USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Nie-ulubiona postać w ST
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#211 - Wysłana: 14 Cze 2018 17:43:07 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
W wypadku dwu w/w panów po trosze odszczekuję: Voqo-Tyler ma pod koniec (w ostatnim odcinku ale zawsze) jakieś przebłyski bycia sensowną postacią, Lorca, jak już się wie kim jest nie budzi żywiołowej antypatii, raczej ciekawi (bo każde wygłoszone przez niego zdanie okazuje się jakąś pogrywką, podpuchą czy dwuznacznikiem - tak, przy powtórkowym oglądaniu odbiera się go zupełnie inaczej).

Za to mam nową postać do nielubienia i tu już - z oczywistych przyczyn - zdania nie zmienię, zmienić nie zdołam. To Kol, kuzyn Kora. Owszem twardy (i odpowiednio twardo, badassowato wręcz, się prezentujący) wojownik, ale - za przeproszeniem - zwykła menda, której zachowania nie mieszczą się nie tylko w ludzkich, ale i w klingońskich, standardach honorowości. Naprawdę odczuwałem ulgę gdy Gabryś spod ciemnej gwiazdy go wykończył.

Przy czym nie mogę powiedzieć, że jest to postać zła, bo przypuszczalnie Mitchell grał Kola jak należy, czyli zgodnie z tym, jak mu go napisano. No i swoistej changowatości (podobna łysina, podobna zbroja, podobna śmierć) odmówić jej nie sposób.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8 
USS Phoenix forum / Star Trek / Nie-ulubiona postać w ST

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!