USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / star HOMOtrek
 Strona:  ««  1  2  ...  12  13  14  15  16  17  18  19  »» 
Autor Wiadomość
Kain
Użytkownik
#391 - Wysłana: 24 Lut 2012 12:34:36 - Edytowany przez: Kain
Odpowiedz 
Sam prowadzę firmę i przyznaję że cały aparat urzędniczy jest zawsze tak "frontem do klienta" że aż same się zaciskają pięści.

To w dużej mierze kwestia złych regulacji narzucanych urzędnikom odgórnie - fakt, lecz też nigdy nie powiem że sami urzędnicy są bez winy - nie są.

Najczęściej są to złośliwi, sfrustrowani ludzie którzy swoje życiowe niepowodzenia starają się sobie rekompensować wrogością do osób które - jak by na to nie patrzeć - ich utrzymują, na dodatek bezsensownie gdyż nie trzeba być geniuszem by uznać że w polsce ilość urzędników i urzędów itp. jest niczym narośl rakowa - coraz większa i coraz bardziej szkodliwa, no ale gdzieś swoich kuzynów trzeba przecież wcisnąć gdy już się zajmie odpowiedni stołek.

EDIT:

Dodam jeszcze jedną kwestię która mnie bulwersuje - mała rzecz a drażni - wygląd większości placówek np. ZUS, uważam że stanowczo zbyt duże środki przeznacza się na robienie z instytucji użyteczności PUBLICZNEJ, pałacu biurokracji. Co więcej uważam że każdy urzędnik powinien znać swoje miejsce i swoją rolę w organizacji społecznej którą jest służba, a nie jak ma to obecnie miejsce, manifestacja wyższości nad "zwykłym" obywatelem.

Sądzę że z perspektywy skromnego wnętrza, skromnego budynku i z za skromnego biurka większość urzędników rozumiała by swoją rolę w bardziej właściwym kontekście.

Chcę też od razu zastrzec że mój post NIE jest atakiem personalnym na jakiegokolwiek użytkownika forum - nie twierdzę że każda osoba zatrudniona w ZUS itp. jest w 100% zgodna z tym obrazem.
mozg_kl2
Użytkownik
#392 - Wysłana: 24 Lut 2012 13:49:52 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
poligon:
Nie badź smieszny to dotyczyło tysięcy osób.

Stale używasz zaimków w liczbie pojedynczej. Nie chce mi się już przytaczac cytatów.

poligon:
I nie ważne czy to ZUS, ITD, US. Dla malego przedsiembiorcy to wyrok smierci, tacisz płynność finansowa i klientów.

Niestety, ale to smutna prawda. Tyle, że zwykły urzędnik nie ma nic do procedury, którą przytaczasz. On ją tylko i wyłacznie realizuje. Po to jest. Powtarzam skargi na wiejską.

poligon:
Dodatkowo założenie firmy to latanie po wielu instytucjach ZUS, GUS, US, KRS wszdzie tzreba złozyć papiery, a nie daj boże jak twoja działalność wymaga koncesji, licencji lub pozwolenia, przy zmianie miejsca działalności przez prawie miesiac nie mozesz prowadzić działalnosći bo odnowa licencji trwa.

Powtarzam skargi na Wiejską.

Kain:
pałacu biurokracji

Spróbuj umieścic prawie 2000 osób w mały budynku. Mój pokój dla przykładu nie spełnia przepisów BHP, bo jest w nik zadużo osób na metr kwadratowy, tynk dosłownie spada na głowe, a biurka pamiętają czasy późnego Gierka, nie mówiać o komputerach z czasów kiedy SC był zaraz po premierze. Także nie każdy urząd jest wystawny.
poligon
Użytkownik
#393 - Wysłana: 24 Lut 2012 14:05:39
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Niestety, ale to smutna prawda. Tyle, że zwykły urzędnik nie ma nic do procedury, którą przytaczasz. On ją tylko i wyłacznie realizuje. Po to jest. Powtarzam skargi na wiejską.

