USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Nie-ulubiona postać w ST
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  »» 
Autor Wiadomość
rorq
Użytkownik
#151 - Wysłana: 5 Lut 2008 14:29:17
Odpowiedz 
najbardziej nie trawiłem Tashy. Reszte znosiłem myśląc że widocznie taki był ich cel. Pewnie że i Kaska, i Neelix, i Wesley, i Kira trochę.. Tuvok też. Ale tasha... grała jak żelazko. na parę, ale bez duszy...
Ethno
Użytkownik
#152 - Wysłana: 5 Lut 2008 19:01:55
Odpowiedz 
Mnie wkurzał Trip, no tak jak on to nikt mnie nie wkurzał, mysli, że jak ma kontakty u "Kapitania" to mu wszystko wolno
rorq
Użytkownik
#153 - Wysłana: 5 Lut 2008 20:12:52
Odpowiedz 
Ethno
Trip, no tak jak on to nikt mnie nie wkurzał, mysli, że jak ma kontakty u "Kapitania"
no ale jak sie ustawił cwaniak.. mieć kontakty u kapitana i kontakty z T'Pol..
Ethno
Użytkownik
#154 - Wysłana: 5 Lut 2008 21:23:03
Odpowiedz 
Jeden kontakt i to tylko dlatego by była ciekawa
Ja bym się wkurzył, jakby mi coś takiego laska powiedziała.
tuvok
Użytkownik
#155 - Wysłana: 5 Lut 2008 21:29:50
Odpowiedz 
Mnie wkurzał Trip

Mnie też! Taki jakis cwaniak... Ale mi sie jakoś żal go zrobiło w ostatnim odcinku, gdzie zginał. .
Ten murzyn (Travis Mayweather) co tam grał juz był lepszy od niego, ale jakos go nie pokazywali zbyt często. Tylko siedział za sterami i klikał guziki.

A dziwną role grał Malcolm Reed.... Taki jakiś pokorny wobec kapitana i nieśmiały, "Tak jest panie kapitanie!" .
Ethno
Użytkownik
#156 - Wysłana: 5 Lut 2008 21:32:47
Odpowiedz 
Ja go nie lubie, bo on lubil ciasta bananowe, a ja nie lubie.
Travis też do bani, przegrał u mnie w pierwszym odcinku, za bardzo się podniecał silinikiem
-OMG, warp 4, o ja, poważnie, ej serio. Taki amator silników Warp
Bashir
Moderator
#157 - Wysłana: 5 Lut 2008 21:40:02
Odpowiedz 
Q__
Posted: 5 Lut 2007

Odetta
Posted: 5 Lut 2008
Q__
Moderator
#158 - Wysłana: 6 Lut 2008 10:52:41
Odpowiedz 
Odetta

Tasha Yar

Za co?

A teraz będzie herezja: Łosiu wkurzał mnie mniej niż Tuvok

Mnie Łosiu nie wkurzał.

rorq

najbardziej nie trawiłem Tashy.

Uwzieliśta się.

i Kira trochę..

Dobrze, że tylko trochę...

Ethno

Mnie wkurzał Trip, no tak jak on to nikt mnie nie wkurzał, mysli, że jak ma kontakty u "Kapitania" to mu wszystko wolno

I zauważ jaką cenę za to zapłacił na końcu...

rorq

no ale jak sie ustawił cwaniak.. mieć kontakty u kapitana i kontakty z T'Pol..

Ethno

Ja bym się wkurzył, jakby mi coś takiego laska powiedziała.

Zawsze mozesz powiedzieć to pierwszy.

tuvok

Ten murzyn (Travis Mayweather) co tam grał juz był lepszy od niego, ale jakos go nie pokazywali zbyt często. Tylko siedział za sterami i klikał guziki.

Powtórka z Uhury prawie... Ale bez tych pięknych nóg...

Ethno

za bardzo się podniecał silinikiem
-OMG, warp 4, o ja, poważnie, ej serio. Taki amator silników Warp

Po prostu cżłowiek kochajacy swoja pracę...

Bashir

Q__
Posted: 5 Lut 2007
Odetta
Posted: 5 Lut 2008

Heh.
Odetta
Użytkownik
#159 - Wysłana: 6 Lut 2008 11:01:09
Odpowiedz 
Tasha Yar - wyglądała jak facet i grała fatalnie. Czy to wystarczający powód?
Q__
Moderator
#160 - Wysłana: 6 Lut 2008 11:44:55
Odpowiedz 
Odetta

Tasha Yar - wyglądała jak facet

Dacie się podobała (I ich historia miłosna była taka romantyczna.)
rorq
Użytkownik
#161 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:28:26
Odpowiedz 
Q__
Tasha Yar - wyglądała jak facet
Dacie się podobała (I ich historia miłosna była taka romantyczna

Nie wnikam w wygląd, ale grac - grała okropnie. Mój czajnik elektryczny lepiej sobie radzi z rola niż ona..

