USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / ENTek - wady i i zalety
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  8  9  10  11  12  »» 
Autor Wiadomość
Kazeite
Użytkownik
#91 - Wysłana: 20 Mar 2007 22:08:55
Odpowiedz 
Głupstwa waćpan mówisz i tyle
Pah Wraith
Użytkownik
#92 - Wysłana: 20 Mar 2007 22:09:26
Odpowiedz 
I w sumie należało chyba dać ENT szansę dlaszej rehabilitacji...

Toć własnie mówię, że jak już wszystko było stracone to zaczeli robić dobrze. To już była sytuacja bez odwrotu.

Zaczynał momentami prześcigać VOY'a...

Wiele z jego odcinków prześcigał o głowę, można to śmiało powiedzieć.
Q__
Moderator
#93 - Wysłana: 20 Mar 2007 22:13:49
Odpowiedz 
Kazeite

Głupstwa waćpan mówisz i tyle

Że niby ja???

Pah Wraith

Toć własnie mówię, że jak już wszystko było stracone to zaczeli robić dobrze.

To tra było "po siskowemu" trzymac im nóż na gardle i grozić zakonczeniem serii, ale to zakończenie odwlekać... W takim stresie świetnie by pracowali.

Prywatnie uwazam, że VOY, jako całość (pomijając kilka naprawdę wyśmienitych odcinków) jest w sumie gorszy od ENTka (jeśłi porównamy je jako całości).
Kazeite
Użytkownik
#94 - Wysłana: 20 Mar 2007 22:14:33
Odpowiedz 
Szanuję twoje zdanie, nawet jeżeli jest ono błędne
Delta
Użytkownik
#95 - Wysłana: 20 Mar 2007 22:20:54 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Q__
To tra było "po siskowemu" trzymac im nóż na gardle i grozić zakonczeniem serii, ale to zakończenie odwlekać...

Jak w klingońskim pudle, gdzie więźniowi mówi się codziennie, że jutro egzekucja

Q__
Prywatnie uważam, że VOY, jako całość (pomijając kilka naprawdę wyśmienitych odcinków) jest w sumie gorszy od ENTka (jeśłi porównamy je jako całości).

i

Pah Wraith

Wiele, rzeczy na tym Forum pisano o ENT, ale jeszcze nigdy o nim nie pisano aż tak dobrze. Slovaak pewnie z wrażenia nie może słowa wydukać.
Pah Wraith
Użytkownik
#96 - Wysłana: 20 Mar 2007 22:21:07 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Prywatnie uwazam, że VOY, jako całość (pomijając kilka naprawdę wyśmienitych odcinków) jest w sumie gorszy od ENTka (jeśłi porównamy je jako całości).

Z tym się akurat nie zgodzę ;]

Delta
proszę pana, coś z cytatami pan pokręcił ;]
Q__
Moderator
#97 - Wysłana: 20 Mar 2007 22:25:37 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Delta

Jak w klingońskim pudle, gdzie więźniowi mówi się codziennie, że jutro egzekucja

skoro tylko to na nich działało...

Wiele, rzeczy na tym Forum pisano o ENT, ale jeszcze nigdy o nim nie pisano aż tak dobrze.

Cóż, dla równowagi wypada przyznać, że pojedyńcze zalety ma...

Pah Wraith

Z tym się akurat nie zgodzę

VOYager jest koszmarnie nudny i to na sposób nudy którego nie da się usprawiedliwić konwencją... To nuda, z której nic nie wynika...
Delta
Użytkownik
#98 - Wysłana: 21 Mar 2007 00:24:11
Odpowiedz 
Pah Wraith
proszę pana, coś z cytatami pan pokręcił

A faktycznie. Już poprawiam
A gonicie z tymi dyskusjami niemiłosiernie, człowiek spokojnie odejść od kompa na godzinę nie może.
Pah Wraith
Użytkownik
#99 - Wysłana: 21 Mar 2007 00:33:08
Odpowiedz 
VOYager jest koszmarnie nudny i to na sposób nudy którego nie da się usprawiedliwić konwencją...

