USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / TrekSfera2008 - Głosowanie

Autor Wiadomość
Ethno
Użytkownik
#1 - Wysłana: 7 Lut 2008 04:08:25 - Edytowany przez: Ethno
Tak jak wyżej.

www.CONAPOKAZST.za.pl

Q

Jak się da to przyklej ten Topic na jakiś czas

Riff

Jak możesz to podeślij mi logo ze strony z Twoim tagiem, bo tak głupio żeby było unknown skoro odwaliłeś kawał dobrej roboty
myszatorek
Użytkownik
#2 - Wysłana: 7 Lut 2008 09:45:34
Ciekawa propozcja Ethno
Q__
Moderator
#3 - Wysłana: 7 Lut 2008 11:46:27
Oddałęm głos na TMP (rzecz jasna).

myszatorek

Ciekawa propozcja Ethno

Przyznaję....
fluor
Użytkownik
#4 - Wysłana: 7 Lut 2008 11:55:14
No i taką stronę wraz z informacją o konwencie, tfu zjeździe, można podesłać na trek.pl skoro zaproszeni są wszyscy, right?
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 7 Lut 2008 12:32:54
fluor

No i taką stronę wraz z informacją o konwencie, tfu zjeździe, można podesłać na trek.pl skoro zaproszeni są wszyscy, right?

Hmm... Może jak już więcej kwestii organizacyjnych zostanie załatwione...
fluor
Użytkownik
#6 - Wysłana: 7 Lut 2008 12:34:57
Czyli jak już zostanie ustalone co będzie? Po co wtedy robić sondaż?
Ethno
Użytkownik
#7 - Wysłana: 7 Lut 2008 14:07:54
Jest jeszcze masa czasu, zrobiłem to, bo prędzej czy później i tak by powstał taki topic - i wtedy był by chaos, a tak to anonimowo, bez kłótni, uczciwie.
Ethno
Użytkownik
#8 - Wysłana: 7 Lut 2008 15:12:09 - Edytowany przez: Ethno
<>Tak żeby wskoczył do góry bo oczywiście przykleić się nie da <>
myszatorek
Użytkownik
#9 - Wysłana: 7 Lut 2008 16:14:24 - Edytowany przez: myszatorek
Powiem za Q jest przycisk Edytuj Ethno a nie dwa posty nabijasz
The_D
Użytkownik
#10 - Wysłana: 7 Lut 2008 17:50:31
Zdaje się, że po edycji temat nie idzie w górę

Swoje głosy już kliknąłem, ale korzystając z tematu chciałbym zaproponować, aby przy wyborze poszczególnych odcinków zrezygnować z tych najbardziej oklepanych. Chyba każdy z nas widział po kilka razy City on the Edge of Forever czy The Best of Both World. Tymczasem jest dużo innych dobrych odcinków do których warto wrócić.
Ethno
Użytkownik
#11 - Wysłana: 7 Lut 2008 20:32:41

Nie idzie próbowałem
Q__
Moderator
#12 - Wysłana: 8 Lut 2008 05:10:12 - Edytowany przez: Q__
myszatorek

Uczysz się od najlepszych.

The_D

korzystając z tematu chciałbym zaproponować, aby przy wyborze poszczególnych odcinków zrezygnować z tych najbardziej oklepanych. Chyba każdy z nas widział po kilka razy City on the Edge of Forever czy The Best of Both World. Tymczasem jest dużo innych dobrych odcinków do których warto wrócić.

Tyle, że impreza skierowana jest głównie do studentów, a oni probably tych odcinków nie widzeli. Dlatego (IMHO) wręcz byłoby wskazane zacząć od tych najlepszych.

Ethno

Nie idzie próbowałem

Pomiędzy dwoma postami lub edycjami, obojętnie w jakich topcach i konfiguracjach (post-post, post-edycja) trzeba odczekać pełne 60 sekund po prostu...
myszatorek
Użytkownik
#13 - Wysłana: 8 Lut 2008 10:17:59
Uczysz się od najlepszych.

Czyzbys mial na mnie dobry wplyw Q__

W takim razie trzeba by bbylo wybrac najlepsze odcinki od TOS do VOYa a potem wybrac najlepsze z najlepszych zeby ich ogladanie nie zajelo nam calego konwentu. IMHO Proponowal bym jeszcze wybranie odcinkow ktore beda ilustrowac referaty.
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 8 Lut 2008 10:44:45
myszatorek

Czyzbys mial na mnie dobry wplyw Q__

Mam nadzieję...

W takim razie trzeba by bbylo wybrac najlepsze odcinki od TOS do VOYa

VOY'a bym wywalił... To już ENT jest lepszy...

IMHO Proponowal bym jeszcze wybranie odcinkow ktore beda ilustrowac referaty.

