USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Galaxy czy Defiant?
 Strona:  ««  1  2  3  ...  42  43  44  45  46  47  48  »» 
Autor Wiadomość
WarLock II
Użytkownik
#1381 - Wysłana: 10 Wrz 2005 14:16:54
Mój post o tym że nie jest nam tu potrzebny moderator był szcytem debilizmu!! Moderator jest niezbędny.

Do Potwora: Powstrzymaj się od takich uwag względem innych forumowiczów, jeśli ci się coś nie podoba wyraź to w mniej chamski sposób. Idac dalej cała ta zabawa z ENT-em już dawno nie jest smieszna, więc nie rozszeżaj jej na inne wątki. Pozatym ta nagła gloryfikacja ENT-a to nic więcej jak głópia zgrywa z twojej strony. Wiem - zaraz mi odpiszesz żebym przedstawił na poparcie mojej tezy jakieś argumenty, przecież ENT- wspaniały jest bo (i tu wstawcie sobie argument typu: bo po raz pierwszy uczyniono tak nowatorski i niesamowity krok jak wprowadzenie psa na okręt). Kończmy z tym.
Dreamweb
Użytkownik
#1382 - Wysłana: 10 Wrz 2005 14:23:17
Może tych Potworów jest kilku? W końcu to niezarejestrowany nick, każdy może pod nim pisać
Potwór
Anonimowy
#1383 - Wysłana: 10 Wrz 2005 14:25:52
Z tego co wiem, jestem tu jedynum Potworem. Jakie moje chamskie wypowieedzi masz na myśli? Do dyskusji o najlepszym serialu zapraszam w odpowiednim wątku na forum.
waterhouse
Moderator
#1384 - Wysłana: 10 Wrz 2005 14:33:09
Mój post o tym że nie jest nam tu potrzebny moderator był szcytem debilizmu!! Moderator jest niezbędny.

też tak sądzę

proponuję założyć o tym osobny wątek "Apel o moderatora" or sth - rozmawiałem o sprawie z Kaiem, ale nie byłem wystarczająco przekonywujący
WarLock II
Użytkownik
#1385 - Wysłana: 10 Wrz 2005 14:34:25 - Edytowany przez: WarLock II
Jakie moje chamskie wypowieedzi masz na myśli?

Czy nazwanie zachowania Picarda gówniarstwem nie jest wedłog ciebie chamskie?? Dla mnie jest, i rozmawiając z kimś (kto wobec mnie takich sformółowań niestosuje) tak bym się o jego zachowaniu nie wyraził.

Dla pewności: chodzi o twój - Potwora - post z 10 Wrz 2005 13:52:19 zawierający treść (w drógim zdaniu posta): To drugie, w twoim wykonaniu, jest aktem gówniarstwa.
Barusz
Użytkownik
#1386 - Wysłana: 10 Wrz 2005 14:39:39
proponuję założyć o tym osobny wątek "Apel o moderatora" or sth - rozmawiałem o sprawie z Kaiem, ale nie byłem wystarczająco przekonywujący

Poza wszystkim to chyba trudno będzie o kandydata na którego wszyscy by się zgodzili.
Barusz
Użytkownik
#1387 - Wysłana: 10 Wrz 2005 15:31:28
Zapraszam do głosowania w nowej ankiecie.
Pah Wraith
Użytkownik
#1388 - Wysłana: 10 Wrz 2005 17:54:38
Głosowanie o to kto może a kto nie moze być moderatorem???

Paranoja się rozszerza.
Barusz
Użytkownik
#1389 - Wysłana: 10 Wrz 2005 18:03:27
Skąd ten pomysł? Głosowanbie w dodanej dziś ankiecie.
Pah Wraith
Użytkownik
#1390 - Wysłana: 10 Wrz 2005 18:16:28
Poza wszystkim to chyba trudno będzie o kandydata na którego wszyscy by się zgodzili.

Paranoja się rozszerza.

