejrzeli ostatni odcinek i stwierdzili, ze jak TO wyjdzie na prostą, cofną się w rozwoju.

A to już zgroza.

Mało jest tych, co pracują z chęci straty, nie z chęci zysku, to go i nie nakręcili.
Jurgen
Moderator
#148 - Wysłana: 2 Gru 2008 10:42:23
Odpowiedz 
Mało jest tych, co pracują z chęci straty, nie z chęci zysku, to go i nie nakręcili.

Bez komentarza.
Eviva
Użytkownik
#149 - Wysłana: 2 Gru 2008 15:12:05 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Tak zeszło na TOS i przyszło mi coś do głowy - jednak ten serial musiał budzić pewne zainteresowanie, dające wymierne korzyści, skoro miał te 80 odcinków. I mało brakowało, a zrobionoby dokrętkę.
"The A-Team" miał niewiele więcej, a weźcie pod uwagę, że nawet mocno zakręcony fan TOSu (kłaniam się) widzi kolosalną różnicę w jakości obu seriali.
Jeśli jednak "Star Trek - Phase II" miałby wyglądać tak, jak dokrętka "The A-Team", która zrobiono po kilku latach, gdy George Peppard był już śmiertelnie chory i z trudem wytrzymywał na planie, no to lepiej, że nie powstał.
Domko
Użytkownik
#150 - Wysłana: 2 Gru 2008 15:21:47
Odpowiedz 
"The A-Team" miał niewiele więcej, a weźcie pod uwagę, że nawet mocno zakręcony fan TOSu (kłaniam się) widzi kolosalną różnicę w jakości obu seriali.

Na korzyść "The A-Team"??

Musiałem to napisać jako niegdysiejszy fan "Drużyny A".
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  15  16  17  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / 10 Rzeczy których nie lubimy w Star Treku

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!