USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Edycje specjalne - czy warto kupować?

Autor Wiadomość
Alek Roj
Użytkownik
#1 - Wysłana: 5 Cze 2005 18:27:47 - Edytowany przez: Alek Roj
Odpowiedz 
Czy warto kupować specjalne 2-płytowe edycje filmów z cyklu ST? Nie pytam oczywiście o TMP, bo tutaj sprawa jest jasna: wyszła wersja reżyserska, która... i tak dalej. Chodzi o kolejne ogniwa cyklu. Czy wersje specjalne same w sobie (oprócz dodatków) różnią się czymś od podstawowych - np. dodanymi scenami, jakością obrazu, dźwięku, tłumaczenia?
Umieszczam to pytanie na forum, bo być może temat zainteresuje także innych, jak ja nie posiadających jeszcze wydań DVD. A myślę, że nie będzie ono bezzasadne, bo różnica w cenach jest pokaźna.
cezary
Użytkownik
#2 - Wysłana: 6 Cze 2005 10:33:57
Odpowiedz 
hmm szczerze mowiac, jesli nie masz w ogole filmow lub lubisz DVD, to uwazam, ze wersja specjalna jest lepsza niz zwykla...
no i jeszcze jedna sprawa:
STAR TREK 8: PIERWSZY KONTAKT 2DVD Cena: 79.99 pln (wer. spec)
STAR TREK 8: PIERWSZY KONTAKT Cena: 99.99 pln (wer. zwykla)
// dane empik.com, sklep DVD //

takie przekrety sa mozliwe chyba tylko w Polsce, ale dla zainteresowanych dodam tylko, iz bylem ostatnio w krakowskich dwoch Empikach i plyty nie dostalem (nie bylo (nie zeby byla wykupiona, po prostu nie mogli jej zalatwic))
PFC_Drake
Użytkownik
#3 - Wysłana: 6 Cze 2005 10:54:29
Odpowiedz 
Ja polecam inne źródło:
http://www.oceandvd.pl/index.php
Z ST mają w tej chwili na stanie: TNG sezon 1 i 2, TMP (w wersji reżyserskiej), Nemesis, i części 3-9 w wersjach zwykłych i reżyserskich. Przy czym ceny są co najmniej przystępne. Weźmy np. First Contact:
Wersja 2 DVD: 69zł
Wersja 1 DVD: 29zł
Pah Wraith
Użytkownik
#4 - Wysłana: 6 Cze 2005 14:22:01
Odpowiedz 
Myślałem że to błąd " w druku", te 29 zł. Ale nie, rzeczywiście, tam wszystkie Treki jednopłytowe kosztują 29 zł!

Tyklko mośki w reckach strasznie się czepiają...
Alek Roj
Użytkownik
#5 - Wysłana: 6 Cze 2005 15:46:02
Odpowiedz 
Tak, różnica w cenie jest kolosalna. Dlatego o ile przy TMP nie daruję sobie wersji reżyserskiej, o tyle co do pozostałych zastanawiam się poważnie. Czy ktoś się orientuje, czy te "Special Editions" to też jakieś wersje reżyserskie i/lub remastery, czy po prostu to samo co na pojedynczym DVD plus druga płyta z "the making of", wyciętymi scenami itp?

USS Phoenix forum / Star Trek / Edycje specjalne - czy warto kupować?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!