USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Serial Star Trek divx
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
Anonim
Anonimowy
#1 - Wysłana: 10 Cze 2005 17:10:13
Odpowiedz 
Jeśli ktoś ma kiepskie łącze a chciałby mieć wszystkie odcinki Star Trek-a TNG to mogę służyć pomocą. Mogę wypalić i wysłać. Oczywiście za pewną małą opłatą za fatygę. Mam tez wiele innych seriali w DVDrpie takich jak:

Roswell, Smalville,The Lost, Taken, Zmiennicy, Angel, Dark Angel, Stargate Atlantis, Alias, Sliders.

kontakt: czulak1@o2.pl

Pozdrawiam.
Halski
Anonimowy
#2 - Wysłana: 10 Cze 2005 20:03:47
Odpowiedz 
Hej ;)

Jestem zainteresowany ale muszę sprawdzić wcześniej jakość, czy możesz mi wysłać jedną płytę gratis jako próbkę? Z dowolnym odcinkiem - chciałbym sprawdzić jaka jest jakość. I pamiętaj o adresie zwrotnym na kopercie. Mój adres:

Olgierd Halski
ul. Puławska 148/150
02-514 Warszawa 12

Pozdrawiam i czekam na przesyłkę :P
cezary
Użytkownik
#3 - Wysłana: 10 Cze 2005 21:02:00 - Edytowany przez: cezary
Odpowiedz 
lol
no to juz sa jaja pszepana

Wiecie, ze prototyp superkomputera CDC 1604 (ktorego projektowal m.in. Seymour Cray) byl zbudowany czesciowo z darmowych probek tranzystorow ktore dostawali od kolejnych producentow tychze urzadzen

Aha i pisanie swojego adresu na forum nie jest chyba zbyt rozwaznym pomyslem... ale co ja tam wiem
Dreamweb
Użytkownik
#4 - Wysłana: 10 Cze 2005 21:17:15
Odpowiedz 
Dziwne, bo jakoś nie widziałem wśród tych seriali Ekstradycji
A pod ten adres niespecjalnie chciałbym zawitać...
Pankracy
Anonimowy
#5 - Wysłana: 11 Cze 2005 00:44:55
Odpowiedz 
Są jednak na świecie rzeczy, które mogą wprawić w osłupienie.
Barusz
Użytkownik
#6 - Wysłana: 11 Cze 2005 00:47:22
Odpowiedz 
Mi się Puławska kojarzy głównie z Wojakową Komisją Uzupałnień. Ale rzeczywiście, zawsze wychodziłem z metra i szedłem Rakowiecką.
januszek
Użytkownik
#7 - Wysłana: 11 Cze 2005 06:57:47
Odpowiedz 
To tam jest ten rozsławniony w kieszonkowych powieściach kryminalnych Pałac Mostowskich? ;)
Dreamweb
Użytkownik
#8 - Wysłana: 11 Cze 2005 09:35:08
Odpowiedz 
Nie, tamto to na Nowolipiu.
Pah Wraith
Użytkownik
#9 - Wysłana: 13 Cze 2005 11:10:58
Odpowiedz 
Olo, jesteś bogiem
El_Dar
Anonimowy
#10 - Wysłana: 13 Cze 2005 19:20:46
Odpowiedz 
A ja kupie kradzione radio samochodowe najlepiej z mp3 numer kontatowy +48 (095) 997 prosić dyżurnego ;)

Sorki za odbieg od tematu ;)
Maciek
Anonimowy
#11 - Wysłana: 13 Cze 2005 21:38:51
Odpowiedz 
heheheheheheheeh
Adramelek
Użytkownik
#12 - Wysłana: 14 Cze 2005 22:27:20
Odpowiedz 
Witam!!!
Jestem tu nowy, od niedawna zacząłem zbierać Treki ale mój dotychczasowy dostawca jakoś sie nie odzywa, więc pisze tu i może uzyskam pomoc!!!

Chciałbym sie z kimś wymienić jeśli jest jakiś chętny!!!
Posiadam całą 10 kinowych i TNG - całość
Gdyby ktoś chciał to czekam
Pozdrawiam!!!
Pah Wraith
Użytkownik
#13 - Wysłana: 15 Cze 2005 10:32:09
Odpowiedz 
Super, ale wystarczy napisac w jednym temacie. Nie koniecznie sie reklamować w każdym, który powsta w tym tonie...

Swoja droga, tytu tego topicu brzmi niemal jak tytu nowego serialu: Star Trek: DivX "Śmialo ściągając stamtąd gdzie nie dotarl jeszcze żaden eMule..."
Anonim
Anonimowy
#14 - Wysłana: 15 Cze 2005 13:42:13
Odpowiedz 
Adramelek
To była moja pierwsza wizyta a że zobaczyłem że inni piszą tu i tam więc postanowiłem tęż tak zrobić, uznałem że będę miał większe prawdopodobieństwo że ktoś mi odpisze
Piszesz że super? a to czemu interesuje Cie jakaś wymiana??
Pah Wraith
Użytkownik
#15 - Wysłana: 15 Cze 2005 14:02:10
Odpowiedz 
Ja też kiedyś tu przyszedlem i pytalem sie o to, czy ktoś z Krakowa móglby pożyczyć Treka, ale zapytalem tylko raz. Tymczasem zauważylem, ze wiele osób pisze do kilku topiców, na zasadzie ctrl+c ctrl+v. Nie dość, że nic to nie wnosi to jest troche denerwujące, kiedy czytasz to po raz czwarty [raz tak bylo].

