USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Sexi mini;-)
 Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  »» 
Autor Wiadomość
Lt Antkov
Użytkownik
#1 - Wysłana: 26 Sier 2007 20:28:04
Odpowiedz 
Witam. Chcialbym poznac Wasza opinie o krotkich spodniczkach w TOS'ie i dlaczego taka moda nie jest praktykowana w "pozniejszych" serialach. Taki mundur dla zenskiej czesci zalogi nie jest zbyt praktyczny na jakies misje wypadowe, ale nie ma co ukrywac rozbudza zmysly
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 26 Sier 2007 20:33:26
Odpowiedz 
Lt Antkov

Chcialbym poznac Wasza opinie o krotkich spodniczkach w TOS'ie i dlaczego taka moda nie jest praktykowana w "pozniejszych" serialach. Taki mundur dla zenskiej czesci zalogi nie jest zbyt praktyczny na jakies misje wypadowe, ale nie ma co ukrywac rozbudza zmysly

Nie jest kontynuowany, bo:
1. jest niepraktyczny,
2. niektórzy uważali pokazywanie tak ubranych kobiet za cokolwiek seksistowskie...
3. choć działające na zmysły, było to tez trochę śmieszne...

Zresztą najlepszy komentarz na ten temat padł z ust Jadzii Dax:
"In the old days operation officers wore red, command officers wore gold. And women wore less."
orcheotomus
Użytkownik
#3 - Wysłana: 26 Sier 2007 20:36:57 - Edytowany przez: orcheotomus
Odpowiedz 
Moim zdaniem moda nie przetrwała z tych samych powodów, z których nie przetrwał dziwny karate-kop Kirka, albo narzędzia medyczne zrobione z solniczek Niestety z TOSa aż biły lata 60. Najbardziej właśnie za pośrednictwem kobiet: fryzury, makijaż... W tej kwestii Roddenberry nie okazał sie wizjonerem

Podobnie było jeszcze nawet w początkach TNG - dziwne półfotele-półłóżka na mostku no i te mini. Moja siostra (raczej tylko okazyjny oglądacz Treka) nazywa to "erą kiczu w ST"
mr homn
Użytkownik
#4 - Wysłana: 26 Sier 2007 20:42:08
Odpowiedz 
Lt Antkov
rozbudza zmysly
myślisz o Uhurze??
http://youtube.com/watch?v=QNCYcYQXKHI

Do tego co napisał Q__ dodałbym jeszcze, że moda i obyczajowość zmieniła się trochę przez 20 lat od TOS do TNG i już po prostu nie wypadało tak pokazywać kobiet... Wyobrażacie sobie Janeway w mini? Latającą po mostku i komenderującą? Przecież nikt by jej nie brał na poważnie jakby jej, za przeproszeniem, goły tyłek było widać...

Q__

Ten cytat Dax... bomba
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 26 Sier 2007 20:44:13 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
orcheotomus

Niestety z TOSa aż biły lata 60. Najbardziej właśnie za pośrednictwem kobiet: fryzury, makijaż... W tej kwestii Roddenberry nie okazał sie wizjonerem

Biły oj biły, ale zauważmy, że w TMP, gdy Roddenberry dostał w końcu wolną rękę kobiece stroje są mniej idiotyczne... Nie wiemy ile z TOSowskiego kiczu (nie tylko kostiumowego) wymusił Paramount traktujący TOS z wyraźna niechęcią...

Podobnie było jeszcze nawet w początkach TNG - dziwne półfotele-półłóżka na mostku

Które są tak ergonomiczne, że US Navy poprosiło o projekt mostka, by móc go na prawdziwych okrętach powielać...

mr homn

Wyobrażacie sobie Janeway w mini? Latającą po mostku i komenderującą?

