USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / PIES !!!
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
benn
Anonimowy
#1 - Wysłana: 21 Cze 2005 22:20:25
Odpowiedz 
Kto wie jakiej rasy psa ma Jonathan Archer w Enterprajsie ???
waterhouse
Moderator
#2 - Wysłana: 21 Cze 2005 22:28:41
Odpowiedz 
Beagle
cezary
Użytkownik
#3 - Wysłana: 22 Cze 2005 09:55:52
Odpowiedz 
Nie wydaje sie Wam, skoro juz jestesmy przy temacie, ze zabieranie psa, a ogolnie zwierzat, w przestrzen kosmiczna jest z lekka durne?
Chyba nie beda sie raz na 3h zatrzymywac na jakiejs planecie zeby psa wyprowadzic?

Rybki Picarda mozna jakos zniesc, ale wieksze zwierzeta to juz przegiecie, moim skromnym zdaniem
Slovaak
Użytkownik
#4 - Wysłana: 22 Cze 2005 10:38:57
Odpowiedz 
Ee, pewnie nie jest tak źle, łajka w koncu jakos wytrzymał/a
Barusz
Użytkownik
#5 - Wysłana: 22 Cze 2005 10:55:41
Odpowiedz 
To bzdura. Łajka zdechła trzy dni po powrocie. Tradycyjnie apejuję, by wiedzieć cokolwiek o rzeczach o których tu piszemy.
Slovaak
Użytkownik
#6 - Wysłana: 22 Cze 2005 11:05:57
Odpowiedz 
ooo, sorki, nie wiedzialem. Ale w kosmosie przetrwała a długo tam przebywala?
Nika
Użytkownik
#7 - Wysłana: 22 Cze 2005 11:06:18
Odpowiedz 
Rybki Picarda mozna jakos zniesc, ale wieksze zwierzeta to juz przegiecie, moim skromnym zdaniem

Ale np. kot O’Brienów też nie powinien robić większych kłopotów. Pójdzie do kuwety, podrapie meble, jak w każdym domu na powierzchni BTW to był main coon czy norweski kot leśny?

Łajka zdechła
Bo jej sera nikt w przestrzeni nie dawał
elbereth
Moderator
#8 - Wysłana: 22 Cze 2005 11:24:16 - Edytowany przez: elbereth
Odpowiedz 
lajka nigdy nie wróciła. osłona termiczna jej kapsuły była uszkodzona i łajka zginęła w strasznych mękach dusząc sie i gotując żywcem po czwartym okrążeniu Ziemi. taka jest niestety prawda
oczywiscie ZSRR zataił prawdę i przyznali się dopiero chyba w latach '90.
a łajka to rasa psa a na imię miała Limonczik
Pah Wraith
Użytkownik
#9 - Wysłana: 22 Cze 2005 13:16:25
Odpowiedz 
Zawsze jak coś takiego słyszę to nabieram nowego wstrętu dla ludzi.
elbereth
Moderator
#10 - Wysłana: 22 Cze 2005 13:33:13
Odpowiedz 
w sensie do mnie czy do tych co wysłali łajke? :]
Pah Wraith
Użytkownik
#11 - Wysłana: 22 Cze 2005 13:37:15
Odpowiedz 
Do wszystkich, nie wyłączając siebie.
cezary
Użytkownik
#12 - Wysłana: 22 Cze 2005 21:41:18
Odpowiedz 
Pah Wraith, wiem ze to przebranie szpiegowskie meczy, ale pamietaj o swoim prawdziwym, Tiberiusowym, ja

Kota nigdy nie mialem, bo zwierzatek nie lubie (W sensie kotow), ale nie wydaje mi sie zeby bylo to szczegolnie madre, zeby je brac w kosmos...