Jeśli jesteś zainteresowany, to zaloguj się i możemy pogadać. Tylko że:
a) jestem z Krakowa, tak więc pólnocna Polska odpada
b) internet dowożę we wiaderkach do domu.
cezary
Użytkownik
#16 - Wysłana: 15 Cze 2005 19:46:33
Odpowiedz 
b) internet dowożę we wiaderkach do domu.
Niedlugo dorobisz sie beczkowozu jak tak dalej pojdzie
Luklaszek
Anonimowy
#17 - Wysłana: 15 Cze 2005 19:50:48
Odpowiedz 
Duże masz te wiadra?
Domko
Użytkownik
#18 - Wysłana: 16 Cze 2005 11:38:31
Odpowiedz 
Ile waży wiaderko internetu?
Pah Wraith
Użytkownik
#19 - Wysłana: 16 Cze 2005 13:54:42
Odpowiedz 
No więc onegdaj nosiłem po 1.44 litra, a w zeszłym roku Mikołaj wyciągnał z worka pendrajwa i teraz już noszę po 128 litrów. ja tak dalej pójdzie, to ho, ho...

A co do wagi, to zależy co się niesie...
Lukaszek
Użytkownik
#20 - Wysłana: 19 Cze 2005 19:50:21
Odpowiedz 
W wiaderku 128 to już można co nieco przynieść
Dreamweb
Użytkownik
#21 - Wysłana: 19 Cze 2005 22:38:02
Odpowiedz 
Ja jak przynosiłem internet na dyskietkach z uczelni to robiłem tak: nagrywałem sobie na kartę TV odcinki Voyagera, Enterprise i Deep Space Nine w soboty i niedziele z SAT1, a potem szedłem na wydział i ściągałem napisy do tych odcinków, bo niemieckiego nie znam. I potem w domu się bawiłem w dopasowanie tego, co nie zawsze było takie proste...
cezary
Użytkownik
#22 - Wysłana: 20 Cze 2005 00:31:04
Odpowiedz 
a potem przychodzilo mlodsze rodzenstwo i "przypadkiem" bawilo sie gigantycznym elektromagnesem/palnikiem acetylotlenowym obok dysku
zorija
Użytkownik
#23 - Wysłana: 7 Lip 2005 10:10:11
Odpowiedz 
Jestem tu nowa. Witam was serdecznie. Cieszę się, iż "Star trek" ma tak dużo fanów. Przechodząc do mojego problemu: Niedawno kupiłam cały DS9 na DivX. Niektóre odcinki chodzą w całości, natomiast inne wieszają się zaraz po starcie lub w połowie. Czy ktoś może mi pomóc?
Sparrow
Użytkownik
#24 - Wysłana: 7 Lip 2005 10:21:26
Odpowiedz 
Z dysku czy płyty?
zorija
Użytkownik
#25 - Wysłana: 7 Lip 2005 10:34:40
Odpowiedz 
Z płyty.
Sparrow
Użytkownik
#26 - Wysłana: 7 Lip 2005 10:41:23
Odpowiedz 
Przegraj na dysk i sprawdz - może plyta jest lekko walnieta i naped nie moze sobie poradzic.
zorija
Użytkownik
#27 - Wysłana: 7 Lip 2005 12:50:23
Odpowiedz 
Film musi być uszkodzony, bo nie da się przegrać Muszę chyba gdzieś zdobyć nowy...
Dreamweb
Użytkownik
#28 - Wysłana: 7 Lip 2005 14:24:10 - Edytowany przez: Dreamweb
Odpowiedz 
Niekoniecznie film, może być to wina napędu CD-ROM. Ja mam dwa napędy i na jednym niektóre płyty nie chcę działać, filmy się wieszają itd, i bywa też że z takiej płyty nic nie chce się przegrywać na dysk twardy. A ta sama płyta włożona do drugiego napędu działa normalnie.
Proponowałbym więc sprawdzić te płyty na innym komputerze.
zorija
Użytkownik
#29 - Wysłana: 8 Lip 2005 17:24:27
Odpowiedz 
Masz rację, na innym kompie poszło Bardzo mnie to cieszy, gdyż kupno napędu nie pociąga za sobą takich kosztów.
Dreamweb
Użytkownik
#30 - Wysłana: 9 Lip 2005 02:15:33
Odpowiedz 
Owszem, cieszę się, że pomogłem, gdyż sam miałem identyczny problem kilka lat temu. Trzeba teraz zainwestować w nowy i szybki napęd i wszystko będzie grało jak trzeba.
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Serial Star Trek divx

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!