USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Aktorzy, aktorki...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7 
Autor Wiadomość
Pleiades
Użytkownik
#181 - Wysłana: 5 Wrz 2018 22:22:22 - Edytowany przez: Pleiades
Odpowiedz 
resetta:
Pleiades nie przesadzaj, on nie nie lubi tych kotow prywatnie. Ogolnie je lubi, nie lubi ich jako partnerow do grania, co przeciez jest znana filmowa zasada, ze zwierzeta i dzieci na planie to koszmar.

Ciekawe, bo kiedyś w jakimś wywiadzie mówił, że kotów nie lubi i że ogólnie to jest psiarzem. Nie mogę teraz znaleźć linka, ale zapadło mi to w pamięci i się włączyła u mnie czerwona lampka. "Aha."

resetta:
https://twitter.com/brentspiner/status/70272902097 9347457

No to mamy impas, czyli rozbieżność w zeznaniach.
Swoją drogą, super avatara tam ma XD

resetta:
Znielub zdecydowanie Chrisa Pratta, pozbyl sie 13 letniego kota ot tak, bo mu obsrywal dom i nazwal kazdego, kto by mial mu to za zle zoofilem, ktoremu staje na widok kota...

A, no to faktycznie, facet przegiął.
Też mam 13 letniego kota i też ma problemy z jelitami, ale jeżdżę po lekarzach, leczę, daję węgiel, kupuję karmę na problemy z ukłądem pokarmowym i, pomimo, że też mi 'obsrywa' dom i czasem ręce mi opadają, to w życiu by mi do głowy nie przyszło się go pozbyć.
Smutne, że niektórzy ludzie traktują zwierzęta jak zużyty mebel...

resetta:
Ale ty wiesz, ze Lenin i Mahomet uwielbiali koty, no i? To czyni ich automatycznie naprawde dobrymi? Wielu ludzi kochalo zwierzeta, jednoczesnie doslownie mordujac ludzi z usmiechem na ustach...

Ale ja nie powiedziałam, że wszyscy lubiący koty są automatycznie dobrzy. Powiedziałam, że nie ufam osobom, które kotów nie lubią. Doświadczenie życiowe nauczyło mnie trzymać takich osobników na dystans. Trudno, mam taką opinię i na razie ją podtrzymuję.

Q__:
Nawiasem: przecież wszystko co istnieje jest naturalne - także wojny, sadystyczne morderstwa, kanibalizm... (A ewolucja to w ogóle - z zasady - jatka.) Czy to znaczy, że wszystko to mam afirmować, bo taki lajf?

Cóż, ewolucyjnie niby posunęliśmy się do przodu, ale i tak wyzwalają się w ludziach pierwotne instynkty, na przykład w Biedrze, jak się biją o świeżaki czy inne pluszowe maskotki :D

Wracając jeszcze do tematu aktorów, mi się akurat LeVar Burton podoba i nie uważam go za złego aktora. Może bym nie wymieniła w Top 10, ale potencjał widzę i jego Geordi nawet do mnie przemawia (zwłaszcza w odcinkach w stylu "Arsenal of Freedom", gdzie dano mu nieco więcej pola do popisu).

Przy okazji jeszcze zarzucę linkiem do artykułu o tym, którzy aktorzy się lubią nawzajem, a którzy są "wrogami":
https://screenrant.com/star-trek-costars-bffs-tens ions/
Dreamweb
Użytkownik
#182 - Wysłana: 5 Wrz 2018 22:42:50
Odpowiedz 
Pleiades:
Przy okazji jeszcze zarzucę linkiem do artykułu o tym, którzy aktorzy się lubią nawzajem, a którzy są "wrogami":

Ciekawe, o niektórych relacjach nie wiedziałem... Najmniej dziwi Muldaur - to się wyjątkowo wyraźnie przekładało na ekran - sorry ale Pulaski nie miała chemii absolutnie z nikim z obsady.

