USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / ST w polskiej TV
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Jaszczur
Anonimowy
#31 - Wysłana: 24 Maj 2005 20:31:33
Odpowiedz 
Ja kiedys napisałem petycje mailem do TVN7, ze skoro naleza do TVN, a tam nadali kiedyś TNG, to czy zamiast nadawania w kółko serailu Mortal Kombat Conqest(który notabene bardzo lubie, ale ile razy mozna non stop ;) nadali w-w Startreka.Odpowiedziała mi jedna babka, ,,ze puszczenie tego serialu nie jest takie łatwe jak mi sie wydaje,, i ,jak na razie nie przewiduja jego nadania,,.Po tej odpowiedzi poczułem sie jakbym nie mieszkał w centralnej Europie, tylko gdzieś np: w Pakistanie.
szwagier
Użytkownik
#32 - Wysłana: 25 Maj 2005 11:34:22
Odpowiedz 
Nie jest takie łatwe bo TVN jak pamiętamy miał spore trudności z tłumaczeniem TNG
Anonim
Anonimowy
#33 - Wysłana: 25 Maj 2005 12:32:45
Odpowiedz 
A Tobie się przepraszam wydaje, że mieszkasz w centralnej Europie??? Muszę przyznać, że optymista z Ciebie. Ja już dawno się przekonałem, że jeżeli w jakiejkolwiek Europie mieszkamy, to jedynie we wschodniej i to już na pograniczu z Azją...
cezary
Użytkownik
#34 - Wysłana: 25 Maj 2005 14:22:05
Odpowiedz 
przy granicy polsko-Chinskiej mozna odbierac ST, tyle ze z chinskim dubbingiem
Barusz
Użytkownik
#35 - Wysłana: 25 Maj 2005 15:15:53
Odpowiedz 
Japonia żąda dospętu do morza!!!
Anonim
Anonimowy
#36 - Wysłana: 25 Maj 2005 15:20:50
Odpowiedz 
Pomorze żąda dostępu do Japonii!!
Pah Wraith
Użytkownik
#37 - Wysłana: 2 Cze 2005 12:14:35
Odpowiedz 
Jasne, że nie jest to łatwe. Trzeba byłoby znów uruchomić przekaźnik podprzestrzenny i wogóle.

A tak btw, ciekawe, czy właśnie takie akcje jak listy z protestami dotyczącymi, delikatnie mówiąc, kiepskich tłumaczeń i potrzeba użerania się z Trekkerami i Trekkies nie spowodowała niechęci stacji TV w Polsce do emisji Treka?

Na miejscu takiego Waltera szybko dałbym sobie siana, puścił jakąś pasywną telenowelę, z którą nie ma żadnych problemów, a zbierze więcej publiczności.
cezary
Użytkownik
#38 - Wysłana: 2 Cze 2005 16:31:03
Odpowiedz 
your logic is astonishing
ale taka jest niestety prawda.
Nika
Anonimowy
#39 - Wysłana: 3 Cze 2005 21:28:52
Odpowiedz 
Najbliższe dni w polskiej TV zaowocują dwoma filmami z trekowymi lekarzami:

W sobotę 4 czerwca o 20.10 w TVP1 będzie emitowany film Władcy ognia (Regin of Fire) z Alexandrem Siddigiem – Julianem Bashirem z DS9

Natomiast 6 czerwca, o 20.10 TVN 7 pokaże Pogrzebaną tajemnicę (Fata Deception: Mrs. Lee Harvey Oswald) z Robertem Picardo – AHM’em z Voyagera
Dreamweb
Użytkownik
#40 - Wysłana: 8 Cze 2005 09:29:28
Odpowiedz 
Na TVP1 powoli dobiega końca ostatni sezon Klanu. Może zapelnią powstałą w ten sposób dziurę Star Trekiem
Nika
Anonimowy
#41 - Wysłana: 8 Cze 2005 09:50:19
Odpowiedz 
Może rzeczywiście warto złożyć petycję. Napiszemy w niej, że Strar Trek świetnie zapełni miejsce po Klanie bo tak, jak on:
-ma dużo odcinków
-występują w nim lekarze
-niektóre odcinki (szczególnie z Entka) przebijają Klan telenowelowym klimatem
-jest nielogiczny

Prócz tego, ma wartości dydaktyczne, które nawet trochę pasują pod poglądy nowego, prawicowego zarządu TVP: nie klonować (Tripa), nie udoskonalać (Bashira), nie robić tego, co Lwaxana, (bo takich Odów dziś nie uświadczysz), nie wpuszczać Kardachów oferujących pomoc i przyjaźń, nie zadawać się ze służbami specjalnymi itd. itp.