Jako całość, miało byc, a VOY jako całość nie jest nudny.

To nuda, z której nic nie wynika...

Delta
A gonicie z tymi dyskusjami niemiłosiernie, człowiek spokojnie odejść od kompa na godzinę nie może.

Mnie to mówisz? od 14 i pół godziny bez przerwy przed kompem siedzę
Delta
Użytkownik
#100 - Wysłana: 21 Mar 2007 00:39:20
Odpowiedz 
Pah Wraith

Ja od jakiejś 10 rano, ale z dwiema czy trzema przerwami po ok. godzinę. A wczoraj siedziałem pół nocy. Jak tak dalej będzie to przyrosnę do biurka. A wszystko przez to, że znów nawaliło śniegu ile wlezie. Cały dzień sypało. A już taka piękna pogoda w zeszłym tygodniu była +20 stopni...
Q__
Moderator
#101 - Wysłana: 21 Mar 2007 01:11:22
Odpowiedz 
Delta

gonicie z tymi dyskusjami niemiłosiernie, człowiek spokojnie odejść od kompa na godzinę nie może.

A coś nas tak dziś poniosło,,, Może do jutra nam przejdzie

Pah Wraith

Jako całość, miało byc, a VOY jako całość nie jest nudny.

Ze cztery znakomite odcinki + morze nudy...

Znam ten ból...

Delta

A już taka piękna pogoda w zeszłym tygodniu była +20 stopni...

Cóż, wtym tygodniu to nam nie grozi :]
neo spider
Użytkownik
#102 - Wysłana: 21 Mar 2007 19:21:00
Odpowiedz 
Hmm, Betazoidzi byli raczej uprzejmi (choć bywali uciażliwi). Raczej Tellaryta-telepata..

Sam rzes telasryta, ja jestem człowiekiem.

No, rozumiem, że masz zdolności telepatyczne. Betazoid jakiś czy co?

To było oczywiste, nie trzeba być Betazoidem.

Jak to kim? Daniels to znajomy spidera z gg

To nie jest mój znajomy, tylko zjeb ktory mi kazal cie ostrzec, a ty wdzięcznie mnie zablokowałeś.
neo spider
Użytkownik
#103 - Wysłana: 21 Mar 2007 19:27:05
Odpowiedz 

oooooooo, więc czemu go nie krytykujesz tak jak Entka na kazdym kroku?!

Szanuję twoje zdanie, nawet jeżeli jest ono błędne

Poglądy nie podlegają ocenie. (no moze po za lekcjami religii w moim liceum.
Q__
Moderator
#104 - Wysłana: 21 Mar 2007 19:47:06
Odpowiedz 
neo spider

Sam rzes telasryta, ja jestem człowiekiem.

Oj, bo moją dumę urazisz .

więc czemu go nie krytykujesz tak jak Entka na kazdym kroku?!

Bo ostatnio częściej mówi się o ENTku BTW: ENTek jest logiczną konsekwencją wad (i zalet) FC. Lekko kabaretowa konwencja, buraki + świetne efekty spec.

Poglądy nie podlegają ocenie. (no moze po za lekcjami religii w moim liceum.

neo spider
Użytkownik
#105 - Wysłana: 21 Mar 2007 20:09:49
Odpowiedz 
Bo ostatnio częściej mówi się o ENTku BTW: ENTek jest logiczną konsekwencją wad (i zalet) FC. Lekko kabaretowa konwencja, buraki + świetne efekty spec.

Mówisz o nim, to sie o nim "mówi"
Q__
Moderator
#106 - Wysłana: 21 Mar 2007 20:11:55
Odpowiedz 
neo spider

Mówisz o nim, to sie o nim "mówi"

Hmm, nie ja odgrzałem ten temat...
neo spider
Użytkownik
#107 - Wysłana: 21 Mar 2007 23:36:09
Odpowiedz 
Hmm, nie ja odgrzałem ten temat...

