USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / star trek

Autor Wiadomość
karaktak
Użytkownik
#1 - Wysłana: 12 Sty 2008 16:23:23
Odpowiedz 
Jak zdobyć całą serię filmów pełnometrażowych i całą serię serialu star trek nowe pokolenie. nie pracuję i mam ograniczone możliwości finansowe.
Paradoks
Użytkownik
#2 - Wysłana: 12 Sty 2008 17:01:52
Odpowiedz 
Primo: Nazywaj tematy po ludzku, Star Trek nic mi nie mówi, na dobrą sprawę wszystkie wątki na tym forum można by tak zatytułować.

Secundo: http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=10&topic=1604&page=0

Quatro (jak to sie pisze? : widzę, że mamy nowego użytkownika na forum. Karaktak (dziwny nick), witamy na pokładzie.
karaktak
Użytkownik
#3 - Wysłana: 12 Sty 2008 18:21:59
Odpowiedz 
Karaktak to niepokonany wódz brytów. Sprawdził by się w świecie XXIV w. Częsci Star ... które chcę mieć to filmy pełnometrażowe produkowane na potrzeby kina. Było ich 10: 6 ze starą załogą Kirka i 4 z Picardem. Odcinki telewizyjne które również chciałabym mieć to 7 serii Star trek nowe pokolenie. Interesuje się tymi filmami już ok 20 lat, sama jestem już dinozaurem. nie mam jakiejś gigantycznej wiedzy na ten temat, ale gdybym miała stały dostęp do internetu to pewnie poszerzyłabym swoje wiadomości. Bede wdzięczna za wyrozumiałość dla mojej ignorancji i wszelką pomoc.
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#4 - Wysłana: 12 Sty 2008 18:47:52
Odpowiedz 
Paradoks
Secundo
Quatro

A Tertio gdzie ?
vieux_nouveau
Użytkownik
#5 - Wysłana: 12 Sty 2008 22:31:24
Odpowiedz 
Paradoks
4_z_Szesciopaka

Tertio in memoriae.
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 13 Sty 2008 03:26:36
Odpowiedz 
karaktak

Witamy na Forum kolejną Damę.

Paradoks

na dobrą sprawę wszystkie wątki na tym forum można by tak zatytułować.

No powiedzmy 90%.
Pah Wraith
Użytkownik
#7 - Wysłana: 13 Sty 2008 10:11:49
Odpowiedz 
Jak zdobyć całą serię filmów pełnometrażowych i całą serię serialu star trek nowe pokolenie. nie pracuję i mam ograniczone możliwości finansowe.

No cóż, ściągać poprzz torrent, emule lub rapidshare, albo szukać do kupienia/wymiany tu:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vtop ic&forum=10
Paradoks
Użytkownik
#8 - Wysłana: 13 Sty 2008 11:03:42
Odpowiedz 
4_z_Szesciopaka

A Tertio gdzie ?

No coś właśnie mi nie pasowało...
karaktak
Użytkownik
#9 - Wysłana: 13 Sty 2008 15:00:48
Odpowiedz 
Q__
Czy to rzadkość Dama interesująca się sf? Wychowałam się na takich filmach i takiej literaturze ( nie żebym czytała i oglądała tylko to ale...). W obecnym w świecie bez możliwości ucieczki w świat fantazji wylądowałabym w wariatkowie.
a swoją drogą, podoba mi się określenie Dama...
Q__
Moderator
#10 - Wysłana: 13 Sty 2008 18:12:01 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
karaktak

Czy to rzadkość Dama interesująca się sf?

Swego czasu na Forum dominowało środowisko prawie wyłacznie męskie, ale szczęśliwie uległo to zmianie.

a swoją drogą, podoba mi się określenie Dama...

No cóż...
karaktak
Użytkownik
#11 - Wysłana: 18 Sty 2008 20:03:44
Odpowiedz 
Q__
Załuję, że tylko w weekendy mam dostęp do internetu
Q__
Moderator
#12 - Wysłana: 18 Sty 2008 23:49:31
Odpowiedz 
karaktak

Załuję, że tylko w weekendy mam dostęp do internetu

Ja czasem żałuję, że mam do niego dostęp codziennie.
Paradoks
Użytkownik
#13 - Wysłana: 19 Sty 2008 10:42:44
Odpowiedz 
Q__

Ja czasem żałuję, że mam do niego dostęp codziennie.

