USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / ST w polskiej TV
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Lukaszek
Użytkownik
#61 - Wysłana: 8 Cze 2005 20:28:42 - Edytowany przez: Lukaszek
Odpowiedz 
Robię błędy, ale starem się ich unikać i co myślę, że istotne, innym do tej pory nie wytykałem niepoprawnej odmiany takich słów jak np. Platonik (powinno być) zamiast (chyba po Chińsku ktoś napisał) platonista.

Winszuję dobrej pamięci!!!
Jednak skoro już wytykasz błędy, to bądź łaskaw i powiedz gdzie proszę.
Barusz
Użytkownik
#62 - Wysłana: 8 Cze 2005 20:48:59 - Edytowany przez: Barusz
Odpowiedz 
Mi się wydaje, że mi takie coś wytykałeś. W topiku "Borg ?", na trzeciej stronie. Ponadto masz w poście powyżej błąd ortograficzny, choć już go edytowałeś.

Nika, wiesz, że w "Kaczorze Dogersie", w oryginalnej wersji językowej występuje Michael Dorn? A w "Modzie" James Doohan?
Nika
Anonimowy
#63 - Wysłana: 8 Cze 2005 21:13:20
Odpowiedz 
Nika, wiesz, że w "Kaczorze Dogersie", w oryginalnej wersji językowej występuje Michael Dorn?
Wiem, podkładał też głos w "I am Weasel"

A w "Modzie" James Doohan?
Teraz też już wiem (tu ukłony ), ale on chyba nie gra tam na stałe, prawda?
Barusz
Użytkownik
#64 - Wysłana: 8 Cze 2005 21:23:02
Odpowiedz 
Niestety. Ale on jest z 1920 r., ponadto wtedy już chyba miał pierwsze objawy Alcheimera. Jak na złość dziś jeszcze rano James i Magie mieli jechać do Szkocji (więc do niego), ale już nie pojadą... Chcesz, poślę Ci na maila kiedy znów będzie.

Spoilerek LOST, ale przeczytaj bo mały:

W drugim sezonie do stałej obsady dołączy Michelle Rodriguez - gwiazda popu, znana takżę z "Resident Evil". Mówi się też, żę negocjują z Samuelem L. Jacksonem nt. Special Guest Star.
Lukaszek
Użytkownik
#65 - Wysłana: 8 Cze 2005 21:34:28
Odpowiedz 
Robię błędy, ale starem się ich unikać i co myślę, że istotne, innym do tej pory nie wytykałem niepoprawnej odmiany takich słów jak np. Platonik (powinno być) zamiast (chyba po Chińsku ktoś napisał) platonista.

Winszuję dobrej pamięci!!!
Jednak skoro już wytykasz błędy, to bądź łaskaw i powiedz gdzie proszę.

Zacytuje sam siebie, to nie objaw megalomani, co najwyżej natręctwa. Jestem ciekaw...
Barusz
Użytkownik
#66 - Wysłana: 8 Cze 2005 21:36:52
Odpowiedz 
"Chińsku" podobnie jak wszystkie przymiotniki, pisze się z małej litery.
Lukaszek
Użytkownik
#67 - Wysłana: 8 Cze 2005 21:45:49
Odpowiedz 
Dziękuję, właśnie z takimi oczywistościami dyslektyk ma problemy, a takie wypominanie pomaga utrzymać skupienie i unikać idiotycznych wpadek.

Teraz małe wyjaśnienie co do jakości programów Discovery. Zdarza się im poruszyć ciekawy temat, ale treści zawarte w godzinnym programie można skondensować w dwudziestu minutach. Dlatego oglądając można odnieść wrażenie, że albo niewiele wiedzą o poruszanym zagadnieniu, albo zakładają, że odbiorca jest mało rozgarnięty i daną rzecz należy mu powtórzyć pięć razy zanim zrozumie.
Suavek
Anonimowy
#68 - Wysłana: 8 Cze 2005 22:19:35
Odpowiedz 
Jak na serial emitowany popołódniami sceny erotyczne była w "Modzie..." zawsze wcale śmiałe.

Akurat mialem na mysli pewne fakty z fabuly, np. jak to pewna pani, po poslubieniu i rozwiedzeniu sie po kolei z pewnym panem, a nastepnie z jego dwoma synami, zaszla w ciaze ze swoim zieciem.

