USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / 40 lat Star Treka...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  »» 
Autor Wiadomość
januszek
Użytkownik
#91 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:33:45 - Edytowany przez: januszek
Odpowiedz 
> Ja nie mówię o jakichś wielkich fetach! ale o choćby o
> obalenie paru piwek ! A wy nawet tego nie chcecie,
> wasza sprawa, ale po co komentujecie nasze zdanie??
> skoro my mamy wasze uszanować wy zróbcie to samo.

Czekaj, czekaj. Powiedź proszę kto Ci broni w tę cholerną rocznicę obalić paru piwek - to ja go po swojemu, używając całego swojego jadu - obsobaczę - i to jeszcze zanim słońce wstanie!
Pah Wraith
Użytkownik
#92 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:37:33
Odpowiedz 
Obchody w Stanach są. Przygotowywane są rocznicowe gry (np. Legacy), główny portal startrek.com zamieścił specjalną sekcję rocznicową i na pewno na każdym konwencie fanów science-fiction zorganizowane zostały specjalne imprezy. Wydwanictwo Titan przygotowało rocznicowy numer swojego odświeżonego magazynu poświęconego Star Trek, w domu aukcyjnym Christie's zorganizowano aukcję Star Trek, przygotowywuje się wersję remasterowaną TOSa, premiera już wkrótce, ten sam onet donosi m.in. że: "40-lecie produkcji obchodzone będzie przez trzy dni, wypełnione galami i konferencjami na temat produkcji, a także koncertami i przyjęciami oraz czytaniami nowej sztuki o misji Star Trek. " /mowa m.in. o konwencie w Seattle/, wiele dużych serwisów informacyjnych poświęciło temu uwagę, Simon & Shuster wydają sporą liczbę nowych pozycji książkowych...
Dodatkowo prace trwają nad 11 filmem, zaś fani realizują swoje własne wizje dotyczące Star Treka w swych produkcjach.

Powiedziałbym, że jak na serial martwy od roku, Star Trekowi powodzi się całkiem nieźle...
Q__
Moderator
#93 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:38:26
Odpowiedz 
kepyrks

Ale zauważ że nie uprawiam rasizmu dzieląc fanów na godnych lub niegodnych Boga. Wróć, Treka.

Jak bym dzielił to bym z Tobą nie gadał...

Domko

zakończyć żenujący najazd "gości" z TSS.

Z niektórymi "gośćmi" daje się jednak rozmawiac, z niektórymi niestety jakby mniej...

Gosiek

William Shatner ubolewał nad skromnym świętowaniem rocznicy treka

Ale no właśnie, Shatner ubolewał, Pah Waraith też, ja to samo... A Ty czyżbyś sie cieszyła?

Hazrall

Taki sam tok rozumowania jaki wy* reprezentujecie

Niestety odnosze podobne wrażenie...
januszek
Użytkownik
#94 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:41:35
Odpowiedz 
Q__

>> William Shatner ubolewał nad skromnym świętowaniem rocznicy treka

> Ale no właśnie, Shatner ubolewał, Pah Waraith też, ja to samo... A Ty czyżbyś sie cieszyła?

Hmm... Shatner nikogo nie atakował. Wyraził własny smutek a nie wyzywał bliźnich. Widzisz różnicę?
Q__
Moderator
#95 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:49:10
Odpowiedz 
januszek

Robienie ze mnie człowieka z trek.pl jest faux pas bo nadal posiadam tytuł "głównego wroga TSS"

Czyżbyś szukał kolejnych wrogów

Hazrall

Bo nie rozumiem twojego rozumowania? Jak jesteś fanem to obchodzisz rocznice powstania obiektu twojego fanowstwa, rozumiem że zwykle chodzisz na urodziny babci ale ona ostatnio źle się czuje to przestajesz je świętować, i składać jej życzenia bo nie ma po co? Cholernie to Logiczne!

Właśnie o TO chodzi...

Gosiek

Paramount przespał świetna okazję (i jedną z nielicznych w ostatnich czasach) do promocji treka po ostatnich porażkach. Rocznica była dla nich jedną z nielicznych okazji do przypomnienia widzom o treku, zrobienia sobie dobrej reklamy (i zarobienia pieniędzy idać dalej), ale jej nie wykorzystali.