Good idea.
myszatorek
Użytkownik
#15 - Wysłana: 8 Lut 2008 10:56:55
W tym wypadku bede polemizowal chyba ze chcesz zrobic, jak juz wczesniej proponowalem, referat jak sie nie powinno robic serialow w universum ST. Bo ja VOYa bede bronil
tuvix
Użytkownik
#16 - Wysłana: 8 Lut 2008 12:18:59
Dołączę do obrony VOYa swoim skromnym głosem...
fluor
Użytkownik
#17 - Wysłana: 8 Lut 2008 12:30:39
Jak być może widzicie, referat przydałby się przed każdym z seriali - a przynajmniej info jakie są plusy i minusy - bo każdy ma swoich zwolenników i przeciwników.
Ethno
Użytkownik
#18 - Wysłana: 8 Lut 2008 13:07:40 - Edytowany przez: Ethno
myszatorek

W tym wypadku bede polemizowal chyba ze chcesz zrobic, jak juz wczesniej proponowalem, referat jak sie nie powinno robic serialow w universum ST. Bo

No to by było troche przegięcie jak byłby ENT zamiast VOY, zresztą zdecyduje lud ( www.conapokazst.za.pl ) i całe szczęscie, bo wyniki mi bardzo pasują (na razie), tylko nie mogę zrozumieć, czemu nie lubicie The Final Frontier

Zauważyłem że nie zawsze sondy się wyświetlają wszystkie nie mam na to wpływu, ale wystarczy odświeżyć kilka razy. W sumie ma być ich 16
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 8 Lut 2008 17:22:14
myszatorek

Bo ja VOYa bede bronil

Jakimi argumentami?

Dołączę do obrony VOYa swoim skromnym głosem...

Jw.

fluor

Jak być może widzicie, referat przydałby się przed każdym z seriali - a przynajmniej info jakie są plusy i minusy - bo każdy ma swoich zwolenników i przeciwników.

Jestem za. O ile zdołamy zorganizować tyle pokazów...

Ethno

No to by było troche przegięcie jak byłby ENT zamiast VOY

Really?

zresztą zdecyduje lud

Sprawdziłem - ankietę można shackować...
Ethno
Użytkownik
#20 - Wysłana: 8 Lut 2008 19:13:14
Q

Sprawdziłem - ankietę można shackować...

No to dogadaj sie z jakąś podstawówką i zrobimy normalne wybory.
Sh1eldeR
Użytkownik
#21 - Wysłana: 8 Lut 2008 20:11:13
myszatorek
W takim razie trzeba by bbylo wybrac najlepsze odcinki od TOS do VOYa

Q__

O przepraszam, Q! Jedno slowo: Scorpion.

Nawet znajda sie kolejne slowa: Year of Hell. Jak na VOY bomba, jak na inne seriale tez jest bardzo dobry. Albo Tuvix -- ciekawy problem, ciekawy odcinek.

Jasne, z ENTka tez jest pare dobrych odcinkow z pozniejszych sezonow (lustrzany wszechswiat byl tam lepszy od normalnego, lol!), ale mowienie, ze z VOY-a by sie nic nie wybralo jest wg mnie krzywdzace.

Zreszta o ile mnie pamiec nie myli, nie kto inny jak Ty, Q__, jesli mnie pamiec nie myli, mowil o VOY-u, ze to "dosyc slaby serial, ale z paroma bardzo dobrymi odcinkami". Chociaz moze to projekcja z mojej strony (tu juz by sie kanna musiala wypowiedziec), bo ja mam dokladnie takie zdanie o tym serialu.

(nie traktujcie tego jako oddania glosu na VOY-a na TrekSferze, tak po prostu pisze, ze VOY ma swoje odcinki)
Ethno
Użytkownik
#22 - Wysłana: 8 Lut 2008 20:17:32
Ja nie odpuszcze, jednego odcinka na TrekSfresze z VOY'a, jak doktor wgrał sobie możliwość snu/marzenia
The_D
Użytkownik
#23 - Wysłana: 8 Lut 2008 23:16:42
Tyle, że impreza skierowana jest głównie do studentów, a oni probably tych odcinków nie widzeli. Dlatego (IMHO) wręcz byłoby wskazane zacząć od tych najlepszych.

Oczywiście nic jeszcze nie jest pewne, ale zapowiada się, że ze względów czasowycch pokaz odbędzie się w nocy poza uczelnią. Dlatego pomyślałem sobie, że dotrą na niego w większości hardcore'owi fani.

Może taki mały versus - 2 osoby: obrońca i prokurator, dla każdego po kilka minut (żeby nie przeciągać)
fluor
Użytkownik
#24 - Wysłana: 8 Lut 2008 23:40:39
The_D: bardzo dobry pomysł.
Q__
Moderator
#25 - Wysłana: 9 Lut 2008 00:47:38
Sh1eldeR

Jasne, z ENTka tez jest pare dobrych odcinkow z pozniejszych sezonow (lustrzany wszechswiat byl tam lepszy od normalnego, lol!), ale mowienie, ze z VOY-a by sie nic nie wybralo jest wg mnie krzywdzace.

Nic takiego nie twierdzę. Zwracam tylko (w nieco przewrotny sposób) uwagę, że VOY i ENT zasługują na równe traktowanie. Z obu jest co wybrać.

Ethno

Ja nie odpuszcze, jednego odcinka na TrekSfresze z VOY'a, jak doktor wgrał sobie możliwość snu/marzenia

Zdajmy się na głos więksozści (jakikolwiek by nie był).

The_D

Może taki mały versus - 2 osoby: obrońca i prokurator, dla każdego po kilka minut (żeby nie przeciągać)

Niezłe. Do przemyślenia.

USS Phoenix forum / Star Trek / TrekSfera2008 - Głosowanie

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!