Ja tak samo. Wolałbym zamiast tego częściej wychodzić z domu na spacerki. Ale po prostu mi się nie chce.

Np. w tej chwili: za oknem pada deszcz, patrze jak jakaś babka z siatką z Lidla na głowie biegnie do bloku. A ja wygodnie siedzę sobie na fotelu, słucham ulubionej muzyki i przeglądam ulubione forum. Czego chcieć więcej?
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 19 Sty 2008 11:13:52
Odpowiedz 
Paradoks

Np. w tej chwili: za oknem pada deszcz

U mnie przestał.
Jurgen
Moderator
#15 - Wysłana: 19 Sty 2008 11:26:33
Odpowiedz 
Czego chcieć więcej?

Słoneczka, tak ze 25 stopni...

Np. w tej chwili: za oknem pada deszcz

U mnie przestał.

U mnie tez pada. Na szczęście zdążyłem przed deszcze na rowerku sie przejechać.
Paradoks
Użytkownik
#16 - Wysłana: 19 Sty 2008 11:51:08
Odpowiedz 
Jurgen

Słoneczka, tak ze 25 stopni

Ja tam lubie patrzeć na deszcz/burzę. Szczególnie będędąc w ciepłym/przytulnym mieszkanku.
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 19 Sty 2008 12:16:51
Odpowiedz 
Paradoks

Ja tam lubie patrzeć na deszcz/burzę.

Ja lubiłem jako młody chłopak, bo kojarzyła mi się z komiksową Storm.
karaktak
Użytkownik
#18 - Wysłana: 19 Sty 2008 14:51:54
Odpowiedz 
Paradoks
Kup sobie psa tak jak ja . Ta cholera siusia niezależnie od tego czy pada czy nie. Też lubiłam deszcz, mróz, zawieje śnieżne a ja mogłam zawinąć się w kocyk i siedzieć przed kominkiem, ale nie: w domu, a zwłaszcza na wsi a tu się przeprowadziłam ze względu na stan zdrowia, wypada mieć psa, koniecznie rasowego i nietypowego, takiego, który będzie wzbudzał zazdrość wszystkich sąsiadów.
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 19 Sty 2008 18:08:53
Odpowiedz 
karaktak

Kup sobie psa tak jak ja . Ta cholera siusia niezależnie od tego czy pada czy nie.

Toteż u mnie gania toto luzem dookoła domu. Aż się wybiega i wy....
Delta
Użytkownik
#20 - Wysłana: 19 Sty 2008 18:47:32
Odpowiedz 
karaktak
Kup sobie psa tak jak ja . Ta cholera siusia niezależnie od tego czy pada czy nie.

Wyprzedziłaś mnie, właśnie przeczytałem wypowiedź Paradoksa i już mu miałem poradzić to samo, gdy zerknąłem na następne posty i okazało się, że ktoś już mu to poradził.
A więc Paradoks, kup sobie psa. Mówi Ci to ktoś, kto nie znosił spacerów. Zawsze wychodziłem na dwór w konkretnym celu (trzeba było coś zrobić, załatwić w mieście itp). Nigdy przez myśl mi nie przeszło ile frajdy sprawić może taki spacer bez celu. Ale z psem trzeba było wyjść i teraz to chyba częściej ja potrzebuję wyjścia na spacery niż pies. Parę dni bez dłuższego spaceru (bo pogoda paskudna) i nie mogę sobie miejsca w domu znaleźć.
kanna
Użytkownik
#21 - Wysłana: 19 Sty 2008 19:43:00
Odpowiedz 
Ale z psem trzeba było wyjść

Jakbym o moich dzieciach czytała... tez je ciagle trzeba było zabierac na spacery. Ale na szczęscie poszły do przedszkola
Paradoks
Użytkownik
#22 - Wysłana: 20 Sty 2008 10:27:25 - Edytowany przez: Paradoks
Odpowiedz 
karaktak
Delta

Hmm, nawet myślałem kiedyś o psie. Ale zrezygnowałem właśnie z powodu spacerów . Poza tym śmierdzi toto.

Ale skoro dwie osoby zgodnie polecają mi psa to pomyśle nad tym. Motywacją do częstszych spacerów miało być moje hobby - fotografia, ale nadal niespecjalnie mi się udaje wychodzić z domu.

USS Phoenix forum / Star Trek / star trek

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!