Niekoniecznie. Dzwonie do wojewódzkiej ITD o interpretacje przepisu, mówią jedno, co innego w Warszawie, a przy kontroli wlepiaja mandat mimo że są prawne interpretacje z tych instytucji. Urzednika to nie obchodzi on ma swoje wytyczne, czyli wlepić jak najwięcej mandatów. Potem i tak przegrywają, przepraszają, ale kasa kilkanaście tysięcy jest zamrożona na ich koncie na 3 miesiące. To też wina posów?

Durne prawo to jedna strona medalu, a indolencja urzednikow to drug sprawa. Na zachodzie w dobie kryzysu urzedy skarbowe rozkładały płatnsci na raty bo wiedziały że bezrobotny to wiekszy wydatek dla panstwa, u nas nie było litosci. To tez wina posłów?

Przetrzymywanie zwrotu podatku VAT ponad miesiąc po terminie to też wina posłow? firma ma płacić od razu bo inaczej kary, a urząd przetrzymuje kase bo wie że mu moga skoczyć i nikt nie bedzie się sądził o kilkaset złotych.

Przykłady złej urzedniczej woli mog mnożyć, nie wszystko to beznadziejne prawo. Niestety nasi urzednicy nadal mentalnie tkwią w komunie, wiekszość młodych już taka nie jest. Za mało szkoleń, za dużo sitwy i układzików. Do tego podejscie że kazdy to wrog i oszust.
Kain
Użytkownik
#394 - Wysłana: 24 Lut 2012 14:27:07
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Spróbuj umieścic prawie 2000 osób w mały budynku.

Nie chodzi o wielkość a raczej o styl - w urzędzie w którym mam wielką nieprzyjemność bywać fasada i hall są wyłożone zielonym marmurem, urzędnicy siedzą w klimatyzowanych pokoikach na ergonomicznych krzesłach - dla petentów są plastikowe krzesełka. To generuje błędne poczucie urzędnika że jest kimś więcej niż tylko służbą mającą dbać o poprawne funkcjonowanie pewnych aspektów społeczeństwa.

mozg_kl2:
Mój pokój dla przykładu nie spełnia przepisów BHP, bo jest w nik zadużo osób na metr kwadratowy, tynk dosłownie spada na głowe, a biurka pamiętają czasy późnego Gierka, nie mówiać o komputerach z czasów kiedy SC był zaraz po premierze. Także nie każdy urząd jest wystawny.

Tak oczywiście również bywa, niestety. Należało by znaleźć złoty środek tak żeby jednocześnie urzędnicy pracowali w dobrych warunkach ale też nie byli przytłaczani i rozpraszani przez zbytek miejsca pracy.

Generalnie to tylko kolejny przykład na to jak beznadziejny jest w tym kraju system alokacji środków publicznych.
IDIC
Użytkownik
#395 - Wysłana: 24 Lut 2012 15:19:00
Odpowiedz 
poligon
Kain
mózg_kl2

z przykrością stwierdzam, że z kolejnego trekowego tematu zrobił się wątek, w którym userzy z prawdziwą lubością koncentrują się na wylewaniu swoich żalów na całe zuo tego świata w postaci, jakżeby inaczej, kasty podludzi zwanych potocznie "urzędnikami"
cóż ... "wieszanie psów" na leniwych, niekomptetentnych i aroganckich urzędasach to forma rozrywki ciesząca się popularnością na wielu forach
żal, że w końcu do forów tych dołączył i USS Phoenix
to taka luźna dygresja

a wracając do tematu:

Mav:
Nie no to jest prowokacja opisowa

jaka tam prowokacja?
po prostu dowód na to, że ST wcale nie był tak "wyprany" z wątków nie tylko "romatycznych', ale nawet i - nazwijmy je umownie - erotycznych, jak się na pierwszy rzut oka wydaje

