USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / ST w polskiej TV
 Strona:  ««  1  2  3  4 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#91 - Wysłana: 28 Cze 2006 12:05:37 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
k...

To ulubine przekleństwo Polaków. Ciekawe czemu?
Q__
Moderator
#92 - Wysłana: 28 Cze 2006 12:33:54 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
k...

To ulubine przekleństwo Polaków. Ciekawe czemu?

A h... wie...
elbereth
Moderator
#93 - Wysłana: 28 Cze 2006 15:01:00
Odpowiedz 
nie przeklinajcie tak k**** bo to ch***** brzmi.
Q__
Moderator
#94 - Wysłana: 28 Cze 2006 15:04:48
Odpowiedz 
elbereth

Już k**** nie będziemy... A wracając do tematu, jak oceniasz szanse na to, że TVP lub inna "masowa" stacja nada lub powtórzy któryś sezon Treka lub jakiś inny dobry serial SF (SAAB, B5). TVP zaczęło BSG i co??
szwagier
Użytkownik
#95 - Wysłana: 28 Cze 2006 23:44:34
Odpowiedz 
Już k**** nie będziemy... A wracając do tematu, jak oceniasz szanse na to, że TVP lub inna "masowa" stacja nada lub powtórzy któryś sezon Treka lub jakiś inny dobry serial SF (SAAB, B5). TVP zaczęło BSG i co??

Nie ma szans, Moda na Sukces będzie miala jeszcze z 20 tys odcinków i dopóki aktorzy żyją to jeszcze przez kilkadziesiąt lat mamy zaklepany czas antenowy 2 razy dziennie, kiedy mógłby być puszczany jakiś porządny serial jak np. Trek
Q__
Moderator
#96 - Wysłana: 28 Cze 2006 23:53:59 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
szwagier
Użytkownik
#97 - Wysłana: 28 Cze 2006 23:58:58
Odpowiedz 
A wracając do tematu to dziwne jest dla mnie to, że przy masie różnych powtórek np. TVN nie puścił chyba ani raz od paru ładnych lat TNG. Nawet o jakiejś kosmicznej porze, by załatać dziure na antenie
Q__
Moderator
#98 - Wysłana: 29 Cze 2006 12:25:33
Odpowiedz 
dziwne jest dla mnie to, że przy masie różnych powtórek np. TVN nie puścił chyba ani raz od paru ładnych lat TNG

Zgadzam się z Tobą, że jest to cholernie dziwne... Przecież im tam teoretycznie zależy na oglądalności... ST, SAAB, B5 czy nawet "Sea Quest" i "Ziemia 2" niewątpliwie przyciągną spragnioną SF widownię (jest to jasne, skoro kinowe filmy SF należą zwykle do najbardziej kasowych). Powtarzali taką "Dynastię" (ostatnio to całe "Pojednanie"), na kolejnym kanale, kolejny raz "męczą" (owszem wyśmienitego, bo "poglądowo" przedstawiającego obcą kulturę i ciekawego dla mnie - fana SF) "Szoguna", którego obejrzałem kilka trazy z przyjemnością, ale enty raz nie zamierzam (wszystko się przeje)...

No i TVP obiecała BSG, a tu ani widu, ani słychu....
 Strona:  ««  1  2  3  4 
USS Phoenix forum / Star Trek / ST w polskiej TV

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!