Tu się znów zgadzamy, często największym wrogiem Treka jest... Paramount (zapraszam do mojego topicu "Niedoszły Trek")

januszek

w tę cholerną rocznicę

O Treku w TEN SPOSÓB??

Pah Wraith

Obchody w Stanach są.

Tu masz rację, Trek to nie Paramount, Trek to dzieło i jego fani. IMHO jeśli jest się fanem, nalezy świętować rocznicę Treka niezależnbie od tego w jakiej kondycji jest dziś serial...

januszek

Wyraził własny smutek a nie wyzywał bliźnich. Widzisz różnicę?

Jasne, że widzę. Ale nie rozumiem też, jak ktoś kto nazywa sie fanem nie chce świętować rocznicy powstania serialu, którego fanem jest... No offence: wolę już niejakiego dinotreka, który wygłaszał teksty typu" mam w dupie treka" (ale nie udawał przy tym Trekera), niż "fanów" którzy swoimi czynami mówia to samo...
kepyrks
Anonimowy
#96 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:53:08
Odpowiedz 
Ja nie mówię o jakichś wielkich fetach! ale o choćby o
obalenie paru piwek ! A wy nawet tego nie chcecie,
wasza sprawa, ale po co komentujecie nasze zdanie??
skoro my mamy wasze uszanować wy zróbcie to samo.

Mieszasz dwa tematy.
Przecież poszło o zdanie na temat ludzi nieświętujących, a nie o zdanie na temat metod świętowania.

Powiedziałbym, że jak na serial martwy od roku, Star Trekowi powodzi się całkiem nieźle...

Star Trek cancelowano 37 lat temu, a nie rok.
Chyba że masz na myśli całą franczyzę - to umarło już kilka lat temu.

Ale no właśnie, Shatner ubolewał, Pah Waraith też, ja to samo...

A jeden z wyżej wymienionych ubolewał tak bardzo, że zwyzywał nieświętujących od stereotypów.

A Ty czyżbyś sie cieszyła?

Toć pisała, że rocznice jej zwisają i nie potrzebuje jubileuszy żeby se kupić DVD*

*co jest historia pokazała, jest najbardziej skuteczną formą wyrażenia poparcia dla produkcji.
januszek
Użytkownik
#97 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:55:14 - Edytowany przez: januszek
Odpowiedz 
Q__

> Ale nie rozumiem też, jak ktoś kto nazywa sie fanem nie chce
> świętować rocznicy powstania serialu, którego fanem jest...

O widzisz - napisałeś to wreszcie: "nie rozumiem" i ok nikt nie będzie miał o to pretensji bo masz prawo nie rozumieć wielu rzeczy. A Widmek też nie rozumie - tyle, że zamiast o tym napisać i poprosić o wyjaśnienie - zaczął od wyzwisk. Więc kulturalnie dostał w przysłowiową papę. I co? I nic... Nadal nie rozumie...
Pah Wraith
Użytkownik
#98 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:55:57
Odpowiedz 
Januszek (dobrze pamiętam?) sam niedawno powoływał się na tzw. "twórców kontentu" jako przyszłości nowoczesnej TV. I słusznie. W tym przypadku Twórcami będziemy my. O ile oczywiście będziemy zabierać głos, zamiast cichaczem ściągać odcinki z torrentów i spierać się o geometrię pola warp...
Gosiek
Użytkownik
#99 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:56:51 - Edytowany przez: Gosiek
Odpowiedz 
Q__

A Ty czyżbyś sie cieszyła?

Nie, nie cieszę się. Lubię treka i nie podoba mi się to, co z nim zrobiono w ostatnich latach. Ale jest różnica między tym, że nie widzę powodów do radości i świętowania a tym, czy obecny stan rzeczy mnie cieszy. Wbrew pozorom dość duża.

IMHO jeśli jest się fanem, nalezy świętować rocznicę Treka

I wracamy do punktu wyjścia.
kepyrks
Anonimowy
#100 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:57:28
Odpowiedz 
Jasne, że widzę. Ale nie rozumiem też, jak ktoś kto nazywa sie fanem nie chce świętować rocznicy powstania serialu, którego fanem jest...

Nie kazdy jest fanem TOSa. Są też fani TNG i DS9. Nawet Voya i, o zgrozo, Entka.

