USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Wasza ulubiona planeta w świecie ST
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Biter1
Użytkownik
#31 - Wysłana: 29 Sty 2008 18:09:41
a czy miarą piękna musi byc możliwość przeżycia?? ale skoro upieramy sie przy planetach z których mam szanse wrócić żywy to tou she
myszatorek
Użytkownik
#32 - Wysłana: 29 Sty 2008 18:12:11
A nie Inetrpid??!!
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 29 Sty 2008 23:16:43
Biter1

a czy miarą piękna musi byc możliwość przeżycia??

W sumie racja, Słońce jest piękne, a spróbuj tam przeżyć...

myszatorek

A nie Inetrpid??!!

O co to,to nie!!!
Biter1
Użytkownik
#34 - Wysłana: 29 Sty 2008 23:23:01
słońce idealnie spełnia warunki delty. stabilne polityczne omijane przez kataklizmy ciepło w d... tylko jedna mała wada to nie planeta. Ja bym tam zaproponował mimo wszystko exelciora jakby scoty nie zepsuł to może by sie fajnie śmigało
tuvok
Użytkownik
#35 - Wysłana: 29 Sty 2008 23:46:28
Jak ja bym zył w swiecie startreka, to bym wział jakis prom typu deltaflyer, (o ile byłby tani), i poleciałbym na jakąś niezamieszkałą planete (moze byc klasy M) z mozliwoscią odbioru i transmisji danych z/do gwiezdnej floty. Za dom wystarczył by mi prom, jędzenie z replikatorów, a hobby i głownym zajęciem jakie byłoby to holodecki i korzystanie z internetu gwiezdnej floty. . Acha, i jeszcze jakis kibelek mały... by móc sie oprózniać czasem .
Biter1
Użytkownik
#36 - Wysłana: 29 Sty 2008 23:48:38
kibelka nie dostaniesz. Okręty i promy gwiezdnej floty nie posiadają wychodka w wyposarzeniu. ale o tym na forum juz było i ustalenie przypadło mi do gustu
Ethno
Użytkownik
#37 - Wysłana: 30 Sty 2008 00:06:34
Ja bym wolał ten prom który dostał Tom (Nie pamiętam nazwy), ze sztuczną inteligencja ktora zawładneła jego umysłem. Nie chodzi mi żeby ktoś zawładnął moim mózgiem tylko po prostu miał fajny design i siedzial w nim Tom, potem bym opowiadał kumplom że siedziałem w jego fotelu
Biter1
Użytkownik
#38 - Wysłana: 30 Sty 2008 00:08:45
ja bym wolał poskakax sobie z i do argo terenówką, ciekawie to wyglądało i te okularki od kurzu.
Ethno
Użytkownik
#39 - Wysłana: 30 Sty 2008 00:28:13
Hehehe reakcje Data i B4 były genialne.
Biter1
Użytkownik
#40 - Wysłana: 30 Sty 2008 00:34:08
szkoda troche świętej pamięci Daty ale jak nie daj borze ktos jeszcze dopuści panów BB to doprowadzą do jego zmartwychwstania
Ethno
Użytkownik
#41 - Wysłana: 30 Sty 2008 00:39:26
No wyślą ekipe żeby go pozlepiali (ach.. ta technika)
Biter1
Użytkownik
#42 - Wysłana: 30 Sty 2008 00:42:47
y nie żebym sie czepiał ale tam chyba nie ma co zlepieć ale pewnie raptem sie okaze ze znajdą gdzieś jakieś plany i sami go zbudują. co ja wygaduje. obydo tego nie doszło
Ethno
Użytkownik
#43 - Wysłana: 30 Sty 2008 00:44:35
Nie no tak to już jest w ST że zawsze musi ktoś zginać, odejść - taka tradycja.
Biter1
Użytkownik
#44 - Wysłana: 30 Sty 2008 00:46:44
jeśli można w jego wypadku mówić o śmierci
Ethno
Użytkownik
#45 - Wysłana: 30 Sty 2008 00:50:27
Technicznie nie ale ze względu na psychike tak, ja tam osobiscie nie bylem jakos zzyty z Data, ale np z SZmelusem (AHM) byłem bardzo. I jakby mu się coś na zawsze spaliło w tej matrycy to uważał bym go za osobe a nie za holoprogram. Czyli powiedzialbym ze nie zyje
Biter1
Użytkownik
#46 - Wysłana: 30 Sty 2008 00:53:29
więc wypijmy mu post mortem.
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#47 - Wysłana: 30 Sty 2008 10:22:23
Andoria: za klimat i te pierścienie...
myszatorek
Użytkownik
#48 - Wysłana: 30 Sty 2008 10:33:10
Trzeba wypic za to zeby go nie wskrzesili. Zdrowie Daty ze tak sie wyraze
Biter1
Użytkownik
#49 - Wysłana: 30 Sty 2008 10:57:30
w sumie na nie wskrzeszenie Daty to jest sposób. niezależnie od jakości pójść na ST XI tak żeby panów BB nie zatródnili z powrotem. ale nie o tym ten topic. Andoria faktycznie bardzo ciekawa jest niepowiem. ale mi jest bliższy Kronos jakoś. mówcie co chcecie ja jestem extremistą.
twi
Użytkownik
#50 - Wysłana: 30 Sty 2008 12:45:29 - Edytowany przez: twi
bajor

