USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Aktorzy w serialach i filmach Star Trek

Autor Wiadomość
Pah Wraith
Użytkownik
#1 - Wysłana: 8 Cze 2005 11:59:10
Odpowiedz 
Jak uważacie? Kto zasługuje na miano najlepszego odtwórcy swojej roli w całym ST? A może macie jakichś ulubionych aktorów?

Ja np. uwielbiam Roberta Picardo we obu kreacjach, tj. jako AHM (EMH) i doktora Zimmermanna.

Podoba mi się również gra aktorska Avery'ego Brooksa, którego można chyba tylko kochać albo nienawidzieć. Niesamowity, lekko zachrypniety głos, z charakterystyczną zadyszką (choroba?) i egzaltowany sposób bycia: żywa gestykulacja, naturalność zachowań.
Pah Wraith
Użytkownik
#2 - Wysłana: 8 Cze 2005 12:00:28
Odpowiedz 
Tylko nie piszcie, że głosujecie na Jeri Ryan, bo nie uwierzę w Wasz obiektywizm...
szwagier
Użytkownik
#3 - Wysłana: 8 Cze 2005 12:25:12
Odpowiedz 
Głosuje na Jeri Ryan ;)

A tak na serio. Sam miałem kurcze dać ten temat, bo mi wpadł do głowy. Moje typy to Brent Spiner i stara paka Kirka, choć co niektórzy wielkich umiejtności aktorskich nie mieli, ale to na nich się wychowałem.
szwagier
Użytkownik
#4 - Wysłana: 8 Cze 2005 12:37:21
Odpowiedz 
A jeśli chodzi o entka to tylko Portos Tak naturalnego aktora trudno szukać nawet gdzie indziej.
Nika
Anonimowy
#5 - Wysłana: 8 Cze 2005 12:42:58
Odpowiedz 
Moim zdaniem najlepsi aktorzy w Treku to :Patrrick Steward, Armin Shimerman, Rene Auberjonois, Jeffrey Combs, Robert Picardo i Scott Bakula. Dużo ich, ale przecież to najlepszy serial na świecie , więc nic dziwnego, że skupia tylu świetnych aktorów.

PS: Ostatni aktor to oczywiście żart
ŻÓLO
Anonimowy
#6 - Wysłana: 8 Cze 2005 13:35:00
Odpowiedz 
Ja stawiam na Roberta Picardo, zajefajnie miał teksty i świetnie porafił grać
Pah Wraith
Użytkownik
#7 - Wysłana: 8 Cze 2005 13:39:13
Odpowiedz 
O, fakt Spajner też. Czekam na jego Aarika, bo jako sam Soong nawet się podobał...
Slovaak
Użytkownik
#8 - Wysłana: 8 Cze 2005 13:47:11
Odpowiedz 
T'Pol
Dyplomata
Użytkownik
#9 - Wysłana: 8 Cze 2005 18:47:42
Odpowiedz 
Ekipa z TNG (z wyjątkiem Wesleya) .
Mav
Użytkownik
#10 - Wysłana: 17 Paź 2013 19:39:38 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
b

a

Dwayne Johnson, znany także jako The Rock. Lubie tego aktora. Okazało się, że ma coś wspólnego z ST - zagrał epizod w VOY-u:

http://www.youtube.com/watch?v=DYUyTcoe0qw
Sheppard25
Użytkownik
#11 - Wysłana: 17 Paź 2013 21:15:49
Odpowiedz 
Nom dobry jest, szczególnie w Szybkich i Wściekłych.

Ciekawym faktem jest to że wielu aktorów ze Star Treka grało w Stargate. Najbardziej chyba rzuca się w oczy Trip (ENT) i Michael (SG Atlantis). Ale uważni widzowie zobaczą wielu innych, jak choćby szefa O'Braian'a czy T'Pol ;] Łatwo znaleźć w necie innych ale to psuje zabawę :D
RaulC
Użytkownik
#12 - Wysłana: 18 Paź 2013 11:34:25
Odpowiedz 
Rene Auberjonois, Jeri Ryan, William Shatner grają też w serialu "Boston legal". Są świetni, bardzo naturalni. Nawet Jeri. Nie ma w granej przez nią postaci nic z 7 z 9. Moim zdaniem w nowych trekach świetny jest mumiowaty Nimoy. Doskonały był De Forest Kelly i doskonale tę postać gra Karl Urban. Spiner i Picardo to klasa sama w sobie, bo nie jest łatwo zagrać ani androida ani hologram. Doskonałą grą popisała się też Terry Farrel i Michael Dorn. Armin też super zwłaszcza, że nie jest łatwo grać Ferengi w całej charakteryzacji oraz Philips grający nie tylko gapowatego Nilixa ale także jednego z Ferengi. Właściwie to wszyscy aktorzy ST spisują się świetnie a ich postaci można tylko kochać lub nienawidzić.
Mav
Użytkownik
#13 - Wysłana: 18 Paź 2013 13:28:12
Odpowiedz 
RaulC:
Właściwie to wszyscy aktorzy ST spisują się świetnie a ich postaci można tylko kochać lub nienawidzić.

Faktycznie wszyscy aktorzy stoją na wysokim poziomie... oprócz Troi. Jak gada tylko te swoje mądrości w spokojnych scenach to jeszcze jest w miarę, ale jak ma być coś więcej to jest lipa.
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 6 Lip 2015 11:43:35
Odpowiedz 
Don Most, były guest star VOY udzielił wywiadu dla StarTrek.com:
http://www.startrek.com/article/voyager-guest-star -don-most
Q__
Moderator
#15 - Wysłana: 15 Lip 2015 15:06:41 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#16 - Wysłana: 17 Lip 2015 06:36:04
Odpowiedz 

USS Phoenix forum / Star Trek / Aktorzy w serialach i filmach Star Trek

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!