BTW (a właściwie wracając do początków dyskusji)
brak wątku miłości homoseksualnej w ST mnie osobiście niespecjalnie przeszkadza
wolę już to, niż gdyby wątek taki się pojawił, będąc przy tym zarysowanym w sposób, który wywołuje kolejną lawinę niezwykle modnych od pewnego czasu zarzutów "o poprawność polityczną"
mam przy tym poważne obawy, że przy kreowaniu owego wątku twórcom ST mogłoby braknąć delikatności, subtelności i wyważenia właściwych - dajmy na to - autorom shōnen-ai lub - nawet - yaoi (tudzież, żeby nikogo nie dyskryminować: shōjo-ai/yuri)
poligon
Użytkownik
#396 - Wysłana: 24 Lut 2012 15:39:24
Odpowiedz 
IDIC

Sypie głowe popiołem i nie bede ruszał juz tego bagienka.
IDIC:
BTW (a właściwie wracając do początków dyskusji)
wolę już to, niż gdyby wątek taki się pojawił, będąc przy tym zarysowanym w sposób, który wywołuje kolejną lawinę niezwykle modnych od pewnego czasu zarzutów "o poprawność polityczną"
mam przy tym poważne obawy, że przy kreowaniu owego wątku twórcom ST mogłoby braknąć delikatności, subtelności i wyważenia właściwych - dajmy na to - autorom shōnen-ai lub - nawet - yaoi (tudzież, żeby nikogo nie dyskryminować: shōjo-ai/yuri)

W koncu to S-F a nie telenowela. To miedzy innymi pogrzebało SG-Universe. Jakieś miłostki, zdrady i lesbijski związek w tle. Zero akcji i nie mówie to o strzelaninie, lubie gdy nie pada ani jeden strzał, ale robienie serialu obyczajowego w kosmosie to już bylo przerabiane w przypadku BSG.

A swoją drogą moze dlatego nie ma homo w ST bo znaleziono na to lekarstwo . Spotkałem tylko dwa nawiązania, pierwszy w odcinku z Trillem TNG 5/02 zakochał się meski nosiciel a potem wszczepiono symbionta do żenskiego. No i chyba major Kira z alternatywnego wszechswiata przejawiała zainteresowanie ta sama płcią.
Logan
Użytkownik
#397 - Wysłana: 24 Lut 2012 16:05:48
Odpowiedz 
Pokazywanie miłości homoseksualnej w Treku jest moim zdaniem po prostu zbędne i do niczego by nie prowadziło. Pomijając już, że społeczeństwo przedstawione jest zupełnie różne od naszego, przyświecają im inne cele, inny system wartości i przede wszystkim inna mentalność. Sam homoseksualizm mógł po prostu samoistnie zaniknąć w tego typu społeczeństwie.
Kain
Użytkownik
#398 - Wysłana: 24 Lut 2012 16:46:55
Odpowiedz 
IDIC:
z przykrością stwierdzam, że z kolejnego trekowego tematu zrobił się wątek, w którym userzy z prawdziwą lubością koncentrują się na wylewaniu swoich żalów na całe zuo tego świata w postaci, jakżeby inaczej, kasty podludzi zwanych potocznie "urzędnikami"
cóż ... "wieszanie psów" na leniwych, niekomptetentnych i aroganckich urzędasach to forma rozrywki ciesząca się popularnością na wielu forach

Jak rozumiem taka sytuacja bierze się znikąd - ot, ludzie źli, na biednych istotach się wyżywają.

Przyznaję jednak ze to całkowity off-topic zatem kończę na ten temat dyskusję w tym wątku.
Elaan
Użytkownik
#399 - Wysłana: 24 Lut 2012 17:24:04 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
IDIC