Wnioski:
Wy to oglądacie!!!

Owszem.
Barusz
Użytkownik
#69 - Wysłana: 8 Cze 2005 22:24:54
Odpowiedz 
Jesteś pewien, że starszy z jego synów jest rzeczywiście jego synem?
Suavek
Anonimowy
#70 - Wysłana: 8 Cze 2005 22:35:54
Odpowiedz 
Jesteś pewien, że starszy z jego synów jest rzeczywiście jego synem?

Masz racje. To z powodu przyzwyczajenia do pewnych faktow tak napisalem.
Nika
Anonimowy
#71 - Wysłana: 9 Cze 2005 14:28:18
Odpowiedz 
Chcesz, poślę Ci na maila kiedy znów będzie.
Zbyt wielką fanką Doohan’a, nie jestem, więc chyba sobie podaruję, (ale dzięki za dobre chęci )

Spoilerek LOST, ale przeczytaj bo mały:
Udało Ci się. Pierwszy jaki przeczytałam, ale tylko dlatego, że dotyczył obsady BTW, nie pisz dokładnie, ale wiadomo już coś więcej o 2 sezonie?

Jeszcze jedno: skoro Moda jest tu tak popularna może warto założyć nowy wątek poświęcony temu jakże kosmicznemu (bez obrazy ) serialowi?
Barusz
Użytkownik
#72 - Wysłana: 9 Cze 2005 14:30:58
Odpowiedz 
Niedokładnie się nie da. Ujmę to tak - pierwsza scena drugiego sezonu będzie prawie napewno zaczynała się w dokładnie tej samej chwili w której kończy się pierwszy.
Nika
Anonimowy
#73 - Wysłana: 9 Cze 2005 14:37:22
Odpowiedz 
Jasne, nie mogę się doczekać A wiesz może, kiedy 2 sezon będzie emitowany w JuEsEj? Bo jeśli szybko, to zrezygnuję z AXN i zacznę szybko nadrabiać EMulkiem.
Barusz
Użytkownik
#74 - Wysłana: 9 Cze 2005 15:32:43
Odpowiedz 
Zajrzyj pod nowy temat. Nie ma tam - na razie - spoilerów tylko ciekawostki. M.zd. świetne.
Dreamweb
Użytkownik
#75 - Wysłana: 2 Wrz 2005 23:04:54
Odpowiedz 
Chciałem przeprosić wszystkich forumowiczów za mój kłamliwy post z tego wątku z 8 czerwca twierdzący, jakoby Klan się kończył. Był to chwyt marketingowy zastosowany przez TVP SA na który dałem się nabrać. Właśnie rozpoczyna sie nowy sezon, a zatem oglądajmy i radujmy się
Christof
Użytkownik
#76 - Wysłana: 2 Wrz 2005 23:26:07
Odpowiedz 
Właśnie rozpoczyna sie nowy sezon, a zatem oglądajmy i radujmy się

Radujmy się ?? Z czego ??
Pah Wraith
Użytkownik
#77 - Wysłana: 3 Wrz 2005 00:15:29
Odpowiedz 
Trzeba by założyć dla Ciebie odrębny toic w tej sprawie.Jak by go zatytułować? ... A może : Kłamstwa Dreamweba?

Nie przejmuj się. Każdy Polak z sercem na właściwym miejscu z radością obejrzy kolejny odcinek frapujących przygód rodziny Lubiczów.
Barusz
Użytkownik
#78 - Wysłana: 3 Wrz 2005 00:33:21
Odpowiedz 
Od dość dawno obowiązuje wersja, że zakończą w połowie tego sezonu. 1000 odcinek zbiega się bowiem z Bożym Narodzeniem, będzie wtedy można zebrać wszystkie ważne postacie w jednym miejscu i jakoś efektownie zwieńczyć serial.
Nika
Użytkownik
#79 - Wysłana: 3 Wrz 2005 10:37:24
Odpowiedz 
1000 odcinek zbiega się bowiem z Bożym Narodzeniem, będzie wtedy można zebrać wszystkie ważne postacie w jednym miejscu i jakoś efektownie zwieńczyć serial.