Przynajmniej by zabawna była... I może atrakcyjniejsza

Przecież nikt by jej nie brał na poważnie

I tak raczej nie da sie jej brac poważnie
mr homn
Użytkownik
#6 - Wysłana: 26 Sier 2007 20:51:09
Odpowiedz 
Q__

Nie lubimy Janeway co??

No to wyobraź sobie B. Tores, jak majstruje przy rdzeniu Warp w kusej klingońskiej spódniczce Tylko bez ślinienia się...

Ale pewnie Belany też nie lubisz
orcheotomus
Użytkownik
#7 - Wysłana: 26 Sier 2007 20:52:15
Odpowiedz 
w TMP, gdy Roddenberry dostał w końcu wolną rękę kobiece stroje są mniej idiotyczne

Tu masz rację - TOS a TMP to jak niebo a ziemia
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 26 Sier 2007 21:32:35
Odpowiedz 
mr homn

Nie lubimy Janeway co??

A za co ją lubić? Bo raczej nie za kompetencję...

No to wyobraź sobie B. Tores, jak majstruje przy rdzeniu Warp w kusej klingońskiej spódniczce Tylko bez ślinienia się...

Raczej sie nie da bez ślinienia

Ale pewnie Belany też nie lubisz

Przeciwnie... (Choć mogłaby być bardziej wyrazista...)

orcheotomus

Tu masz rację - TOS a TMP to jak niebo a ziemia

A to TMP jest prawdziwą realizacja wizji Roddenberry'ego... W końcu dostał budżet i swobodę... (Na krótko, bo potem go Bennettem zastąpili)
orcheotomus
Użytkownik
#9 - Wysłana: 26 Sier 2007 21:42:43
Odpowiedz 
Łoł, mr homn... Zaraz zaczniesz Neelixa bronić i burzyć się, że forumowicze (zakładam że w znacznej części ) go nie znoszą.

Trzymając sie tematu: spódniczki musiały zniknąć. W TOSie wszyscy na Enterprise byli piękni i młodzi. W późniejszych serialach epizodycznie pojawiały się starsze panie służące we Flocie. Chyba nie wypadałoby im nosić takich wdzianek?
Q__
Moderator
#10 - Wysłana: 26 Sier 2007 21:52:10
Odpowiedz 
orcheotomus

W późniejszych serialach epizodycznie pojawiały się starsze panie służące we Flocie. Chyba nie wypadałoby im nosić takich wdzianek?

Znam '50 chodzące w mini, jeśli o to chodzi
Lt Antkov
Użytkownik
#11 - Wysłana: 26 Sier 2007 22:00:44
Odpowiedz 
Mozna rozne rzeczy pisac o Tos'ie o kiczu itp ale nie wierze ze nie lubicie tych dziewczyn w mini kicz nie kicz ale fajny
Q__
Moderator
#12 - Wysłana: 26 Sier 2007 22:01:57
Odpowiedz 
Lt Antkov

Mozna rozne rzeczy pisac o Tos'ie o kiczu itp ale nie wierze ze nie lubicie tych dziewczyn w mini

A to już inna rzecz
Lt Antkov
Użytkownik
#13 - Wysłana: 26 Sier 2007 22:02:25
Odpowiedz 
Uhura we wczesnym TOS tak w filmach juz nie bardzo
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 26 Sier 2007 22:05:27
Odpowiedz 
Lt Antkov

Uhura we wczesnym TOS tak w filmach juz nie bardzo

Za to Troi im starsza tym lepsza (OT).
orcheotomus
Użytkownik
#15 - Wysłana: 26 Sier 2007 22:06:46
Odpowiedz 
Znam '50 chodzące w mini, jeśli o to chodzi

Ja też, tyle że one tylko sobie się podobają. Serialowe natomiast mają podobać się widzom
Lt Antkov
Użytkownik
#16 - Wysłana: 26 Sier 2007 22:08:58
Odpowiedz 
tyle że one tylko sobie się podobają.
Niestety i co gorsza maja wlosy pofarbowane na lekki roz

