USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Maraton na AXN SCI-FI
 Strona:  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
myszatorek
Użytkownik
#1 - Wysłana: 30 Lis 2007 16:38:04
Odpowiedz 
W ten weekend (01.12.07) znów bedzie nastepny maraton z ST: NXG sezon 3 zapraszam fanow w koncu w polskiej Tv pokazuja maratony
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 30 Lis 2007 18:44:46
Odpowiedz 
myszatorek

NXG

Hmm, NXG, co to za serial?
Bashir
Moderator
#3 - Wysłana: 30 Lis 2007 19:03:19
Odpowiedz 
New X-Generations... załoga statku Enterpirse odkrywa w sobie gen X. Riker okazuje się być potomkiem "Rosomaka" a Picard Bestii. W tym samym czasie Worf - pełniący funkcje ambasadora na Klingon Home World odkrywa że potrafi przyciągać do siebie metalowe przedmioty przypadkowo ściągając Bird of Prey z orbity.... Q__ na prawdę nie słyszałeś ?
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 30 Lis 2007 19:13:43 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Bashir

New X-Generations... załoga statku Enterpirse odkrywa w sobie gen X. Riker okazuje się być potomkiem "Rosomaka" a Picard Bestii. W tym samym czasie Worf - pełniący funkcje ambasadora na Klingon Home World odkrywa że potrafi przyciągać do siebie metalowe przedmioty przypadkowo ściągając Bird of Prey z orbity.... Q__ na prawdę nie słyszałeś ?

Ano faktycznie... Teraz sobie przypominam... A Shinzon odżywa i okazuje się mieć moc kontrolowania pogody...
Paradoks
Użytkownik
#5 - Wysłana: 30 Lis 2007 21:40:20
Odpowiedz 
Ano faktycznie... Teraz sobie przypominam... A Shinzon odżywa i okazuje się mieć moc kontrolowania pogody...

Faktycznie, kojarzę. Fajna była ta scena z burzą nad Romulusem. Albo jak Troi gołymi rękami skręca kark Dacie.
Bashir
Moderator
#6 - Wysłana: 30 Lis 2007 21:48:25
Odpowiedz 
a mi się pomyliło.. Picard nie miał genu bestii tylko Geordi miał, a Picard jeździł na wózku i za pomocą siły umysłu wysadził wszystkie sześciany Borg.
Delta
Użytkownik
#7 - Wysłana: 30 Lis 2007 22:27:24
Odpowiedz 
Dochodzę do wniosku, że czegoś nie oglądałem... Ale to nic, opowiadajcie z łaski swojej dalej, może mi się przypomni.
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 1 Gru 2007 06:42:09
Odpowiedz 
Dobra... Mamy tam jeszcze Wesley'a C. wysuwajacego adamantowe szpony z rąk jak się wkurzy iszybko dochodzącego do sienie po najcięższych ranach. I Worfa mającego moc zamrażania wszystkiego dookoła siła swego spojrzenia spode łba...
kanna
Użytkownik
#9 - Wysłana: 1 Gru 2007 19:39:01
Odpowiedz 
A jak myslicie: jak juz sie wszyscy nauczą na pamięć serii 1,2,3 , to puszczą w końcu w axn 5?
Q__
Moderator
#10 - Wysłana: 1 Gru 2007 19:41:11
Odpowiedz 
kanna

A jak myslicie: jak juz sie wszyscy nauczą na pamięć serii 1,2,3 , to puszczą w końcu w axn 5?