Podsumowując: serial perfekcyjny
ElDar
Anonimowy
#42 - Wysłana: 8 Cze 2005 09:50:22
Odpowiedz 
Na TVP1 powoli dobiega końca ostatni sezon Klanu. Może zapelnią powstałą w ten sposób dziurę Star Trekiem

Prędzej "Modą na Sukces" odcinek własciwie to nieumiem do tylu liczyć...
Nika
Anonimowy
#43 - Wysłana: 8 Cze 2005 09:52:01
Odpowiedz 
Prędzej "Modą na Sukces" odcinek własciwie to nieumiem do tylu liczyć...

Moda na sukces też się niedługo kończy
ElDar
Anonimowy
#44 - Wysłana: 8 Cze 2005 09:54:34
Odpowiedz 
Moda na sukces też się niedługo kończy

No nie żartuj toz to koszmar i co te babcie będa robiły dla nich to istny koniec wszechświata przeciez MnS leciało zawsze
Nika
Anonimowy
#45 - Wysłana: 8 Cze 2005 10:07:17
Odpowiedz 
U Niemców już skończyli, u nas za jakieś pół do roku też chyba skończą.

No nie żartuj toz to koszmar i co te babcie będa robiły dla nich to istny koniec wszechświata przeciez MnS leciało zawsze

Moja jest już po kryzysie związanym z prędkim końcem i przestawia się na M jak miłość. Mówiłam jej, że Treki są lepsze, ale nie słuchała
ElDar
Anonimowy
#46 - Wysłana: 8 Cze 2005 10:10:59
Odpowiedz 
Mówiłam jej, że Treki są lepsze, ale nie słuchała
Te pokolenie jest juz stracone nic niepomoze nawet gdyby Ent'enk jej pod dom zajechał to by dalej M jak miłość oglądała tylko w Holodecku
Dreamweb
Użytkownik
#47 - Wysłana: 8 Cze 2005 10:32:15
Odpowiedz 
No faktycznie Moda na Sukces leciała zawsze, jak się w Polsce skończy to niektórzy odczują wielką pustkę

W sumie to przeraża mnie trochę że nasza telewizja (publiczna i niepubliczna) jest zalewana serialami robionymi taśmowo, schematycznymi do bólu, podobnymi do siebie, powielającymi stare pomysły i kradnącymi je sobie nawzajem, mającycmi ujemną wartość artystyczną czy jakąkolwiek inną. I wszystkie są popularne. A miejsca dla czegoś takiego jak Star Trek nie ma. A mogliby np. zastąpić nim któryś z wyżej wymienionych, wszak dla nas fanów jest duża różnica między tym czy leci 20 takich samych seriali czy 19 + jakiś Star Trek, a inni oglądacze nawet by nie zauważyli.

Wiem że jest Enterprise na AXN ale to mało, poza tym nie jest to szczególnie dostępny kanał (ja nie mam).
Nika
Anonimowy
#48 - Wysłana: 8 Cze 2005 10:33:24
Odpowiedz 
Dziadek z kolei lubi filmy wojenne. Też go przekonywałam, że wojna z Dominium lepsza od jakichś nemeckych czołgów. Ale efektów moich starań pewnie się domyślasz...

gdyby Ent'enk jej pod dom zajechał to

Gdyby tak się stało, (pod domem dziadków mamy działkę - oczko w głowie babci) to nikt z załogi by nie przeżył. Kulka Xindi w porównaniu z moją babcią to pikuś
Nika
Anonimowy
#49 - Wysłana: 8 Cze 2005 10:35:46
Odpowiedz 
Wiem że jest Enterprise na AXN ale to mało, poza tym nie jest to szczególnie dostępny kanał (ja nie mam).

I tak pokazują tylko w koło 1. sezon.
Barusz
Użytkownik
#50 - Wysłana: 8 Cze 2005 10:56:04
Odpowiedz 
Skąd Wam do głowy przyszło, że "Moda na Sukces" ma się skończyć. Przecież w Stanach ciągle nowe odcinki produkują i nawet duch Taylor ostatnio się pojawił. Z resztą wczoraj oglądałem na AXN "Fusion" i zauważyłem Roberta Pine'a (Stefana Logana) z "Mody". Nika - pokaż ten odcinek Babci - jak nie masz pod ręką to w sobotę będzie powtórka, i sprawdź co z tego wynika. Chyba, że Twoja Babcia jest wyjątkową purytanką - wtedy lepiej nie pokazuj...
ElDar
Anonimowy
#51 - Wysłana: 8 Cze 2005 11:05:27
Odpowiedz 
mam małą proźbe skończmy z modą na sukces wiem ze to ja zaczolem ale to jest STRASZNE!!!!!!!! brrr....
Nika
Anonimowy
#52 - Wysłana: 8 Cze 2005 11:27:02
Odpowiedz 
Skąd Wam do głowy przyszło, że "Moda na Sukces" ma się skończyć. Przecież w Stanach ciągle nowe odcinki produkują i nawet duch Taylor ostatnio się pojawił.