Troi im starsza tym lepsza - zgadzam sie tylko nie ma mini, ale sztruksy hehe
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#17 - Wysłana: 26 Sier 2007 22:17:13 - Edytowany przez: 4_z_Szesciopaka
Odpowiedz 
Kwestie mini w treku zdaje się wyjaśniła Marina Sirtis, która na początku TNG zdaje się brykała w miniówce:

Miniówka na statku kosmicznym, sprawia wrażenie, że jej nosicielka albo nie posiada mózgu, albo nie potrafi z niego korzystać (już nie pamiętam dokładnie).

Po za tym zawsze mozna sobie rozcieńczyć treka oglądając w międzyczasie rozkładówke np. Playboya.

Na marginesie: atrakcyjna kobieta zawsze pobudza zmysły- niezaleznie czy (i w co) jest ubrana.
Delta
Użytkownik
#18 - Wysłana: 26 Sier 2007 22:17:37
Odpowiedz 
Mini jak mini (nie te czasy niestety), ale coś w rodzaju żeńskiej wersji munduru znanej ze STVI mogłyby być. O właśnie, szkoda, ze Alley, Curtiss i Cattrall -filmowe Wolkanki ich nie nosiły, tylko spodnie.
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 26 Sier 2007 22:38:15
Odpowiedz 
Lt Antkov

Ja też, tyle że one tylko sobie się podobają.

Trafiaja się wyjątki...

zgadzam sie tylko nie ma mini, ale sztruksy

Nobody's perfect

4_z_Szesciopaka

Miniówka na statku kosmicznym, sprawia wrażenie, że jej nosicielka albo nie posiada mózgu, albo nie potrafi z niego korzystać (już nie pamiętam dokładnie).

I dlatego z nich zrezygnowano...
mr homn
Użytkownik
#20 - Wysłana: 26 Sier 2007 22:52:56
Odpowiedz 
Q__
Raczej sie nie da bez ślinienia
Wiedziałem

Przeciwnie... (Choć mogłaby być bardziej wyrazista...)
Zgadzam się, powinna być 100% klingonką a nie 50%, czy tam 25%...

Za to Troi im starsza tym lepsza (OT).
Aż wylepszała na tyle, żeby się za Rikera wyjść

orcheotomus
Łoł, mr homn... Zaraz zaczniesz Neelixa bronić i burzyć się, że forumowicze (zakładam że w znacznej części ) go nie znoszą.

Uwaga!!! Burzę się!!!! Neelix jest spoko koleś, dobrze gotuje, ma niezle teksty i super charakteryzację... Voyager bez niego niebyłby taki sam. Do tego poderwał niezłą Ocampę (zazdroszczę) no i jego znajomość pewnych rejonów kwadratu Delta jest porażająca... złego słowa nie mogę powiedzieć!
Nie lubisz go... jak wszyscy, to ty też nie?

4_z_Szesciopaka
Na marginesie: atrakcyjna kobieta zawsze pobudza zmysły- niezaleznie czy (i w co) jest ubrana.
Zgadzam się
BTW: Jest nawet taka reklama perfum: ubrana tylko w zapach
Q__
Moderator
#21 - Wysłana: 26 Sier 2007 23:21:14
Odpowiedz 
mr homn

Wiedziałem

W końcu jestem tylko człowiekiem... (Tzn. wszechmocną istotą o humanoidalnym kształcie.)

Zgadzam się, powinna być 100% klingonką a nie 50%, czy tam 25%...

100% to by była przesada?

Aż wylepszała na tyle, żeby się za Rikera wyjść

A on się tymczasem podtatusiały zrobił...

Do tego poderwał niezłą Ocampę

Bo warci siebie...
orcheotomus
Użytkownik
#22 - Wysłana: 26 Sier 2007 23:38:59
Odpowiedz 
Nie lubisz go... jak wszyscy, to ty też nie?