Nie zachowujta się jak fanatycy religijni, którzy uzurpują sobie monopol na wiarę.
Pah Wraith
Użytkownik
#101 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:59:51
Odpowiedz 
Mhm... zaczyna się urban legend. Teraz już wyzywałem. Wkrótce będzie wszystkim uczynione wiadomym, że pozabijałem połowę bywalców trek.pl...
elbereth
Moderator
#102 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:59:55
Odpowiedz 
ja bym proponował zawieszenie broni i nie robienie z tych dwóch forów wrogów, w koncu fani w tej obecnej trudnej sytuacji powinni sie trzymać razem!
w koncu mamy wspólne marzenia - powrót Wielkiego Treka, nie pozwólmy by drobne różnice nas skłócały!
januszek
Użytkownik
#103 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:01:49
Odpowiedz 
Pah

> W tym przypadku Twórcami będziemy my

Oczywiście. Tyle, że w tym wątku nie rozważam czy z Ciebie będzie Przyszły Twórca Kontentu tylko zwyczajnie omawiam Twoje chamstwo i domagam się przeprosin za to, żeś mnie wyzywał.
Pah Wraith
Użytkownik
#104 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:03:38
Odpowiedz 
Pozwolisz, że wypowiem się na temat, bez konieczności odpowiadania na Twoje zaczepki? Nie wszystko co napiszę musi być zaadresowane do Ciebie.
elbereth
Moderator
#105 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:06:26
Odpowiedz 
już jeden taki co miał jakiś 'kompleks chama' (tj. wszędzie widział chamstwo) tutaj był...
nie mam na celu prowokować pyskówki, po prostu uważam że to nie miejsce na to, chcecie, kontynuujcie to sobie na gg czy innym privie, tutaj może wróćmy do meritum - 40 rocznicy Treka?licze, że ją uszanujecie.
i nie róbcie z Pah kozła ofiarnego i prowokatora tego calego zamieszania...
januszek
Użytkownik
#106 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:06:34 - Edytowany przez: januszek
Odpowiedz 
Pah

O! Mam rozumieć, że: "Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę..." - to po prostu każdy sądzi wedle swego i ten wierszyk to jest motto życiowe Widm Pah?
Pah Wraith
Użytkownik
#107 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:10:28
Odpowiedz 
z żądaniami zgłoś się do autora scenariusza do "Dnia świra", to on to wymyślił
Q__
Moderator
#108 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:11:25
Odpowiedz 
kepyrks

zwyzywał nieświętujących od stereotypów.

Stereotyp to nie jest wulgarne słowo. Odsyłam do słownika...

januszek

Więc kulturalnie dostał w przysłowiową papę.

Może bez takich zwrotów. Ludzie to czytają...

Pah Wraith

W tym przypadku Twórcami będziemy my. O ile oczywiście będziemy zabierać głos,

I o to chodzi, i o to chodzi...

Gosiek

Ale jest różnica między tym, że nie widzę powodów do radości i świętowania a tym, czy obecny stan rzeczy mnie cieszy.

Smutek z powodu tego co dzieje sie z Trekiem łaczy nas oboje... Tyle, że ja cieszę się, że wcześniej powstał, Tobie zaś smutek przysłania radość z faktu, ze Trek w ogóle został nakręcony... Dla mnie to radosna rocznica...

kepyrks

Nie kazdy jest fanem TOSa. Są też fani TNG i DS9. Nawet Voya i, o zgrozo, Entka.

Wszystkie te seriale stanowia jednak całość, która zwie się STAR TREK (A tak w ogóle, to o zgrozo sam jestem fanem tylko TMP i TNG, reszta Treka mogła by dla mnie nie istnieć... poza niektórymi pomysłami z TASa i DS9)

elbereth

ja bym proponował zawieszenie broni i nie robienie z tych dwóch forów wrogów, w koncu fani w tej obecnej trudnej sytuacji powinni sie trzymać razem!
w koncu mamy wspólne marzenia - powrót Wielkiego Treka, nie pozwólmy by drobne różnice nas skłócały!

Zgadzam się z Tobą.

