USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / "To już jest koniec..."
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#31 - Wysłana: 10 Kwi 2017 22:03:50
Odpowiedz 
Toudi
Użytkownik
#32 - Wysłana: 25 Maj 2017 12:34:09 - Edytowany przez: Toudi
Odpowiedz 
Mała chwila na chwalenie się. Ostatnio FB wyświetla coraz lepiej dobrane reklamy. Jedna z nich prowadziła do Telewizji Światłowodowej. I Konkursu na kosmiczne zakończenie (Star Treka).

Spróbowałem swoich sił takim wpisem:
Toudi:
Rozumiem, że nie pytacie o koniec sagi Star Treka, bo ta powinna trwać wiecznie. ;) W końcu zawsze będziemy śmiało podążać tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek!

Tylko pytacie o koniec tej filmowej załogi z Kelvin Timeline (abramsoverse), a tu jest o wiele prościej.

Ja bym to widział tak:

Nasza dzielna załoga zbliża się do końca swojej pięcioletniej misji eksploracji w nieznane. Nagle na mostku pojawia niezapowiedziany Q (w tej roli nadal niezastąpiony John de Lancie), który postanowił sprawdzić gdzie zaszła ludzkość. Ale gdy postawione przez niego wyzwania kończą się raz za razem tragicznie dla załogi Enterprise, stwierdza, że coś jest nie tak. Że jak to robił ostatnio, to ludzkość radziła sobie o wiele lepiej. Byli o wiele bardziej interesujący i dawali większą nadzieję na przyszłość. Urządza więc ludzkości proces, ale Kirk (zbyt pochopny, zbyt agresywny, za młody i niedoświadczony) i załoga go przegrywa, skazując ludzkość na unicestwienie.

Przerażony Q sprawdza co się stało, przecież zgodnie z jego omnipotentną wiedzą ludzkość powinna ten proces wygrać i przetrwać. I okazuje się, że to wszystko przez zniszczenie Kelvina w 2233. A to znowu przez przyjście Nero z 2387. Q więc pstryka palcami. Supernowa nigdy nie wybucha, Romulus nie zostaje zniszczony, Nero nie zostaje wciągnięty do czarnej dziury, Kelvin bezpiecznie dociera do punktu docelowego...
Na ekranie widzimy urywki ze wszystkich załóg Star Treka śmiało podążających, tam gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek.

A po napisach końcowych widzimy jak Q pojawia się w kajucie admiralskiej Picarda i zaczyna opowiadać swojemu najlepszemu przyjacielowi o kelvin timeline i jak to uratował jego teraźniejszość... THE END.

No i nagrodzono mnie główną nagrodą.
nagroda
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 25 Maj 2017 21:26:53 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
Spróbowałem swoich sił takim wpisem:

I zdaje się, że wynalazłeś fabułę "The Q Gambit" (wspominałem) na nowo.

Aha: nagród gratuluję.
Toudi
Użytkownik
#34 - Wysłana: 25 Maj 2017 23:47:46
Odpowiedz 
Q__:
I zdaje się, że wynalazłeś fabułę "The Q Gambit" (wspominałem) na nowo.

No cóż, może powinien zacząć pisać scenariusze dla Star Treka? ;)

Ps. przeczyściłbyś tam spam w komentarzach.
Q__
Moderator
#35 - Wysłana: 26 Maj 2017 01:26:52
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
No cóż, może powinien zacząć pisać scenariusze dla Star Treka? ;)

Zgłoś się do CBS-u, Paramountu, albo choć do MacFarlane'a.

Toudi:
przeczyściłbyś tam spam w komentarzach.

Nie dam rady. To może zrobić tylko Kai .
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 30 Lis 2019 14:38:24
Odpowiedz 
Trochę narzekania na ENT "These Are the Voyages":
https://www.youtube.com/watch?v=yY-0gnl-vn0

I VOY "Endgame":
https://www.youtube.com/watch?v=99b30rVh34U
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 16 Sty 2020 11:04:07
Odpowiedz 
Również Steve Shives pastwi się nad "These Are the Voyages":
https://www.youtube.com/watch?v=VJixNgapo4s
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek / "To już jest koniec..."

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!