Jak wspaniale mnie rozgryzłeś - powodem dla którego nie lubię Neelixa jes to, że "wszyscy" go nie lubią. A nie przyszło Ci do głowy że kiedy zajmuję jakieś stanowisko w dowolnej sprawie, to dlatego że mam na dany temat własne zdanie?

I nie masz co zazdrościć Ocampy - to raczej babka "na sezon" (krótki żywot)
Q__
Moderator
#23 - Wysłana: 26 Sier 2007 23:44:57
Odpowiedz 
orcheotomus

powodem dla którego nie lubię Neelixa jes to, że "wszyscy" go nie lubią. A nie przyszło Ci do głowy że kiedy zajmuję jakieś stanowisko w dowolnej sprawie, to dlatego że mam na dany temat własne zdanie?

Ja go też nie lubiłem, zanim tragfiłem na Forum i dowiedziałem się, że "wszyscy" go nie lubią...

A do tego przesłodzona i (za przeproszeniem) głupawa...
mr homn
Użytkownik
#24 - Wysłana: 26 Sier 2007 23:50:45 - Edytowany przez: mr homn
Odpowiedz 
Q__
Bo warci siebie...
On niezły i ona niezła???

EDIT:
Ja go też nie lubiłem, zanim tragfiłem na Forum i dowiedziałem się, że "wszyscy" go nie lubią...

Zbiorowa "zmowa"???
/EDIT

orcheotomus

Na jakieś 3 do 4 sezonów

Jak wspaniale mnie rozgryzłeś - powodem dla którego nie lubię Neelixa jes to, że "wszyscy" go nie lubią. A nie przyszło Ci do głowy że kiedy zajmuję jakieś stanowisko w dowolnej sprawie, to dlatego że mam na dany temat własne zdanie?

Dajmy temu pokój... i wracajmy do miniówek (czyli tematu głównego...
Q__
Moderator
#25 - Wysłana: 27 Sier 2007 00:00:36
Odpowiedz 
mr homn

On niezły i ona niezła???

On wk****** i ona wk*****... I oboje mało trekowi...

Zbiorowa "zmowa"???

Zbieżność gustów...
kanna
Użytkownik
#26 - Wysłana: 27 Sier 2007 14:24:23
Odpowiedz 
orcheotomus

epizodycznie pojawiały się starsze panie służące we Flocie

Pmietacie dr Pulaki? Miała inny krój munduru, nie kombinezon, ale spodnie i bluza zakrywjąca biodra.

Troi nosiła chwile mini (co Domko powinnien byt zauażyć , ale na szzcęście zrezygnowali z tego pomysłu, bo to super niepraktyczne.
Q__
Moderator
#27 - Wysłana: 27 Sier 2007 14:31:38
Odpowiedz 
kanna

Troi nosiła chwile mini (co Domko powinnien byt zauażyć

W pierwszym sezonie, w ogóle kobiecym mundurem była mini... Potem zrezygnowali...
Data
Użytkownik
#28 - Wysłana: 27 Sier 2007 16:08:24
Odpowiedz 
Pmietacie dr Pulaki? Miała inny krój munduru, nie kombinezon, ale spodnie i bluza zakrywjąca biodra

To chyba Dr. Crusher nosiła bluzę ? Pułaski nosiła w miarę normalny mundur naukowy. Jakoś Troi w mini nie mogę sobie przypomnieć.
Q__
Moderator
#29 - Wysłana: 27 Sier 2007 16:10:26
Odpowiedz 
Data

Jakoś Troi w mini nie mogę sobie przypomnieć.

Bo rzadko nosiła regulaminowy mundur w ogóle...
Data
Użytkownik
#30 - Wysłana: 27 Sier 2007 16:13:18
Odpowiedz 
Bo rzadko nosiła regulaminowy mundur w ogóle...

A szkoda, szkoda...
 Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Sexi mini;-)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!