Dobra, to go zamroźmy.
Q__
Moderator
#108 - Wysłana: 21 Mar 2007 23:52:27
Odpowiedz 
neo spider

Dobra, to go zamroźmy.

Dlaczego? Przecież o ENTku (jak i o każdym innym z trekowych seriali) można dyskutować godzinami...
neo spider
Użytkownik
#109 - Wysłana: 21 Mar 2007 23:54:18
Odpowiedz 
Dlaczego? Przecież o ENTku (jak i o każdym innym z trekowych seriali) można dyskutować godzinami...

Dobra, to zjedzmy tego kotleta póki ciepły i pełny mikrofali
Q__
Moderator
#110 - Wysłana: 22 Mar 2007 01:04:07
Odpowiedz 
Chyba po wczorajszej "burzy" nikt nie ma juz siły dyskutować... (Sam też ledwie trzymam się klawiatury.
Domko
Użytkownik
#111 - Wysłana: 29 Kwi 2007 11:57:17
Odpowiedz 
Od razu uprzedzam - nie wznawiam tej burzliwej dyskusji. Jednak na fiveminute.net są tekstowe parodie różnych odcinków Star Treka. Oto fragment z parodii TOS: "The lights of Zetar" - bardzo związany z Entkiem.

Scena, gdy grupa wypadowa jest w bibliotece Federacji na Memory Alpha.

Kirk: Damage report, Mr. Spock.
Spock: The memory core has been irreparably damaged.
Kirk: Oh no! What about all the information it contained?
Spock: I believe Starfleet has a backup of most of the library's knowledge.
Kirk: Most?
Spock: Historical data on the mid-22nd century has been lost.
Kirk: Oh, that's okay. Nothing important happened then.

Hazral
Użytkownik
#112 - Wysłana: 29 Kwi 2007 12:40:22
Odpowiedz 
Domko
Dobre
Q__
Moderator
#113 - Wysłana: 29 Kwi 2007 12:51:59
Odpowiedz 
Domko

Spock: Historical data on the mid-22nd century has been lost.
Kirk: Oh, that's okay. Nothing important happened then.

(I to by było dobre, kanoniczne wyjaśnienie)
Paradoks
Użytkownik
#114 - Wysłana: 30 Kwi 2007 13:46:01
Odpowiedz 
(I to by było dobre, kanoniczne wyjaśnienie)

