USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / przeniesieni między gwiazdy
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#31 - Wysłana: 25 Lip 2007 00:06:06 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Nawet wiecej: zwracam uwage na karygodna postawe i przywoluje do porzadku!

Trudno będzie. W końcu tradycja nazywania krążącym w Kosmosie bryłom skalnym żeńskich imion datuje się co najmniej od czasu, gdy pewną planetę ochrzczono imieniem Wenus, patronki wszelkiej nieczystości cielesnej...
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#32 - Wysłana: 25 Lip 2007 00:11:52
Odpowiedz 
bubu niektórzy wykorzystują nieboskłon do powiedzmy eksploracji fizjologiczno-anatomicznej wszechświata drugiej osoby nie ma w tym nic złego
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 25 Lip 2007 00:20:25
Odpowiedz 
4_z_Szesciopaka

niektórzy wykorzystują nieboskłon do powiedzmy eksploracji fizjologiczno-anatomicznej wszechświata drugiej osoby nie ma w tym nic złego

Mówisz o tej średniowiecznej teorii filozoficzno-magiczno-astrologicznej, że Wszechświat jest odbiciem ludzkiego ciała i vice versa?
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#34 - Wysłana: 25 Lip 2007 00:28:35
Odpowiedz 
Q__

Mówisz o tej średniowiecznej teorii filozoficzno-magiczno-astrologicznej, że Wszechświat jest odbiciem ludzkiego ciała i vice versa?

Nie Q mówię o czymś o wiele bardziej trywialnym
Bubu koniokrad
Użytkownik
#35 - Wysłana: 25 Lip 2007 00:28:58
Odpowiedz 
bubu niektórzy wykorzystują nieboskłon do powiedzmy eksploracji fizjologiczno-anatomicznej wszechświata drugiej osoby nie ma w tym nic złego

Chodzi mi tylko o to, czy nie nazwali planetoid w pierwszej kolejnosci imionami swoich partnerek (jak nalezaloby) czy je zignorowali dla wyimaginowanych niewiast.
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 25 Lip 2007 01:36:17 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Chodzi mi tylko o to, czy nie nazwali planetoid w pierwszej kolejnosci imionami swoich partnerek (jak nalezaloby) czy je zignorowali dla wyimaginowanych niewiast.

Tego tak naprawdę nie wiemy. (Ale jeśli ktoś z Forumowiczów zechce wyszukać dane będę wdzięczny, w końcu nie mogę w kółko sam wszystkiego wyszukiwać.)

(BTW: niewiasty nie są wyimaginowane, wszak planetoidy nazwano od aktorek, nie postaci...)
Dj peyo
Użytkownik
#37 - Wysłana: 25 Lip 2007 04:52:30
Odpowiedz 
w końcu nie mogę w kółko sam wszystkiego wyszukiwać

mowisz ze wiesz juz wszystko co w googlach napisali?
Bubu koniokrad
Użytkownik
#38 - Wysłana: 25 Lip 2007 12:03:41
Odpowiedz 
niewiasty nie są wyimaginowane, wszak planetoidy nazwano od aktorek, nie postaci

To jesczze gorzej. Zostawili zony w domu i bladza myslami po osobach aktorek podkreslajac swoje zainteresowanie przy kazdej nadarzajacej sie okazji, nawet w pracy
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#39 - Wysłana: 25 Lip 2007 12:25:59
Odpowiedz 
a skąd takie kategoryczne założenie, że dysponowali żonami ????
Bubu koniokrad
Użytkownik
#40 - Wysłana: 25 Lip 2007 12:27:26 - Edytowany przez: Bubu koniokrad
Odpowiedz 
a skąd takie kategoryczne założenie, że dysponowali żonami

Juz dociekalem, na drodze prawdopodobienstwa, ze czesc z nich musi posiadac takowe
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 25 Lip 2007 14:20:32
Odpowiedz 
Dj peyo

mowisz ze wiesz juz wszystko co w googlach napisali?

Aż tak dobry nie jestem...

Bubu koniokrad

To jesczze gorzej. Zostawili zony w domu i bladza myslami po osobach aktorek podkreslajac swoje zainteresowanie przy kazdej nadarzajacej sie okazji, nawet w pracy

Oczywiście, dlatego tak podkreśliłem ten fakt...