Przedstawienie wątku homoseksualnego w ST rzeczywiście wymagałoby od twórców ogromnej dozy subtelności i wrażliwości, wyczucia proporcji i smaku.
Poza tym homoseksualizm nie mógłby być jedynym wyróżnikiem takich postaci.
Widz musiałby je najpierw poznać, polubić lub nie, oswoić się z nimi - jak w życiu, w którym przyjaźń nie zaczyna się przecież od ujawnienia własnych preferencji seksualnych.
Ale dlaczego mielibyśmy zakładać z góry, że twórcom Treka owej delikatności by zabrakło?
" Tajemnica Brokeback Mountain " dowodzi, że można dobrze opowiedzieć historię homoseksualnej miłości.
IDIC
Użytkownik
#400 - Wysłana: 24 Lut 2012 18:24:08 - Edytowany przez: IDIC
Odpowiedz 
poligon:
Sypie głowe popiołem i nie bede ruszał juz tego bagienka

poligon,
z klasą, nawet bez wysyłania ostatniej zatrutej strzały
osobiście Ci za tę reakcję dziękuję

Elaan:
Przedstawienie wątku homoseksualnego w ST rzeczywiście wymagałoby od twórców ogromnej dozy subtelności i wrażliwości, wyczucia proporcji i smaku.
Poza tym homoseksualizm nie mógłby być jedynym wyróżnikiem takich postaci.
Widz musiałby je najpierw poznać, polubić lub nie, oswoić się z nimi - jak w życiu, w którym przyjaźń nie zaczyna się przecież od ujawnienia własnych preferencji seksualnych.
Ale dlaczego mielibyśmy zakładać z góry, że twórcom Treka owej delikatności by zabrakło?
" Tajemnica Brokeback Mountain " dowodzi, że można dobrze opowiedzieć historię homoseksualnej miłości

Elaan

oczywiście, że można
wprawdzie mnie akurat Brokeback Mountain niespecjalnie przypadł do gustu; marekting tego obrazu był tak nachalny, że miałam go dość, zanim jeszcze pierwszy raz go zobaczyłam
zdecydowanie "bardziej po drodze" jest mi natomiast z kinematografią azjatycką
stąd właśnie w moim poście przytoczyłam nazwy gatunków funkcjonujących tamże i będących w moim osobistym odbiorze doskonałym dowodem na to, że zaprezentowanie wątku miłości homoseksualnej w sposób możliwy do zaakceptowania dla w miarę szerokiego kręgu publiczności nie jest zadaniem niewykonalnym

idąc tym tropem miałbym nawet niezłego kandydata "do roli": Harry Kim
Q__
Moderator
#401 - Wysłana: 24 Lut 2012 18:30:17
Odpowiedz 
poligon

poligon:
Sypie głowe popiołem i nie bede ruszał juz tego bagienka.

IDIC

IDIC:

Koniecznie z Parisem...
Elaan
Użytkownik
#402 - Wysłana: 24 Lut 2012 18:34:22
Odpowiedz 
IDIC:

Q__:
Koniecznie z Parisem...

Czemu od razu wyobraźnia wiedzie Was ku perwersji?
IDIC
Użytkownik
#403 - Wysłana: 24 Lut 2012 18:36:42 - Edytowany przez: IDIC
Odpowiedz 
Q__:
Koniecznie z Parisem...

Q__
nieeee, z Parisem nie
IMO z Chakotay'em byłoby zdecydowanie ciekawiej

Elaan:

eee, no, Elaan
jak się mówi A, to trzeba powiedzieć i B
to nie powinien być czysto hipotetyczny wątek
trzeba go obsadzić konkretnymi postaciami

PS. Q__, "wychodzi na to", że Twoje wady to nie tylko "bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei, nieumiejętność przyznania się do błędu", "skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób", "wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby, przedstawianie siebie jako ofiary "
Ty jeszcze do tego wszystkiego perwersyjny jesteś
Q__
Moderator
#404 - Wysłana: 24 Lut 2012 18:42:29
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:

Raczej szukam sensownego uzasadnienia pomysłu IDIC, bo skoro Kim, zdeklarowany hetero, co do pozostawionej na Ziemi narzeczonej wzdychał, mialby front zmienić, to przeca nie dla przypadkowej osoby.

IDIC

IDIC:
nieeee, z Parisem nie

Kiedy nioerozłączni tacy byli...