Choć i tak największy szok przeżyłem ongiś dowiedziawszy się, że Peppard i Mr. T w Drużynie A się nie trawili... To jest dopiero zabijanie dziecięcych wspomnień.
Q__
Moderator
#183 - Wysłana: 6 Wrz 2018 08:37:11
Odpowiedz 
Pleiades

Pleiades:

Dzięki . O części tych zakulisowych relacji miałem pojęcie (Mulgrew-Ryan, Siddig-Visitor, niektóre sympatie/antypatie w ekipie TOS), ale nie o wszystkich...
Q__
Moderator
#184 - Wysłana: 24 Wrz 2018 22:52:32
Odpowiedz 
Wspominkowo o George'u Murdocku, który zagrał "Boga" w ST V i admirała Hansona w TNG:
http://www.startrek.com/article/isn-t-that-god
Pleiades
Użytkownik
#185 - Wysłana: 26 Wrz 2018 20:28:05
Odpowiedz 
Q__:
Wspominkowo o George'u Murdocku, który zagrał "Boga" w ST V i admirała Hansona w TNG

Ojej, nie wiedziałam, że to ten sam aktor!
Swoją drogą ten admirał to chyba jedyny, który nie był skończonym d*pkiem w świecie ST.
No i aktor bardzo fajny.
Q__
Moderator
#186 - Wysłana: 26 Wrz 2018 21:20:16 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pleiades

Pleiades:
Ojej, nie wiedziałam, że to ten sam aktor!

Ani ja, szczerze mówiąc.

Pleiades:
Swoją drogą ten admirał to chyba jedyny, który nie był skończonym d*pkiem w świecie ST.

Chyba jeszcze ktoś by się znalazł, jak dobrze poszukać... Admirał Ross chociażby. No i trochę postaci migających na ekranie zbyt krótko, by się zdążyć skompromitować. Taka admirał Brackett np.
Dreamweb
Użytkownik
#187 - Wysłana: 26 Wrz 2018 22:20:44
Odpowiedz 
Q__:
Ani ja, szczerze mówiąc

Oj, recenzji TBOBW w wykonaniu SfDebris żeście koleżeństwo nie widzieli... Tam od razu pada komentarz że Boga wzięli do pomocy w walce z Borgiem.

Q__:
Admirał Ross chociażby.

A jego konszachty z Sekcją 31? Oj też ideałem nie był.
Jakbym ja miał kogoś wskazać, to admirała Forresta. To był rzadki w ST przypadek, że admirał normalniejszy niż podległy mu kapitan.
Q__
Moderator
#188 - Wysłana: 26 Wrz 2018 22:42:24 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
A jego konszachty z Sekcją 31? Oj też ideałem nie był.

Ideałem nie był, ale go lubiłem. (Zresztą... który z bohaterów ST nie podjął ani jednej wątpliwej etycznie decyzji?)

Dreamweb:
Jakbym ja miał kogoś wskazać, to admirała Forresta. To był rzadki w ST przypadek, że admirał normalniejszy niż podległy mu kapitan.

Prawda, wypadał b. fajnie, ale... technicznie biorąc nie był admirałem GF.
Dreamweb
Użytkownik
#189 - Wysłana: 27 Wrz 2018 08:30:22
Odpowiedz 
Q__:
Prawda, wypadał b. fajnie

Najgorsze że różne admiralskie szumowiny po nim działały sobie bezkarnie, a ten porządny facet zginął śmiercią prawie że redshirta...
Q__
Moderator
#190 - Wysłana: 27 Wrz 2018 11:03:14
Odpowiedz 
Dreamweb

Zależy które... Marcus czy Dougherty zginęli, Jameson załatwił się sam... Zresztą... Forrest miał pecha, żył jeszcze w dzikich, przedfederacyjnych, czasach... Chociaż... Hanson żył w utopijnej UFP, i też zginął...
Q__
Moderator
#191 - Wysłana: 12 Gru 2018 09:15:46
Odpowiedz 
Wywiad (swego rodzaju) z Bonitą Friedericy (Rooney z ENT "Regeneration"), w cywilu żoną Johna Billingsley'a:
https://www.trektoday.com/content/2018/12/bonita-f riedericy-answers-trekbbs-poster-questions/
Q__
Moderator
#192 - Wysłana: 28 Mar 2019 14:55:19
Odpowiedz 
Robert Picardo wspomina jak EMH i Woolsey'a grał:
https://www.fromthedesk.org/10-questions-with-robe rt-picardo/
Q__
Moderator
#193 - Wysłana: 1 Maj 2019 09:13:55
Odpowiedz 
Rozmowa z Tonym Toddem o jego Trekowej ("PtA" i ORV wliczając) karierze:
http://trekzone.org/1701/2019042648613/
https://www.youtube.com/watch?v=F50msJgXyLo
Q__
Moderator
#194 - Wysłana: 9 Maj 2019 07:40:29 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#195 - Wysłana: 12 Maj 2019 00:26:49
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7 
USS Phoenix forum / Star Trek / Aktorzy, aktorki...

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!