USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Seriale w Sat 1

Autor Wiadomość
Bladeruner
Anonimowy
#1 - Wysłana: 26 Mar 2005 23:04:55
Odpowiedz 
Nie wiem skąd bierzecie dane dotyczące serialu Enterprise na kanale Sat 1 - w chwili obecnej (od jakiegośc czasu ) powtarzają serię od początku... kto nie wierzy a nie ma dostępu do tej stacji
http://www.sat1.de/serien/startrek/tvprogramm/
Kai
Admin
#2 - Wysłana: 27 Mar 2005 00:24:58
Odpowiedz 
W ogóle nie bierzemy danych Odkąd moja kablówka przestała nadawać niemieckie stacje nie jestem na bieżąco Więc to co pokazuje Fenix uaktualnia się w momencie, gdy ktoś zwróci uwagę, że jest źle Jakby ktoś dobrze poinformowany w niemieckich telewizjach szukał stałej pracy na pokładzie Fenixa to zapraszam
Suavek
Anonimowy
#3 - Wysłana: 27 Mar 2005 09:44:31
Odpowiedz 
W tym tempie, to by pewnie na SAT1 final ENT byl wczesniej, niz na UPN...

SAT1 (VGR - niedziele o 14:00, ENT - soboty o 17:30, niedziele o 15:00):
27.03 VGR: "Emanations"
27.03 ENT: "Breaking the Ice"

Kabel1 (TNG - od poniedzialku do piatku o 17:45):
29.03 TNG: "The Outcast"
Slovaak
Użytkownik
#4 - Wysłana: 27 Mar 2005 12:29:24
Odpowiedz 
Odkąd moja kablówka przestała nadawać niemieckie stacje nie jestem na bieżąco

Jaka masz UPC? czy cos takiego? Ja tez nie mogłem sobie tego wybaczyc, pewnie zrobili tak bo sat1 był za drogi wiec zamiast niego dali jakis ruski RTL ale oczywiscie abonamet pozostał ten sam.
Kai
Admin
#5 - Wysłana: 27 Mar 2005 19:17:42
Odpowiedz 
Jaka masz UPC? czy cos takiego?

Nie UPC. Łódzka TOYA. Przynajmniej AXN nadają od dawna więc jakoś im ten SAT 1 wybaczam ;)
zorija
Użytkownik
#6 - Wysłana: 9 Lip 2005 08:35:24
Odpowiedz 
Może to trochę nie na temat, ale pierwszy raz pełnometrażowe filmy oglądałam po angielsku i niewiele rozumiałam Kiedyś z mamą oglądałyśmy też jeden z odc. TNG bez głosu, bo tak się nagrał z TVN

USS Phoenix forum / Star Trek / Seriale w Sat 1

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!