4_z_Szesciopaka
Bubu koniokrad

a skąd takie kategoryczne założenie, że dysponowali żonami ????
Juz dociekalem, na drodze prawdopodobienstwa, ze czesc z nich musi posiadac takowe

Panowie, jak mówiłem proponuję poszukać danych odkrywcy/odkrywców i będziem mieć jasnośc
Bubu koniokrad
Użytkownik
#42 - Wysłana: 25 Lip 2007 18:52:35
Odpowiedz 
Panowie, jak mówiłem proponuję poszukać danych odkrywcy/odkrywców i będziem mieć jasnośc

Ale po co przysparzac sobie dodatkowej pracy?
Tak samo jak prawdopodobienstwo na to, ze wiekszosc przebywajacych w piaskownicy nie posiada zarostu na twarzy jest bardzo duze (zawsze moze znalesc sie tam jakis zablakany ojciec), tak samo przytlaczajaca wiekszosc pracownikow obserwatorouw astronomicznych czy laboratoriow posiada wybranki.
Q__
Moderator
#43 - Wysłana: 25 Lip 2007 19:15:51 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Tak samo jak prawdopodobienstwo na to, ze wiekszosc przebywajacych w piaskownicy nie posiada zarostu na twarzy jest bardzo duze (zawsze moze znalesc sie tam jakis zablakany ojciec), tak samo przytlaczajaca wiekszosc pracownikow obserwatorouw astronomicznych czy laboratoriow posiada wybranki.

Chyba, że np. wszystkie ciała niebieskie ochrzczone od trekowych aktorek odkrył "hurtem" jeden młody astronom, w dodatku nieżonaty... Bo i tak być mogło...
Bubu koniokrad
Użytkownik
#44 - Wysłana: 25 Lip 2007 19:38:54
Odpowiedz 
Chyba, że np. wszystkie ciała niebieskie ochrzczone od trekowych aktorek odkrył "hurtem" jeden młody astronom, w dodatku nieżonaty... Bo i tak być mogło...

Jesli taki jest scenariusz, to ja poprosze o autograf tego delikwenta
Q__
Moderator
#45 - Wysłana: 25 Lip 2007 20:20:05
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Jesli taki jest scenariusz, to ja poprosze o autograf tego delikwenta

Właśnie nie wiemy jaki jest scenariusz, dlatego proponuję sprawdzić.
Bubu koniokrad
Użytkownik
#46 - Wysłana: 25 Lip 2007 20:59:59
Odpowiedz 
Właśnie nie wiemy jaki jest scenariusz, dlatego proponuję sprawdzić

Q, nie odwracaj kota ogonem . Nasze rozne domysly nie zwalniaja nas z obowiazku posiadania zdrowego rozsadku.
Wiec duza czesc z nich musi miec zony, a jeden czlowiek nie mogl odkryc wszystkiego. Prawdopodobne prawdopodobienstwo
Q__
Moderator
#47 - Wysłana: 25 Lip 2007 21:29:08 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Nasze rozne domysly nie zwalniaja nas z obowiazku posiadania
zdrowego rozsadku.
Wiec duza czesc z nich musi miec zony, a jeden czlowiek nie mogl odkryc wszystkiego. Prawdopodobne prawdopodobienstwo

Ależ Bubu, mówimy tylko o dwóch planetoidach (nazwanych Nanavisitor i Terrifarrel), dwa ciałą niebieskie (w dodatku oznaczone zbliżonymi cyferkami, a więc odkryte w podobnym czasie) mógł odkryć jeden, w dodatku wolny astronom.
Bubu koniokrad
Użytkownik
#48 - Wysłana: 26 Lip 2007 11:31:07
Odpowiedz 
Ależ Bubu, mówimy tylko o dwóch planetoidach (nazwanych Nanavisitor i Terrifarrel

Troche sie zagubilem, ale dlatego ze spojrzalem na to bardziej ogolnie i przez nieostroznosc ponioslo mnie.

dwa ciałą niebieskie (w dodatku oznaczone zbliżonymi cyferkami, a więc odkryte w podobnym czasie

Faktycznie mogla byv to ta sama osoba

Niemniej, istnieje podejrzany proceder upartego nazywania roznych zjawisk astronomicznych czy wynalazkow od zenskich obiektow westchnien w sytuacjach, gdy osoby tego dokonujace sa w okreslonym stanie cywilnym (nie zebym byl jakims straznikiem moralnosci
Q__
Moderator
#49 - Wysłana: 26 Lip 2007 14:13:07
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Niemniej, istnieje podejrzany proceder upartego nazywania roznych zjawisk astronomicznych czy wynalazkow od zenskich obiektow westchnien w sytuacjach, gdy osoby tego dokonujace sa w okreslonym stanie cywilnym

Może inaczej: nie można wykluczyć, że taki proceder istnieje...
Bubu koniokrad
Użytkownik
#50 - Wysłana: 26 Lip 2007 17:31:32
Odpowiedz 
Może inaczej: nie można wykluczyć, że taki proceder istnieje

Albo: wszystkie znaki na niebie (zdecodowanie) i ziemi wskazujaz na duzy wspolczynnik prwdopodobienstwa popelnienia zarzucanego czynu
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek / przeniesieni między gwiazdy

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!