USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / 10 Rzeczy których nie lubimy w Star Treku
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
Autor Wiadomość
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#91 - Wysłana: 7 Cze 2008 21:50:45
Odpowiedz 
Reasumując wasz wywód,
1.nóz z Topolka to zabójczy duet
2. sam nóz nic nie znaczy,
3. a sama Topolka ehhh... sami wiecie
kanna
Użytkownik
#92 - Wysłana: 7 Cze 2008 21:53:02
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

Wcale nie
P. 1 - ok, ale nóż sam w sobie jest wartością, ale i T'pol sama w sobie też. A ich połączenia - to dobpiero jest to
Jeżeli was dobrze rozumiem
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#93 - Wysłana: 7 Cze 2008 22:08:42 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
kanna
A ich połączenia - to dobpiero jest to
i tu się z tobą zgodze [i][ok, ale nóż sam w sobie jest wartością/i] dla mnie minimalną, ważna jest volkanka i żadna wojna temporalna tego nie zmieni gollllll dla portugali
kanna
Użytkownik
#94 - Wysłana: 7 Cze 2008 22:19:38
Odpowiedz 
widzę, że lecisz stereo
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#95 - Wysłana: 7 Cze 2008 22:28:18
Odpowiedz 
kannawidzę, że lecisz stereo
ba........ dolby 5.1 .Volkańskie niezawodne
Dragon
Użytkownik
#96 - Wysłana: 8 Cze 2008 00:05:30
Odpowiedz 
kanna
P. 1 - ok, ale nóż sam w sobie jest wartością, ale i T'pol sama w sobie też. A ich połączenia - to dobpiero jest to
Jeżeli was dobrze rozumiem

No, idziesz w dobrym kierunku, dla mnie T'Pol zawsze jest urocza itd, ale z nożem i fazerem jest jeszcze lepiej! A tak na poważnie to ona, a właściwie sama Blalock jest jednym z powodów wyczekiwania Starship Troopers 3
kanna
Użytkownik
#97 - Wysłana: 8 Cze 2008 00:14:36 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Dragon

Nie wiem, czy jest "urocza" jednak jako postac zdecydowanie najbarwniejsza. Ja jak się nie przejmuję postaciami, to nie umiem seriali ogladać. A jej postać - no bo przeciez nie Archer - przy Entku mnie przytrzymuje.
Delta
Użytkownik
#98 - Wysłana: 8 Cze 2008 01:24:48
Odpowiedz 
Dragon
A tak na poważnie to ona, a właściwie sama Blalock jest jednym z powodów wyczekiwania Starship Troopers 3

Ja tam wolę T'Pol niż Jolene -ot takie skrzywienie, podoba mi się ten spokój, stoicyzm i głos. I możliwie bez żadnych ostrych narzędzi w rękach.

kanna
Nie wiem, czy jest "urocza" jednak jako postac zdecydowanie najbarwniejsza.

To fakt. Drugą taką osobą jest Archer (cokolwiek niektórzy sądzą o jego inteligencji), ale to głównie dzięki trzeciemu sezonowi).

Z Malcolma zapowiadała się bardzo ciekawa postać. Raz przez jego skłonność do odizolowywania się od innych, a dwa z powodu jego zasygnalizowanej w czwartym sezonie przeszłości.
Dragon
Użytkownik
#99 - Wysłana: 8 Cze 2008 09:23:54
Odpowiedz 
Archer też był fajny(wszyscy na niego narzekają ale ja go lubi), tak samo jak Malcolm, ale najmniej lubiłem Hoshi i Travisa, i całe szczęście że scenarzyści bardziej skupili się na wątku T'Pol-Trip
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#100 - Wysłana: 8 Cze 2008 09:31:26
Odpowiedz 
Delta
Ja tam wolę T'Pol niż Jolene -ot takie skrzywienie, podoba mi się ten spokój, stoicyzm i głos. I możliwie bez żadnych ostrych narzędzi w rękach podzielam twoje zdanie mnie również podoba się postać T'Pol natomiast sama jolene juz takich emocji u mnie nie budzi.
Dragon
scenarzyści bardziej skupili się na wątku T'Pol-Trip
w końcu to pierwszy międzygatunkowy romans ( tak myśle)
Za 11 godzin zaczniemy bitwe o Austrie!!!!!
Dragon
Użytkownik
#101 - Wysłana: 8 Cze 2008 09:36:56
Odpowiedz 
w końcu to pierwszy międzygatunkowy romans ( tak myśle)