A Kira? no już gdzies wspomniałem. Ona taka wojująca kobieta, a zapomniała że kobieta nie musi nic udowadniać. I choć otacza ją mnóstwo madrych istot, to wcale nie daje jej nic do myślenia. Ja myślę że sama obecność Dax powinna uwaznemu obserwatorowi rozwiązać połowę z WIELKICH PYTAŃ I PROBLEMÓW.
Odetta
Użytkownik
#162 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:31:38
Odpowiedz 
No Dax ma w sobie coś kojącego, fakt.
Cholera w ogóle to chciałabym poznać Curzona, nie
Q__
Moderator
#163 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:31:43 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
rorq

A Kira? no już gdzies wspomniałem. Ona taka wojująca kobieta, a zapomniała że kobieta nie musi nic udowadniać.

Ależ ona nie udowadniała jako kobieta, a jako Bajoranka. To nie był konflikt płci, a polityka...

Ja myślę że sama obecność Dax powinna uwaznemu obserwatorowi rozwiązać połowę z WIELKICH PYTAŃ I PROBLEMÓW.

No bez przesady. Lubiłem gdy z Dax Curzon wyłaził, ale żeby robić z niej guru...

Odetta

Tu się muszę zgodzić...

ps. zwolnijcie trochę, nawet ja mam kłopoty z przeczytaniem całej Waszej produkcji. Doceniam entuzjazm, ale proszę wolniej.
Odetta
Użytkownik
#164 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:32:54
Odpowiedz 
Ale to nie przesada, po prostu Jadźka ma taki fajny dystans do wszystkiego, nic nią nie miota jakoś specjalnie - nie to co Kira która jest stale podminowana
Q__
Moderator
#165 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:37:43
Odpowiedz 
Odetta

Ale to nie przesada, po prostu Jadźka ma taki fajny dystans do wszystkiego, nic nią nie miota jakoś specjalnie

W wypadku tak długowiecznej istoty to nie dziwi...

nie to co Kira która jest stale podminowana

Weż pod uwagę przejścia Kiry...
Odetta
Użytkownik
#166 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:39:34
Odpowiedz 
Mnie tam Kira nie przeszkadza przecież, chociaż jest ciut nadpobudliwa IMO, ale się tak uroczo rozjaśnia gdy się szczerze uśmiecha, że jej wybaczam
Q__
Moderator
#167 - Wysłana: 6 Lut 2008 13:45:22
Odpowiedz 
Odetta

Mnie tam Kira nie przeszkadza przecież, chociaż jest ciut nadpobudliwa IMO, ale się tak uroczo rozjaśnia gdy się szczerze uśmiecha, że jej wybaczam

A to ok.
Ethno
Użytkownik
#168 - Wysłana: 6 Lut 2008 15:20:22
Odpowiedz 
Odetta

No Dax ma w sobie coś kojącego, fakt.

Raczej nie Dax tylko Jadzia i Esri, bo z tego co było powiedziane w DS9 to Curzon nie należał do najprzyjemniejszych obiektów..
Q__
Moderator
#169 - Wysłana: 6 Lut 2008 15:35:17
Odpowiedz 
Ethno

Raczej nie Dax tylko Jadzia i Esri, bo z tego co było powiedziane w DS9 to Curzon nie należał do najprzyjemniejszych obiektów..

No nie wiem. Sisko widział w nim prawie ojca...
Ethno
Użytkownik
#170 - Wysłana: 6 Lut 2008 15:48:57
Odpowiedz 
Sisko wogóle był odkręcony (ale bardzo go łubiłem) - ten jego śmiech rozwalał mnie na łopadki.
Q__
Moderator
#171 - Wysłana: 6 Lut 2008 17:48:23
Odpowiedz 
Ethno

Sisko wogóle był odkręcony

Aż tak bym tego nie ocenił... Owszem daleko mu było do "posągowości" Picarda, ale bez przesady...
Domko
Użytkownik
#172 - Wysłana: 6 Lut 2008 17:51:44
Odpowiedz 
Ale był gangsta?
Q__
Moderator
#173 - Wysłana: 6 Lut 2008 18:00:43 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Domko

Ale był gangsta?