IDIC:
IMO z Chakotay'em byłoby zdecydowanie ciekawiej

Chakotay? Nie... Przecież to byl dopiero perwers, on się ku Kaśce miał .
IDIC
Użytkownik
#405 - Wysłana: 24 Lut 2012 18:49:06
Odpowiedz 
Q__:
Raczej szukam sensownego uzasadnienia pomysłu IDIC, bo skoro Kim, zdeklarowany hetero, co do pozostawionej na Ziemi narzeczonej wzdychał, mialby front zmienić, to przeca nie dla przypadkowej osoby

Q__
po pierwsze: wzdychał tylko do pewnego czasu
w piątej serii TNG to już ewidentnie nie pamiętał o swoim ziemskim afekcie (The Disease)
po drugie: on mi tak jakoś "pasuje" do tej roli
irracjonalnie

Q__:
Chakotay? Nie... Przecież to byl dopiero perwers, on się ku Kaśce miał

no niestety, błądził w tej kwestii
Kaśka nie potrafiła go docenić
punkt dla Seven!
Q__
Moderator
#406 - Wysłana: 24 Lut 2012 18:51:53
Odpowiedz 
IDIC

IDIC:
Q__, "wychodzi na to", że Twoje wady to nie tylko "bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei, nieumiejętność przyznania się do błędu", "skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób", "wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby, przedstawianie siebie jako ofiary "
Ty jeszcze do tego wszystkiego perwersyjny jesteś

A jak!

IDIC:
Kaśka nie potrafiła go docenić
punkt dla Seven

I 2.5 punktu dla Seski...
Eviva
Użytkownik
#407 - Wysłana: 24 Lut 2012 18:56:35
Odpowiedz 
Q__:
Chakotay? Nie... Przecież to byl dopiero perwers, on się ku Kaśce miał

Według mnie to znaczy, że miał dobrze w głowie. Pomyśl, uderzał do kobiety, w której kochał się sam ponadczasowy Q!
Dukat
Użytkownik
#408 - Wysłana: 24 Lut 2012 19:30:59
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Spróbuj umieścic prawie 2000 osób w mały budynku.

Proponuje wykopać 1979 z nich. Duży budynek będzie zbędny.

mozg_kl2:
Mój pokój dla przykładu nie spełnia przepisów BHP, bo jest w nik zadużo osób na metr kwadratowy, tynk dosłownie spada na głowe, a biurka pamiętają czasy późnego Gierka, nie mówiać o komputerach z czasów kiedy SC był zaraz po premierze.

Poor little...

IDIC:
mam przy tym poważne obawy, że przy kreowaniu owego wątku twórcom ST mogłoby braknąć delikatności, subtelności i wyważenia

Zgadzam się z Tobą jak nigdy.
poligon
Użytkownik
#409 - Wysłana: 24 Lut 2012 20:35:31
Odpowiedz 
Logan:
Sam homoseksualizm mógł po prostu samoistnie zaniknąć w tego typu społeczeństwie.

Oczywiscie to dobry poglad, mysle że w tych czasach poznali istote tego zjawiska i potrafili mu zapobiegac. W treku z jednej strony promowana jest wolna miłosć, a z drugiej strony mamy silna rodzine. Wyszum się za młodu a potem dorosnij, w sumie to dobra idea. I w serialu wiecej widzimy wdów i wdowców niz rozwiedzionych osób.
mozg_kl2
Użytkownik
#410 - Wysłana: 24 Lut 2012 21:17:35 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
poligon:
Dzwonie do wojewódzkiej ITD o interpretacje przepisu, mówią jedno, co innego w Warszawie, a przy kontroli wlepiaja mandat mimo że są prawne interpretacje z tych instytucji.

Konsekwencja niejasnych przepisów przyjętych przez posłów.

poligon:
Urzednika to nie obchodzi on ma swoje wytyczne, czyli wlepić jak najwięcej mandatów. Potem i tak przegrywają, przepraszają, ale kasa kilkanaście tysięcy jest zamrożona na ich koncie na 3 miesiące. To też wina posów?