Swoja droga okrety Floty "same sie czyszcza" wiec moze nie jest to znowu taki problem, jak mi sie wydaje... a na pewno zmniejsza choroby kosmiczne, jak klaustrofobie czy smutek za rodzina
Jean Luc Picard
Użytkownik
#13 - Wysłana: 5 Lip 2005 21:40:46
Odpowiedz 
Admirał Janeway wspominała kiedyś, że przez całą podróż w kwadrancie data po pokładzie USS Voyager pałentało się było podobne stworzenie i udało się go pozbyć dopiero na dwa tygodnie przed powrotem do kwadrantu alfa. Choć ponoć wysadzali je na każdej z napodkanych planet to ono wracało.
cezary
Użytkownik
#14 - Wysłana: 6 Lip 2005 00:08:37
Odpowiedz 
to kanoniczne czy tak nie specjalnie?
Barusz
Użytkownik
#15 - Wysłana: 6 Lip 2005 00:10:59
Odpowiedz 
hyhyhyhyhyhyhyhy
Delta
Użytkownik
#16 - Wysłana: 6 Lip 2005 13:55:58
Odpowiedz 
to kanoniczne czy tak nie specjalnie?
Chyba kanoniczne, bo to pewnie był Neelix
Jean Luc Picard
Użytkownik
#17 - Wysłana: 6 Lip 2005 15:25:28
Odpowiedz 
"To co zwiemy różą pod inną nazwą równie by pachniało".
Pah Wraith
Użytkownik
#18 - Wysłana: 6 Lip 2005 15:29:26
Odpowiedz 
"By any other name" - tak, żeby bardziej Trekowo było.
Jean Luc Picard
Użytkownik
#19 - Wysłana: 6 Lip 2005 15:32:04
Odpowiedz 
Przyznam, że zatrzymałem się na XXII wiecznej literaturze. Jak więc miał na imie ów Trekowo. To Rosjanin, nieprawdarz?
Pah Wraith
Użytkownik
#20 - Wysłana: 6 Lip 2005 15:35:39
Odpowiedz 
Tak, na imię miał Pavel. Wraz ze słynnym naukowcem, Andriejem Łorpowem założył się, że nie da się przekroczyć prędkości światła.
zorija
Użytkownik
#21 - Wysłana: 9 Lip 2005 08:18:15
Odpowiedz 
Swoją drogą to ciekawe, jak Portos sika.
Dreamweb
Użytkownik
#22 - Wysłana: 9 Lip 2005 15:36:50
Odpowiedz 
Chyba tak jak wszystkie psy
Nika
Użytkownik
#23 - Wysłana: 10 Lip 2005 11:41:35
Odpowiedz 
Swoją drogą to ciekawe, jak Portos sika.
Z tym, że tak jak wszystkie psy trudno się nie zgodzić. Pozostaje jednak pytanie gdzie ta biedota sikała. Drzew na Entku nie uświadczysz, więc Porthos pewnie lał w kwaterze kapitańskiej gdzie popadnie (to tłumaczyłoby minę Topoli, kiedy pierwszy raz odwiedziła pana kapitana ).
John_Belushi
Anonimowy
#24 - Wysłana: 10 Lip 2005 19:27:57
Odpowiedz 
no nasikał na jakieś drzewo na planecie Kretasjan
i Archcer jakieś rytuały odprawiać
elbereth
Moderator
#25 - Wysłana: 10 Lip 2005 19:34:24
Odpowiedz 
archer po prostu wychodzil z nim na spracer ;]
jak? odprowadził Burka na smyczy do śluzy wrzucił do środka piesiu zrobił swoje archer otwierał i po sprawie ;]
albo zakładał skafander i na spacer po kadłubie :]
John_Belushi
Anonimowy
#26 - Wysłana: 10 Lip 2005 20:03:28
Odpowiedz 
tak naprawdę to myślę że nie jest to aż takie nieprawdopodobne
(trzymanie pieska na takim okręcie jak ENT)
Nika
Użytkownik
#27 - Wysłana: 11 Lip 2005 10:46:24
Odpowiedz 
archer odprowadził Burka na smyczy do śluzy wrzucił do środka piesiu zrobił swoje archer otwierał i po sprawie ;]

Chyba coś zrozumiałam. W odcinku "Covenant" Dukat wyprowadzał Mikę na spacer! Jakim cudem ja wcześniej na to nie wpadłam?!
Picard
Użytkownik
#28 - Wysłana: 1 Lut 2006 01:06:39
Odpowiedz 
http://www.flatoutblind.org/porthos/index.php?affiliates

Prosze zwrócić uwage na sam spód sympatycznego zwierzaka: wyraźnie wiadać, że ten pies powinien się raczej nazywać: Portosica!
Arckthos
Użytkownik
#29 - Wysłana: 1 Lut 2006 12:21:40
Odpowiedz 
Ja mam sobie zamiar kupic psa tej rasy w czerwcu. Mam nadzieje ze nie bedzie zapatwiac swoich potrzeb na moim okrecie
Jo_anka
Użytkownik
#30 - Wysłana: 1 Lut 2006 22:08:09
Odpowiedz 
To bzdura. ?zdech?a trzy dni po powrocie.

lajka nigdy nie wr?ci?a. os?ona termiczna jej kapsu?y by?a uszkodzona i ?ajka zgin??a w strasznych m?kach dusz?c sie i gotuj?c ? po czwartym okr??Ziemi.

A czy w ogole powrot Lajki byl planowany? Sadzilam, ze psina miala byc otruta (ostatnia porcja zywnosci byla zatruta) i zostac na "zawsze" tzn. dopoki nie spadnie, na orbicie.

Kota nigdy nie mialem, bo zwierzatek nie lubie (W sensie kotow), ale nie wydaje mi sie zeby bylo to szczegolnie madre, zeby je brac w kosmos...

Sa towarzyskie, oddane i madre, ale na warunki "kosmiczne" byc moze za "madre" - kot wszedzie wejdzie, bylby klopotliwym pasazerem.

Ja mam sobie zamiar kupic psa tej rasy w czerwcu. Mam nadzieje ze nie bedzie zapatwiac swoich potrzeb na moim okrecie

W Warszawie, od jakis 2-3 lat, Beagle'i zaczelo gwaltownie przybywac. W moim najblizszym sasiedztwie mieszka juz kilka pieskow tej rasy! Czyzbym mieszkala w otoczeniu Trekkerow?
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / PIES !!!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!