USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Jakie klasy okrętów pojawią się w ST XI propozycje.
 Strona:  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
Biter1
Użytkownik
#1 - Wysłana: 31 Sty 2008 00:41:36
Odpowiedz 
oczywiście poza constitution
myszatorek
Użytkownik
#2 - Wysłana: 31 Sty 2008 01:35:05
Odpowiedz 
Galaxy i Prometheus wiem ze to nie ta epoka ale chcialbym je zobczyc, szczegolnie Prometheusa jak sie rozdziela i Galaxy z dumnym napisem USS Enterprisse 1701-D
Q__
Moderator
#3 - Wysłana: 31 Sty 2008 03:02:50
Odpowiedz 
myszatorek

Galaxy i Prometheus

Może się to udać, w końcu będzie o podróży w czasie.
tuvok
Użytkownik
#4 - Wysłana: 31 Sty 2008 04:18:19 - Edytowany przez: tuvok
Odpowiedz 
Jesli to będzie o podrózy w czasie, to myśle ze początek filmu bedzie osadzony krótko po NEMESIS, więc spoczatku moze będą pokazane jakies fajne klasy okrętów. Skoro Enterprise-E zderzył sie czołowo z wrogim statkiem w NEMESIS, to moze pokazą Enterprise-F. Czymś muszą (jakimś statkiem) sie cofnąć w czasie, wiec pewnie będzie kolejna jakaś fajna klasa statku. Czytałem ze niejaki romulanin ma sie cofnąc w czasie, więc pewnie pokazą tez moze jakąs romulanską klase statku. Reszta to pewnie będzie z remakowane stare statki kosmiczny z TOSu .. .
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 31 Sty 2008 04:42:02
Odpowiedz 
tuvok

Enterprise-E zderzył sie czołowo z wrogim statkiem w NEMESIS, to moze pokazą Enterprise-F.

Wolałbym powrót Entka-D (do tego czasyu mogliby odbudować).

Czymś muszą (jakimś statkiem) sie cofnąć w czasie, wiec pewnie będzie kolejna jakaś fajna klasa statku.

Hehe... Romulaniec użyje Strażnika Czasu.

Reszta to pewnie będzie z remakowane stare statki kosmiczny z TOSu

Które przy obecnych F/X mogą tylko zyskać.
myszatorek
Użytkownik
#6 - Wysłana: 31 Sty 2008 09:56:02
Odpowiedz 
Które przy obecnych F/X mogą tylko zyskać.

Jesli troche unowoczesnia kokpity i wyglad moze byc ciekawie
Q__
Moderator
#7 - Wysłana: 31 Sty 2008 10:15:53
Odpowiedz 
myszatorek

Jesli troche unowoczesnia kokpity i wyglad moze byc ciekawie

Mam nadzieję, że nie masz na myłsi na przykłąd dodania wieżyczek z jakimiś działami.
Pah Wraith
Użytkownik
#8 - Wysłana: 31 Sty 2008 11:20:18
Odpowiedz 
Być może ujrzymy całą grupę okrętów w TOSowej formule, jednak w formie, jakiej oficjalnie nie widzieliśmy. Klasy o których fani do tej pory mogli tylko marzyć, oglądając wiecznie tylko model Entka od wielkiego tylko dzwony przemianowanego na Constellation, etc.
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 31 Sty 2008 11:38:08
Odpowiedz 
Pah Wraith

Być może ujrzymy całą grupę okrętów w TOSowej formule, jednak w formie, jakiej oficjalnie nie widzieliśmy. Klasy o których fani do tej pory mogli tylko marzyć, oglądając wiecznie tylko model Entka od wielkiego tylko dzwony przemianowanego na Constellation, etc.

Wszystko to się okaże. Jeszcze w tym roku.
myszatorek
Użytkownik
#10 - Wysłana: 31 Sty 2008 12:36:26
Odpowiedz 
Chodzi mi bardziej o unowoczesnienie wnetrza okertu
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 31 Sty 2008 12:47:51
Odpowiedz 
myszatorek

Chodzi mi bardziej o unowoczesnienie wnetrza okertu

O ile będzie w granicach kanonu i logiki mam nadzieję:?>
Biter1
Użytkownik
#12 - Wysłana: 31 Sty 2008 13:02:08
Odpowiedz 
Entka F nie dadzą bo po co wszak wyklepali nos Entkowi E. na D bym już panowie nie liczył ja wiem że jak B&B sie grunt sypał z pod stóp to puszczali Entka D ale Abrams może pójść inna drogą. tyklo nie Romulanie. po ENTku już mi styka nie mogą starego Spocka wysłać w Przeszłośc tylko pytanie Spocka z którego roku
Q__
Moderator
#13 - Wysłana: 31 Sty 2008 13:04:25
Odpowiedz 
Biter1

na D bym już panowie nie liczył

Nie można zabronić marzyć

tyklo nie Romulanie

Ale wiadomo już, że będą.

nie mogą starego Spocka wysłać w Przeszłośc

Dlaczego nie mogą?
Biter1
Użytkownik
#14 - Wysłana: 31 Sty 2008 13:10:37
Odpowiedz 
Biter1
nie mogą starego Spocka wysłać w Przeszłośc

Dlaczego nie mogą?

