USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Enterprise... i co dalej?
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Raptor 16
Użytkownik
#31 - Wysłana: 19 Gru 2006 22:46:21
Odpowiedz 
A juz sezony 6 i 7 to miodzio jesli chodzi o efekty.

skoro zwracasz uwagę głównie na efekty to czemu Nemesis odrzucasz?
atozz
Użytkownik
#32 - Wysłana: 20 Gru 2006 12:33:53
Odpowiedz 
A jakie tam byly efekty w Nemesis? Crash test Sovka na Scimitarze? Nawet w Voyku to lepiej pokazali (jak Kaska crashowala Timeship).
Pah Wraith
Użytkownik
#33 - Wysłana: 20 Gru 2006 15:01:36
Odpowiedz 
ej, no nie... efekty w NEM są debeściarskie... bitweka albo lot promem po korytarzach
PaulAtryda
Użytkownik
#34 - Wysłana: 20 Gru 2006 20:20:11
Odpowiedz 
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, zdecydowałem się ściągnąć TNG, jak mi się nie spodoba to wtedy najwyżej zaczne sciągać coś innego. Ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle.
Hazral
Użytkownik
#35 - Wysłana: 20 Gru 2006 22:18:41
Odpowiedz 
A ja pozwolę sobie zauważyć: "Enterprise... i co dalej?" A no dalej będzie anime, w konwencji clone wars
atozz
Użytkownik
#36 - Wysłana: 21 Gru 2006 14:30:25
Odpowiedz 
PaulAtryda: TNG da Ci dobra orientacje w swiecie Treka. Ale pierwsze 2 sezony maja tez slabsze momenty, nie nalezy sie jednak zrazac. Dodatkowo jako eksperyment proponuje sobie sciagnac piloty do pozostalych serii - czyli ds9 i voy 1x01. Poza tym moznaby zrobic jeszcze jedna rzecz - sciagnac oryginalny pilot do TOS-a - czyli The Cage. Nie zostal pokazany w latach 60-tych bo byl "za dobry i za madry" czyli bardzo przypominal wspolczesne Treki. Zaloga jest tam troche inna niz w czasach Kirka a akcja ma sens. Niektore pomysly ktore tam sa pokazane zobaczylem dopiero w Stargejtach.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek / Enterprise... i co dalej?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!