.
Lich
Użytkownik
#115 - Wysłana: 5 Maj 2007 12:33:16
Odpowiedz 
Wiem, że wyjdę na heretyka i bluźniercę, ale DS9 mnie nie zachwycił: obiecywałem sobie po nim nie wiadomo co, tylko dzięki nadziei na wielką, epicką wojnę, poważne dylematy i ciekawe fabuły przetrwałem 2 pierwsze sezony (no za wyjątkiem tych odcinków o wojnie domowej), potem zaczęło się rozkręcać, było średnio, lepiej, a potem już nie było lepiej - niezły, ciekawy serial, ale nic ponadto. Owszem były odcinki fajne, niektóre bardzo ciekawe (In the pale moonlight - marzenie), ale było też dużo kiepskich (pierwszy z brzegu - A Simple Investigation). Dla mnie cały wątek religijny był totalnie do bani (kosmici z robaczej dziury jako bogowie;/, toż to prawie obraźliwe), słynna ewolucja Sisko (Oficer-Wysłannik-Prorok) totalnie na siłę - dam sobie głowę obciąć, że scenarzyści wymyślali to na bieżąco, a bitwy kosmiczne to oszustwo (ciągle te same scenki;/). Do tego niepotrzebnie ckliwe zakończenie (przyznaję nie lubię takich, to może zaciemniać mój osąd ). Ale wracając do Entka (w końcu to o nim temat), to spodziewałem się najgorszego, przez 0,5 roku odmawiałem zobaczenia tego serialu i tylko głód nowego Treka mnie do tego zmusił... I nie było tak źle, przynajmniej nie miałem wyrzutów sumienia żeby przewijać nudne odcinki (w TNG obejrzałem WSZYSTKO, NAWET Emergence, bez przewijania, No retreat, no surrender!!!!). 1 seria, powiedzmy rozpędzająca była ok, 2, no 2 wymagała dużo dobrej woli, ale od 3 serial bardzo się poprawił, przestał być cukierkowy aż do bólu, nie zrozumcie mnie źle: ten przygnębiający klimat desperackiej walki o przetrwanie, który serial starał się stworzyć też może nie dokońca mi się podobał, ale to już lepsze od "Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, latamy do obcych z krzywymi nosami" z TNG. 4 seria jest jak na razie najlepsza w całym serialu (jest też ostatnia), trylogie Biotechnologiczna czy Volkańska bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Co do postaci, to uważam że właśnie Pikard jest ewidentnie bez jaj (mimo świetnego aktorstwa Patricka Stewarta, ale trzeba rozróżnić świetnego aktora i słaby element scenariusza), przynajmniej Archer miał jakieś zmiany w swojej osobowości w trakcie serialu, jedynym tzw i tak uwielbianym przez niektórych rozwojem jego postaci była awersja do Lewaxany;/.
Q__
Moderator
#116 - Wysłana: 5 Maj 2007 16:53:59
Odpowiedz 
Lich

Dla mnie cały wątek religijny był totalnie do bani (kosmici z robaczej dziury jako bogowie;/, toż to prawie obraźliwe)

TU siez Tobą zgodzę.

łynna ewolucja Sisko (Oficer-Wysłannik-Prorok) totalnie na siłę - dam sobie głowę obciąć, że scenarzyści wymyślali to na bieżąco

Znów zgoda.

Co do postaci, to uważam że właśnie Pikard jest ewidentnie bez jaj

A TU zdecydowanie sie nie zgodzę.

(W ocenie ENTka zresztą też: oglądać sie to w sumie daje, ale poza kilkoma świetnymi odcinkami nie wiadomo w sumie po co...)
Lich
Użytkownik
#117 - Wysłana: 5 Maj 2007 19:02:47
Odpowiedz 
Hm, no może przesadziłem trochę z tą bezjajowatością, ale po 7 sezonach oglądania jak swoim pewnym głosem mówi "Enage" miałem już dość - "Twardziel po 40-stce w kosmosie". Po co oglądać Entka? Z 2 powodów: żeby się rozerwać, i żeby zaspokoić głód treka na jakiś czas. Tak poza tematem to chciałbym zapytać czy jest może jakaś szansa na to że dokręcą jeszcze ze 3 sezony Entka (te brakujące)?
Pah Wraith
Użytkownik
#118 - Wysłana: 5 Maj 2007 19:15:20
Odpowiedz 
Tak poza tematem to chciałbym zapytać czy jest może jakaś szansa na to że dokręcą jeszcze ze 3 sezony Entka (te brakujące)?

Jakoś mi się nie wydaje. Ale o to należałoby zapytać Viacom
Q__
Moderator
#119 - Wysłana: 5 Maj 2007 20:34:23
Odpowiedz 
Lich

Twardziel po 40-stce w kosmosie"

To w końcu "twardziel" czy "bez jaj"??? (Bo to cokolwiek sprrzeczne terminy...)

Pah Wraith

Jakoś mi się nie wydaje.

Mi też się jakoś nie wydaje...
Asceta
Użytkownik
#120 - Wysłana: 7 Maj 2007 13:55:48
Odpowiedz 
To w końcu "twardziel" czy "bez jaj"??? (Bo to cokolwiek sprrzeczne terminy...)

twardziel bez jaj
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  8  9  10  11  12  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / ENTek - wady i i zalety

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!