USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Sexi mini;-)
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8 
Autor Wiadomość
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#211 - Wysłana: 28 Sier 2008 17:25:41
Odpowiedz 
Biter1

biedaczek ustatkował

czemu biedaczek, wygladał na zadowolonego, wyszalal się chłopak i ustatkował ....

zawsze chciałam to zrobić z kosmitą

Riker musiał byc w siódmym niebie, wreszcie kobieta powiedziała coś w jego języku
Biter1
Użytkownik
#212 - Wysłana: 28 Sier 2008 17:33:38
Odpowiedz 
Riker musiał byc w siódmym niebie, wreszcie kobieta powiedziała coś w jego języku

Hm no w sumie. czasami go nawet rozumiem ją zresztą też. ta Topola. i te Ocampa(niektóre)
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#213 - Wysłana: 28 Sier 2008 17:38:20
Odpowiedz 
Biter1

ta Topola

widze że ciebie też omotała...
Biter1
Użytkownik
#214 - Wysłana: 28 Sier 2008 18:10:30
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
Najlepszym zdarzają się błędy no cóż. ja tam lecę na jej plecy. reszty mi nie trzeba
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#215 - Wysłana: 28 Sier 2008 18:13:20
Odpowiedz 
Biter1

Najlepszym zdarzają się błędy

ja nie nazywałbym zafascynowanie postacią topoli błędem...

ja tam lecę na jej plecy. reszty mi nie trzeba

mnie spodobała sie w całości jej wygląd, charakterek, itp nic dodac nic ująć.....
Biter1
Użytkownik
#216 - Wysłana: 28 Sier 2008 18:21:34
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
Każdy ma swój gust. powiem tak początkowo była strasznie wkurzające z tym swoim Volkańskim ą ę ale jak później sie nasztachała tego czegoś, narkotyku czy "cuś" to sie całkiem klawa babka z niej zrobiła.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#217 - Wysłana: 28 Sier 2008 18:27:53
Odpowiedz 
Biter1

ja zaczęłem ogladac Entka od 3 serii ( 1 i 2 obejrzałem niedawno) ona od samego początlu miała problem z tłumieniem emocji, pozniej pojawił się syndrom panar i trell d ( to ćpała) i to spotęgowało efekt. Powiem tak, Topoli chłopa brakowało , jak juz miała to była normalna
Eviva
Użytkownik
#218 - Wysłana: 28 Sier 2008 18:35:48
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

"Sfiksowałyście, boście dawno chłopa nie miały!"
jak wołał Maksio w "Seksmisji". Jak widać, coś w tym jest.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#219 - Wysłana: 28 Sier 2008 18:37:08 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Eviva

ja ty mnie rozumiesz......jak mało trzeba by volkanka była zadowolona
Biter1
Użytkownik
#220 - Wysłana: 28 Sier 2008 18:40:19
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

Mój problem polega na tym że zacząłem oglądać od pierwszego odcinka i przy trzeciej serii byłem już tak zmaglowany ze oglądałem tylko jeśli brak było innych produkcji ST w zasięgu ręki. Częstotliwość kolejnych serii też nie przedstawia się lepiej powiedzmy 50% oglądania ale nie wszystko ze zrozumieniem. tak więc nie jestem w stanie powiedzieć o syndromie panar w jej wykonaniu. okres narkotyzowania się oglądałem bo mnie temat wciągnął. co rozumiesz przez pojęcie "była normalna"? normalna jak Spock czy Volkanin czystej krwi czy normalna jak kobieta made in Earth?? najgorsze było to że pokazywanie jej "logiczności" Volkanskiej było robione trochę na zasadzie odmóżdżania jej (Archer leje wino i mówi " powiedz kiedy" odpowiedź "kiedy") no wybaczcie ale napewno uczyli ją zwyczajów ziemskich skoro dali jej taki przydział
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#221 - Wysłana: 28 Sier 2008 18:46:42
Odpowiedz 
Biter1

ogladałes odcinek fushion? tam ona opowiada że zanim dostała przydział na enterprise była przez 2 lata na ziemi i ukradkiem chodziła do klubu jazzowego, wiedząc że tego nie może robić, ona od początku miała emocje na powierzchni, może dlatego wytrzymała tyle na Entku czyli odpoweidz to kobieta made in Earth z domieszką volkańskiej fantazji...
Biter1
Użytkownik
#222 - Wysłana: 28 Sier 2008 18:54:07
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
Tak ale tym bardziej dziwi mnie jej nieznajomość zwyczajów ziemskich. za to popisała się ziemskością opowiadając Archerowi i Tripowi historię Volkan którzy się jakoby rozbili na ziemi żeby nie kłamać w latach 50?? tak nimi zakręciła że myśleli że to zmyśliła mimo że volkanie nie mają raczej do tego zdolności. Mała niekonsekwencja w budowaniu postaci ale w tym serialu zwykłem wybaczać wiele błędów i niedociągnięć. I tak nic nie dorówna mojemu ulubionemu DS9 przynajmniej od dołączenia Worfa do załogi. Niestety nie mam go pod ręką żeby obejrzeć.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#223 - Wysłana: 28 Sier 2008 18:58:18 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Biter1

Topola była bardzo skomplikowaną osobowością ( i za to ją tak cenie i uwielbiam), jak na volkanke, po za tym volkani byli w ENT pokazani w inny sposób niż znamy z innych seriali, a co do Carbon Creek to tylko widzowie widza ze to była prawdziwa historia. Volkanie mogli coś ukrywac przed nami ...
Q__
Moderator
#224 - Wysłana: 29 Lis 2015 10:30:57
Odpowiedz 
O tym, że kobiece mundury z TOS to nie tylko mini:
http://www.startreknewvoyages.com/2015/11/22/minis kirt-uniforms-on-star-trek-not-always-sometimes-wo men-wore-slacks/

ps. Warto dodać, że sięgali po ten typ munduru zarówno twórcy Exetera (Harris, w niektórych scenach), jak i Farraguta (Mike Smithfield).
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8 
USS Phoenix forum / Star Trek / Sexi mini;-)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!