No ile razy mam to powtarzać... (Choć gdyby wszyscy gangsta byli tacy jak on świat byłby piękny...)
Biter1
Użytkownik
#174 - Wysłana: 6 Lut 2008 22:14:31
Odpowiedz 
Oglądam sobie właśnie DS9 od początku i wpadłem na odcinek chyba 7 z Q. Q mówi: Picard mnie nigdy nie uderzył, jesteś mniej zrównowarzony ale tym lepiej dla mnie." Nawet ten popapraniec (wybacz Q) poznał sie na Sisco. Sisco= odpowiedni facet na Kardazjan Quarka i Kire na głowie. Nikt inny by tego nie wytrzymał
krisbaum
Użytkownik
#175 - Wysłana: 6 Lut 2008 22:54:49
Odpowiedz 
A moim zdaniem ten topic powinien mieć nazwę "Nieulubiona postać w ST i dlaczego właśnie Wesley"
rorq
Użytkownik
#176 - Wysłana: 7 Lut 2008 09:52:07
Odpowiedz 
krisbaum
A moim zdaniem ten topic powinien mieć nazwę "Nieulubiona postać w ST i dlaczego właśnie Wesley"
Dobre chociaż... ech.. właśnie dochodzę do tego, że jak widzę Jake'a i jego pipowatość.. i to ubranko rodem z tęczowego music boxa (tęczowy dresik - geje w kosmosie?) to zaczynam tęsknic za przylizaną grzecznością Wesa.. No i Wes przynajmniej miał potencjał, był naumiany i ten podróżnik co wspomagał przekraczanie Warp 10 widział w nim przyszłość.. A w Jake'u to ja widzę ciemność.. Czekam aż zacznie z Nogiem łuskać pestki i pluć ludziom na głowy, potem się ogoli na łyso, przypakuje i będzie typowy obrazek młodzieży bez aspiracji...

Ethno
Sisko wogóle był odkręcony (ale bardzo go łubiłem)
no lubię chłopa coraz bardziej. na youtubie znalazłem filmiki z potknięciami z planu. jak cos zrobił to tak rżał cudownie i porównanie do tej jego kamiennej twarzy... Oj, lubie gościa

Domko
Ale był gangsta?
sisko gangsta? Poczekajmy, Jake będzie gangsta jeszcze założą zespół hip hopowy z Nogiem i zaśpiewają Kirze i Jadzi: "Hej suczki, my znamy wasze sztuczki.."
Odetta
Użytkownik
#177 - Wysłana: 7 Lut 2008 10:01:05
Odpowiedz 
Fakt, ja też bardzo lubię Sisko. Pewnie temu, że zanim zaczęłam z DS9 to się naczytałam na forum o Sisko i miałam obraz, że to będzie taki histeryczny osiłek niezrównoważony i użalający się nad sobą. No i spotkało mnie miłe rozczarowanie
Delta
Użytkownik
#178 - Wysłana: 7 Lut 2008 10:20:56
Odpowiedz 
rorq
Poczekajmy, Jake będzie gangsta

Obejrzyj DS9: Far Beyond The Stars (szósty sezon), tam w wizji Sisko widzi m.in. chłopaka podobnego do Jake'a (granego oczywiście przez tego samego aktora), który jest drobnym złodziejaszkiem.

jeszcze założą zespół hip hopowy z Nogiem i zaśpiewają Kirze i Jadzi: "Hej suczki, my znamy wasze sztuczki.."

Biorąc pod uwagę temperament Kiry, to minutę później ręka noga mózg na ścianie.
Q__
Moderator
#179 - Wysłana: 7 Lut 2008 11:56:40
Odpowiedz 
Biter1

Sisco= odpowiedni facet na Kardazjan Quarka i Kire na głowie. Nikt inny by tego nie wytrzymał

Przyznaje, że Sisko koniec końcó isę sprawdził, jednek wysłanie go na DS9 było swego rodzaju zesłąniem do niwedzięcznej roboty przeżywajacego kryzys oficera...

krisbaum

Co Wy tak ciagle z tym Wesleyem... Zdolny chłopak był...

rorq

ubranko rodem z tęczowego music boxa (tęczowy dresik - geje w kosmosie?)

To raczej barwy mające podkreślić jego etniczne korzenie...

Jake będzie gangsta jeszcze założą zespół hip hopowy z Nogiem i zaśpiewają Kirze i Jadzi: "Hej suczki, my znamy wasze sztuczki.."

Jake to zdaje się w alternatywnej linii czasu pisarzem został czy cuś...

Odetta

Pewnie temu, że zanim zaczęłam z DS9 to się naczytałam na forum o Sisko i miałam obraz, że to będzie taki histeryczny osiłek niezrównoważony i użalający się nad sobą.

Znaczy czytałaś nas od dawna?

Delta

Biorąc pod uwagę temperament Kiry, to minutę później ręka noga mózg na ścianie.

Odetta
Użytkownik
#180 - Wysłana: 7 Lut 2008 12:01:02
Odpowiedz 
Q
To raczej barwy mające podkreślić jego etniczne korzenie...

Barwy nie barwy, różne kolory ma tego mundurka, ale IMO to wygląda jak takie dresowe śpioszki, bardzo jakoś niemęski ten kombinezon IMO i patrzeć na niego nie mogę

Znaczy czytałaś nas od dawna?

No ze dwa miesiące będą jak zaczęłam niewinnie podczytywać
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Nie-ulubiona postać w ST

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!