Jakiś rok temu czytałam, że kręcą ostatni odcinek (ale możliwe, że, nie daj Boże, wznowili produkcję)

Chyba, że Twoja Babcia jest wyjątkową purytanką - wtedy lepiej nie pokazuj...

Porównując moją babcię do jakiejś trekowej postaci, to najbliżej jej do Winn , ale oglądając Fusion pewnie by się nie tyle oburzyła, co po około 10 min. powiedziałaby: „Ależ ty durne filmy oglądasz” i by sobie poszła. Dlatego nawet jej nie nagram, ale dzięki za wiadomość.
Barusz
Użytkownik
#53 - Wysłana: 8 Cze 2005 11:30:48
Odpowiedz 
Nie skończyli. A nawet jakby, to w tej chwili u nas lecą odcinki z 1997 r. itow systemie jeden dziennie (tak jak w USA, np. w Niemczech są dwa na dzień), więc Twoja Babcia jeszcze długo edzie mogła oglądać.
Suavek
Anonimowy
#54 - Wysłana: 8 Cze 2005 17:16:03
Odpowiedz 
Nie skończyli. A nawet jakby, to w tej chwili u nas lecą odcinki z 1997 r. itow systemie jeden dziennie (tak jak w USA, np. w Niemczech są dwa na dzień), więc Twoja Babcia jeszcze długo edzie mogła oglądać.

Chyba ze wszesniej po prostu przestana ja u nas nadawac. To, co sie dzieje w odcinkach emitowanych obecnie po niemiecku, moze pewne radykalne partie przyprawic o wstrzas moralno-etyczny.
Barusz
Użytkownik
#55 - Wysłana: 8 Cze 2005 17:49:59
Odpowiedz 
1) W Niemczech radykalne partie są nie mniej radykalne niż nasze z tego co wiem (nie mam oczywiście na myśli CDU/CSU)
2) Jak na serial emitowany popołódniami sceny erotyczne była w "Modzie..." zawsze wcale śmiałe. Podobnie Maggie torturująca Shielę - szkoda, że ten wątek właśnie się skończył.
Nika
Anonimowy
#56 - Wysłana: 8 Cze 2005 19:32:03
Odpowiedz 
Wątek z "Modą na Sukces"

Obserwacje:
-znacie bohaterów
-znacie wątki
-znacie nawet sceny

Wnioski:
Wy to oglądacie!!!

Prośba:
Powiedzcie, że się mylę. Błagam
Lukaszek
Użytkownik
#57 - Wysłana: 8 Cze 2005 19:48:59 - Edytowany przez: Lukaszek
Odpowiedz 
Właściwie to prawie w ogóle nie oglądam telewizji. Jeśli już to (tu proszę bez śmiechu) Fox kids; Discovery (rzadko, bo tutejsze programy są dla idiotów); Planette.
Nika
Anonimowy
#58 - Wysłana: 8 Cze 2005 19:53:12
Odpowiedz 
Fox Kids (a teraz już Jetix) zszedł na psy. Cartoon Network - to jest to. Oglądając ten kanał (między Star Trekami) można się zamerykanizować już do końca
Barusz
Użytkownik
#59 - Wysłana: 8 Cze 2005 19:56:02
Odpowiedz 
Jak na oglądacza Discovery i Planette w wersji nie dla idiotów robisz ciekawe błędy ortograficzne Lukaszek.

Ja na Cartoon Network regularnie oglądałem "Atomówki" - ale teraz ciężko o nowy odcinek i "Strażników czasu" - ale nie ma już od ponad pół roku.

Nika - co Ci się nie podoba w "Modzie na Sukces"?
Nika
Anonimowy
#60 - Wysłana: 8 Cze 2005 20:21:49
Odpowiedz 
Ja na Cartoon Network regularnie oglądałem "Atomówki" - ale teraz ciężko o nowy odcinek i "Strażników czasu" - ale nie ma już od ponad pół roku.

Ja oglądałam Billy&Mandy - genialne, ale chyba już tego nie dają. Teraz oglądam Johnny'ego Bravo i stare, dobre kreskówki z Bugsem, Duffy'm i Elmerem. Czasem trafiam na Kaczora Dogersa, ale rzadko, bo pora nie ta.

Nika - co Ci się nie podoba w "Modzie na Sukces"?

Nic, to genialny serial, z wspaniałymi kreacjami aktorskimi. Po prostu wypas na sto dwa.
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / ST w polskiej TV

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!