USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / star HOMOtrek
 Strona:  ««  1  2  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  »» 
Autor Wiadomość
Mav
Użytkownik
#361 - Wysłana: 23 Lut 2012 18:20:42 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Eviva

Tng jakoś sobie poradził bez tych romansowych bzdur a jest uznany za najlepszego treka. Nie było scen lozkowych itd jedynie delikatny wątek troi z raikerem i w jednym odcinku picard pił wino czy coś z cruscher. Jak chcesz miłości to masz tonę serialow w tv
Eviva
Użytkownik
#362 - Wysłana: 23 Lut 2012 18:25:02
Odpowiedz 
Mav:
Tng jakoś sobie poradził bez tych romansowych bzdur

Jesteś ślepy czy niedomyślny?Każdy z marszu wymieni Ci,co tam się działo romansowego.
Kor
Użytkownik
#363 - Wysłana: 23 Lut 2012 18:26:39
Odpowiedz 
Eviva

Ale to było subtelnie pokazane. I o to się rzecz rozchodzi.
Eviva
Użytkownik
#364 - Wysłana: 23 Lut 2012 18:29:13
Odpowiedz 
Kor:
Ale to było subtelnie pokazane.

No i co? Czytelnie i tak.
Kor
Użytkownik
#365 - Wysłana: 23 Lut 2012 18:30:24 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Eviva:
No i co? Czytelnie i tak.

No i to, że takie wątki romansowe są ok. - wątki w stylu filmów dla nastolatków, telenowel itp. zniszczyłyby Treka.

http://www.youtube.com/watch?v=U8pJhi1kB80
Eviva
Użytkownik
#366 - Wysłana: 23 Lut 2012 18:47:06
Odpowiedz 
Kor

Panikujesz. I demonizujesz. Nie spodziewałam się tu hiszpańskiej inkwizycji :/
Doctor_Who
Użytkownik
#367 - Wysłana: 23 Lut 2012 18:51:43 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Eviva

Inkwizycja

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!
Elaan
Użytkownik
#368 - Wysłana: 23 Lut 2012 18:59:55
Odpowiedz 
Eviva
Kor

Romanse w Treku były od zawsze, i zawsze były pokazane tak, aby nie przekraczać pewnych granic.
Od przedstawiania miłosnych relacji i związków między postaciami nie można uciekać - chyba, że chce się je odhumanizować - no ale wtedy mielibyśmy na ekranie tylko Borgów.
Całkowicie się z Wami zgadzam, że Trek powinien się trzymać dotychczasowej konwencji w tej materii.

Mav:
zdrady, kadeci zaliczajacy kadedki, lozkowe kariery, mocne teksty itd

A jeśli komuś brakuje ostrych tekstów i łóżkowych zaliczanek, to niech zaspokoi tę potrzebę oglądając inne seriale.
Mav
Użytkownik
#369 - Wysłana: 23 Lut 2012 19:00:18 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Eviva:
Jesteś ślepy czy niedomyślny?

Oj ale emocje na bok...

Eviva:
Każdy z marszu wymieni Ci,co tam się działo romansowego.

Etam to raczej były nieśmiałe próby zbliżenia się do siebie jakichś postaci. Były pocałunki? Słowa - kocham cię? Leżał ktoś razem w łóżku?
Eviva
Użytkownik
#370 - Wysłana: 23 Lut 2012 19:14:52 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Mav:
Były pocałunki?

Były. Zaczął bodajże Riker z Beatą (Angel 1), a potem już leciało.

Mav:
Słowa - kocham cię?

Nie zawsze są konieczne.

Mav:
Leżał ktoś razem w łóżku?

Mówiono lub dawano do zrozumienia, że tak się działo. Data z Tashą, kapitan O'Kona z co najmniej dwiema załogantkami, Riker z kim popadło, Lwaxanna Troi z Ferengim, Deanna z Worfem...
Doctor_Who
Użytkownik
#371 - Wysłana: 23 Lut 2012 19:16:53
Odpowiedz 
Mav

Mav:
Leżał ktoś razem w łóżku?

Q i Picard ,
Mav
Użytkownik
#372 - Wysłana: 23 Lut 2012 19:19:10 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Doctor_Who:
Q i Picard ,

Pytanie co chciał Q przez to powiedzieć?
IDIC
Użytkownik
#373 - Wysłana: 23 Lut 2012 19:35:20 - Edytowany przez: IDIC
Odpowiedz 
Mav:
Były pocałunki? Słowa - kocham cię? Leżał ktoś razem w łóżku?