Masz na myśli eksplozję jądrową czy wąglik w karpiu?
Dreamweb
Użytkownik
#80 - Wysłana: 3 Wrz 2005 11:13:36
Odpowiedz 
Powinna ich spotkać jakaś anomalia wrzucająca ich do świata alternatywnego, w którym przeżywają swoje przygody od początku - i w ten sposób od razu przechodzimy do odcinka 1, tworząc niekończącą się pętlę.
Domko
Użytkownik
#81 - Wysłana: 3 Wrz 2005 14:41:07
Odpowiedz 
Powinny trafić do lustrzanego wszechświata i spotkać swoje mroczne, alternatywne wersje.
Stefan
Użytkownik
#82 - Wysłana: 3 Wrz 2005 18:07:10
Odpowiedz 
Masz na myśli eksplozję jądrową czy wąglik w karpiu?

Ja bym wolał to pierwsze, ale że Polska jest w NATO to mogło by się zakończyć globalnym konfliktem, a tego nie chcemy. Proponuje żeby zgineli w wypadku samochodowym, w drodze na karpika ;). Aby zmniejszyć szanse przeżycia Lubiczów i spółki, proponuje zderzenie z pociągiem .
Christof
Użytkownik
#83 - Wysłana: 3 Wrz 2005 18:43:32 - Edytowany przez: Christof
Odpowiedz 
Jak dla mnie, to mogą się wszyscy nawet udławić tym karpiem I tak pozostałby jeszcze jeden koszmar telewizyjny - Moda na sukces
Nika
Użytkownik
#84 - Wysłana: 3 Wrz 2005 19:40:14
Odpowiedz 
Powinny trafić do lustrzanego wszechświata i spotkać swoje mroczne, alternatywne wersje.

Oh, yes! Ciekawe tylko kim byłby Rysiu: dzieci, umyjcie rączki? Za czasów świetności Terrańskiego Imperium pewnie okrutnym kapitanem statku albo specjalistą od tortur. W czasach Unii kardasjańsko-klingośńsko-bajorańskiej z pewnością załapałby się na bycie maskotką jakiejś dowódczyni

Jak dla mnie, to mogą się wszyscy nawet udławić tym karpiem
Nie, to za proste. Wyobraźcie sobie coś takiego. Wszyscy zasiadają przy stole, a tu nagle puk, puk – przychodzi niezapowiedziany gość. Wprawdzie przybysz wydaje się im dość podejrzany, ale wpuszczają go z dobrego serca. Gdyby ktokolwiek z obecnych na Wigilii oglądał kiedyś Star Trek, zapewne powstrzymałby towarzyszy przed wpuszczeniem osobnika, który wita się zdaniem: „Jesteśmy Borg, zostaniecie zasymilowani, opór jest bezcelowy” ale nie. Drona rozpoczyna asymilację. Po chwili świadomość Lubiczów i reszty towarzystwa zatruwa swoją obecnością Kolektyw, który niechybnie upada. Koniec

I tak pozotałby jeszcze jeden koszmar telewizyjny - Moda na sukces
Tu już tylko Jem’Hadaar pomoże
Picard
Użytkownik
#85 - Wysłana: 3 Wrz 2005 19:49:54
Odpowiedz 
Moda na sukces

Tak moja babcia sięw tym rozkochała i odkochać się nie może ! Było chyba więcej odcinków tego czegoś , niż lat od urodzenia Chrystusa mineło we wszechświecie Star Trek...
Nika
Użytkownik
#86 - Wysłana: 3 Wrz 2005 19:54:18
Odpowiedz 
Tak moja babcia sięw tym rozkochała i odkochać się nie może !
Moja też…

Było chyba więcej odcinków tego czegoś , niż lat od urodzenia Chrystusa mineło we wszechświecie Star Trek...
Chyba nawet do czasów Danielsa już dobili
Marek Kondrat
Anonimowy
#87 - Wysłana: 4 Wrz 2005 13:49:35
Odpowiedz 
Chciałbym kiedyś zagrać tak jak Ryśku.
Slovaak
Użytkownik
#88 - Wysłana: 4 Wrz 2005 13:51:52
Odpowiedz 
szwagier
Użytkownik
#89 - Wysłana: 5 Wrz 2005 00:20:40
Odpowiedz 
Ja to jestem troche do Lindy podobny... Ale ja to wrażliwy jestem a nie: k... to, k... tamto
Paulina
Anonimowy
#90 - Wysłana: 28 Cze 2006 11:58:20
Odpowiedz 
teraz jest najlepsza akcja Stefa kontra Brook.
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / ST w polskiej TV

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!