...zwany takze bajo
myszatorek
Użytkownik
#51 - Wysłana: 30 Sty 2008 12:49:07
Raczej Klingon
Q__
Moderator
#52 - Wysłana: 31 Sty 2008 00:38:23
Biter1

słońce idealnie spełnia warunki delty. stabilne polityczne omijane przez kataklizmy ciepło w d... tylko jedna mała wada to nie planeta.

tuvok

Jak ja bym zył w swiecie startreka, to bym wział jakis prom typu deltaflyer, (o ile byłby tani), i poleciałbym na jakąś niezamieszkałą planete (moze byc klasy M) z mozliwoscią odbioru i transmisji danych z/do gwiezdnej floty. Za dom wystarczył by mi prom, jędzenie z replikatorów, a hobby i głownym zajęciem jakie byłoby to holodecki i korzystanie z internetu gwiezdnej floty. . Acha, i jeszcze jakis kibelek mały... by móc sie oprózniać czasem

Mi odpowiada. Ino wybrałbym tę planetę Cohrane'a...

Biter1

kibelka nie dostaniesz. Okręty i promy gwiezdnej floty nie posiadają wychodka w wyposarzeniu.

eee tam.. VOY pokazał, że mają. (Choć nie jest to RC.)

Ethno

Ja bym wolał ten prom który dostał Tom (Nie pamiętam nazwy), ze sztuczną inteligencja ktora zawładneła jego umysłem.

Alice. (A już myślałem, że najbardziej by Ci odpowiadała jej żeńska osobowość.)

Biter1

ja bym wolał poskakax sobie z i do argo terenówką, ciekawie to wyglądało i te okularki od kurzu.

(A okularki prawie jak goggle z teasra.)

Biter1

szkoda troche świętej pamięci Daty ale jak nie daj borze ktos jeszcze dopuści panów BB to doprowadzą do jego zmartwychwstania

Mam nadzieję, że i bez nich to się dokona...

Ethno

No wyślą ekipe żeby go pozlepiali (ach.. ta technika)

Wystarczy zbudować nowe ciało i skopiować dane z B4.

Biter1

ale pewnie raptem sie okaze ze znajdą gdzieś jakieś plany i sami go zbudują.

Wystarczy, ze bedą wzorowac się na budowie "bliźniaka"...

Ethno

Nie no tak to już jest w ST że zawsze musi ktoś zginać, odejść - taka tradycja.

I zmartwychwstać. Też taka tradycja.

Biter1

jeśli można w jego wypadku mówić o śmierci

Białkowy rasista.

Ethno

ja tam osobiscie nie bylem jakos zzyty z Data

A ja tak.

Biter1

więc wypijmy mu post mortem.

Zrobiłem to dawno temu.

4_z_Szesciopaka

Andoria: za klimat i te pierścienie...

Najfajniejsi i tak byli mieszkańcy.

myszatorek

Trzeba wypic za to zeby go nie wskrzesili.

O nie! Wypiję za wskrzeszenie go!

Biter1

w sumie na nie wskrzeszenie Daty to jest sposób. niezależnie od jakości pójść na ST XI tak żeby panów BB nie zatródnili z powrotem.

A ja uważam, że powinni go wskrzesić na złość panom B&B, którzy go uśmiercili

ale mi jest bliższy Kronos jakoś

Ciekawe jak długo byś tam pozył

twi

...zwany takze bajo

Dobrze, że nie bajo bongo

myszatorek

Raczej Klingon

Raczel Qo'noS.
Biter1
Użytkownik
#53 - Wysłana: 31 Sty 2008 00:47:02
Q a ty tylko o przyżyciu. ja mówie o samej satysfakcji bycia na planecie a jak bym padł to byście mnie z transportera jakoś zreplikowali albo coś i bym wrócił. Panowie B&B z całą pewnością chcieli go ożywić, to na ich poziomie
myszatorek
Użytkownik
#54 - Wysłana: 31 Sty 2008 01:33:04
O nie! Wypiję za wskrzeszenie go!