Teraz jaśniejsze?
Barusz
Użytkownik
#1391 - Wysłana: 10 Wrz 2005 18:27:04
Na serio wydedukowałeś, że w tym zdaniu chodziło mi o głosowanie na moderatora? Jak?
Pah Wraith
Użytkownik
#1392 - Wysłana: 10 Wrz 2005 18:33:45

Tu mnie zaskoczyłeś. Jełśi nie głosowanie spośród ochotników, to jak? Podaj inną interpretację...
Barusz
Użytkownik
#1393 - Wysłana: 10 Wrz 2005 18:38:29
To była sceptyczna uwaga nad sensem zaprowadzania tu moderacji jako takiej. Nie powinniśmy jej wg mnie zaprowadzać, dopóki nie znajdziemy kandydata na którego zgodzą się wszyscy (ściśle: nikt się nie sprzeciwi).

Teraz Ty odpowiedz. Widzę:

I tuż poniżej:

Paranoja się rozszerza.

Na kogo wychodzi autor tego drugiego posta?
Pah Wraith
Użytkownik
#1394 - Wysłana: 10 Wrz 2005 18:51:31
Na kogo wychodzi autor tego drugiego posta?

Zdaje sie, że już Ci pisano o analizowaniu rozmów...

Dla wyjaśnienia : to było do poprzedniego twojego posta.

Co do moderatora jako takiego,to owszem, przecież tobie się moderacja nie uśmiecha. Nie byłoby ci tak łatwo pisać pod trze,ma nickami, pisać postów w stylu :"Co?", lub w każdym innym, nic nie wnoszącym do dyskusji, itp.

I jeśli piszesz o Nie powinniśmy jej wg mnie zaprowadzać, dopóki nie znajdziemy kandydata na którego zgodzą się wszyscy to pachnie to głosowaniem. I na kogo teraz ty wyszedłeś?
elbereth
Moderator
#1395 - Wysłana: 10 Wrz 2005 19:06:15
myślę że moderator powinien być gdyz sami widzimy co sie dzieje z tym forum :]
a co do tego że każdy powinien sie zgodzic na moderatora to wg. mnie jest to bzdura, gdyż moderator nie jest od "podobania się" użytkownikom tylko od wykonywania swoich obowiązków.
pisywałem juz na wielu forach ale jeszcze nigdy nie spotkalem sie z sytuacją że moderator jest wybierany absolutną większością głosów. i potem co? zeby moderator utrzymał sie na stanowisku tez musi mieć poparcie 100% uzytkowników?
ktoś napisze jakiegoś bubla i moderator go skasuje wiec ten ktos dojdzie do wniosku ze nie lubi moderatora i moderator out?
totalna bzdura.
a moderator jest potrzebny temu forum... i to bardzo
Barusz
Użytkownik
#1396 - Wysłana: 10 Wrz 2005 19:24:36
I jeśli piszesz o Nie powinniśmy jej wg mnie zaprowadzać, dopóki nie znajdziemy kandydata na którego zgodzą się wszyscy to pachnie to głosowaniem. I na kogo teraz ty wyszedłeś?

IMHO to jest sprzeczne. Jeżeli wszyscy to nie głosowanie. I zastanów się na prawdę nad tym co tu piszesz. Pozwolę sobie tylko przypomnieć sekwencję:

I tuż poniżej:

Paranoja się rozszerza.
Pah Wraith
Użytkownik
#1397 - Wysłana: 10 Wrz 2005 19:28:46 - Edytowany przez: Pah Wraith

I tuż poniżej:

Paranoja się rozszerza.