zła interpunkcja. chodziło mi o to czy nie mogą poprostu starego Spocka wysłać w przeszłość i nie kombinować nic więcej ale jak widzę Romulanie stali się ulubionymi bohaterami ST 21 wieku (sic!) szczerze wam powiem że mimo mojej delikatnej fascynacji Remusem i Romulusem, chyba zboczenie histroyka to jakoś Romulanie w TOSowym filmie a może preTOSowym mi sie nie widzą
Q__
Moderator
#15 - Wysłana: 31 Sty 2008 13:14:11
Odpowiedz 
Biter1

ale jak widzę Romulanie stali się ulubionymi bohaterami ST 21 wieku

Też mam trochę dość ładowania ich wszędzie...
Biter1
Użytkownik
#16 - Wysłana: 31 Sty 2008 13:19:37
Odpowiedz 
Rozumiem że panowie B&B jako przeciwnika dla Entka E widzieli tylko Borg albo Romulan ale pragnę zauważyć że Entek A miewał problemy i z innymi Rasami co prawda zawsze wygrywał ale nie w tym rzecz. Mogli by dać choćby Klingona tylko boże broń nie TNGowego i by był git. no nic zobaczymy co oni wymyślą. jak na razie mają u mni kredyt zaufania bazujący na braku zaufania do B&B
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 31 Sty 2008 13:21:33
Odpowiedz 
Biter1

zauważyć że Entek A

Entek-A pojawił się nieco później. Ten oryginalny nie miał literki - ładnie o tym mówił Scottty...

Mogli by dać choćby Klingona

Tych kitowali jeszcze więcej...
Biter1
Użytkownik
#18 - Wysłana: 31 Sty 2008 13:26:36 - Edytowany przez: Biter1
Odpowiedz 
Tak wiem że A pojawił się dopiero w filmach kinowych. chodziło mi poprostu o klase constitucion a nie konkretnie o odnowionego Entka.

Z klingonami to przynajmniej sie jakoś zżyłem bo oni mieszali od początku szczerze mówiąc ciężko było mi przywyknąć do tych nie strzelających w TNG
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 31 Sty 2008 13:31:08
Odpowiedz 
Biter1

Z klingonami to przynajmniej sie jakoś zżyłem bo oni mieszali od początku

A ja po tylu serialach (i filmach) z ich obecnością mam totalny przesyt. A są przecież gatunki mniej ograne typu np. świniakowatych Tellarytów... Czy enigmatycznych Tholian...
Biter1
Użytkownik
#20 - Wysłana: 31 Sty 2008 13:49:33
Odpowiedz 
Ale czy one mają w sobie tyle ekspresji co klingoni czy Romulanie?? nie sądzę.
Q__
Moderator
#21 - Wysłana: 31 Sty 2008 14:11:40
Odpowiedz 
Biter1

Ale czy one mają w sobie tyle ekspresji co klingoni czy Romulanie??

To wszystko zależy tylko od scenarzystów. Ferengi też nie wyglądali na zbyt ciekawy gatunek przed DS9.
Biter1
Użytkownik
#22 - Wysłana: 31 Sty 2008 14:19:01
Odpowiedz 
Ja tam ferengich lubiłem od samego początku. mieli w sobie to coś.
Pah Wraith
Użytkownik
#23 - Wysłana: 31 Sty 2008 14:20:15
Odpowiedz 
Biter1
Q__
W którym to filmie kinowym Romulanie byli "tymi złymi"?

Tellarytów
Wiesz, oczywiście, że raczej movie villains sie raczej w tym przypadku nie nadają?
Biter1
Użytkownik
#24 - Wysłana: 31 Sty 2008 14:26:02
Odpowiedz 
Pah Wraith
O ile sami nie strzelali to ciągle odnosi sie takie wrażenie ze to taki "wielki brat" z za wzchodniej granicy który ciągle coś mąci, taka swoista pemamęntna wizja zagrożenia Romulańskiego. Pozatym my mówimy też o Serialach nie tylko filmach z 21 wieku
Q__
Moderator
#25 - Wysłana: 31 Sty 2008 15:02:13
Odpowiedz 
Biter1

mieli w sobie to coś.

Raczej z boku głowy.

Pah Wraith

Wiesz, oczywiście, że raczej movie villains sie raczej w tym przypadku nie nadają?

Zawsze któremuś z nich mogło coś odbić. Separatysta, abo cuś.
Jurgen
Moderator
#26 - Wysłana: 31 Sty 2008 15:05:00
Odpowiedz 
Zawsze któremuś z nich mogło coś odbić. Separatysta, abo cuś.

W ten sposób i o samych ludziach moznaby film zrbić - Zawsze któremuś z nich mogło coś odbić. Separatysta, abo cuś .
Q__
Moderator
#27 - Wysłana: 31 Sty 2008 15:08:17 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Jurgen

W ten sposób i o samych ludziach moznaby film zrbić

W końcu w ST Obcy i tak są spokrwenieni z ludźmi (i czasem do znudzenia ludzcy).
myszatorek
Użytkownik
#28 - Wysłana: 31 Sty 2008 15:33:03
Odpowiedz 
A ja bym proponowal zla race Ocampa albo Nilixa Co ty na to Q
Q__
Moderator
#29 - Wysłana: 31 Sty 2008 15:35:23
Odpowiedz 
myszatorek

A ja bym proponowal zla race Ocampa albo Nilixa Co ty na to Q

Oni już i bez tego budzą negatywne emocje
myszatorek
Użytkownik
#30 - Wysłana: 31 Sty 2008 15:43:06
Odpowiedz 
No widzisz czyli juz by byla polowa sukcesu filmu
 Strona:  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Jakie klasy okrętów pojawią się w ST XI propozycje.

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!