Look this:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=5&topic=728&page=6#6
kanna
Użytkownik
#11 - Wysłana: 1 Gru 2007 19:44:29
Odpowiedz 
Świetnie ))
Picard
Użytkownik
#12 - Wysłana: 1 Gru 2007 19:54:51
Odpowiedz 
kanna

to puszczą w końcu w axn 5

tak- a przynajmniej taka mam nadzieje, myslac,ze nie klamia w ciagle emitowanych reklamówkach telewizyjnych gdzie zapowiadaja emisje sezonu 5. Bedzie pewnie jednak ona miala miejsce nie wczesniej jak wtedy gdy wyemituja juz wszystkie odcinki dotad puszczane co tez nie jest zle.

myszatorek

pokazuja maratony

Nie pierwszy to maraton Treka w polskiej TV- pierwszy raz puszaczano caly dzien TNG wowczas gdy AXN emitowalo koncowke IV sezonu- a poźniej powtarzaja wczesniejsze odcinki. Ja sie tam ciesze- caly czas mam w weekeny teraz telewizor wlaczony...
Q__
Moderator
#13 - Wysłana: 1 Gru 2007 20:41:25
Odpowiedz 
Picard

a przynajmniej taka mam nadzieje, myslac,ze nie klamia w ciagle emitowanych reklamówkach telewizyjnych gdzie zapowiadaja emisje sezonu 5.

Też sądzę, że by się nie wygłupiali z obietnicami bez pokrycia...
Bashir
Moderator
#14 - Wysłana: 2 Gru 2007 21:36:37
Odpowiedz 
Nie no, oglądałem i się okazało że jak Geordi zdejmuje visor to mu lasery z oczu strzelają...
Q__
Moderator
#15 - Wysłana: 2 Gru 2007 22:17:20
Odpowiedz 
A Data samodzielnie rozłożył 3 Terminatorów...
myszatorek
Użytkownik
#16 - Wysłana: 3 Gru 2007 11:23:29
Odpowiedz 
Przepraszam za błąd poprostu z "podniecenia" zle napisalem . I jak tam po maratonie bo ja siedze w pracy i spac mi sie chce
Domko
Użytkownik
#17 - Wysłana: 3 Gru 2007 11:25:40
Odpowiedz 
Czyli serial Star Trek: NXG nie istnieje?? :O
Q__
Moderator
#18 - Wysłana: 3 Gru 2007 12:32:04
Odpowiedz 
Domko

Czyli serial Star Trek: NXG nie istnieje??

To co oglądaliśmy???
Paradoks
Użytkownik
#19 - Wysłana: 3 Gru 2007 14:36:26 - Edytowany przez: Paradoks
Odpowiedz 
Musi istnieć! Pamiętam Picarda na wózku, mam na to dowód. Proszę:

Domko
Użytkownik
#20 - Wysłana: 3 Gru 2007 14:43:11
Odpowiedz 
Aha - i to jest ta scena, kiedy myślą wysadza Sześciany Borg, tak?
Q__
Moderator
#21 - Wysłana: 3 Gru 2007 14:58:56
Odpowiedz 
Paradoks

Musi istnieć! Pamiętam Picarda na wózku, mam na to dowód. Proszę:

ps. mało tego ja mam nawet cover:
Picard
Użytkownik
#22 - Wysłana: 3 Gru 2007 15:51:30
Odpowiedz 
Q__

mało tego ja mam nawet cover

Swoja droga załuje bardzo ze swego czasu gdy dzieckiem bedac kupowalem troche komiksow, najprezniejsze wowczas przedsiebiorstwo komiksowe TM-Semic nie wydalo tych zeszytow- szybciej bym sie Trekiem zainteresowal. A wogle mial je ktos w rece? Wie czy sa godne wuagi?
Q__
Moderator
#23 - Wysłana: 3 Gru 2007 15:54:09
Odpowiedz 
Picard

Swoja droga załuje bardzo ze swego czasu gdy dzieckiem bedac kupowalem troche komiksow, najprezniejsze wowczas przedsiebiorstwo komiksowe TM-Semic nie wydalo tych zeszytow- szybciej bym sie Trekiem zainteresowal

Ech, komiksy TM-Semic... Tyle wspomnień...
Doctor_Who
Użytkownik
#24 - Wysłana: 3 Gru 2007 23:50:12
Odpowiedz 
Ech, komiksy TM-Semic... Tyle wspomnień...

