USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Voyager
 Strona:  ««  1  2  3  ...  7  8  9  10  11  12  13 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#361 - Wysłana: 25 Mar 2020 00:40:00 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Calvary

Calvary:
Ja sam miałem z nim kiedyś problem

Bo on jest irytujący, ale jego ekranowa obecność ma nas uczyć, że i takie osoby mogą wnosić coś b. pozytywnego. I nie ma co w ich odbiorze kierować się pierwszymi wrażeniami.*

* Wątek Neelixa to poniekąd antyteza wątku Jar-Jara z SW, który - choć na swój sposób sympatyczny - był w pierwszym rzędzie irytującym kretynem i samo zło (na dłuższą metę) z jego głupoty wynikło, gdy trafił na salony. (Sporo to zresztą mówi o ideowych różnicach pomiędzy Trekiem a Wars. Trek znacznie mniej chętnie potępia kogokolwiek.)
Calvary
Użytkownik
#362 - Wysłana: 25 Mar 2020 00:50:40 - Edytowany przez: Calvary
Odpowiedz 
Q__:
Bo on jest irytujący, ale jego ekranowa obecność ma nas uczyć, że i takie osoby mogą wnosić coś b. pozytywnego. I nie ma co w ich odbiorze kierować się pierwszymi wrażeniami

Właśnie dla mnie teraz absolutnie nie był. Nie wiem czemu kiedyś był. No może momentami.

Q__:
Wątek Neelixa to poniekąd antyteza wątku Jar-Jara z SW, który - choć na swój sposób sympatyczny - był w pierwszym rzędzie irytującym kretynem

Jar-Jar nigdy nie był sympatyczny, zawsze był kretynem, i jak go widzisz - zabić!

Q__:
Trek znacznie mniej chętnie potępia kogokolwiek

Za późno doczytałem

Q__

Nie, serio Q, nie że jakoś zbywam dyskusję żartem. Rozumiem co piszesz i ma to głęboki sens (w szczególności, że niegdyś sam inaczej Neelixa odbierałem), a jednak mnie naprawdę tym razem Neelix jakoś w ogóle nie irytował, wręcz przeciwnie, czekałem czasem na jego obecność. Co jest w całkowitej sprzeczności z Jar-Jarem na którego fizycznie nie jestem w stanie patrzeć! Może trochę też przesadzam, bo ogólnie to należę wręcz do przeciwnego gatunku ludzi (zawsze broniłem osób upośledzonych intelektualnie czy z innego względu prześladowanych* jak byłem w podstawówce i się z nimi potrafiłem przyjaźnić, tak wyszło, że obecnie żadnych nie znam, więc... nie wiem), ale Jar Jar mnie wkur... Pewnie mniej by mnie irytował gdybym go osobiście znał, ale na ekranie...

* Nie że byłem święty. Z niewiadomych dla mnie do tej pory przyczyn potrafiłem w tym samym czasie bez powodu tłuc młodszego brata. Zrozuem rozum.
Q__
Moderator
#363 - Wysłana: 25 Mar 2020 01:44:48 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Calvary

Calvary:
A o Kaśce mi nic nie mów, bo po prostu już nie mogę na nią patrzeć. Wiem, że chyba takie było zamierzenie, ale tych późniejszych jej "minek momentu" nie jestem w stanie ścierpieć. Już sie to wręcz przewiduje, jakaż ona będzie "co to nie ja, laska na mostku" i jaki raptem uśmieszek sztucznie zapoda na usta, wcześniej kpiąco zbywając oponenta. Największy zawód powtórki!

Porównaj ją sobie z Burnham, to z miejsca docenisz.

Calvary:
Właśnie dla mnie teraz absolutnie nie był. Nie wiem czemu kiedyś był. No może momentami.

A zauważyłeś, że to jest w sumie reprezentant nas, nieidealnych ludzi, między tymi półbogami z GF? I to - wbrew pozorom - też wyidealizowany, bo czasem wychodzi na głupka, egoistę czy cwaniaczka, ale nigdy na kanalię?
 Strona:  ««  1  2  3  ...  7  8  9  10  11  12  13 
USS Phoenix forum / Star Trek / Voyager

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!