(Dlatego dyskutuję w sposób w miarę stonowany i mam nadzieję, że moi Polemiści to zauważyli.
kepyrks
Anonimowy
#109 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:13:38
Odpowiedz 
Autor "Dnia Świra" wymyślil dyskryminację religijną?
januszek
Użytkownik
#110 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:14:52 - Edytowany przez: januszek
Odpowiedz 
Pah

Mam świadomość, że Ty byś sam tego nie wymyślił Mam też świadomość tego, że od twórcy "Dnia świra" nie mogę domagać się przeprosin za występki kolegi Rodzynkieiwcza. Wystarczy "przepraszam" z Twojej strony i kończymy sprawę. Chcesz być facetem z jajami czy ćwokiem - wybór należy do Ciebie
Pah Wraith
Użytkownik
#111 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:15:05
Odpowiedz 

A gdzie masz w przytoczonym cytacie o któy ma pretensje Januszek dyskryminację religijną? Bardzo to ciekawe...
Q__
Moderator
#112 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:16:18 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
januszek

omawiam Twoje chamstwo

Proszę nie tak ostro...

elbereth

już jeden taki co miał jakiś 'kompleks chama' (tj. wszędzie widział chamstwo) tutaj był...

I szczęśliwie se poszedł

tutaj może wróćmy do meritum - 40 rocznicy Treka?licze, że ją uszanujecie.

Popieram i dla ucczenia rocznicy proponuję przynajmniej zawieszenie broni...

kepyrks

Po co jeszcze w to religię mieszasz?

januszek

Chcesz być facetem z jajami czy ćwokiem

Obawiam się, że ten wybór stoi dziś jeszcze przed kilkoma innymi osobami...

TO JEST TEMAT TEGO TOPICU DO CHOLERY:

i tego się trzymajmy
elbereth
Moderator
#113 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:16:46
Odpowiedz 
Pah, czy te 'dyskusje' nie zaczynaja Ci czegoś przypominać? pamiętasz akcje z Baruszem? i najlepszą na niego metodę?
januszek
Użytkownik
#114 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:17:03
Odpowiedz 
Q__

> Może bez takich zwrotów. Ludzie to czytają...

Wybacz Kaczorku, ale nie będziesz mi mówił jakich zwrotów mogę używać a jakich nie.
Pah Wraith
Użytkownik
#115 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:17:53
Odpowiedz 
januszek

"Nasza jest racja i tylko nasza. Bo nawet jeśli twoja jest racja to moja racja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja jest najmojsza!" Dobrze Cię rozumiem?

40 rocznica była i minęła. Z takim fandomem może to i lepiej...
januszek
Użytkownik
#116 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:19:35
Odpowiedz 
Pah

Nie wiem o co Ci chodzi. Możesz to napisać jakoś bardziej łopatologicznie? I, kurde, ja nie jestem żaden fandom...
Q__
Moderator
#117 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:20:30
Odpowiedz 
elbereth

pamiętasz akcje z Baruszem? i najlepszą na niego metodę?

Tą metodą zdaje się było olewanie?

januszek

Wybacz Kaczorku

Dla Ciebie, Panie Premierze
waterhouse
Moderator
#118 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:21:29
Odpowiedz 
"Po czynach ich poznacie"

No i poznamy, kto pracuje na rzecz ST w Polsce ,a kto tylko potrafi tylko narzekać.

Już wkrótce.
Q__
Moderator
#119 - Wysłana: 16 Sty 2009 20:29:41
Odpowiedz 
Dawne dyskusje przemineły, Niechęć miedzy forami wygasła.

Więc chyba można ODBLOKOWAĆ TEMAT?

Trek też jednak nie umarł. Taki był:
http://pl.youtube.com/watch?v=80_HKdvNhgA

A jaki będzie - przekonamy się już wkrótce.
Arek
Użytkownik
#120 - Wysłana: 16 Sty 2009 22:30:48 - Edytowany przez: Arek
Odpowiedz 
Q__
Skąd można pobrać muzykę która leci w tle, i jak dokładnie się nazywa?

Taki był:
http://pl.youtube.com/watch?v=80_HKdvNhgA

A jaki będzie?

Obawiam się że w najbliższym czasie będzie tylko gorszy. Może jeszcze przyjdą lepsze czasy, bo na razie to pokolenie to tylko walka i efekty specjalne, No cóż, pożyjemy, zobaczymy.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / 40 lat Star Treka...

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!