Dla ludzi i Volkan tak, bo chyba jakieś musiały być, a trip w ciąży w 1 sezonie się liczy?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#102 - Wysłana: 8 Cze 2008 09:43:04 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Dragon
a trip w ciąży w 1 sezonie się liczy?
1x05-Unexpected
"Komandor Tucker ma...
-niedokończone sprawy z Xyrillianami.
-Nie interesują mnie jego problemy.|- Dotyczy to ciąży...
i wszystko jasne, ale fakt jest faktem że T'Pol jest wolna
Dragon
Użytkownik
#103 - Wysłana: 8 Cze 2008 11:08:47
Odpowiedz 
No i dobrze że wolna, fajne było jak mu potem to wypominała (przypominam że z ostatnim kompetentnym mechanikiem zaszedł pan w ciąże)
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#104 - Wysłana: 8 Cze 2008 11:22:59
Odpowiedz 
ja odnosłem wrażenie, że chyba mu zazdrościła w końcu jeszcze nie nadszedł jej czas na posiadanie potomstwa
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#105 - Wysłana: 11 Cze 2008 17:38:45
Odpowiedz 
2.Podróży w czasie.
3.Olewanie kanonu a potem zasłanianie się alternatywną rzeczywistością
5. Scota Baculi.
8.cudownego odrodzenia się Spocka na Genesis.
W zasadzie tak z tym, że martwy Spock to zły Spock
9. Że zawsze są happy Endy(porażki na palcach można wyliczyć)

Zgoda

1. Transporterów: a zwłaszcza tego, ze przesyłanie miliardów a milardów a miliardów molekuł obdarzonego świadomością mięcha sprowadzono do tak trywialnej czynności jak podgrzewania mrożonek w mikrofali

4. Chociaż niektóre holopostaci się udały idea hologramów są jaby zbyt wygodnickie.

6. Replikatory- znowu zbyt wygodnickie.

7. I dyrektywa używana jako środek do komplikacji fabuły- zbyt często widać przez nią paskudne krzywe szwy w scenariuszu.

8. Jest czysto, sterylnie, - za czysto i za sterylnie (zarówno fizycznie jak i że tak powiem metafizycznie)- rozwaliło mnie jak O'Brian wcina tosty z rodzinką popija soczkiem pomarańczowym buzi-buzi i idzie rozperawić sie z Dominium jakby nie wiem szedł kosić trawnik czy coś w tym stylu - w tym momencie cała ta wojna nagle straciła na wiarygodności.

10. Obcy myślą generalnie takimi samymi kategoriami jak ziemniaki (jest co prawda kilka wyjątków).

10.Że nie skończyli go w chwili śmierci GR.

To źle ,że go nie skończyli po zejsciu GR. Ale jakby skończyli to też chyba nie każdy fan byłby kontent.
Jurgen
Moderator
#106 - Wysłana: 11 Cze 2008 17:58:39
Odpowiedz 
To źle ,że go nie skończyli po zejsciu GR. Ale jakby skończyli to też chyba nie każdy fan byłby kontent.

Nie każdy. Nie chodzi o to, żeby treka skończyli (tego to co najwyżej jego zatwardziali przeciwnicy powinni chcieć), tylko żeby nie brali się do niego ludzie pokroju duetu BB...
Q__
Moderator
#107 - Wysłana: 11 Cze 2008 18:31:15
Odpowiedz 
Jurgen

tylko żeby nie brali się do niego ludzie pokroju duetu BB...

Choć z drugiej strony zbyt eksperymentujący eksperymentatorzy (przeciwieństwo chałturników) też mogą mimo woli coś zepsuć...
Biter1
Użytkownik
#108 - Wysłana: 13 Cze 2008 16:05:10
Odpowiedz 

Masz rację nie każdy ale wiedząc to co wiemy teraz grupa tych nie kontent by zmalała

Choć z drugiej strony zbyt eksperymentujący eksperymentatorzy (przeciwieństwo chałturników) też mogą mimo woli coś zepsuć...

Owszem ale może lepiej czasem experymentować niż trzymac się na siłe jednego wzoru, powiedzmy sobie szczerze. nikt poza GR nie umiał zrobić wątku Statek-Załoga-Przygoda na DS9 pomysły na orginalny ST sie kończą.1. Transporterów: a zwłaszcza tego, ze przesyłanie miliardów a milardów a miliardów molekuł obdarzonego świadomością mięcha sprowadzono do tak trywialnej czynności jak podgrzewania mrożonek w mikrofali

No wiesz w sumie kto 50 lat temmu nie pomyślał by tak o odgrzewaniu jedzenia8. Jest czysto, sterylnie, - za czysto i za sterylnie (zarówno fizycznie jak i że tak powiem metafizycznie)- rozwaliło mnie jak O'Brian wcina tosty z rodzinką popija soczkiem pomarańczowym buzi-buzi i idzie rozperawić sie z Dominium jakby nie wiem szedł kosić trawnik czy coś w tym stylu - w tym momencie cała ta wojna nagle straciła na wiarygodności.