Wyjaśniałem że to do poprzedniego posta.
Barusz
Użytkownik
#1398 - Wysłana: 10 Wrz 2005 19:31:56
Tylko, że to nie ma cienia sensu. Jeżeli na kogoś mają się zgodzić wszyscy, to nawet Ty nie mogłeś dojść do wniosku, że proponuję głosowanie. Mogłeś?
Pah Wraith
Użytkownik
#1399 - Wysłana: 10 Wrz 2005 19:40:11
To nie ma związku z tematem. Nie rób OT.
Barusz
Użytkownik
#1400 - Wysłana: 10 Wrz 2005 20:20:54
Z którym tematem. To co tu wypisujesz i jak się odnosisz do innych forumowiczów nie ma związku z dyskusją o moderacji. Bo od tytułu tego wątku odeszliśmy już jakiś czas temu.
Sparrow
Użytkownik
#1401 - Wysłana: 10 Wrz 2005 20:32:28
K&^%*, przeczytałem ostatnie trzy strony licząc na jakiś fajny post w temacie, który wniesie coś ciekawego do dyskusji. Zamiast tego mam trzy strony, za przeproszeniem, pier*&^#@$& o frytach!
Barusz
Użytkownik
#1402 - Wysłana: 10 Wrz 2005 20:38:06
Panuj nad sobą. Jeżeli w tym tekscie widzisz 'fryty' to zaczerpnij szybko świeżego powietrza.
Sparrow
Użytkownik
#1403 - Wysłana: 10 Wrz 2005 20:45:10
A co to jest? Co ostatnie kilka stron wniosło do dyskusji?
Barusz
Użytkownik
#1404 - Wysłana: 10 Wrz 2005 20:47:01
Kilkadzisiąt zdaje się. Stąd podnoszenie tego teraz jest nie ma miejscu. Na forum jest topik o oftopikach, tam możesz się wypowiadać.
Pah Wraith
Użytkownik
#1405 - Wysłana: 10 Wrz 2005 21:45:10
K&^%*, przeczytałem ostatnie trzy strony licząc na jakiś fajny post w temacie, który wniesie coś ciekawego do dyskusji. Zamiast tego mam trzy strony, za przeproszeniem, pier*&^#@$& o frytach!

Przepraszam.
Barusz
Użytkownik
#1406 - Wysłana: 11 Wrz 2005 01:00:28
wybierany absolutną większością głosów.

Co to jest "absolutna większość głosów", elbereth?

Co do moderatora, to ja uważam, że forum jest dla użytkowników i dlatego każdy powinnien się nań (na konkretną osobę) zgodzić.
Scimitar
Użytkownik
#1407 - Wysłana: 12 Wrz 2005 11:05:05
Co do moderatora, to ja uważam, że forum jest dla użytkowników i dlatego każdy powinnien się nań (na konkretną osobę) zgodzić.

Czyli na kandydata Basrusza, a jak nie (nie będzie 100% poparcia) to niestety nie będzie moderatora? Trąci to trochę budowaniem sobie mocnych pleców.
Barusz
Użytkownik
#1408 - Wysłana: 12 Wrz 2005 11:07:34
Jakich pleców. Ja się nie zgłaszam. Choć wielu nie potraafi nawet napisać poprawnie mojego nicka, to - no właśnie - najbzdurniejsze i najgłupsze postu tu zostają i świadczą o tym kto je napisał.
Scimitar
Użytkownik
#1409 - Wysłana: 12 Wrz 2005 11:20:27
Jakich pleców. Ja się nie zgłaszam. Choć wielu nie potraafi nawet napisać poprawnie mojego nicka, to - no właśnie - najbzdurniejsze i najgłupsze postu tu zostają i świadczą o tym kto je napisał.

1. Co do nicka: przepraszam to nie było zamieżone. Naprawdę.
2. Ty sie może nie zgłaszasz, ale możesz podać swojego kandydata i wedle wymyślonych przez Ciebie zasad albo będziesz np. blokował decyzję innych, albo bedziemy mieli osobę przez ciebie typowaną.
3. A może zamiast najgłupsze i najbzdurniejsze to njabardziej niewygodne...
4. nawiązując do ostatniej cześci twojej wypowiedzi, to co myślisz o samym sobie?
Barusz
Użytkownik
#1410 - Wysłana: 12 Wrz 2005 11:28:25
1) Wierzę. Nie napisałem, że nie chciałeś napisać go poprawnie.
2) A masz jakiegoś własnego kandydata - bo chyba od osoby musimy zacząć.
3) Wszystkie - zostają tu i świadczą o piszącym. Każdy może go ocenić.
4) Nie mam o sobie najgorszego zdania.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  42  43  44  45  46  47  48  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Galaxy czy Defiant?

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!