USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Wszystkie odcinki TNG!! Ma ktos ??

Autor Wiadomość
Sayagin
Użytkownik
#1 - Wysłana: 19 Mar 2007 19:18:57
Odpowiedz 
Na lotnisku wraz z bagazem przepadly moje odcinki !! :/ prosze , blagam - znalazlaby sie jakas poczciwa dusza ktora nagralaby mi odcinki TNG na DVD ? Najlepiej okolice Gliwic . Bardzo prosze o kontakt - dennis20@o2.pl
neo spider
Użytkownik
#2 - Wysłana: 19 Mar 2007 19:28:14
Odpowiedz 
Ja mam, 50 zl + przesyłka
Sayagin
Użytkownik
#3 - Wysłana: 19 Mar 2007 20:15:16
Odpowiedz 
a na ilu to jest plytkach DVD ? razem z napisami ?
Pah Wraith
Użytkownik
#4 - Wysłana: 19 Mar 2007 20:45:20
Odpowiedz 
to jest 15 płyt DVD
jesli jesteś gotów trochę poczekać możesz je mieć po cenie nośnika + przesyłki :]
radiowiec_wawa
Użytkownik
#5 - Wysłana: 4 Kwi 2007 12:39:58 - Edytowany przez: radiowiec_wawa
Odpowiedz 
neo spider, jesli mozesz to skontaktuj sie ze mna na emaila...
zrobimy interes
Stilleto
Użytkownik
#6 - Wysłana: 8 Kwi 2007 10:15:50
Odpowiedz 
Witajcie ! Poszukuje jakis namiarów, linków, ftp cokolwiek skad mogłbym sciagnać Voyagera, ale tez moze byc Deep Space Nine czy TNG. Prosze jak macie jakies namiary dajcie znac. Do tej pory wszystkie co znalazlem juz po wygasały ;/ Moge odwdzieczyc sie namiarem na wszystkie odcinki Lost lub Prison Break lub tez droga wysyłkowa bo mam na płytach.
Seybr
Użytkownik
#7 - Wysłana: 8 Kwi 2007 18:56:20
Odpowiedz 
www.mininova.org cała masa torrentów ;].

USS Phoenix forum / Star Trek / Wszystkie odcinki TNG!! Ma ktos ??

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!