100% racji, jak coś sie dzieje to niech się dzieje. mamy wojne z dominium to niech sie wszystko rozpada. lecimy przy granicy Romulanskiej to nonstop Yelow Alert i oficerowie operacyjni w pogotowiu (nie mówie o militaryzacji ST-broń boże)10. Obcy myślą generalnie takimi samymi kategoriami jak ziemniaki (jest co prawda kilka wyjątków).

Ludzie też.
Dragon
Użytkownik
#109 - Wysłana: 13 Cze 2008 16:54:11
Odpowiedz 
(nie mówie o militaryzacji ST-broń boże)

Eee tam, militaryzacja kosmosu nie jest taka zła w treku, to przecież część kanonu
DominikWojcik
Użytkownik
#110 - Wysłana: 15 Lip 2008 21:36:28
Odpowiedz 
Już po pierwszej stronie wątku odechciało mi się czytania, bo uprzytomniłem sobie, że najbardziej denerwuje mnie jeden element całego szeroko pojętego uniwersum Star Trek: narzekania fanów. Wiadomo, że czasem zdarzają się niedociągnięcia - ja je toleruję na takiej zasadzie, na jakiej tolerowałem gładkie czoła Klingonów z TOS jeszcze, zanim sprawa wyjaśniła się w ENT.
Ale ST to dla mnie taka świętość, na którą nie wolno podnosić ręki. I to do tego stopnia, że przymykam oko nawet na te ogromne, wielkogłowe "porcelanowe lalki" z Rady Federacji (ST4).
Star Trekiem należy się delektować, kontemplować każdy jego głębszy przekaz. Po co od razu czepiać się szczegółów? Gdybym tak marudził, jak Wy, to od razy przyczepiłbym się do TMP, że jakim cudem zmieniono kształt kadłuba Enterprise - jest jakiś wybrzuszony ku dołowi. Zadałbym pytanie: po co dobudowywać jakiś niepełny, dolny pokład? Później uczepiłbym się częstych zmian architektury mostka filmowych NCC-1701 i NCC-1701-A (teraz tłumaczę sobie to upływem czasu i kosmetycznymi zmianami w trakcie przeglądów).
Później uczepiłbym się natrętnych wariantów umundurowania Kirk'a.
Następnie czepiałbym się, dlaczego w TNG na mostku na ścianach bocznych nie ma żadnych stanowisk pracy (co Zimmerman tłumaczył postępem technologii i racjonalizacją pracy), a w GEN konsoli tam od groma.
Później przypierniczałbym się temu, dlaczego śmierć Kirka (z tym długo nie mogłem się pogodzić) przeszła bez echa ani w raportach, ani w działaniach ekip ratunkowych przybyłych po załogę rozbitego NCC-1701-D.
Następnie, dlaczego w ST8 (FC) nie dokonano pełnej (na miarę gustu Roddenbery'ego) prezentacji nowego okrętu? To część kanonu stworzonego przez Roddenberry'ego - on to ubóstwiał?

Ale nie narzekam. Dlaczego ?? Bo jestem fanem.
Jurgen
Moderator
#111 - Wysłana: 15 Lip 2008 22:49:25
Odpowiedz 
Ale nie narzekam. Dlaczego ?? Bo jestem fanem

A ja od czasu do czasu lubię ponarzekać. Dlaczego? Bo jestem fanem.
DominikWojcik
Użytkownik
#112 - Wysłana: 16 Lip 2008 00:07:51
Odpowiedz 
Ale narzekania doprowadziły do wykończenia ENT. A mogli kręcić wg planu. Niedoróbki można uzupełnić wyobraźnią
Delta
Użytkownik
#113 - Wysłana: 16 Lip 2008 02:02:36
Odpowiedz 
DominikWojcik
Ale narzekania doprowadziły do wykończenia ENT.