Mav
było jeszcze gorzej
orgietki (The naked now)
uprawianie seksu niemalże z samą sobą (Sub Rosa)
gwałt (The Child)

EDIT: zapomniałam jeszcze o zabaweczce wywołującej stan obezwładniającej przyjemności (The Game) - na szczęście na pokładzie był Data
mozg_kl2
Użytkownik
#374 - Wysłana: 23 Lut 2012 19:38:16
Odpowiedz 
Q__:
mozg_kl2

I Dukata. Trojaczki.

True story.

Dukat:
Kain, Mav, mozg_kl2 to kryptogeje z jednego klubu?

Nie wiem jak koledzy, ale ja tam lubie sobie pobaraszkować w skórze z moim facetem;)

poligon:
Biedactwo miałes ciężki dzień w urzedzie? Petenci doskwierali. To tak w ramach złośliwosci.

Kawa mi się skończyła i pączki. Do tego chciałem okraść obywateli, a nie wiedziałem z czego. Rzucam monetą, a tu wredna staneła na sztorcu. Same życiowe dramaty. Postaraj się bardziej. Mój 2 letni brat ma bardziej ciętą riposte. A u Ciebie jak? Kolega w przedszkolu zabrał Ci klocki?

Q__:
Mav i mozg_kl2 akurat byli przeciw homoseksowi w ST, więc się rozpędziłeś...

Troszke uprościłeś. Byłem przeciwko wsadzaniu gejów na siłę, by był gej odcinka. Nie mam nic przeciwko bohater był inzynierem etc, etc i na końcu gejem.
Mav
Użytkownik
#375 - Wysłana: 23 Lut 2012 19:42:29
Odpowiedz 
IDIC:
orgietki (The naked now)
uprawianie seksu niemalże z samą sobą (Sub Rosa)
gwałt (The Child)

Nie no to jest prowokacja opisowa
Q__
Moderator
#376 - Wysłana: 23 Lut 2012 21:33:58
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Troszke uprościłeś. Byłem przeciwko wsadzaniu gejów na siłę, by był gej odcinka. Nie mam nic przeciwko bohater był inzynierem etc, etc i na końcu gejem.

A to zwracam honor i może nawet zaproszę Cię na orgietkę .
mozg_kl2
Użytkownik
#377 - Wysłana: 23 Lut 2012 21:38:33
Odpowiedz 
Q__:
A to zwracam honor i może nawet zaproszę Cię na orgietkę .

Może? Nawet? Chamstwo w czystej postaci. Czuje się oburzony tym, że jeszcze mnie nie zaprosiłeś.
Q__
Moderator
#378 - Wysłana: 23 Lut 2012 21:40:16
Odpowiedz 
mozg_kl2

Dobra, zatem zapraszam. Odbędzie się w dniach 26-29 lipca br. na terenie kampusu SGGW .
mozg_kl2
Użytkownik
#379 - Wysłana: 23 Lut 2012 21:54:29
Odpowiedz 
Q__:
Dobra, zatem zapraszam. Odbędzie się w dniach 26-29 lipca br. na terenie kampusu SGGW .

Obecnie planuje wypad na Pyrkon.
Mav
Użytkownik
#380 - Wysłana: 23 Lut 2012 21:56:41 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__:
A to zwracam honor i może nawet zaproszę Cię na orgietkę

mozg_kl2:
Może? Nawet? Chamstwo w czystej postaci. Czuje się oburzony tym, że jeszcze mnie nie zaprosiłeś.

Q__:
Dobra, zatem zapraszam

Z ta waszą "tolerancją" to aż strach pomyśleć co tam się może wydarzyć
Q__
Moderator
#381 - Wysłana: 24 Lut 2012 00:44:52 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Wpadnij i sam sprawdź .
Dukat
Użytkownik
#382 - Wysłana: 24 Lut 2012 08:17:38
Odpowiedz 
Potwierdzacie tu paskudne stereotypy o ludziach przebierających się w mundurki Gwiezdnej Floty.
mozg_kl2
Użytkownik
#383 - Wysłana: 24 Lut 2012 08:32:15 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
Q__:
Wpadnij i sam sprawdź .

Zapraszamy

Dukat

Skad wiesz, że to stereotypy?
poligon
Użytkownik
#384 - Wysłana: 24 Lut 2012 09:38:34 - Edytowany przez: poligon
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Mój 2 letni brat ma bardziej ciętą riposte. A u Ciebie jak? Kolega w przedszkolu zabrał Ci klocki?

Widzisz mnie chamskie przycinki nie bawią i cieżko mnie sprowokować odzywką z piaskownicy. Zwalam to na karb urzedniczej frustracji. Beż odbioru.

Elaan:
Romanse w Treku były od zawsze, i zawsze były pokazane tak, aby nie przekraczać pewnych granic.

Zgadza się. wystarczy wspomnieć odcinek z Trillem, którego wszczepiono Rikerowi a potem żenskiemu nosicielowi.