Swoją drogą redaktor stron klubowych komiksów TM-Semic był niezłym propagatorem Treka* w Polsce - opisywał TNG, DS9, VOY, FC i komiksy Marvela - a jednak TM-Semic nigdy Treka nie wydało - pozostaje zagadką dlaczego.

*a także SAAB, the X-files...
Picard
Użytkownik
#25 - Wysłana: 4 Gru 2007 10:43:55
Odpowiedz 
Doctor_Who

jednak TM-Semic nigdy Treka nie wydało - pozostaje zagadką dlaczego

Tak pamietam, ze jeden z redaktorwo pan Arkadiusz- bo chyba tak ow osobnik sie zwal?- opisywal, w ktoryms z Batmanow z 94 czy 95 roku komiksowe Treki. Opisywal nawet pierwsze spotkanie zalogii Enterprise-D i DS9 jakie mialo miejsce na kartach komiksu. Pisal tez chyba- o ile mnie pamiec nie myli-, ze jednym z jego ulubionych soundtrackow jest ten skomponowany na potrzeby ST: TMP.
A czemu nigdy Tm-Semic nie wydalo Treka w Polsce? Pewnie dlatego,ze kosmiczna tematyka nie miala wziecia wsrod polskich odbiorcow komiksu- nawet Green Lantern okazal sie byc wydawniczą klapa i szybko anulowano ten tytul. W zwiazku z czym powazniejsza fantastyka w rodzaju Treka nie miala by szans na dobry wynik finansowy. Inna rzecz,iz jesli wydano by tak crossover Treka i popularnych juz w Polsce X-menow to moze cos by z tego wyszlo...
myszatorek
Użytkownik
#26 - Wysłana: 4 Gru 2007 11:00:47
Odpowiedz 
A moze ja ogldalem alternatywny Star Trek pt "X-terk"
Q__
Moderator
#27 - Wysłana: 4 Gru 2007 11:34:30
Odpowiedz 
Doctor_Who

Swoją drogą redaktor stron klubowych komiksów TM-Semic był niezłym propagatorem Treka* w Polsce - opisywał TNG, DS9, VOY, FC i komiksy Marvela /.../
*a także SAAB, the X-files...

Także strescił B5.

a jednak TM-Semic nigdy Treka nie wydało - pozostaje zagadką dlaczego.

To nie zagadka. Po prostu wyddawnictwo już wtedy zaczynało padać...

Picard

Tak pamietam, ze jeden z redaktorwo pan Arkadiusz

Arkadiusz Wróblewski.

Pewnie dlatego,ze kosmiczna tematyka nie miala wziecia wsrod polskich odbiorcow komiksu- nawet Green Lantern okazal sie być wydawniczą klapa i szybko anulowano ten tytul.

Bo też większość zeszytów GF (poza początkową historia), miałą kiepściutkie scenariusze. "Green Lantern: A Ganthet's Tale" z ambinym scenariuszem Nivena ukazał się jako wydanie specjalne na zamknięcie serii... Gdyby więcej takich "Ganthetów..." ukazało sie wcześniej, może byłoby inaczej...

myszatorek

A moze ja ogldalem alternatywny Star Trek pt "X-terk"

Z parą agentów Sekcji 31?
myszatorek
Użytkownik
#28 - Wysłana: 8 Gru 2007 16:54:06
Odpowiedz 
No to mamy w ten weekend 4 sezon zobczymy co dalej, jak sie tak rozpedzili to do swia jeszcze 2 sezony pokaza
kanna
Użytkownik
#29 - Wysłana: 8 Gru 2007 18:03:54
Odpowiedz 
Nie pokażą, bo tylko do czwartego puścili w normalnym trybie
myszatorek
Użytkownik
#30 - Wysłana: 8 Gru 2007 23:52:16
Odpowiedz 
ale ja mam nadzieje ze bedzie inaczej
 Strona:  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Maraton na AXN SCI-FI

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!