Jesli loginczie to uzasadnia to moze przelkne jakos ale jesli go odradza dla semgo widzi im sie to raczej nie. Ale mowie raczej zebys mi kiedys nie wypominal jak to miales ostatnio w zwyczaju Q
Q__
Moderator
#55 - Wysłana: 31 Sty 2008 02:54:24
Biter1

a jak bym padł to byście mnie z transportera jakoś zreplikowali

Dziwne, że przy tej technologii obywatele Federacji śa wciąż śmiertelni...

myszatorek

Jesli loginczie to uzasadnia to moze przelkne

W tym wypadku to prostrze niż w ST III. Buduje się kopię i wgrywa umysłą Daty z B4.
tuvok
Użytkownik
#56 - Wysłana: 31 Sty 2008 03:07:12
Swego czasu w modzie na sukces, była aktorka która nie chciała występować w dalszych odcinkach i ją usmiercili w serialu. Następnie nie mineło pół roku a ponownie ta sama aktorka zaczeła grać ponownie w modzie na sukces, lecz juz w innej roli.

Więc z Datą będzie być moze tak samo.
No chyba ze w jakims nowym serialu ST pokazą ze B4 ponownie sie uczy tak samo jak było pokazane w początkowych odcinkach TNG jak Data uczył sie człowieczenstwa.
Taka powtórka w rozrywki, tylko będzie nazywał sie nieco inaczej.
A i B4 powołają do słuzby na jakimś statku .

Chcąc niechcąc aktorzy sie starzeją, i praktycznie w Nemesis, DATA nie wyglądał juz tak samo młodo. (robot a sie starzeje?).

Zresztą jakby spoglądać od innej strony, to rezyserzy praktycznie usmiercili jedynie imię 'Data'. .
Q__
Moderator
#57 - Wysłana: 31 Sty 2008 03:17:37
tuvok

Swego czasu w modzie na sukces, była aktorka która nie chciała występować w dalszych odcinkach i ją usmiercili w serialu. Następnie nie mineło pół roku a ponownie ta sama aktorka zaczeła grać ponownie w modzie na sukces, lecz juz w innej roli.
Więc z Datą będzie być moze tak samo

W TNG było to po raz pierwszy. Vide Denise Crosby.

No chyba ze w jakims nowym serialu ST pokazą ze B4 ponownie sie uczy tak samo jak było pokazane w początkowych odcinkach TNG jak Data uczył sie człowieczenstwa.
Taka powtórka w rozrywki, tylko będzie nazywał sie nieco inaczej.
A i B4 powołają do słuzby na jakimś statku

To byłaby zbyt banalna "powtórka z rozrywki".

Chcąc niechcąc aktorzy sie starzeją, i praktycznie w Nemesis, DATA nie wyglądał juz tak samo młodo. (robot a sie starzeje?).

I może z racji tego starzenia sie aktora zapadła ta decyzja o uśmierceniu postaci (nim bedzie ono za bardzo widoczne).
myszatorek
Użytkownik
#58 - Wysłana: 31 Sty 2008 09:53:17
Aktor odgrywajacy Date w wieku 60-70 lat by dziwnie wygladal jako Robot ale wracajac do tego wskrzeszenia to w sumie zatrunic nowego aktora do roli Daty (jako nowy model robota z przeniesiona pamiecia Daty) moglo by byc moze nawet ciekawe) ale podejrzewam ze niektorym by sie nie podobalo ze kto inny gra date a nizeli Spiner.
Q__
Moderator
#59 - Wysłana: 31 Sty 2008 10:17:01
myszatorek

Aktor odgrywajacy Date w wieku 60-70 lat by dziwnie wygladal jako Robot ale wracajac do tego wskrzeszenia to w sumie zatrunic nowego aktora do roli Daty (jako nowy model robota z przeniesiona pamiecia Daty

W sumie logiczne wyjaśnienie...

le podejrzewam ze niektorym by sie nie podobalo ze kto inny gra date a nizeli Spiner.

Chyba, że nowy Data byłby... kobietą.
myszatorek
Użytkownik
#60 - Wysłana: 31 Sty 2008 11:36:45
Chyba, że nowy Data byłby... kobietą.

Taka z TOSu??!!
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Wasza ulubiona planeta w świecie ST

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!