Nie. Gorsza jakość doprowadziła do spadku oglądalności i to dobiło serial na tyle skutecznie, że nawet gdy jakość się poprawiła nie odzyskał zdecydowanej większości widowni. Paramountowi było wszystko jedno, czy ktoś organizuje akcję "kill Enterprise" (chociaż pod pewnymi względami przesadną) czy strajkuje pod siedzibą wytwórni, domagając się więcej i zbierając kasę na kolejny sezon.
Eviva
Użytkownik
#114 - Wysłana: 16 Lip 2008 06:54:14
Odpowiedz 
DominikWojcik

Kochany mój! Mnie też wpienia narzekanie kogoś, kto mieni się fanem, ale uspokajają mnie tu, ze to dlatego, że jestem fanem stosunkowo świezym, i na dodatek zaciętym fanatykiem TOSu, który stawiam ponad innymi seriami. Na drugim miejscu jest u mnie ENT i to starczy, bym wygladała dziwacznie na tle więcej obytych trekkerów. Nie przejmuj się zatem. Tobie też pewnie przejdzie. A już zwłaszcza nie przejmuj się Jurgenem. On ma za punkt honoru, by każdemu przypiąć jakąś łatkę - od Spocka zaczynając, a na mojej osobie kończąc.
Jurgen
Moderator
#115 - Wysłana: 16 Lip 2008 09:40:31
Odpowiedz 
On ma za punkt honoru, by każdemu przypiąć jakąś łatkę - od Spocka zaczynając, a na mojej osobie kończąc.

A komu ja przypiąłem jakąś łatkę? Nie porównujmy narzekania z bojkotem serialu, akcją na rzecz jego zdjęcia z anteny itp. Na pewne elementy ST VI też narzekam, co nie przeszkadzało mi obejrzeć tego filmu X razy i mieć go w swojej osobiostej kolekcji. A Delta ma całkowitą rację. Żebyśmy wszyscy narzekali i pisali pewtycje do Paramountu, to nie zdejma serialu, który ma oglądalność i przynosi im zyski...
Poza tym, to co Ty i Dominik Wójcik prezentujecie, to po prostu fanatyzm: jest super, bo to ST i narzekać nie można.
Spohkh
Użytkownik
#116 - Wysłana: 16 Lip 2008 10:16:46
Odpowiedz 
Jurgen, Jurgen, ty... mordo nasza.
W tak zróżnicowanej grupie muszą się znaleźć i fanatycy, czyli nasz aktyw. Gdyby się wcześniej byli zorganizowali, to nie tylko ENT by nie zdjeli, ale i nowy szybko dokręcili.
Poza tym powiem Ci w sekrecie, że Eviva też narzeka, a to, co powiedziała po wnikliwym obejrzeniu osławionego "Spock's Brain" nie nadaje się do powtórzenia na forum publicznym.
Jurgen
Moderator
#117 - Wysłana: 16 Lip 2008 10:53:49
Odpowiedz 
Poza tym powiem Ci w sekrecie, że Eviva też narzeka, a to, co powiedziała po wnikliwym obejrzeniu osławionego "Spock's Brain" nie nadaje się do powtórzenia na forum publicznym.

Przypuszczam.
Spohkh
Użytkownik
#118 - Wysłana: 16 Lip 2008 14:57:01 - Edytowany przez: Spohkh
Odpowiedz 
Jurgen

Nie, nie przypuszczasz. Nawet nie podejrzewasz, co te słodkie dziewczęce usteczka z siebie wyrzuciły.
Madame Picard
Moderator
#119 - Wysłana: 16 Lip 2008 15:05:14
Odpowiedz 
DominikWojcik

Ale ST to dla mnie taka świętość, na którą nie wolno podnosić ręki.
Star Trekiem należy się delektować, kontemplować każdy jego głębszy przekaz.
Zlituj się, ST to nie dzieła zebrane Kim Ir Sena .
Ja wiem, że może to zabrzmieć strasznie; wiem, że dla wielu z Was może to być szok - ale ST to po prostu produkt kultury, a nie ikona namalowana ręką samego Boga. Ma swoje zalety i ma swoje wady. Za zalety go doceniamy, za wady krytykujemy. A skoro uważamy siebie za fanów, to widocznie dlatego, że uznaliśmy, że zalety przeważają nad wadami. Ale nie znaczy to, że mamy oślepnąć i ogłuchnąć i istniejących wad nie zauważać. Taka postawa, jaką proponujesz, to nie jest fanostwo tylko ślepy fanatyzm.
Pomijając zaś już bezmyślność tej postawy, to sądzę, że ST nie potrzebuje zaślepionych wyznawców. Jest to na tyle dobra seria, że broni się sama. W końcu prawdziwa cnota krytyk się nie boi .
Spohkh
Użytkownik
#120 - Wysłana: 16 Lip 2008 15:13:43
Odpowiedz 
Madame Picard
W końcu prawdziwa cnota krytyk się nie boi

Ale i nie lubi.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / 10 Rzeczy których nie lubimy w Star Treku

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!