Mav:
Tng jakoś sobie poradził bez tych romansowych bzdur a jest uznany za najlepszego treka.

Pokazywał tez swobodne podejscie do miłości. Obecnie w służbach mundurowych romanse w pracy są niedozwolone na Enterprise są na porządku dziennym.
mozg_kl2
Użytkownik
#385 - Wysłana: 24 Lut 2012 10:51:14
Odpowiedz 
poligon:
Widzisz mnie chamskie przycinki nie bawią i cieżko mnie sprowokować odzywką z piaskownicy. Zwalam to na karb urzedniczej frustracji. Beż odbioru.

Czytajac Twoje żale w każdym poscie odnosze odwrotnie wrażenie. Zwalaj sobie na co chcesz. Ja narazie to widze bunt nastolatkó przeciwko systemowi.
poligon
Użytkownik
#386 - Wysłana: 24 Lut 2012 10:56:27
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Czytajac Twoje żale w każdym poscie odnosze odwrotnie wrażenie

Jakie żale? Ja na nic się nie żale stwierdzam fakty z pozycji min. prywatnej firmy.

mozg_kl2:
Zwalaj sobie na co chcesz. Ja narazie to widze bunt nastolatkó przeciwko systemowi.

Za stary jestem na nastolatka
mozg_kl2
Użytkownik
#387 - Wysłana: 24 Lut 2012 11:13:55
Odpowiedz 
poligon:
Jakie żale? Ja na nic się nie żale stwierdzam fakty z pozycji min. prywatnej firmy.

Nie chce mi się, wyciagać twoich najbardziej ciekawych cytatów.

poligon:
Za stary jestem na nastolatka

No popatrz popatrz.
poligon
Użytkownik
#388 - Wysłana: 24 Lut 2012 11:29:54
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Nie chce mi się, wyciagać twoich najbardziej ciekawych cytatów.

Np ten. Zakładasz firme działającą tylko 6 miesięcy w roku i zawieszasz działalność. ZuS pisze ci że oczywiście za okres zawieszenia nie musisz pałcić składek, a potem i tak przysyłaja kare. Bez komentarza wiadomo urzednik bedzie bronił systemu ktory go karmi wiec nie ma co drążyć tematu.
mozg_kl2
Użytkownik
#389 - Wysłana: 24 Lut 2012 11:58:47
Odpowiedz 
poligon:
ZuS pisze ci że oczywiście za okres zawieszenia nie musisz pałcić składek, a potem i tak przysyłaja kare. Bez komentarza wiadomo urzednik bedzie bronił systemu ktory go karmi wiec nie ma co drążyć tematu.

A ja się martwiłem, że będe musiał szukać Twoich złotych myśli. Tymczasem dostarczasz mi je na talerzu. Piszesz bzdury generalizujesz. Jak mam Ciebie traktować poważnie. Jak los Cie skrzywidził, to wyżywasz sięna wszystkich. Zawsze mogłessieod niekorzystnej decyzji odwołać.
poligon
Użytkownik
#390 - Wysłana: 24 Lut 2012 12:12:17
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Tymczasem dostarczasz mi je na talerzu. Piszesz bzdury generalizujesz

Nie badź smieszny to dotyczyło tysięcy osób.

mozg_kl2:
Zawsze mogłessieod niekorzystnej decyzji odwołać.

Chyba nie wiesz jak ten system działa. Dostajesz kare masz zapłacic a potem mozesz się odwoływać. I nie ważne czy to ZUS, ITD, US. Dla malego przedsiembiorcy to wyrok smierci, tacisz płynność finansowa i klientów. Czesto trzeba brać kredyt by zapłacic kare. I nawet jak wygrasz to jesteś już wrakiem, zszargane nerwy a wszystko przez brak odpowiedziqalności i złe prawo. Kare powinno się płacic po przegranym procesie sądowym, a nie przed, tak jak z mandatem.

Teraz możesz napisać że pisze bzdury, ale weź zadzwoń sobie do pierwszej lepszej małej firmy a powiedza ci to samo. Dodatkowo założenie firmy to latanie po wielu instytucjach ZUS, GUS, US, KRS wszdzie tzreba złozyć papiery, a nie daj boże jak twoja działalność wymaga koncesji, licencji lub pozwolenia, przy zmianie miejsca działalności przez prawie miesiac nie mozesz prowadzić działalnosći bo odnowa licencji trwa.

Moge przykłady mnozyć, dla ciebie to moze zabawne bo siedzisz po drugiej stronie biórka. Nistety mamy szajse prawo i tyle. i nie mówie tu o poteżnych zmianach ale nawet małych nie wymagających komputeryzacji, jak np płacenie kary po a nie przed wyrokiem sądowym.
 Strona:  ««  1  2  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / star HOMOtrek

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!