Ja nie posiadam tego typu wytycznych. Wiem, jednak że są tego typu ustalenia w nadrzorze budowalnym, i róznego rodzaju strażach wiejskich. Wynika to z tego, że pieniądze z mandatów trafiają do budżetów gmin na łatanie dziury budżetowej.

poligon:
Przetrzymywanie zwrotu podatku VAT ponad miesiąc po terminie to też wina posłow? firma ma płacić od razu bo inaczej kary, a urząd przetrzymuje kase bo wie że mu moga skoczyć i nikt nie bedzie się sądził o kilkaset złotych.

Ja dostałem po nie całych dwóch tygodniach.

poligon:
Niestety nasi urzednicy nadal mentalnie tkwią w komunie, wiekszość młodych już taka nie jest. Za mało szkoleń, za dużo sitwy i układzików. Do tego podejscie że kazdy to wrog i oszust.

Mentalnie w komunie tkwią przełożeni wielu urzędników, którzy młodych i ambitnych pracowników równają bardzo szybko w dół. Własna ambicja wystarcza na jakiś czas, ale jak się starasz pół roku i nic to Ci się odechciewa. Szczególnie gry przyjaciel króliczka zgarnia premie za nic nie robienie.

Kain:
Generalnie to tylko kolejny przykład na to jak beznadziejny jest w tym kraju system alokacji środków publicznych.

No niestety. Ci co potrzebuje to kase zawsze znajdą. Dla szarych roboli, już jej nie starczy. Zatem jak się zlikwiduje jakiś urząd to najgorzej na tym wyjdą zwykli urzędnicy. Góra ma polityczne plecy i zaraz się przerzuci na inne stanowisko.

IDIC

Też nad tym ubolewam.

Dukat:
Proponuje wykopać 1979 z nich. Duży budynek będzie zbędny.

Zaraz będzie płacz dlaczego czekam tak długo na wydanie decyzji o emeryturze. Dziennie jeden pracownik dostaje do rozpatrzenia z 30-40 wniosków emerytalnych.

Dukat:
Poor little...

Nie oczekuje współczucia. Chciałem tylko pokazać drugą stronę medalu. Są urzędy pałace, i są urzędy rudere do których strach wchodzic. Równanie wszystkich do jednego wora to duże uproszczenie i generalizacja.

Ad rem

Powtórze co mówiłem już dawno. Miłość w treku mi nie przeszkadza. Uczucie to jest stałym elementem naszego życie. Nie widzę, racjonalnego powodu by ludzie przyszłości byli go pozbawieni. Jeśli wątek homo będzie dodatkiem, powtarzam dodatkiem i tłem do wątku głównego serialu to nie widze przeciw wskazań. Natomiast jestem przeciwny wprowadzaniu geja załogi. Moim zdaniem, to działa na niekorzysć owego środowiska które zaczyna być postrzegane jako promowane na siłę. To rodzi opór, niepotrzebny.
Dukat
Użytkownik
#411 - Wysłana: 24 Lut 2012 21:48:47
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Konsekwencja niejasnych przepisów przyjętych przez posłów.

Konsekwencja tego, ze posłowie mają armie ludzi, której muszą się odwdzięczyć, w tym posadami interpretatorów i wykonawców zawiłych przepisów, a takze strażników pilnujących aby nie było nadużyć

mozg_kl2:
Zaraz będzie płacz dlaczego czekam tak długo na wydanie decyzji o emeryturze. Dziennie jeden pracownik dostaje do rozpatrzenia z 30-40 wniosków emerytalnych.

Konsekwencja przepisów...przepisy mozna zmienić :P

mozg_kl2:
Nie oczekuje współczucia.

Brzmiało inaczej.
mozg_kl2
Użytkownik
#412 - Wysłana: 24 Lut 2012 22:06:09
Odpowiedz 
Dukat:
Konsekwencja tego, ze posłowie mają armie ludzi, której muszą się odwdzięczyć, w tym posadami interpretatorów i wykonawców zawiłych przepisów, a takze strażników pilnujących aby nie było nadużyć

Nudny jesteś z tymi swoimi urojeniami. Ja dostałęm swoją prace uczciwie , i sumiennie wykonuje swoje obowiązki.

Dukat:
Konsekwencja przepisów...przepisy mozna zmienić :P

Urzędnicy nie mają wpływu na kształt przepisów.

Dukat:
Brzmiało inaczej.

Ukazało druga strone medalu. A co podnieciłeś sie, że inni mają ciężko? Typowe polactwo.
Dukat
Użytkownik
#413 - Wysłana: 24 Lut 2012 23:03:53
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Nudny jesteś z tymi swoimi urojeniami. Ja dostałęm swoją prace uczciwie , i sumiennie wykonuje swoje obowiązki.

Oczywiście, nie wykluczam. Wiele osób trzeba zatrudnić uczciwie, żeby wśród nich schować "swoich".

mozg_kl2:
Urzędnicy nie mają wpływu na kształt przepisów.

Zmiana przepisów ma wpływ na kształt struktury zatrudnienia urzędników.

mozg_kl2:
Ukazało druga strone medalu. A co podnieciłeś sie, że inni mają ciężko? Typowe polactwo.

Jestem za likwidacją waszych zbednych etatów, a nie zwiększaniem nakładów na lepsze fotele czy kompy.
Q__
Moderator
#414 - Wysłana: 25 Lut 2012 13:08:01
Odpowiedz 
mozg_kl2
Dukat

Panowie. Może tak do "Polityki.." z tym?
mozg_kl2
Użytkownik
#415 - Wysłana: 25 Lut 2012 16:56:17
Odpowiedz 
Q__

<ironia mode on> Eviva mówi, że tutaj każdy może rozmawiać o czym chce i gdzie chce, więc nie zawłaszczaj Phenixa dla siebie<ironia mode off> Jestem za, a nawet przeciw.
Eviva
Użytkownik
#416 - Wysłana: 25 Lut 2012 16:59:27
Odpowiedz 
mozg_kl2

Nie wywracaj kotka. "Tutaj" znaczy na forum, ale w odpowiednim do tego temacie, Panie Pozjadałem-Wszystkie-Rozumy.
Dukat
Użytkownik
#417 - Wysłana: 25 Lut 2012 17:00:27
Odpowiedz 
Q__ to był naturalnie rozwijający się OT w którym uczestniczyła liczba userów większa niż 2. Ty zwyczajnie mnie i mozga nie lubisz. Mnie za to że "mam mulitikonto" na forum, a jego, za to, ze jest "mulitiuserem"
Eviva
Użytkownik
#418 - Wysłana: 25 Lut 2012 17:03:12
Odpowiedz 
Dukat:
Ty zwyczajnie mnie i mozga nie lubisz

O, myslę, że się mylisz. Q_ jest wszechłaskawy, mało kogo naprawde nie lubi. Jako argument przytaczam fakt nie do uwierzenia. On lubi nawet mnie!
Q__
Moderator
#419 - Wysłana: 25 Lut 2012 17:12:34 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
Ty zwyczajnie mnie i mozga nie lubisz

Zdziwisz, się, ale nie... mozg_kl2, choć nadal mam wątpliwosci co do genezy jego konta, wniósł dla Foróm stanowczo więcej dobrego niż złego, a Ty - co by nie gadać - jesteś inteligentny (a osobom inteligentnym zwykle wybaczam więcej).

ps. trochę zabawnie zabrzmiało to wyznanie w kontekście tytułu topicu...
mozg_kl2
Użytkownik
#420 - Wysłana: 25 Lut 2012 17:26:04
Odpowiedz 
Q__:
mozg_kl2, choć nadal mam wątpliwosci co do genezy jego konta, wniósł dla Foróm stanowczo więcej dobrego niż złego

A dziękuje. Szkoda, że nie ma na tym forum podpisów. Miałbym ten cytat na pierwszym miejscu.
 Strona:  ««  1  2  ...  12  13  14  15  16  17  18  19  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / star HOMOtrek

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!